Õnnelik paar BMW X1 Mineral Grey toonis sõidukis koos BMW suviste pakkumistega, kolm neljandikku külgvaade sinise taeva all

„MEIE SUVI ULATUB SILMAPIIRI TAHA.“

Sära: laia valiku BMW teenuste ja tarvikutega kevadiseks ja suviseks hooajaks.

Kevadel ja suvel on nii palju avastada. See on parim aeg nautimaks põnevaid autoreise ja ainulaadseid hetki soojas ilmas. BMW-ga muutub tee kirjeldamatuks kogemuseks. BMW originaaltarvikud on spetsiaalselt sinu auto jaoks valmistatud. Suur valik hoiuvõimalusi lubab sul oma pagasiruumi laiendada või valida paljude mugavuslahenduste vahel, et miski sind tagasi ei hoiaks. Sinu siht on selgelt sõidunaudingul. Seetõttu pakub BMW sulle ka pädevat teenindust, et tagada sinu turvaline sihtkohta jõudmine.

 

BMW X1 xDrive20i:
kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 6,7–6,3
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 152–143

Loe lisaks
„MEIE SUVI ULATUB SILMAPIIRI TAHA.“Sära: laia valiku BMW teenuste ja tarvikutega kevadiseks ja suviseks hooajaks.

„ÕIGETE TARVIKUTEGA SAAB SINU TEEKONNAST TÕELINE SIHTKOHT.“

Praktiline lisavarustus kevadeks ja suveks.

Aitab linnamelust. Sõida linnast välja ja mine seikle. Ükskõik, kuhu tee sind viib – koos BMW tarvikute ja BMS teenustega on sinu teekond meeldiv ja ohutu. Mida sa ootad? Sõida, kuhu süda ihkab.

BMW X1 toonis Mineral Grey koos BMW katuseboksiga metsas, külgvaates BMW suvised pakkumised
BMW suvised pakkumised BMW pakiruumimatt, salong

BMW pakiruumimatt.

Täiusliku sobivusega BMW pakiruumimatt kaitseb pakiruumi tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Ülespainutatud ääred kõigil külgedel ning vastupidava ja libisemisvastase materjali märkimisväärne kvaliteet tagavad optimaalse kaitse. Mustas toonis elegantse disainiga ideaalse sobivusega matt sulandub suurepäraselt pakiruumi sisemusega. X1 detail, samuti musta värvi, annab täiendava efekti.
Konfigureeri kohe
BMW suvised pakkumised BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0, välisilme

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0 on kerge, kuid vastupidav, ning seda võib koormata kuni 60 kg massiga. Selle kasutamine on erakordselt lihtne ja see võimaldab transportida kaht jalgratast või elektrijalgratast (saab laiendada kolme jalgratta jaoks). Hoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda.
Konfigureeri kohe
BMW suvised pakkumised BMW LED-ukseprojektorid, välisilme

BMW LED-ukseprojektorid.

Uued parema projitseerimiskvaliteediga ja keskmisest pikema elueaga BMW LED-ukseprojektorid teevad sõidukisse sisenemisest ja väljumisest ainulaadse kogemuse. Need aktiveeruvad uste avamisel automaatselt ja valgustavad ala terviklikult ja isikupäraselt, projitseerides sõiduki kõrvale maapinnale kujutise. Autojuht võib vahetatavaid slaide kasutades ise projitseeritava kujutise valida, valides BMW logo ja BMW M logo vahel. Seeläbi tagavad BMW LED-ukseprojektorid isegi vähese valguse korral sõiduki isikupärase välimuse. Need paigaldatakse ukseavasse lihtsalt olemasolevate valgustite asemele ning sobituvad ideaalselt BMW sisseehitatud toiteallikaga.
Konfigureeri kohe
BMW suvised pakkumised BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort, salong

BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadavaloleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple'i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igasse kaldenurka.
BMW suvised pakkumised BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid, lähivõte jalaruumist, salong

BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ning ilmastikukindlad jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid on musta värvi ja roostevabast terasest dekooriga.
BMW suvised pakkumised BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam, salong

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud BMW universaalset juhtmevaba laadimisjaama saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
BMW suvised pakkumised BMW jahutuskott, salong

BMW jahutuskott.

Elegantset musta värvi BMW jahutuskott on ühendatud 12-voldise sisseehitatud pistikupesaga ning selle mahutavus on 13 liitrit. Sisseehitatud jahutusseade jahutab koti sisemust. BMW jahutuskoti võib turvavööd kasutades sõiduki istmele kinnitada ning vältida seeläbi koti pikali kukkumist või libisemist.
BMW suvised pakkumised BMW Advanced Car Eye, salong

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera, mis jäädvustab sõiduki ees ja taga toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab BMW Advanced Car Eye 2.0 automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.

SUVINE HOOLDUSKOMPLEKT.

