BMW KONTROLL JA HOOLDUS.

Professionaalne, usaldusväärne ja kulusäästlik.

Olenemata sellest, kas sinu BMW vajab erikontrolli, hooldust või MOT-ülevaatust, tunnevad meie kogenud BMW hooldusspetsialistid sinu sõidukit kõige paremini ja pakuvad sulle alati pädevat teenust.
Laiahaardelise asjatundlikkuse ning uuendusliku diagnostika ja programmeerimistehnoloogiaga tagab BMW hooldus, et sinu sõiduk säilitab alati parima seisukorra. Iga kontrolli ja hooldusega tagame, et sinu BMW säilitab puhta sõidunaudingu alati kõrgeimal tasemel.

Loe lisaks

SÕIDUKI KONTROLL: ASJATUNDLIK, KIIRE JA LÄBIPAISTEV.

Ainult asjatundja tehtud sõidukikontroll annab kindluse, et sõiduk on parimas seisukorras. Meie hooldusspetsialistid võtavad sinu BMW luubi alla ja kõrvaldavad võimalikud rikked.
Lase end meie asjatundlikkusel veenda. Meie BMW hooldusspetsialistid annavad hea meelega nõu ja soovitavad täpselt sellist sõidukikontrolli, mida sinu BMW vajab. Pakume sinu jooksvatele vajadustele vastavaid kompleksseid sõidukikontrolle.

 • BMW kevadkontroll

  Jää, lumi ja sool on võtnud talve jooksul sinu BMW-lt oma – akule, šassiile, kerele ning klaasile on avaldanud mõju eriti rasked olud. BMW kevadkontroll pakub võimalust suunata BMW kontroll piirkondadele, millele on avaldanud mõju eriti rasked olud. Seega vaatame mootorit ja kiiruskasti sama palju kui pidurisüsteemi ning valgustust. Sellega tagatakse, et BMW kevadkontroll annab sulle kindlustunde teadmises, et sinu BMW on suveks tippvormis. Ja natuke nähtud vaeva tagab selle, et pisiprobleemid ei päädi kapitaalremondiga.
  Meie pakkumine:
  • Vedeliku taseme kontroll
  • Pidurisüsteemi, ajamirihmade, amortisaatorite visuaalne kontroll
  • Vedrustuse, amortisaatorite, roolikomponentide kontroll
  • Tuuleklaasi kontroll kivikildude tekitatud kahjustuste suhtes
  • Klaasipuhasti- ja veesüsteemi kontroll
  • Veljed/rehvid (seisukord, profiili sügavus ja rehvirõhk)
  • Kere kontroll kahjustuste suhtes
  Kui on vaja teha seadistustöid või lisada vedelikku, teavitame sind ja arvutame mahu eraldi.

 • BMW puhkusekontroll

  Lõpuks puhkusele! Aitame meelsasti BMW puhkusekontrolliga, et saaksid olla kindel ka kodust kaugel reisides: Kas sul on autos olemas ohutusvest, varupirnide komplekt ja tulekustuti? Kas satelliitnavigeerimissüsteemis on kaardiandmed ajakohased? Kas suurenenud koormuste jaoks on seadistatud õige rehvirõhk? Sinu BMW puhkusekontroll sisaldab ka arvukaid tehnilisi katseid. Ootame uudiseid sinu reisist. Kuna BMW puhkusekontroll sisaldab ka välist pesu pärast puhkust.
  Meie pakkumine:
  • Vedeliku taseme kontroll
  • Pidurisüsteemi, ajamirihmade, amortisaatorite visuaalne kontroll
  • Õhukonditsioneeri jahuti ja jahutussüsteemide kontroll mustuse suhtes
  • Vedrustuse, amortisaatorite ja roolikomponentide kontroll
  • Tulede kontroll
  • Veljed/rehvid (seisukord, profiili sügavus ja rehvirõhk)
  • Väline pesu
  Kui on vaja teha seadistustöid või lisada vedelikku, teavitame sind ja arvutame mahu eraldi.

