BMW ConnectedDrive’i veebiteenused ja ühenduvus

BMW CONNECTED DRIVE.

Ühenduses olles võid tunda ennast vabana.

Mida saab sinu BMW sinu heaks teha? Toimetada sind õigel ajal sihtkohta? Vastata kõigile su küsimustele? Või sind lakkamatult lõbustada? BMW ConnectedDrive’i digitaalsed teenused pakuvad sulle laia valikut kasulikke funktsioone. Nutikuse ja uuenduslikkusega muudavad nad sinu elu lihtsamaks ning teevad igast teekonnast kogemuse.

Loe lisaks
BMW CONNECTED DRIVE.Ühenduses olles võid tunda ennast vabana.

NUTIKAD FUNKTSIOONID.

Need BMW ConnectedDrive’i uuenduslikud digitaalsed tooted ja teenused tagavad pingevaba ja mugava liikuvuse.

Naine kasutamas BMW ConnectedDrive’i rakendust My BMW nutitelefonis valge BMW X5 ees

My BMW RAKENDUS.

Sinu otsene ühendus sõiduki ja BMW maailmaga.

Praktilistest juhtimisfunktsioonidest ja nutikast teekonna kavandamisest sinu auto tarkvara uuendamiseni: My BMW rakendusega saad kasu nii nüüdisaegsest ja intuitiivsest kasutuskontseptsioonist kui ka nutikate funktsioonide valikust, mis sinu igapäevast liikuvust suurepäraselt täiendavad.

Naine kasutamas oma BMW-s BMW ConnectedDrive’i intelligentset isiklikku assistenti

INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

See tunneb kõiki sinu BMW detaile ja toetab sind paljudes olukordades.

BMW intelligentse isikliku assistendiga on sul alati kaasas isiklik abimees. Suhtle oma BMW-ga ja juhi auto funktsioone mugavalt häälkäskluste abil. Soovi korral annab BMW intelligentne isiklik assistent sulle teavet sõiduki kohta ja aitab sul oma BMW-d paremini tundma õppida.

Naine ootamas oma BMW X5 tarkvara kauguuenduse lõppu

TARKVARA KAUGUUENDUS.

Selleks, et sinu BMW oleks alati tipptasemel.

Tarkvara kauguuendus tagab selle, et sinu BMW kasutab kõige uuemat tarkvara. Uuenda oma sõiduki tarkvara lihtsalt ja kiiresti üle õhu. Lisaks on tarkvara kauguuenduse abil võimalik paigaldada autole uusi funktsioone.

ENNE SÕIDU ALUSTAMIST.

Planeeri My BMW rakendusega oma reisid lihtsal viisil.

Hea planeerimine teeb elu lihtsamaks: kasuta My BMW rakenduse uuenduslikke funktsioone juba enne teele asumist. Saad kontrollida, kas sinu BMW sõiduulatus on piisav, või õhutada sõidukit mugavalt kaugjuhtimise teel. My BMW rakenduses saad otsida ka uusi sihtkohti ja saata need otse nutitelefonist oma BMW-le.

Mees kasutamas BMW ConnectedDrive’i My BMW rakendust nutitelefonis BMW X5 pistikhübriidi laadimise ajal

My BMW RAKENDUS.

Nutikas, väljapeetud ja alati kõigega kursis: uue disaini ja intuitiivsete kasutusjuhistega viib My BMW rakendus sind läbi täiesti uue liikuvuskogemuse. Kavanda järgmine reis, kontrolli oma BMW olekut, broneeri järgmine hooldusaeg või kasuta mõnda paljudest kaugjuhtimisfunktsioonidest – kõike mugavalt oma nutitelefonist.
Lisateave My BMW rakenduse kohta
Mees kasutamas BMW ConnectedDrive’i My BMW rakendust nutitelefonis BMW 4. seeria Coupé ees

Kontrolli sõiduki olekut.