BMW suvised pakkumised suvine hoolduskomplekt, lähivõte

Hoolduskomplektis olevad tooted on valitud spetsiaalselt suvise puhastuse vajadusi silmas pidades. Kaunis ja mitmekülgne kott on valmistatud presendist ning seda on äärmiselt lihtne puhastada. Koti lihtne, kuid dünaamiline stiil rõhutab hoolduskomplekti ja selles sisalduvate BMW Care’i originaalhooldustoodete kvaliteeti. Kotti saab kasutada ka sülearvutikotina. Komplekt sisaldab: 1 velgede puhastusvahend (500 ml), 1 putukaeemaldusvahend (500 ml), 1 tuuleklaasi pesuvedeliku kontsentraat (1000 ml).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Mees sõidab BMW-ga, vaade läbi esiklaasi

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.
Sinu eelised:
• Säästad raha, võrreldes üksikute teenuste ostmisega.
• Täielik kulude kontroll ja läbipaistvus.
• Erinevad paketid erinevate vajaduste jaoks nii uutele kui ka kasutatud autodele.
• Teenindusspetsialistid BMW kogemuste ja BMW originaalosadega.
• Kandub automaatselt uutele omanikele edasi, suurendades edasimüügiväärtust.
• Kehtib osalevate BMW Service Partnerite juures üle maailma.

 

Õnnelik trio BMW X1 Mineral Grey toonis sõidukis koos BMW suviste pakkumistega, kolm neljandikku tagantvaade rannas BMW varustus

„MA TAHAN ILMA PIIRANGUTETA VABADUST.“

Praktiline lisavarustus kevadeks ja suveks.

Selleks, et end teedel vabalt tunda, pead saama oma rehvidele kindel olla. Kasutades suviseid BMW originaalvelgi ja -rehve, saad ennast turvaliselt tunda nii päikese kui ka vihmaga. BMW originaalveljed ja -rehvid on valmistatud koostöös valitud esmaklassiliste tootjatega ning need on valmis, et saaksid oma unustamatul suvel sarvist haarata.

Loe lisaks

„MA TAHAN ILMA PIIRANGUTETA VABADUST.“

Praktiline lisavarustus kevadeks ja suveks.

ORIGINAALSED BMW VELGEDE TÄISKOMPLEKTID SUVEKS.

BMW M Performance Double-spoke style 555 M BMW suverehvid toonis Bicolor

BMW M Performance 19-tollised veljed Double-spoke style 555 M toonis Bicolor.

Kvaliteetsed, optimeeritud kaaluga 19-tollised BMW M Performance kergmetallveljed Double-spoke style 555 M on disainitud toonis Bicolour Jet Black matt, neil on freesitud väändedisainiga kodarad, mis rõhutavad jõulisust kuni väikseima detailini. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud suverataste komplekt, veljesuurus 8 J × 19 koos rehvisuurusega 235/35 R 19 91Y XL.

Loe lisaks
BMW M Performance Star-spoke style 749 M BMW suverehvid

BMW M Performance 22-tollised Star-spoke style.

Kvaliteetsed optimeeritud kaaluga 22-tollised BMW M Performance kergmetallveljed Star-Spoke style 749 M on toonis Bicolor Jet Black, läikiv-treitud ja M Performance kirjaga ning värvilise BMW M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga suverataste komplekt, esirattad: 9,5 J × 22 koos 275/35 R 22 104Y XL rehvidega, tagarattad: 10,5 J × 22 koos 315/30 R 22 107Y XL rehvidega.

Loe lisaks
BMW M Performance Y-spoke style 795 M BMW suverehvid

BMW M Performance 20-tollised Y-spoke style 795 M.

Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance Y-spoke 795 M sepisveljed on toonis Bicolor Ferric Grey matt, läikiv-freesitud ning värvilise M-logoga ning freesitud M Performance’i tähtlogoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-rehvidega, velje suurus 8 J × 20, rehvi suurusega 225/35 R 20 90Y XL RSC ees ja 8,5 J × 20 rehvi suurusega 255/30 R 20 92Y XL RSC taga.

Loe lisaks
BMW M Performance Multi-spoke style 732 M BMW suverehvid

BMW M Performance 20-tollised Multi-spoke style 732 M.

Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance Multi-spoke style 732 M sepisveljed on toonis Bicolor Night Gold, läikiv-treitud ja läikiv-freesitud ning värvilise M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-rehvidega, velje suurus 8 J × 20, rehvisuurusega 245/35 R20 95Y XL RSC ees ja 9 J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y XL RSC taga.

Loe lisaks
BMW M Performance Y-spoke style 863 M BMW suverehvid

BMW M Performance 20-tollised Y-spoke style 863 M.

Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance Y-spoke style 863 M sepisveljed on toonis Ferric Grey matt värvilise M-logoga ning annavad sõidukile väga sportliku välimuse. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste suvekomplekt, velje suurus 9,5 J × 20 rehvisuurusega 275/35 ZR 20 (102Y) XL ees ja 10,5 J × 20 rehvisuurusega 285/35 ZR 20 (104Y) XL taga.

Loe lisaks
BMW M Performance Double-spoke style 717 M BMW suverehvid

BMW M Performance 20-tollised Double-spoke style 717 M.

