BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW sõidukid järve ja mägede ees

"OLEME ALATI PÄIKESEKS VALMIS"

BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

"OLEME ALATI PÄIKESEKS VALMIS"BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

BMW originaaltarvikud muudavad suve lõbusaks.

Aitab linnamelust. Sõida linnast välja ja mine seikle. Ükskõik, kuhu tee sind viib – koos BMW tarvikute ja BMS teenustega on sinu teekond meeldiv ja ohutu. Mida sa ootad? Sõida, kuhu süda ihkab. Selleks, et end teedel vabalt tunda, pead saama oma rehvidele kindel olla. Kasutades suviseid BMW originaalvelgi ja -rehve, saad ennast turvaliselt tunda nii päikese kui ka vihmaga. BMW originaalveljed ja -rehvid on valmistatud koostöös valitud esmaklassiliste tootjatega, et saaksid oma unustamatul suvel sarvist haarata.

Loe lisaks

„OLEME PÄIKESE JAOKS ALATI VALMIS.“

BMW originaaltarvikud suveks.

Kui tahad suvest võtta viimast, siis peaksid olema hästi ettevalmistatud. Reisi planeerimiseks on oluline läbi mõelda hoiaulaekad ja panipaigad. Naudi suve BMW originaaltarvikutega, et sinu BMW oleks ideaalne reisikaaslane. 

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees istub avatud uksega BMW-s
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW adapterkaabel Apple’i iPhone’ile/iPod™-ile

BMW adapterkaabel Apple iPhone’ile/iPod™-ile.

Täismetallist pistikutega adapterkaabel hõlbustab sõidukis isikupärastatud kuulamisnaudingut. Ühilduvaid Apple iPod™-i ja iPhone™-i mudeleid saab autoga ühendada ning samal ajal laadida. Seega võimaldab USB-adapter seadmes olevat muusikat lihtsasti läbi auto kõlarite esitada. Väliseid muusikaallikaid saab juhtida iDrive’i juhteseadme multifunktsioonlülitite kaudu roolil või raadionuppudest.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera, mis jäädvustab sõiduki ees ja taga toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab kaamera automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW kahe USB-pesaga laadimisadapter A- ja C-tüüpi ühenduse jaoks

BMW kahe USB-pesaga laadimisadapter A- ja C-tüüpi ühenduse jaoks.

Kahe USB-pesaga laadimisadapter sisestatakse lihtsalt sigaretisüütajasse. See võimaldab lihtsalt ja mugavalt ühendada kaks mobiilseadet ning neid samal ajal ka laadida. Maksimaalselt 2 × 3 A kõrge laadimisvool ning maksimaalselt 2 × 18 W võimsus lubavad eriliselt kiiret laadimist. Ülekuumenemise hoiab ära integreeritud elektroonika. Tänu toitevarustusega laadimistehnoloogiale pakub USB C-tüüpi pesa erinevaid profiile, mis sobitavad võimalikke voolutugevuse ja pinge variante seadmega. See tehnoloogia võimaldab parimat võimalikku laadimist, kaitstes samal ajal akut.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid

BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid.

Ideaalselt sobivad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on kvaliteetsed roostevabast terasest detailid.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW seljatoekott toonis antratsiithall/sinine

BMW seljatoekott toonis antratsiithall/sinine.

Ideaalne koos lastega reisimiseks. Kvaliteetne kott kinnitatakse esiistme seljatoe külge ning see pakub küllaldaselt hoiuvõimalusi tagaistujatele, garanteerides, et kõik reisiks vajalik on nähtaval ja lihtsasti kättesaadav. Sellel on erineva suurusega taskud, millest mõnesid saab sulgeda, pudelitasku, ning võimalik on külge panna ka pabertaskurätikute karp. Seljatoekott on valmistatud vastupidavast ja lihtsasti puhastatavast polüestertekstiilist. Oma musta-hallikirju kõrgklassi disaini ja siniste disainerlukkudega sobib see täiuslikult kvaliteetse BMW salongiga. Sõidukist väljaspool saab seda lihtsasti kokku pakkida või mugavalt kanda.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW turvaümbris 11-tollisele Apple iPad Pro™-le, süsteemile Travel & Comfort

BMW turvaümbris 11-tollisele Apple iPad Prole, süsteemile Travel & Comfort.