My BMW rakendusega on kogu teave auto kohta sulle kättesaadav ilma sõiduki juurde minemata. Kas ootamatuks sõiduks on sõiduulatus piisav? Kas sinu BMW vajab hooldust? Kas tarkvara on ajakohane? Enne teele asumist kontrolli sõiduga seonduvat teavet oma nutitelefonist mugavalt ja oota lõõgastunud sõitu oma BMW-ga.
Lisateave My BMW rakenduse kohta
Mees saatmas kodust sõidu sihtkoha teavet oma BMW-le My BMW rakenduse kaudu

Saada sihtkoht autole.

Kuhu edasi? Otsi uusi sihtkohti rakendusega My BMW ja saada need otse oma BMW-le. Autosse saabumisel leiad sihtkoha oma sõnumitest ja ühe klõpsuga saad alustada sihtkohta juhatamist.
Lisateave My BMW rakenduse kohta
Sõiduki funktsioonide kaugjuhtimine My BMW rakenduse kaudu, naine sukeldumas jääauku

Kontrolli autot kaugjuhtimise teel.

My BMW rakendus pakub sinu sõiduki jaoks laia valikut kaugjuhtimisfunktsioone. Näiteks, kui soovid enne sõidu alustamist salongi õhutada, saad seda kergesti teha, kasutades oma nutitelefoni. Sinu BMW ei pea isegi nägemisulatuses olema.
Lisateave My BMW rakenduse kohta
Sõiduki leidmine My BMW rakenduse autoleidja funktsiooni kaudu nutitelefonis

Leia sõiduk nutitelefoni kaudu.

Sa pole päris kindel, kuhu sa võõras linnas parkisid? Või kasutas autot viimati keegi teine ja sa ei tea, kus auto praegu on? My BMW rakenduse autoleidjaga Car Finder pole see probleem: see näitab sinu BMW asukohta kaardil. Maksimaalne mugavus ning rohkem aega olulistele asjadele.
Lisateave My BMW rakenduse kohta
Sõiduki avamine nutitelefoni kaudu BMW digitaalse võtme ja My BMW rakendusega

BMW DIGITAALNE VÕTI.

Muuda oma nutitelefon digitaalseks võtmeks: võid luua BMW digitaalse võtme My BMW rakenduses ja salvestada selle oma iPhone‘i – kui see ühildub. Nii saad oma BMW-d lukustada ja avada ning isegi käivitada ilma füüsilise võtmeta. Saad anda ka kuni viiele inimesele volituse oma BMW kasutamiseks.

MINU SÕIDU AJAL.

Naudi lõõgastavat teekonda tänu paljudele nutikatele BMW ConnectedDrive’i funktsioonidele ja teenustele.

BMW ConnectedDrive pakub laia valikut digitaalseid tooteid ja teenuseid, et parandada igapäevast liikuvust ja muuta sinu sõit BMW-ga veelgi mugavamaks. Avasta intelligentsed juhiabisüsteemid ning uuenduslikud mugavus- ja meelelahutusteenused.

BMW ConnectedDrive‘i uuenduslik juhtimiskontseptsioon BMW iDrive

BMW iDrive.

Koge, kuidas BMW iDrive’i pidev areng annab sulle täiesti uue ja uuendusliku sõidukogemuse – laia kasutuskontseptsiooni, mis kombineerib moodsat disaini intelligentse tehnoloogiaga, et luua juhtimiskogemus, mis on korraga nii mugav kui ka sütitav. Kombineerides anduritehnoloogia ja tehisintellekti, pakub BMW iDrive intuitiivset ja haaravat vastastikust toimet juhi ja sõiduki vahel, hüüdes välja autosõidu uue ajastu.
Naine kasutamas BMW ConnectedDrive’i intelligentset isiklikku assistenti oma BMW-s

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõiduki ekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Ütle loomulikud käsud mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. See võib sulle selgitada teemasid sõiduki kohta ja aitab sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
Rohkem teavet intelligentse isikliku assistendi kohta
Paar istumas lõõgastunult BMW-s tänu BMW ConnectedDrive’i Concierge’i teenustele

Concierge‘i teenused.