Kvaliteetsed BMW M Performance 20-tollised kergmetallveljed Double-spoke 717 M on toonis Jet Black matt, optimiseeritud kaaluga ja voolujoonelise kuju ning M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud run-flat rehvide suvekomplekt velgedele suuruses 8 J × 20 rehvisuurusega 225/40 R 20 94Y RSC.

Loe lisaks

BMW VELJE-/REHVITEENINDUS.

BMW suvised pakkumised veljeteenindus, BMW Service’i töötaja BMW-d parandamas

Me ei vaheta ainult sinu talve- ja suverehve, vaid kontrollime ka rehviturvise sügavust ning pidureid. Pakume velje- ja rehvivahetust (sh tasakaalustamist) parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kontrollime ja hooldame suurima hoole ja täieliku pädevusega. Meie professionaalse rattahoiustamisega (sh pesemine ja tasakaalustamine) väldid stressi ja säästad ruumi.

BMW TELESERVICES.

BMW suvised pakkumised, BMW TeleServices, naine seisab BMW ees ja kasutab nutitelefoni

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni BMW Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hoolduse vajadusel või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Avasta nüüd, kuidas BMW Teleservices saab su ellu rohkem mugavust tuua.

„MA EI VAJA JULGE SEISUKOHA VÕTMISEKS SÕNU.“

Olulisimad välisilme, salongi ja lisatarvikute omadused.

On aeg näidata tänavatele oma tõelist loomust: lülita sisse Boost-režiim ja varusta oma BMW M Performance osadega, et tagada lisadoos sportlikkust, stiili ja ainulaadsust.

Loe lisaks
BMW M Performance neerukujuline iluvõre Iconic Glow BMW suvised pakkumised

BMW M Performance neerukujuline iluvõre Iconic Glow.

BMW M Performance neerukujuline iluvõre Iconic Glow annab sõidukile ainulaadse sära. LED-valgustus loob BMW neerukujulise iluvõrel ja sõiduki ees asuval alal eksklusiivse efekti alates autoukse avamisest ja mootori käivitamisest kuni süüte väljavõtmise ja auto lukustamiseni.

Loe lisaks
BMW M Performance süsinikkiust tagumine difuusor, BMW suvised pakkumised

BMW M Performance süsinikkiust tagumine difuusor.

100% kõrgtehnoloogiline. 100% autosportliku karakteriga. 100% entusiastlik. BMW M Performance uue ainulaadse süsinikkiu välimusega tagumine difuusor on valmistatud peene käsitööna. See rõhutab kaasaegset välimust ning muudab sõiduki sportliku välimuse veelgi muljetavaldavamaks.

Loe lisaks
BMW M Performance, BMW küljepeeglite süsinikkiust raamid, BMW suvised pakkumised

BMW M Performance peeglite süsinikkiust raamid.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad rabava välimusega BMW M Performance küljepeeglite raamid. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku tooni.

Loe lisaks
BMW M Performance eesmine jaotur, must, BMW suvised pakkumised

BMW M Performance eesmine jaotur, must, kõrgläikega.

Särava atleetliku välimuse saavutamiseks: BMW M Performance must kõrgläikega eesmine jaotur tagab optimaalse aerodünaamika ja rõhutab eksklusiivselt sõiduki mehelikku välimust. Unikaalne autospordist inspireeritud välimus kõigile, kes ei ole nõus kompromisse tegema.

Loe lisaks
BMW M Performance 19-tollised kahevärvilised kergmetallveljed Double-spoke 555 M, BMW suvised pakkumised

BMW M Performance 19-tolline kergmetallvelg Double-spoke.

Kvaliteetsed, optimeeritud kaaluga BMW M Performance 19-tollised kergmetallveljed Double-Spoke Style 555 M on disainitud toonis Bicolour Jet Black matt ja neil on freesitud väändedisainiga kodarad, mis rõhutavad jõulisust kuni väikseima detailini. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud suverataste komplekt, veljesuurus 8 J × 19 koos rehvisuurusega 235/35 R 19 91Y XL.

Loe lisaks
BMW M Performance katusespoiler, kõrgläikega must, BMW suvised pakkumised

BMW M Performance katusespoiler.

Liikumist soodustav disain: BMW M Performance katusespoiler on tehtud mustast kõrgläikega polüuretaanist; see on elegantselt sportlik detail sõiduki tagaosale. Ühtlasi on see osa optimeeritud aerodünaamikast. Tagumine spoiler sobitub ideaalselt sõiduki disainiga ning seda saab värvida kere tooni.

Loe lisaks
BMW M Performance rool koos kattega, süsinikkiud/Alcantara, BMW suvised pakkumised

BMW M Performance rooli kate.

Ülim kombinatsioon: BMW M Performance rool on kaetud Alcantara ning kvaliteetse süsinikkiudkangaga ning rõhutab M Performance rooliratta autosportlikku ilmet. Avatud pooridega süsinikkiud tagab eksimatult äratuntava ilme. M Performance märgisega.

Loe lisaks