SELJATA TALVEKÜLM UUTE IDEEDEGA.

BMW lisatarvikud ja teeninduspakkumised sügiseks ja talveks.

SELJATA TALVEKÜLM UUTE IDEEDEGA.

BMW lisatarvikud ja teeninduspakkumised sügiseks ja talveks.

Lehed langevad ja saabumas on sügis. Õige varustusega ei pea puhas sõidunauding katkema ka külmal ajal. Siit leiad oma BMW jaoks valiku atraktiivseid pakkumisi, mis tagavad, et jõuad alati turvaliselt ja mugavalt oma sihtkohta ka vihma, lume ja jää korral. Mine talvepuhkusele vastu praktiliste transpordilahenduste, mugava salongivarustuse ja uuenduslike võrgutehnoloogiatega. Otsusta turvalisuse ja efektse välimuse kasuks BMW talviste rataste täiskomplektiga. Uuri ka õiglaste teeninduslahenduste kohta, mida BMW Service Partner sulle pakub.

SELJATA TALVEKÜLM UUTE IDEEDEGA.BMW lisatarvikud ja teeninduspakkumised sügiseks ja talveks.

Lehed langevad ja saabumas on sügis. Õige varustusega ei pea puhas sõidunauding katkema ka külmal ajal. Siit leiad oma BMW jaoks valiku atraktiivseid pakkumisi, mis tagavad, et jõuad alati turvaliselt ja mugavalt oma sihtkohta ka vihma, lume ja jää korral. Mine talvepuhkusele vastu praktiliste transpordilahenduste, mugava salongivarustuse ja uuenduslike võrgutehnoloogiatega. Otsusta turvalisuse ja efektse välimuse kasuks BMW talviste rataste täiskomplektiga. Uuri ka õiglaste teeninduslahenduste kohta, mida BMW Service Partner sulle pakub.

MUGAVUS SALONGIS.

BMW pakub suurt valikut lisavarustust, et sõit sinu BMW sõidukis veelgi meeldivam oleks. Mustust tõrjuvatest porimattidest rakenduse abil kaugjuhitava lisasoojendi ja kaasaskantava navigatsioonisüsteemini – siit leiad õige lahenduse igaks olukorraks.

BMW kaasaskantav navigatsiooniseade.

Parim marsruut alati silme ees – mobiilsete navigatsioonisüsteemidega BMW originaaltarvikute tootevalikust. BMW Navigation Portable HD Traffic on 5-tollise ekraaniga mobiilseade, mis pakub reaalajas HD Traffic liiklusteateid Saksamaal ja mujal. BMW Navigation Portable Plus ühendab endas ülilameda disaini 4,3-tollise mitme puutega ekraaniga. Kaardid ja liiklusteabe vastuvõtuseade on saadaval eraldi. Mõlemad navigatsiooniseadmed on kinnitatavad valikulise BMW Click & Drive süsteemiga, mis kinnitub tuuleklaasile liimuvate plaatidega.

BMW haakuv adapter Apple iPhone 5 jaoks.

BMW haakuv adapter on saadaval versioonides Basic, Music, Media ja Connect. Versioonis Music ei paku seade vaid optimaalset võrguühendust, Bluetooth-liidest ja vabakäeseadet, vaid täidab ka telefoni, laadimise, meelelahutuse ja rakenduste funktsioone. Nii oled ka ringi liikudes igakülgselt välismaailmaga ühenduses ning saad samal ajal oma iPhone'ist muusikat kuulata. BMW haakuv adapter on saadaval ka teiste Apple iPhone'i mudeligeneratsioonide ja eri BMW mudelite jaoks.

Ilmastikukindlad porimatid.

Täiesti kohustuslik, eriti halva ilmaga: ilmastikukindlad porimatid Need on valmistatud äärmiselt vastupidavast materjalist, on pori- ja veekindlad ning kergesti puhastatavad. Dünaamilise disainiga poleeritud roostevabast terasest kandid ja antratsiithall värv sobituvad ideaalselt näiteks uue BMW X5 sportliku interjööriga. Need on saadaval nii esi- kui ka tagaistmetele ja eri BMW mudelitele.

BMW lisasoojendus.

Loo mugav keskkond puldiga: BMW lisasoojendi sulatab akendelt jää ja soojendab külmadel päevadel salongi juba enne, kui liikuma hakkad. Nimelt on BMW lisasoojendit kerge aktiveerida kodus oma nutitelefonist rakenduse BMW Remote ja BMW ConnectedDrive abil olenemata sellest, kui kaugel viibid.

RATASTE TÄISKOMPLEKT TALVEKS.

Võid kogu talve rahulik olla. BMW rataste täiskomplekt talveks pakub enamat kui efektne disain. Need sobivad ideaalselt sinu BMW sõidukiga, omavad temperatuuridel alla 7 °C suviste velgede ees märgatavaid eelised ning tagavad ka, et naudid iga kurvi ka jää ja lumega.
Veel üks turvalise sõidu põhiaspekte on rehvirõhk. Alates 2014. aasta märtsist on kõik BMW sõidukid varustatud rehvirõhu kontrollimise süsteemiga (RDC). See tähendab, et saad igal ajal kontrollida, kas rehvirõhk on õige. BMW rataste täiskomplekt talveks on varustatud RDC-anduriga. Sinu BMW Service Partner annab sulle meeleldi nõu selle kohta, kas sinu autol on rehvirõhu andur ning millised rehvid kõige paremini sinu vajadustele vastavad.

PAGAS JA TRANSPORT.

Vajad perepuhkusel lisaruumi pagasile? Või soovid tagada, et sõit oleks võimalikult turvaline ka väikseimate reisijate jaoks? BMW originaaltarvikud pakuvad lahendusi igaks olukorras – turvalised, mugavad ja loomulikult BMW tippkvaliteediga.