Kas Roomas on homme ilus ilm? Millal minu lend väljub? Concierge‘i teenused on kasulikud näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Vahet pole, kas soovid kinni panna kohti restoranis, hotellis või kinos. Ühtlasi saab teenust kasutada maksmiseks. Kus iganes sa oled ja mida iganes sa vajad, on Concierge'i teenused alati käeulatuses.
Naine sõidab BMW-ga, lõõgastudes funktsiooniga In-Car Experiences

In-Car Experiences.

Sinu BMW hoolitseb sinu eest. Ta ergutab sind, kui oled väsinud, aitab sul pärast stressirohket päeva lõdvestuda ning kohandab sõiduki salongi ideaalselt vastavalt sinu tujule. Funktsiooniga In-Car Experiences, mille alla kuuluvad programmid Caring Car ja Experiences Modes, teeb sinu sõiduk kõik, et tunneksid end võimalikult hästi.
Isiklik juhiprofiil BMW keskpaneeli ekraanil

Isiklik juhiprofiil.

Tunne ennast nagu kodus. BMW tervitab sind isiklikult ning juhiiste, küljepeeglid või navigatsioonisüsteem on sinu jaoks kohandatud juba sel hetkel, kui avad autoukse. Sina pead ainult programmeerima oma juhiprofiili ja ühendama selle autovõtmega. Soovi korral saad oma profiili üle kanda teise BMW-sse. Juhiprofiili kasutamiseks on vajalik BMW operatsioonisüsteem 7 või uuem. Igal sõidukil on võimalik programmeerida kuni kolm profiili.
Sõbrad istumas BMW-s ja kuulamas BMW ConnectedDrive‘i Connected Musicu kaudu muusikat Spotifyst

Connected Music.

Kasuta oma BMW-s olemasolevat Spotify kontot: kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja popmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaarti kasutades voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu BMW muusikapartnerilt Spotify. Lihtsalt skaneeri QR-kood oma BMW keskpaneeli ekraanilt ja logi nutitelefoniga Spotify veebilehele. Connected Music on osa Connected-pakett Professionalist. Nõutav on sõiduk BMW operatsioonisüsteemiga 7.
BMW muusika menüü BMW keskpaneeli ekraanil

BMW Music.

Kas tahad sõidu ajal nautida kogu muusikamaailma, kuid ei soovi sõlmida lepingut ega maksta tasusid? Siis on BMW Music just sinu jaoks. Isegi ilma tippklassi kontota annab BMW Music sulle ligipääsu tervele Napsteri muusika andmebaasile. Naudi oma isiklikku helitausta – ilma voogedastuskuludeta. BMW Music on osa Connected-pakett Professionalist. Nõutav on sõiduk BMW operatsioonisüsteemiga 7.
BMW sõidusalvesti, BMW ConnectedDrive’i digitaalsed teenused

BMW sõidusalvesti.

BMW sõidusalvesti Drive Recorder võimaldab salvestada sõidukist videot ja esitada video keskpaneeli ekraanile või USB-liidese kaudu ka oma seadmesse. Oluline sõiduki teave, nagu kiirus ja GPS-asukoht, kuvatakse samuti videol. BMW sõidusalvestil on kaks allfunktsiooni: sündmuse jäädvustamine ja avarii jäädvustamine.
Naine räägib oma BMW-ga sõites Amazon Alexaga

AMAZON ALEXA*.

„Alexa, milline on ilm täna?“ BMW roolis saad Amazoni hääljuhtimise assistenti kasutada sama mugavalt, kui teed seda kodus. Palu Alexal mängida oma lemmikmuusikat Amazon Musicust, koosta tegemist vajavate tegevuste nimekiri või lase kalendrit kõvasti ette lugeda. Lai valik Amazon Alexa funktsioone muudab BMW-ga sõitmise sulle veelgi nauditavamaks. * Amazon, Alexa ja kõik nendega seotud kaubamärkide nimed on Amazon.com, Inc või selle sidusettevõtete kaubamärgid. ** Connected Drive funktsioonide kasutamiseks on vajalik lisavarustus - ConnectedDrive’i teenused. Funktsioonide valik võib riigiti erineda.
BMW Mapsi navigeerimiskaart BMW keskpaneeli ekraanil

BMW MAPS.