Turvaümbris pakub optimaalset kaitset kõigile 10,5-tollistele Apple iPad™ Pro tahvelarvutitele. Must silikoonümbris kaitseb tahvelarvutit kriimustuste ja põrutuste eest ning koos kaasasoleva ekraanikilega kasutades kaitseb see ka veepritsmete eest. Koos süsteemi Travel & Comfort universaalhoidikuga (saadaval eraldi) kasutades saab seda autosse kinnitada reguleeritavalt ja mugavalt ning õnnetuse korral jääb see ikkagi kindlalt paigale. *saadaval ka 7,9-tollise Apple iPad mini 4, 10,5-tollise Apple iPad Pro, 9,7-tollise Apple iPad Air 1, 9,7-tollise Apple iPad Air 2, 9,7-tollise Apple iPad Pro, 9,7-tollise Samsung Galaxy Tab A, 9,7-tollise Samsung Galaxy Tab S2 jaoks
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW katuseboks 420 toonis Black / Titanium Silver

BMW katuseboks 420 toonis Black / Titanium Silver.

Modernne lukustatav musta värvi BMW katuseboks pakub täiendavat 420-liitrist hoiuruumi. Seda küllaldase suurusega katuseboksi on katusereelingutele lihtne paigaldada ning see ühildub kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. Selle korpus on valmistatud äärmiselt löögikindlast ja UV-stabiliseeritud ABS-plastist. Boksi saab avada mõlemalt küljelt ning sel on kummalgi pool kolmekordne kesklukustus, muutes laadimise lihtsaks ning kaitstes varguste eest. Katuseboks kaalub 19 kg ning see vastab BMW kõrgetele turvalisuse standarditele kokkupõrkekäitumise, kasutusohutuse ja pikaajalise töövõime poolest.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW katuseraam

BMW katuseraam.

Multifunktsionaalne pakiraamisüsteem on kombineeritav kõigi BMW katuseraamide ja -boksidega. Seda on äärmiselt lihtne paigaldada ning see vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile. BMW-le omase välimusega annab katuseraam juurde ka sõiduki ilmele ja disainile.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW pakiruumimatt

BMW pakiruumimatt.

Täiusliku sobivusega BMW pakiruumimatt kaitseb pakiruumi tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Ülespainutatud ääred kõigil külgedel ning vastupidava, libisemisvastase ja märgumatu materjali märkimisväärne kvaliteet tagavad optimaalse kaitse. Mustas toonis elegantse disainiga matt sulandub suurepäraselt pakiruumi sisemusega. Kvaliteetne roostevabast terasest ja BMW-logoga sisedetail pakub veelgi silmailu. Täpselt sobiv matt rõhutab sõiduki individuaalset iseloomu ning täiustab perfektselt eraldi saadaolevaid BMW ilmastikukindlaid jalamatte.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW rattaraam Pro 2.0

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0 töötati välja BMW liigendkinnitusega haagisekonksu haakekuulil turvaliselt kahe jalgratta/elektriratta vedamiseks. Selle kergekaalulise ja tugeva terasest/alumiiniumist kandurisüsteemi maksimaalne koormus on 60 kg ning see suudab kanda kuni 130 cm teljevahega jalgrattaid. Lisaks on jalgrattahoidikul ühe käega kasutatav kuulpeasüsteem, eemaldatavad tugivardad ning äärmiselt lihtsasti kasutatav põrkpingutisüsteem rataste kinnitamiseks. Tagumise jalgrattahoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda. BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0 täidab ka kõrgeimad ohutusstandardid ning kasutusvälisel ajal saab seda kompaktselt kokku pakkida. Saadaval on ka hoidikupikendus kolmandale jalgrattale ja transpordikott. Kokkuvõttes on jalgrattahoidik täiuslik kaaslane nii elu parimal puhkusel kui ka lühireisil koos BMW-ga.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW WaterBlade

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade on uuendusliku pühkimistehnoloogiaga tuuleklaasipuhasti. Puhastusvedelik kantakse otse tuuleklaasile klaasipuhastiharjades olevate düüside kaudu. See suurendab puhastusvõimet, vähendab nähtavust takistavate pritsmete udu ning tagab säästva vedelikutarbe. Vedeliku täpne pealekandmine vähendab ka sõiduki määrimist. Lisaks: BMW WaterBlade’i on vaja harvemini vahetada kui tavalisi klaasipuhastiharju.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, ingveriekstraktiga klaasipuhastusvedelik

INGVERIEKSTRAKTIGA BMW KLAASIPUHASTUSVEDELIK.

