PIIRAMATU VABADUS.

BMW lisatarvikud ja teeninduspakkumised sügiseks ja talveks.

Suuremad ambitsioonid ja laiem tegevusraadius: sõida koos oma BMWga uutele seiklustele vastu. Ootad põnevaid puhkuseid ja sportlikke väljakutseid. Näiteks nõudlik ratta- või suusareis vajab jõudu, vastupidavust ja mõlemapoolset motivatsiooni. Koos sõbraga koged põnevat reisi üle mägede ja läbi orgude, säilitades vaevata oma kiirust. BMW originaaltarvikute abil puuduvad sul piirangud.

Loe lisaks
PIIRAMATU VABADUS.BMW lisatarvikud ja teeninduspakkumised sügiseks ja talveks.

SOBIV VARUSTUS IGAKS ETTEVÕTMISEKS.

Kompaktne tagumine jalgrattahoidik.

Kokkupandav kompaktne jalgrattahoidik on kerge ja stabiilne ning seda võib koormata kuni 60 kg massiga. Haagisekonksu kinnitussüsteemi abil saab hoidikut haagisekonksu külge paigaldada ühe käega. Seadmel saab transportida kuni kahte jalgratast või elektrijalgratast, mille maksimaalne teljevahe on 130 cm.
Loe lisaks

Katusereelingud.

Tugisüsteemi saab kasutada kõikide BMW katusetranspordilahenduste ja katuseboksidega. Selle paigaldamine on eriti lihtne ja selle jäik konstruktsioon vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusnõuetele. Katusereelingul on ka integreeritud vargusevastane lukusüsteem.
Loe lisaks

Turbo Levo FSR 6Fattie.

Tänu selle sportlikule ja kiirele juhitavusele ning täielikult integreeritud eDrive‘ile avab SPECIALIZED Turbo Levo elektrijalgratta erimudel sulle sõitmise täiesti uue mõõtme. Arvukad nutikad lisafunktsioonid, nt nutitelefoni rakendus SPECIALIZED Mission Control, täiendavad ratta ülimat sooritusvõimet. Kaasasoleva laadimiskaabli abil saab ratta akut autosõidu ajal laadida auto pakiruumis oleva 12 V pistikupesa kaudu.
Loe lisaks

Süsteem Travel & Comfort.

Hoidiku saab hõlpsasti kinnitada eraldi saadaoleva süsteemi Travel & Comfort põhihoidiku külge ja sellest saab turvaline alus ükskõik millisele Action Camile. Peale hoidikusse kinnitamist saab kaamerat pöörata 360° ja juhtida rakendusega.
Loe lisaks

AVAME HOOAJA.

Oleme talveks valmis.

Talveune jaoks pole aega! Jää ka aasta külmimal ajal dünaamiliseks ja sportlikuks. Kirglike suusatajate ja lumelaudurite jaoks tähistab esimene lumesadu kauaoodatud hooaja algust. Samal ajal kui mõned naudivad sooja majakest, teevad lumesõbrad nõlvadel kiiremaid sõite.

Loe lisaks

AVAME HOOAJA.

Oleme talveks valmis.

LISATARVIKUD.

Suusa- ja lumelauahoidik.

Lukustatav suusa- ja lumelauahoidik sobib kõikide BMW pakiraamisüsteemidega ja vastab erinevatele transportimisnõuetele. Selle abil saab auto katusel turvaliselt transportida kuni kuute paari suuski, nelja paari suuski koos suusakeppidega või kahte lumelauda ja kahte paari suuski koos suusakeppidega. Hoidik on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja sellel on vargusevastane lukustussüsteem. Umbes 5 kg kaaluva hoidiku paigaldamine ja käsitsemine on lihtne ja mugav.
Loe lisaks

BMW katuseboks.

Täiuslik viis pagasi mugavaks vedamiseks: BMW katuseboksid pakuvad täiendavat hoiuruumi ja need on saadaval mitmes värvitoonis ja suuruses (320 l, 350 l, 420 l, 460 l või 520 l). Kauni kujundusega boksid avaldavad muljet lihtsa laadimise ja uuendusliku avamissüsteemiga, mis tagab ligipääsu mõlemalt küljelt. Transpordibokside kuus lukustuspunkti ja vargusevastane kaitse vastavad kõrgeimatele turvanõuetele. Kõikidele sõidukitele, millel on BMW katusereelingud või reelingutele paigaldatud pakiraamisüsteemid.
Loe lisaks

Lisasoojenduse originaalkomplekt.