Ideaalne kaaslane igal reisil: uuenduslike teenustega BMW Maps aitab reisi sinu BMW-s isikupärastada ja muudab veelgi mugavamaks. Kasuta Connected Navigationi funktsiooni ja selle täpselt arvutatud saabumisaega, ülikiiret teekonna arvutamist ja sujuvat sihtkohta saabumist. Connected Parkingu nutikas funktsioon vabastab tüütust parkimiskoha otsimisest ja suunab sind kindlalt sihtkohale lähimasse parkimiskohta. BMW elektriauto või pistikhübriidi juhina saad oma marsruudil kasutada Connected Chargingu funktsiooni, mis suunab sind otse lähimasse avalikku laadimisjaama. Saad eelnevalt aegsasti teavet selle saadavuse ja seal oleva laadimisvoolu kohta. * Connected Drive funktsioonide kasutamiseks on vajalik lisavarustus - ConnectedDrive’i teenused. Funktsioonide valik võib riigiti erineda.
Nutitelefoni integreerimine Apple CarPlayga BMW ConnectedDrive’i keskpaneeli ekraanilt

APPLE CARPLAY©.

Sa ju ei soovi oma BMW-s olles loobuda oma iPhone’i funktsioonidest loobuda, vaid tahad jätkata selle kasutamist tavapärasel moel? Siis kasuta Apple CarPlayd, intelligentset ja turvalist võimalust kasutada oma nutitelefoni sõidu ajal. CarPlay on ühenduses juhtmevabalt, pakkudes juurdepääsu funktsioonidele nagu Apple Music, iMessage, telefon, Siri, Apple Maps ja mõned kolmandate poolte rakendused, sealhulgas Spotify või Google Maps. Kogu sisu kuvatakse juhikohale ekraanile. See tähendab, et sul on alati Apple‘i kaartide navigeerimisnõuanded silme ees – BMW Head-Up Display esiklaasile projitseerimise funktsiooni abil. * Connected Drive funktsioonide kasutamiseks on vajalik lisavarustus - ConnectedDrive’i teenused. Funktsioonide valik võib riigiti erineda.
Nutitelefoni integreerimine Android Autoga BMW ConnectedDrive’i keskpaneeli ekraanilt

ANDROID AUTO.

Android Auto sinu BMW-s on lihtne ja kerge viis nutitelefoni funktsioonide, nagu muusika, meedia või sõnumirakenduste kasutamiseks sõidu ajal. Juhtmevaba võrguühendus muudab sinu sõiduki ja Android-seadmete vahelise ühenduse ülimugavaks. Android Auto on otse integreeritud auto digitaalse juhikohaga. See kuvab sulle isegi navigeerimisjuhiseid Google Mapsist, projitseerides neid BMW Head-Up Display funktsiooni abil esiklaasile. Ka Google Assistant, integreeritud digitaalne Google‘i hääljuhtimine, on sinu BMW-s lihtsasti kasutatav. Palu lihtsalt Google’il hoolitseda ülesannete eest, dikteeri sihtkohti navigeerimiseks või vali muusika, hoides samal ajal sõites pilku teel.
BMW Teleteenused, naine nutitelefoniga BMW ees

TELETEENUSED.

Hooldusaegade meelespidamine jääb minevikku. Tänu Teleteenustele teab sinu BMW automaatselt, millal on vajalik korraline või plaaniväline hooldus, ning saadab kõik olulised andmed sinu BMW teeninduspartnerile. Sinuga võetakse seejärel kohe ühendust, et leppida kokku teeninduse aeg.

PÄRAST MINU SÕITU.

BMW ConnectedDrive ja My BMW rakendus toetavad sind uuenduslike teenuste ja funktsioonidega isegi pärast sõidu lõppu.

My BMW rakenduse ja BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenustega on liikuvus lihtsam ja mugavam kui kunagi varem – isegi pärast sihtkohta jõudmist. Näiteks on lihtne värskendada oma BMW tarkvara üle õhu kauguuenduse abil. Nutikas My BMW rakenduses saad näiteks kaugvaate Remote 3D View abil kontrollida, kas küljeaknad said suletud või vaadata, kas kõik on korras – või uksed lukustada, kui vaja.