Kuigi see ingveriekstraktiga klaasipuhastusvedelik sisaldab vaid õrnu koostisosi, on see äärmiselt tugev ja tõhus akende ja teiste klaaspindade puhastusvahend, mis ei jäta triipe. Kasutamise õpetus Piserda klaasipuhastusvedelikku ühtlaselt määrdunud pindadele, seejärel pühi neid ebemevaba lapiga. Ingveriekstrakt eemaldab ka kõige jonnakamad plekid ilma neid laiali määrimata. Ära kasuta kuumadel pindadel ning kaitse vahendit miinustemperatuuri eest.

„MINU RATTAD: SUVEKS LOODUD.“

Kvaliteetsed BMW originaalveljed ja -rehvid ning -tarvikud.

BMW originaalrataste täiskomplektidega saad jagu igast takistusest nii teel kui ka maastikul. Need on täpselt sinu BMW jaoks valmistatud, vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ja on välja töötatud tihedas koostöös juhtivate rehvitootjatega (nt Bridgestone, Dunlop, Goodyear ja Pirelli). Lisaks on iga rataste täiskomplekt varustatud tähekesega märgistatud runflat-rehvidega ja rehvirõhu kontrollimise (RDC) anduritega. Seega püsivad nad alati rajal, isegi maastikul.

BMW kergmetallveljed mitte ainult ei täiusta sõiduki välimust ja disaini, vaid need vastavad ka kõrgeimatele kvaliteedinõudmistele. Need on loodud spetsiaalselt runflat-rehvidega kasutamiseks ning neil on kõrgendatud servad, mis hoiavad ära vähenenud rõhuga rehvide veljelt mahalibisemise, seda isegi kurvides. Lisaks optimaalsele kasutuseale on need ka täielikult kontsentrilised. Tagamaks selle silmapaistva kvaliteedi säilimist pika aja jooksul, tehakse velgedega põhjalikke katseid ja teste kooskõlas BMW kõrgete turvalisuse standarditega.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees koeraga nõjatub vastu BMW-d
20-tolline kergmetallvelg Star-Spoke style 748 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt

20-tollised M Star-spoke Style 748 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M-kergmetallveljed Star-spoke Style 748 M on disainitud toonis Jet Black matt ning kannavad värvilist M-logo. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud suverataste komplekt hübriidrehvidega, velje suurus 9J × 20, rehvisuurusega 275/45 R20 110Y XL RSC ees ja 10,5J × 20 rehvisuurusega 305/40 R20 112Y XL RSC taga.
EL-i rehvimärgis
22-tolline M Performance’i kergmetallvelg Star-Spoke style 749 M Bicolor

22-tollised M Performance’i Star-Spoke style 749 M.

Kvaliteetsed optimeeritud kaaluga 22-tollised M Performance’i kergmetallveljed Star-Spoke style 749 M on toonis Bicolor Jet Black, läikivtreitud ja M Performance’i tähtlogo ning värvilise M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga suverataste komplekt, esirattad: 9,5J × 22 koos 275/35 R22 104Y XL rehvidega, tagarattad: 10,5J × 22 koos 315/30 R22 107Y XL rehvidega.
EL-i rehvimärgis
21-tolline M BMW kergmetallvelg Y-spoke style 741 M Bicolor (Night Gold, läikivtreitud), suverataste täiskomplekt

21-tollised Y-spoke style 741 M Bicolor.

Kvaliteetsed 21-tollised M BMW kergmetallveljed Y-spoke style 741 M on disainitud toonis Bicolor Night Gold ning läikivtreitud. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 9,5J × 21 ja rehvisuurusega 275/40 R21 107Y XL RSC ees ning veljesuurusega 10,5J × 21 ja rehvisuurusega 315/35 R21 111Y XL RSC taga.
EL-i rehvimärgis
19-tolline M Performance’i kergmetallvelg Y-spoke style 898 M toonis Frozen Gunmetal Grey, suverataste täiskomplekt

19-tollised M Performance’i Y-Spoke style 898 M.

Kvaliteetsed 19-tollised M Performance’i kergmetallveljed Y-spoke style 898 M on toonis Frozen Gunmetal Grey ning M Performance’i tähtlogoga. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 8J × 19 ja rehvisuurusega 225/40 R19 93Y XL ees ning veljesuurusega 8,5J × 19 ja rehvisuurusega 255/35 R19 96Y XL taga.
EL-i rehvimärgis
18-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 796 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt

18-tollised M Performance’i Double-spoke Style 796 M.

