KINDEL PARTNER, KEDA VÕIB HÄDAOLUKORRAS USALDADA.

BMW Breakdown and Accident Management.

Meie ekspertide kätes igal ajal: ammuta oma BMW-ga maksimaalset sõidunaudingut, turvalisust ja mugavust. BMW Breakdown and Accident Management kindlustab sulle abi hädaolukorras. 365 päeva aastas, 24 tundi päevas.
Võta lihtsalt BMW Mobile Service'iga ühendust, kui vajad kohapeal sõidu ajal abi: saadame kohe sinu juurde välja BMW Servicemobile või korraldame sõidu ajal osutatava abi valitud koostööpartnerite kaudu. Vajaduse korral korraldame ka takso või hotellibroneeringu.
Avarii korral aitavad sind BMW Accident Managementi asjatundjad. Nad teavad täpselt, mida on vaja teha, et pääseksid kiiremas korras uuesti sõitma. Olenemata sellest, kuhu teekond sind viib, tähendab BMW Breakdown and Accident Management, et sai ei jää oma murega kunagi üksi.

Loe lisaks

BMW AVARIIDE ABILIIN.

BMW avariide abiliin on sinu esimene kontaktipunkt õnnetuse korral. Ja me mõtleme seda sõna otseses mõttes, sest pakume sulle nõu ja tehnilist abi ning hoolitseme kõikide üksikasjade eest: puksiirabi korraldamine, asendussõiduki tagamine ja esialgse teate esitamine kindlustusettevõttele. BMW Accident Management võimaldab ka keerulised olukorrad kiiresti ja lihtsalt lahendada. Meie asjatundjad on sinu jaoks olemas ööpäev läbi.

 • BMW avariide abiliini kasutamine
 • BMW avariide abiliiniteenused
 • Professionaalne õnnetusejärgne remont

BMW PÄÄSTETEAVE SÕIDUKIS VIIBIJAILE.

Eriti pärast rasket autoõnnetust on aeg oluline, kui päästjatel on vaja vigastatud isikud sõidukist välja päästa. Seepärast ongi vaja anda neile asjaomase auto kohta võimalikult kiiresti kogu teave. Kus on akud? Kus on turvapadjad? Millal võib sõiduki kiiresti ja turvaliselt osadeks lõigata? Seepärast tulimegi välja päästeteenistusele mõeldud BMW päästeteabe, BMW päästediagrammide ja tuuleklaasile paigutatava erikleebise ideega.

 • BMW päästediagrammid
 • Tuuleklaas kleebis

BMW BREAKDOWN MANAGEMENT: MOBILE CARE.

BMW Mobile Care'iga on avarii korral sinu toeks olemas terviklik mobiilsusteenuste pakett. Maksimaalse liikuvuse tagamiseks, kui see on oluline. Olenemata sellest, mis aega kell päeval või öösel näitab, võta lihtsalt BMW Mobile Service'iga iDrive'i menüü kaudu ühendust (ainult keskpaneeli ekraaniga sõidukites) või helista.

Kohalik teenindus: 699 8001
Rahvusvaheline teenindus: +372 699 8001

Enamikul juhtudel oskavad meie spetsialistid sind lihtsalt telefoni teel juhendada. BMW TeleServicesiga varustatud sõidukitele on abiks ka TeleService diagnostika ja abi.
Kui vajad sõidu ajal kohapeal abi, saame korraldada kiiresti ja kindlalt BMW Servicemobile ning vajaduse korral palju muudki, nt puksiirabi, takso ja hotellimajutus. BMW Mobile Care, meie üleeuroopalise liikuvusgarantiiga on sul autos kõik eelised olemas. Lai valik BMW Mobile Care teenuseid on sulle mõistagi tasuta.

 • Kohapealne abi sõidu ajal
 • Abi torkeaukude ja viperuste korral
 • Puksiirabi lähima BMW Service Partnerini
 • Taksosõit
 • Hotellimajutus
 • Jätkamine asendussõidukiga
 • Muud teenused sinu täieliku liikuvuse säilitamiseks

KULUDE HÜVITAMINE.

Aluspõhimõte on et, kaetavad on ainult Mobile Service'iga kokkulepitud liiki ja mahus kulud. Üldiselt võib öelda, et katame sinu eest vahetult kõik BMW Mobile Care'i teenuste kulud. Kui erandjuhul on vaja teenuste eest tasuda, hüvitame kulud sulle viivitamatult. Selleks vajame originaalarveid kasutatud teenuste kohta (nt sõidukite taaskasutamisega tegelevalt ettevõttelt) koos remondiarve koopia ja täidetud avariiteatega.

MAHT.

Avariide puhul kehtivad BMW Mobile Care'i teenused sõitmisel järgmistes Euroopa riikides:
Albaania, Andorra, Austria, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Suurbritannia, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Läti, Liechtenstein, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Monaco, Madalmaad, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Serbia, Montenegro, Rootsi, Šveits, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania (sh Kanaari saared) ning Türgi.

Kui sul on küsimusi BMW Mobile Care'i kohta, võid võtta meiega ühendust telefoninumbril 0800-21 53 99 Austrias või +49-89-58 80 99 556 kõikides teistes riikides, kus BMW Mobile Care on olemas.

BMW LIIKUVUSTEENUSE KEHTIVUS.

BMW pakub kogu Euroopas liikuvusgarantiid BMW Mobile Care'iga, mis kehtib kuni 10 aastat kuupäevast, kui sõiduk esimest korda registreeriti.

 • Terviklikud liikuvusteenused kahe aasta jooksul
 • Liikuvusgarantii pikendamine
 • Liikuvusgarantii välistused