Naine joomas tassist, BMW tarkvara kauguuendus uuendab tema BMW X5 tarkvara

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi saab lihtsalt My BMW rakenduse või SIM-kaardi abil sõidukisse laadida ja seejärel need paigaldada. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
Lisateave Tarkvara kauguuendus kohta
Paar saab juurdepääsu BMW funktsioonidele läbi My BMW rakenduse ja kaugjuhitavate teenuste

Sõiduki kontrollimine nutitelefoni kaudu.

Kas ma lukustasin oma sõiduki ning kuhu täpselt ma ta parkisin? Kaugjuhitavad teenused võimaldavad My BMW rakenduse abil ligipääsu sõidukile ka eemalt. Jahuta või soojenda oma BMW-d enne sõitma hakkamist või lukusta see ükskõik kust kohast oma nutitelefoni kaudu.
Lisateave My BMW rakenduse kohta
Naine hoidmas silma peal oma BMW ümbrusel Remote 3D View ja My BMW rakenduse abil

Remote 3D View.

Hoia oma BMW ümbrusel alati silm peal veendumaks, et sinu sõidukiga on kõik korras. Kaugjuhitavad teenused ja Remote 3D View võimaldavad sul vaadata sõidukit ümbritsevat ala mis tahes vaatenurgast või lukustada uksed rakenduse My BMW abil.
Lisateave My BMW rakenduse kohta
BMW Mapsi Connected Charging näitab keskpaneeli ekraanil elektrilist sõiduulatust sinise ringina

Connected Charging.

Connected Charging pakub hulka uuenduslikke funktsioone, et parandada e-liikuvust ja muuta veelgi lihtsamaks täiselektrilise BMW i või BMW pistikhübriidi laadimine. Näiteks saad seadistada oma auto laadimisaja My BMW rakenduses ja saada täieliku laadimise korral tõuketeate. Samuti võid jälgida oma BMW laadimisajalugu või vaadata käimasolevat laadimisprotsessi, sealhulgas kasutatud energiat, laadimisharjumusi, eeldatavaid laadimiskulusid ja kulude säästu.
Lisateave Connected Chargingu kohta
BMW pistikhübriidmudeliga vaid elektri jõul sõites on võimalik koguda preemiapunkte BMW Points

BMW Points.

Püsikliendiprogrammiga BMW Points on valitud BMW pistikhübriidmudelite juhtidel võimalik koguda boonuspunkte iga elektri jõul läbitud sõidukilomeetri eest. Neid saab koguda ja kasutada My BMW rakenduses oma BMW Chargingu kontoga. Preemiad on saadaval – kohe, kui kasutad laadimisvooluna BMW Chargingut.
Lisateave My BMW rakenduse kohta

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW ConnectedDrive’i pood, nutitelefoniga mees istub diivanil

BMW CONNECTEDDRIVE’I POOD.

Külasta BMW ConnectedDrive’i veebipoodi ja broneeri oma BMW jaoks uusi digitaalseid teenuseid, mida saad kasutada kohe oma järgmiseks reisiks.
BMW ConnectedDrive’i portaal, naine nutitelefoniga

BMW CONNECTEDDRIVE’I PORTAAL.

Sinu andmed, teenused, seaded – BMW ConnectedDrive ühendab need sinu BMW ja maailmaga. Registreeru kohe, et saada rohkem mugavust, turvalisust ja lõbu.
BMW ConnectedDrive’i portaal, naine nutitelefoniga

BMW CONNECTEDDRIVE’I PORTAAL.

Sinu andmed, teenused, seaded – BMW ConnectedDrive ühendab need sinu BMW ja maailmaga. Registreeru kohe, et saada rohkem mugavust, turvalisust ja lõbu.
BMW ConnectedDrive’i korduma kippuvad küsimused, nutitelefoniga naine akna all

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.
BMW ConnectedDrive’i korduma kippuvad küsimused, nutitelefoniga naine akna all

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.