Kvaliteetsed 18-tollised M Performance kergmetallveljed Double-spoke Style 796 M on disainitud toonis Jet Black matt ning kannavad värvilist M-logo. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 7,5J × 18 ja rehvisuurusega 225/45 R18 95Y XL RSC ees ning veljesuurusega 8,5J × 18 ja rehvisuurusega 255/40 R18 99Y RSC taga.
EL-i rehvimärgis
19-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke style 793 toonis Bicolor Night Gold

19-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke style 793 toonis Bicolor Night Gold.

Kvaliteetsed 19-tollised BMW kergmetallveljed Double-spoke style 793 on disainitud toonis Bicolor Night Gold ning läikivtreitud. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 8J × 19 ja rehvisuurusega 225/40 R19 93Y XL RSC ees ning veljesuurusega 8,5J × 19 ja rehvisuurusega 255/35 R19 96Y XL RSC taga.
EL-i rehvimärgis
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW vabalt liikuv rummukork

BMW vabalt liikuv rummukork.

Vabalt liikuv BMW rummukork koosneb BMW-logost, mis enam rattaga kaasa ei pöörle, vaid jääb horisontaalseks. Rummukorki saab paigaldada kõigile BMW kergmetallvelgedele jaotusringjoone läbimõõduga 112 mm.
Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW logoga ventiilikorgid

BMW logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Need täiustavad ühtlasi ka rehvi välimust. Nelja ventiilikorgiga komplekt. BMW logoga.
Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW M-logoga ventiilikorgid

BMW M-logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Need täiustavad ühtlasi ka rehvi välimust. M-logoga.
Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, M Performance’i rehvikotid

M Performance’i rehvikotid.

Eksklusiivne võidusõidutunne sinu garaažis: M Performance’i rehvikotid kaitsevad määrdumise eest nii juhti kui ka sõidukit. Parem haare tagab rataste mugavama transpordi. Spetsiaalse märgistuse tõttu saab üksikuid rehve igal ajal kiiresti ja ainuomaselt sobitada. Kotte saab kiiresti ja lihtsasti paigaldada ning need on loodud omase M Performance’i disainiga. Seega on nii suve- kui ka talverattad ohutult ja eksklusiivselt sportlikul viisil pakendatud kuni järgmise rattavahetuseni.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees kõnnib BMW kõrval mägede taustal

BMW VELJE-/REHVITEENINDUS.

Me ei vaheta ainult sinu talve- ja suverehve, vaid kontrollime ka rehviturvise sügavust ning pidureid. Pakume velje- ja rehvivahetust (sh tasakaalustamist) parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kontrollime ja hooldame suurima hoole ja täieliku pädevusega. Meie professionaalse rattahoiustamisega (sh pesemine ja tasakaalustamine) väldid stressi ja säästad ruumi.

„SUVISTEST TUNNETEST LAETUD: MINU AUTOREIS.“

BMW Charging originaaltarvikud.

Kui soovid suveks valmis olla, peaks lisaks vajalike tarvikute omamisele olema täis laetud ka sinu aku. Vaata meie BMW Charging originaaltarvikuid, mis sobivad täiuslikult sinu elektriauto vajadustega. 

Loe lisaks
BMW laadimistooted, BMW 5 m laadimiskaabel avalikes laadimisjaamades laadimiseks

BMW 5 m laadimiskaabel avalikes laadimisjaamades laadimiseks.

BMW laadimiskaabel on 5 m pikk ning hõlbustab Mode 3 toega avalikes laadimisjaamades kiiret ja lihtsat laadimist. BMW elektri- ja BMW hübriidsõidukeid saab laadida ühefaasiliselt, seega oluliselt kiiremini kui kaasasoleva standardse laadimiskaabliga. See on võimalik kogu Euroopas tänu ECE standardile vastavale pistikule. Kaabel sobib täiuslikult BMW Wallboxi disainiga ning järgib BMW kõrgeid kvaliteedistandardeid. Hõbetatud ja korrosioonivastased kontaktid tagavad optimaalse vooluülekande ja tööea.