Võimas lisasoojendus tagab salongis mugava temperatuuri juba enne sõidu alustamist ja väldib akende jäätumist või uduseks muutumist. Seda saab programmeerida iDrive‘i abil või juhtida otse. Selle saab aktiveerida eraldi saadaoleva BMW puutetundliku võtmega või, sõltuvalt auto varustusest, iPhone‘i rakendusega.
Loe lisaks

Lumeketid.

Disc and Comforti lumekettidel on suure haarduvusega ketivõrk, mida saab kasutada mõlemal pool. Neid on lihtne paigaldada ja need tagavad parima võimaliku haarduvuse. Integreeritud terasvõru muudab nende paigaldamise äärmiselt lihtsaks.
Loe lisaks

TALVINE HOOLDUSKOMPLEKT.

Hoolduskomplektis olevad tooted on valitud spetsiaalselt talvise puhastuse vajadusi silmas pidades. Mitmekülgne ja kaunis kott on valmistatud presendist ning seda on äärmiselt lihtne puhastada. Koti lihtne, kuid dünaamiline kujundus rõhutab originaalsete BMW hooldustoodete kvaliteeti. Kotti saab kasutada ka sülearvutikotina. Komplekti kuulub: 1 × antifriisiga tuuleklaasi pesuvedelik (1000 ml), 1 × akende jääeemaldi (500 ml), 1 × salongi puhastusvahend (250 ml), 1 × väike jääkaabits.

HAARAV KOGEMUS.

Sõida mugavalt iga ilmaga.

Isegi tipptegijad vajavad kindlat jalgealust. Originaalsed BMW rataste täiskomplektid talveks on sinu BMW vajadustele kohandatud, need vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning on loodud tihedas koostöös juhtivate rehvitootjatega (nt Bridgestone, Dunlop, Goodyear ja Pirelli). Lisaks on kõik rataste täiskomplektid varustatud tähekesega märgistatud runflat-rehvide ja rehvirõhu kontrollimise (RDC) anduritega. Nende abil jõuad oma talvistesse sihtpunktidesse muretult ja ohutult.

Loe lisaks

HAARAV KOGEMUS.

Sõida mugavalt iga ilmaga.

BMW ORIGINAAL TALVERATTAD.

Double-spoke style 483M.

17-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style, silver BMW 2. seeria Active Toureri ja Gran Toureri jaoks (alates 2014).
Loe lisaks

Double-spoke style 405M.

18-tollised M Performance Double-spoke style 599 M-kergmetallveljed, Black matt, freesitud. BMW 3. seeria Gran Turismo (alates 2012), BMW 3. seeria (alates 2012) ja BMW 4. seeria Coupé ja Cabrio (alates 2013) jaoks.
Loe lisaks

Double-spoke style 664M.

19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style. BMW 5. seeria sedaani ja Touringu (alates 2017) jaoks.
Loe lisaks

Double-spoke style 648M.

20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style, orbitgrey, läikega. BMW 6. seeria (alates 2017) ja 7. seeria (alates 2016) jaoks.
Loe lisaks

Double-spoke style 622M.

19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style, ferricgrey, läikega. BMW X3 (2010 kuni 06/2017) ja BMW X4 (alates 2014) jaoks.
Loe lisaks

Double-spoke style 468M.

20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style, orbitgrey, läikega. BMW X5 (alates 2013) ja X6 (alates 2014) jaoks.
Loe lisaks

RUNFLAT-REHVID – SÕIDA TURVALISELT.

Ikka edasi – ka halvimates tingimustes. Torkeaukude korral võimaldab runflat-tehnoloogia sul jätkata sõitu lähima BMW Service Partneri juurde ka täieliku rõhukao korral (u 80 km kiirusel max 80 km/h). Nii saad talve veelgi rahulikumalt nautida.

BMW VELGEDE/REHVIDE HOOLDUS.