 • BMW õhukonditsioneeri kontroll

  Soovitame BMW õhukonditsioneeri kontrolli aegsasti enne suve. Meie BMW hooldusspetsialistid kontrollivad põhjalikult, kas õhukonditsioneerisüsteem toimib laitmatult. Nad puhastavad ja desinfitseerivad jahutussüsteemi professionaalselt, et tagada salongi interjööris meeldiv ning tervislik temperatuur. Vajaduse korral vahetatakse jahutusvedelik. BMW õhukonditsioneeri kontroll tagab selle, et suudad säilitada külma vere ka palava ilmaga päevadel ning seega lõõgastunumalt juhtida.
  Meie pakkumine:
  • Õhukonditsioneeri jahuti, ajamirihmade ja mikrofiltri kontroll (valikuline vahetus)
  • Õhukonditsioneeri võimsuskontroll
  • Õhukonditsioneeri süsteemi kontrollitakse lõhnade tekke suhtes
  Soovitame ka järgmist:
  • Õhukonditsioneeri süsteemi iga-aastane puhastus
  • Jahutusvedeliku koguse kontroll
  • Õhukonditsioneeri aurusti puhastus
  • Mikrofiltri korpuse puhastus
  Kui on vaja teha seadistustöid või lisada vedelikku, teavitame sind ja arvutame mahu eraldi.

 • BMW talvine kontroll

  Meie hooldustöötajad muudavad sinu sõidud talve alates veelgi turvalisemaks ja mugavamaks. BMW talvekontrolliga oled valmistunud külmaks ajaks parimal võimalikult moel.
  Meie pakkumine:
  • Vedeliku, sh antifriisi taseme kontroll
  • Pidurisüsteemi, amortisaatorite visuaalne kontroll
  • Vedrustuse, amortisaatorite, roolikomponentide kontroll
  • Klaasipuhasti- ja veesüsteemi kontroll
  • Tulede kontroll
  • Veljed/rehvid (seisukord, profiili sügavus ja rehvirõhk)
  Kui on vaja teha seadistustöid või lisada vedelikku, teavitame sind ja arvutame mahu eraldi.

EI MINGIT STRESSI: MOT-KONTROLL BMW-S.

Seadustega nõutav sõidukikontroll ilma stressita: kui on vaja MOT-kontrolli, on sinu BMW jaoks parim BMW pakutav hooldus.
Kasuta eelkontrolli ära, et veenduda selles, mida tunned iga päev – laitmatus seisukorras BMW-ga puhast sõidunaudingut. Kui aga on vaja midagi teha, tähendab meie BMW hooldusmeeskond, et sind abistavad professionaalid, kes teevad sinu eest pädevalt kõik. Piisab vaid lühikesest käigust töökotta ja võid oma BMW-ga teekonda jätkata.
Tänu BMW seisukorral põhinevale hooldusele (CBS) tead alati, millal seisab ees seadustega nõutav sõidukikontroll. BMW TeleServices kaudu edastatakse asjassepuutuvad andmed otse sinu BMW Service Partnerile. Seega võid lihtsalt leppida kokku aja oma BMW Service Partneriga. Või lase kontroll teha kohe pärast järgmist hooldustega. Kasu sinule: ainult üks töökojas kokkulepitud aeg ja rohkem aega kõigeks muuks.

IGAS SUHTES USALDUSVÄÄRNE: BMW VELGEDE/REHVIDE HOOLDUS.

BMW rehviteenindus tagab selle, et rehvid, veljed ja šassiielemendid on täielikult vastastikku joondatud. Meie BMW hooldusspetsialistid soovitavad BMW originaalrehve, mis on sinu sõiduki jaoks ideaalsed. Ainult need vastavad BMW rangetele kvaliteedistandarditele. Loomulikult on ütlematagi selge, et vahetame, kontrollime, hooldame ja hoiame velgi professionaalselt olenemata sellest, kas tegu on varurehvide või täielike velje ja rehvi komplektidega.

 • BMW täielikud originaalveljed.

