VARASEMATEST MUDELITEST PÄRIT ADRENALIIN.

BMW M Performance lisavarustus.

BMW kaubamärk esindab dünaamikat, uuenduslikke tehnoloogiaid ja aastakümnetepikkust motospordikogemust. BMW M Performance Parts toob need teadmised rallirajalt tänavatele. Paigaldame varasematelt mudelitelt pärinevaid osasid aerodünaamika, jõuülekande, juhiistme ja šassii jaoks.

VARASEMATEST MUDELITEST PÄRIT ADRENALIIN.BMW M Performance lisavarustus.

BMW kaubamärk esindab dünaamikat, uuenduslikke tehnoloogiaid ja aastakümnetepikkust motospordikogemust. BMW M Performance Parts toob need teadmised rallirajalt tänavatele. Paigaldame varasematelt mudelitelt pärinevaid osasid aerodünaamika, jõuülekande, juhiistme ja šassii jaoks.

Loe lisaks

KIRG LAITMATU SOORITUSE VASTU.

Ainult parim on piisavalt hea! Inspireerituna motospordist avaldab kogu BMW M Performance lisavarustuse valik muljet oma tippklassi funktsionaalsuse ja disainiga. Kõik tooted vastavad BMW seatud kõrgetele standarditele ja nende kvaliteedile ning nende kestvusele ei ole vastast. Selleks kombineeritakse parimad saadavalolevad materjalid äärmiselt detailse arendus- ja tootmisportsessi ning põhjaliku kvaliteedikontrolliga. Selleks et saavutada ideaalne kombinatsioon funktsionaalsusest ja disainist, on kõik komponendid peenhäälestatud iga BMW mudeli jaoks.
BMW M Performance lisavarustus on saadaval paljude BMW ja BMW M mudelite jaoks neljas kategoorias: aerodünaamika, jõuülekanne, juhiiste ja šassii. Kas soovid oma sõidukile sportlikumat välimust, tõeliselt muljetavaldavat helikvaliteeti või paremat sooritusvõimet? Iga tootega teed teadliku otsuse, mis kinnitab sinu individuaalsuseiha ja kirge motospordi vastu.

Piire nihutades.

JÕUÜLEKANNE: KANANAHK IHULE.

BMW M Performance summutitoru annab igas mõttes tooni. Lisaks eriti sportlikule helile aitavad need tippkvaliteediga komponendid vähendada väljalaskesüsteemi rõhku. See omakorda parandab sõiduomadusi ja optimeerib mootori omadusi. Parima kvaliteediga summutitoru kroom-, süsinik- või titaanviimistlus avaldab muljet oma eksklusiivse kõrgtehnoloogilise välimusega ja muudab BMW tagaosa efektseks.

AERODÜNAAMIKA: VÕITLUSES JÕUDUDE VASTU.

Seljata julgelt õhutakistus! BMW M Performance aerodünaamikadetailid suurendavad tõmbejõudu ja parandavad sinu BMW sõiduomadusi. Peale selle rõhutavad need sõiduki sportlikku loomust ja annavad sellele motospordist inspireeritud välimuse.

BMW M Performance lisavarustus.

JUHIISTE LOOB RALLIRAJA TUNDE.

Istu sisse ja võta kohe juhtpositsioon! BMW M Performance komponentidega saad oma BMW salongis luua autentse motospordi õhkkonna: stiilipuhtad roostevabast terasest pedaalikatted, eksklusiivsed süsinikelemendid ja Alcantaraga rooliratas koos süsinikliistude ja rallistiilis ekraaniga.

Professionaalne arvamus.

BMW M PERFORMANCE VÕTMEÜMBRIS.

Sportlik kuni väikseima detailini. Kohe, kui pilk peatub BMW M Performance võtmeümbrisel, märkad, et see kehastab puhast kirge motospordi järele. See on valmistatud tippkvaliteediga mustast Alcantarast, kaetud siniste tepingutega ja M Performance süsinikdetailidega. Ümbris kaitseb sinu BMW võtit kriimustuste ja mustuse eest ja hoiab ära nuppude juhuslikke vajutusi. Võti on ümbrisest lihtsasti väljakeeratav ja hetkega kasutusvalmis.

ŠASSII: FOOKUSES ON RALLIRADA.

Mitte ainult välimuse küsimus: BMW M Performance Parts võimaldab sul oma BMW šassiid reguleerida, nii et see sobiks ideaalselt sinu vajaduste ja sõidustiiliga. Kergmetallveljed, amortisaatorid või pidurisüsteemid – kõik komponendid on pärit motospordist ja vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja funktsionaalsustandarditele. Tulemuseks on efektne välimus ja erakordne liikuvus.

DTM: PÜHENDUNUD MOTOSPORDILE.

Alates sellest, kui BMW aastal 2012 DTM juurde tagasi pöördus, on M Performance Parts olnud BMW Motosporti esipartner. Ja seda partnerlust on krooninud edu. Oma naasmishooajal saavutas BMW 12 auhinnalist kohta, kuid ka sensatsioonilise Constructorsʼ Championship võidu. BMW Motorsport kordas oma edu ka aastatel 2013 ja 2014, sundides taas kord oma konkurendid tahaplaanile.
Edu valem: uuenduslikud tehnoloogiad ja tipptasemel kvaliteedistandardid kombinatsioonis kirega optimaalse soorituse ja täisverelise motospordi vastu. Ka BMW M Performance Parts peab kõike seda oluliseks ja on seetõttu uhkusega BMW Motorsporti partner – võitude ja lisadega.

DTM kick-off 2013.