Loe lisaks
BMW laadimistooted, BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Nagu tankla sinu kodus. Seinale kinnitatav BMW Wallbox laeb BMW akut kiiresti, usaldusväärselt ja mugavalt kuni 22 kW võimsusega. Lisaks selle BMW disainiga kompaktsetele mõõtmetele pakub BMW Wallbox ka mugavat kaabli hoiustamist, sealhulgas pistiku- ja kaablihoidikut. Olekuekraanilt saab igal ajahetkel BMW Wallboxi hetkeolekut kontrollida. Integreeritud jääkvoolutuvasti ja hooldusrakendus võimaldavad optimeeritud ning kulutõhusat paigaldust.

Loe lisaks
BMW laadimistooted, BMW paindlik kiirlaadija

BMW paindlik kiirlaadija.

BMW paindlik kiirlaadija on mobiilne kodulaadija kõigile elektrisõidukitele. Selle komplektiga on kodumajapidamise pistikupesast võimalik saavutada kuni 2,3 kW (tüüp E+F (CEE 7/7), Schuko, 10 A) maksimaalne laadimisvõimsus. Kiirlaadimise muudavad võimalikuks lisavarustuses saadaval adapterkaablid, mida on võimalik kasutada tööstusvoolupistikutes kuni 11 kW-ga laadimiseks. Paindlik kiirlaadija kohandab alati automaatselt laadimisvõimsust valitud toiteallika järgi ning lülitub automaatselt välja elektririkete ja ülekuumenemise korral. Selle kompaktsed mõõtmed, kuuemeetrine laadimiskaabel ning veekindel ehitus teevad sellest igas mõttes täiusliku kaaslase. Kodus saab sellest mobiilne seinalaadija tänu lisavarustuses olevale seinakinnitusele. Seda saab kasutada järgnevates riikides: Austria, Belgia, Bulgaaria, Eesti, Hispaania, Holland, Horvaatia, Itaalia, Kreeka, Leedu, Luksemburg, Läti, Poola, Portugal, Rumeenia, Rootsi, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Tšehhi, Türgi ja Ungari.

Loe lisaks

„MINU ERILINE RÕHUJOON SUVEL.“

BMW M Performance’i lisavarustus sinu kevadeks ja suveks.

See on sinu suvi ning sinu aeg särada. BMW M Performance’i lisavarustusega annad oma BMW-le maksimaalse individuaalsuse ja ehtsa võidusõiduiseloomu. Seega tee oma BMW-st tõeline pilgupüüdja ning muuda see suvi enda omaks – ilma kompromissideta.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, 20-tolline kergmetallvelg Star-Spoke style 748 M toonis Jet Black matt

BMW 20-tolline M-kergmetallvelg Star-Spoke style 748 M toonis Jet Black matt

Kvaliteetsed 20-tollised M-kergmetallveljed Star-spoke style 748 M toonis Jet Black matt annavad sõidukile väga sportliku ilme. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud igale maastikule sobiv rehv, velje suurusega 9J × 20 ja rehvi suurusega 275/45 R20 110V XL; mõlemad sobivad nii maastikul sõitmiseks kui ka lumekettidega kasutamiseks.

BMW kergmetallveljed mitte ainult ei täiusta sõiduki välimust ja disaini, vaid need vastavad ka kõrgeimatele kvaliteedinõudmistele. Need on loodud spetsiaalselt runflat-rehvidega kasutamiseks ning neil on kõrgendatud servad, mis hoiavad ära vähenenud rõhuga rehvide veljelt mahalibisemise, seda isegi kurvides. Lisaks optimaalsele kasutuseale on need ka täielikult kontsentrilised. Tagamaks selle silmapaistva kvaliteedi säilimist pika aja jooksul, tehakse velgedega põhjalikke katseid ja teste kooskõlas BMW kõrgete turvalisuse standarditega. EL-i rehvimärgis

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre

BMW M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näita oma stiili: M Performance’i neerukujulist iluvõret ümbritsev raam on tehtud käsitsi valmistatud esmaklassilisest süsinikkiust, dekoratiivsed ribid aga eriti vastupidavast plastist. Pilkupüüdev detail sõiduki esiküljel, mis jätab eriti elegantse, sportliku ja isikupärase mulje.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, M Performance’i jalamatid

BMW M Performance’i jalamatid.