  BMW täielikud velje ja rehvi komplektid pakuvad ideaalset kombinatsiooni: BMW originaalrehvid on arendatud ja katsetatud spetsiaalselt BMW sõidukite jaoks. BMW originaal-kergmetallveljed paistavad silma kergema kaalu, äärmiselt pika kasutusea ja nägusa disaini poolest. Nad ühendavad nõudliku välisilme maksimaalse turvalisusega. Parim alus, mille najal puhast sõidunaudingut saada.

 • BMW originaalvelgede ja -rehvide asendus

  Olenemata sellest, kas soovid asendada rehve või velgi, oled meie BMW hooldusekspertidega heades kätes. Meie jaoks tähendab velgede/rehvide asendamine ka terviklikku kontrolli ja hooldust. Garanteerime sulle kõrgeimal tasemel hoolduse ja pädevuse, millel on parim raha eest saadav kvaliteet.

 • BMW originaalvelje ja -rehvi hoiundamine

  BMW-s hõlmab velgede/rehvide asjatundlik hoiundamine hoitavate velgede pesu ja tasakaalustamist. See säästab tarbetuid kulutusi ja väärtuslikku aega. Kindlustame ka laitmatu hoolduse spetsiaalsete puhastusvahendite kasutamisega, nii et veljed läigivad pärast hoiundamist nagu uued. Luba meil veenda sind meie tippklassi teenustevalikus.

TEENINDUSEGA SEATAKSE STANDARDEID: BMW HOOLDUS.

BMW korrapärane hooldus tagab ideaalse turvalisustunde ja liikumise ning panustab oluliselt puhtasse sõidunaudingusse. Tänu uuenduslikule hooldussüsteemile CBS (seisukorral põhinev hooldus) teab BMW, kas ja millal ta vajab nt õlivahetust või hooldust. BMW TeleService kaudu edastatakse asjassepuutuvad andmed otse sinu BMW Service Partnerile. See võimaldab eelseisvaid töid täpselt hinnata, nii et kohapealne hooldus vastab nõuetele.

 • Seisukorral põhinev hooldus

  Meie asjatundlikud BMW hooldusspetsialistid kontrollivad sinu BMW-d põhjalikult ja teevad vajalikud hooldustööd tootja spetsifikatsioonide kohaselt:
  - Mootoriõli teenindus
  - Hooldus, eesmised/tagamised pidurid
  - Hooldus, pidurivedelik
  - Hooldus, sõiduki kontroll
  – sõiduki MOT-ülevaatus

 • BMW mootori õlivahetus

  BMW mootori õlivahetus pakub enamat kui lihtsalt õlivahetust. See hõlmab ka eelkontrolli, nt piduritel ja rehvidel. See hõlmab terviklikku mootori õlivahetust, mis on sobitatud spetsiaalselt sinu BMW-ga ja tagab mootori pika kestvuse:
  - Mootori õlivahetus ja vana õli jääkide kõrvaldamine
  - Õlifiltri vahetus
  - Süüteküünlad vahetatakse koos iga teise mootori õlivahetusega (ainult bensiin)
  - Õhufiltri sisetükk ja kütusefiltri vahetus (ainult diisel) pärast iga kolmandat BMW mootori õlivahetust
  - Mikrofiltri vahetus
  - Lähtestusteenus vastavalt tehase spetsifikatsioonidele

 • BMW BluePerformance AdBlue®-ga

  Tänu BMW BluePerformance tehnoloogiale on diiselmootoris tekkivaid heitmekoguseid veelgi optimeeritud ja heitgaasides on lämmastikoksiiditaset veelgi vähendatud. Teatud mudelite* puhul kasutatakse täiendavat lämmastikoksiidi vähendamise viisi – SRC-katalüüsmuundurit (SRC = valikuline katalüütiline reduktsioon) koos AdBlue® pihustusega. AdBlue® lahuse pihustusega tekkiv keemiline reaktsioon vähendab heites oluliselt lämmastikoksiidi. See võimaldab diiselmudelitel juba täita 2014. aastal jõustuvaid rangeid EU6 heitenõudeid. Võid lisada AdBlue® lahust ise või leppida kokku aja oma BMW Service Partneriga.
  Lisateavet lihtsa täitmisprotsessi kohta leiab BMW BluePerformance brošüürist.