Meie BMW hooldusspetsialistid soovitavad ainult BMW rehvimärgistusega rehve, mis sobivad sinu autole täiuslikult, kuna vastavad ainukesena BMW rangetele kvaliteedinõuetele. Ei pea isegi mainima, et me ka vahetame, kontrollime, hooldame ja ladustame sinu velgi ja rehve. Ükskõik, kas soovid tagavararehvi või rataste täiskomplekti, BMW velgede/rehvide hoolduseksperdid tagavad sulle alati esmaklassilised tooted ja professionaalsed nõuanded.

MEESKONNATÖÖ.

Koos uutesse kõrgustesse.

Meeskonnana vallutad kirglikult kõrgeimaid tippe, võtad ette pikki retki ja jagad imeliste matkade naudingut. Sportlikke tegevusi ja põnevaid väljakutseid on parim koos nautida – nii innustate üksteist uusi tippmarke saavutama.

Loe lisaks

MEESKONNATÖÖ.

Koos uutesse kõrgustesse.

VARUSTUS PARIMATELE MEESKONDADELE.

Ilmastikukindlad porimatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad matid kaitsevad põrandaosa niiskuse ja mustuse eest ning hoiavad jalad kuivad. Elegantsed musta värvi matid sobivad täiuslikult kõikidesse interjööridesse.
Loe lisaks

Põrandakate.

Ideaalselt istuvad, kõrge ääre ja vee äravooluks spetsiaalsete soontega vastupidavad põrandakatted kaitsevad põrandaosa niiskuse ja mustuse eest ning hoiavad jalad kuivad. Need on elegantset musta värvi ja roostevabast terasest dekooriga.
Loe lisaks

Ideaalselt sobituv pakiruumimatt.

Vastupidav, mittelibisev ja ülespainutatud äärtega ideaalselt sobituv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta värvi matil on helehallid detailid ning kangast taskud paremal ja vasakul pool.
Loe lisaks

UNUSTAMATUD HETKED.

Liikudes läbi võõra linna.

Suundume avastusretkele ja avastame koos uusi paiku. Avastamist tahavad trendikad kohad, sinu lummamist ootavad ajaloolised paigad ja kitsad kõrvaltänavad. Läbi linna sõites kogud palju uusi muljeid ja tutvud huvitavate inimestega – romantiline õhtusöök muudab päeva unustamatuks.

Loe lisaks

UNUSTAMATUD HETKED.

Liikudes läbi võõra linna.

TÄIUSLIK KAASLANE LINNASÕITUDEKS.

Telefoni adapter

Universaalne haakuv adapter võimaldab turvaliselt hoida ja eriti kiirelt laadida kõiki Lightning-ühendusega Apple iPhone™-i seadmeid. Samuti saab juht selle abil kõnesid vastu võtta ja kuulata seadmesse salvestatud esitlusloendeid sõiduki helisüsteemi kaudu.
Loe lisaks

Juhtmevaba laadimisalus.

Juhtmevaba laadimisalus on turvaline ja vastupidav võimalus telefonide hoidmiseks, tagades juhtmevaba laadimise ja ühenduse sõiduki välisantenniga. Juhtmevaba laadimisfunktsioon (sh LED-iga laadimisoleku märgutuli) sobib kasutamiseks kõikide mobiiltelefonide puhul, millele on Qi-standardile vastav induktiivne laadimisvõimekus.
Loe lisaks

Juhtmevaba laadimisümbris.

Juhtmevaba laadimisümbrisega saab ilma juhtmeta laadida Apple iPhone™-i mudeleid 5, 5S, 6, 6S Plus, 7 ja 7 Plus. Uuenduslik mobiiltelefoniümbris ühildub kõigi Qi-sertifikaadiga induktiivsete laadijatega ning toimib samas ka kaitsekattena.
Loe lisaks

BMW TELESERVICES.

Järgmine õlivahetus, sõiduki kontroll või uued piduriklotsid. Enam ei pea sul kõik need kohtumised meeles olema. Võta vabalt! Sinu BMW teab, millal tal mingit kindlat hooldust vaja on. Vastav hooldusteave edastatakse BMW-le automaatselt ning nõuetele vastavalt. Sinu valitud BMW Service Partner pääseb mugavalt teabele ligi ja saab sinuga viivitamatult ühendust võtta.

  • NB! BMW Teleservices teenus ei ole kättedaadav Eestis.