BMW katuseboks.

Reisi mugavalt ka rohke pagasiga: BMW katuseboks lisab hoiuruumi ja on saadaval eri värvides ja suurustes (320 l, 350 l ja 460 l). Elegantsetel boksidel on mugav laadimissüsteem ja need on avatavad kahelt poolt. Oma kuue lukustuspunkti ja vargusevastaste lisadega vastavad transpordiboksid samuti kõrgeimatele turvalisuse standarditele. Kõigile BMW katuseraamiga sõidukitele.

BMW Basic Carrier.

Katuseboks, jalgrattaraam või suusahoidik: BMW hoidiku põhiversioon võimaldab turvaliselt paigaldada mitmesuguseid transpordisüsteeme BMW originaaltarvikute tootesarjast. Selle paigaldamine võtab vaid mõne minuti ja on vajaduse korral laiendatav. Igale mudelile spetsiaalselt loodud BMW hoidiku põhimudel vastab kõrgeimatele turvastandarditele ja võimaldab transportida lisaks veel 100 kg. Risttalad on valmistatud äärmiselt jäigast alumiiniumist ja neile on paigaldatud vargusevastane kaitse. Saadaval paljude BMW mudelite jaoks, välja arvatud Cabrio, rotster ja BMW 6. seeria.

BMW lasteistmed.

Turvalisuse osas ei tee me mingeid kompromisse. Eriti kehtib see sinu laste turvalisuse puhul. BMW lasteistmed vastavad Euroopa laste turvavarustuse standardile (ECE-R44.04) ning läbivad põhjalikud katsed tagamaks, et BMW kõrgetasemelised turvalisusstandardid ulatuks palju kaugemale seadusega nõutust. Integreeritud õhkpadjad pakuvad avarii ajal peale lisakaitset ja on tavapärases kasutuses pehmed ja mugavad. Iste kinnitatakse autosse ISOFIX-tehnoloogiaga (ISOFIX-alus), mis suurendab lasteistmete ohutust, kuna uuenduslik kõpsatav süsteem aitab vältida kinnitusvigu. BMW lasteistmed on saadaval kolmes suuruses, alates vastsündinutest kuni umbes 12-aastastele lastele.

BMW SUUSA- JA LUMELAUAKOTT

BMW SUUSA- JA LUMELAUAKOTT

Oma talispordivarustust saate turvaliselt ja mugavalt transportida BMW suusa- ja lumelauahoidikus. Stabiilne pakiraamisüsteem mahutab kuni kaks lumelauda ja kaks paari suuski, kuni kuus paari suuski või kuni neli paari suuski koos keppidega. BMW suusa- ja lumelauahoidik on lukustatav ja saadaval kõigi BMW katuseraamide jaoks.

TALVINE HOOLDUSKOMPLEKT.

Talvises hoolduskomplektis on järgmised tooted: antifriisiga tuuleklaasi pesuvedelik (500 ml), akende jääeemaldi (500 ml), salongi puhastusvahend (250 ml) ja jääkaabits. Selleks et pakiruum korras hoida, on kaasas ka praktiline BMW kirjaga ümbris. Nii püsib sinu BMW läikiv ja puhas ka külmal aastaajal. On ju regulaarne talvine intensiivpuhastus parim viis ilmastikukahjusid ennetada.

SERVICE FOR YOUR BMW.

BMW ostul ei otsusta sa ainult dünaamilise soorituse ja kvaliteedi kasuks, vaid saad kaasa ka individuaalse teeninduse ja hoolduse. Olenemata sellest, kas tegu on hooldustööde, kontrolli või remondiga, tähendab personaalselt kohandatud BMW teenindus, et saad meie spetsialistide asjatundlikkusele kindel olla.

BMW rehviteenindus.

Õiged rehvid külmaks aastaajaks: lepi kokku BMW rehviteenindus, kus lisaks rehvide vahetusele kontrollime ka rehvimustri sügavust ja pidureid. Meie pakkumine on äärmiselt mugav: puhastame sinu suverehvid ja hoiustame neid kevadeni.

BMW akuteenindus.

Külmaks ajaks igati valmis. Enne talvekuid on äärmiselt oluline teha akule hooldus, kuna teelejäämine on sageli tingitud täiesti tühjast akust. Sageli tuleb paigaldada uus BMW originaalaku, et tagada energiaga varustatus ka kõrgetel või madalatel temperatuuridel. Kui aku on laetud, on tähtis uus aku sõidukis registreerida. See on ainus viis tagamaks, et kõik akuga seotud mugavusfunktsioonid, nagu istmesoojendus, elektriliselt reguleeritavad istmed ja EfficientDynamics funktsioonid, töötavad õigesti.

BMW Service Inclusive.

Reserveeri endale sõidunauding: BMW Service Inclusive võimaldab sul nautida puhast sõidurõõmu, ilma et peaksid muretsema hoolduskulude pärast. Teeninduspaketi soetamisel pakume sinu BMW sõidukile personaalselt kohandatud teenindust teatava ajavahemiku või läbisõidu kestel. Nii sageli kui vajalik. Olemas kõikjal maailmas. Eri teeninduspakettidel on kaks muutumatut punkti: maksimaalse kvaliteediga teenindus väljaõppinud BMW teenindustöötajatelt ja BMW originaalosade kasutus. Kui BMW Service Inclusive pakett ei tulnud sinu BMW sõiduki ostuga kaasa, on see võimalik hankida ka hiljem, kuid mitte pärast esimest õliteenindust BMW partneri juures. BMW Premium Selection autode jaoks on valitud teeninduspaketid saadaval ka pärast esimest õliteenindust.