Kvaliteetne ilme, suurepärane haarduvus: M Performance’i jalamatid annavad jalaruumile individuaalse sportliku puudutuse, muutes kogu sõiduki ilme dünaamilisemaks. M-logo ja M Performance‘i tähtlogoga. Kvaliteetse disaini kõrgpunktiks on nahkimitatsioonist detailid kontrasttoonis dekoratiivõmblustega ning M-toonides ribaga.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW M Performance’i küljepeeglite süsinikkiust raamid

BMW M Performance’i küljepeeglite süsinikkiust raamid.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud küljepeeglite efektsed süsinikkiust raamid. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku tooni.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW M Performance’i süsinikkiust eesmine õhuvõtuava

BMW M Performance’i süsinikkiust eesmine õhuvõtuava.

Ruumi hingata: süsinikkiust valmistatud peened õhu sisselaskeavad annavad sõiduki esiosale selge autospordi puudutuse. Nende kvaliteetne välimus rõhutab sõiduki üldist sportlikku ja eksklusiivset välimust. Liistud sobivad ideaalselt põrkerauaga ning harmoneeruvad täiuslikult teiste süsinikkiust välisdetailidega.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW M Performance’i tähise kleebis

BMW M Performance’i tähise kleebis.

M Performance’i tähise kleebis täiendab ideaalselt küljekarbi katete kleebiskilet toonis Frozen Black või kõrgläikega musti küljekarbi katete lisadetaile. See loob täiendava visuaalse kõrghetke ning täiustab sõiduki külje individuaalset välimust.

Loe lisaks

BMW SERVICE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees nõjatub vastu BMW-d mägede taustal

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.

Sinu eelised

 • Säästad raha, võrreldes üksikute teenuste ostmisega.
 • Täielik kulude kontroll ja läbipaistvus.
 • Erinevad paketid erinevate vajaduste jaoks nii uutele kui ka kasutatud autodele.
 • Teenindusspetsialistid BMW kogemuste ja BMW originaalosadega.
 • Kandub automaatselt uutele omanikele edasi, suurendades edasimüügiväärtust.
 • Kehtib osalevate BMW Service Partnerite juures üle maailma.

BMW TELESERVICES.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, naine istub kail, vaadates oma nutitelefoni

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni BMW Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hoolduse vajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive‘i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.

KONTAKTIVABA BMW SERVICE.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees istub BMW-s, vaadates oma nutitelefoni

My BMW teenustega teeme sinu elu veelgi lihtsaks. Broneeri aeg veebis või too oma BMW kohale, jäta meile selle võtmed ning saadame sulle lingi, kust vaadata oma hoolduskonsultatsiooni just siis, kui sulle sobib. Vaata erinevaid saadavalolevaid pakkumisi.

Sinu eelised

 • Broneeri aeg veebis
 • Individuaalne hooldusvideo
 • Maksa digitaalselt
 • Maanteeabi 24/7

BMW VALUE SERVICE.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mehed istuvad kail, vaadates üksteist

Oled oma BMW-ga läbinud palju kilomeetreid ja seiklusi, nii et tunned oma BMW-d läbi ja lõhki. Sellepärast see sulle meeldibki. Et see meeldivus kestaks, vajad teenusepartnerit, kes tunneb sinu BMW-d ja sinu nõudmisi täpselt sama hästi. Siin tuleb mängu BMW Value Service: kvaliteetne teenindus atraktiivse ja läbipaistva kõikehõlmava hinnaga. Seega tead täpselt, mida oodata.

Sinu eelised

 • Kvaliteetne, mugav ja kulutõhus hooldus, mida teostavad BMW spetsialistid, kasutades BMW originaalosi.
 • Kõik osad ja teenused on kõikehõlmava hinna sees.
 • Hinnad on alati läbipaistvad, avatud ja arusaadavad.
 • BMW Value Service pakub sobivat hooldust igale BMW mudelile.
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW sõidukid hoone ees koos BMW teenusekonsultatsiooniga

BMW SERVICE.

BMW Service Partner tagab, et oled koos oma BMW-ga parimates kätes. Alates BMW Service Inclusive’i pikaaegsetest hoolduspakettidest ja BMW Value Service’i ahvatleva fikseeritud kõikehõlmava hinnaga teenustest kuni kontaktivabade teenuste, BMW originaalmootoriõli ja paljude teiste individuaalsete teenusteni, pakume sulle alati optimaalset lahendust – igale BMW mudelile, sinu isiklikele vajadustele vastavalt ning paljude muretute kilomeetrite nimel, mis sind veel ees ootavad.