Man holds ConnectedDrive globe in his hands and is fascinated.

BMW CONNECTED DRIVE.

Ühenduses olles võid tunda ennast vabana.

Mida saab BMW sinu heaks teha? Toimetada sind õigel ajal sihtkohta? Vastata kõigile su küsimustele? Või sind lakkamatult lõbustada? BMW ConnectedDrive‘i digitaalsed teenused pakuvad sulle laia valikut kasulikke funktsionaalsuseid. Nutikuse ja uuendusega muudavad nad sinu elu lihtsamaks ning teevad igast teekonnast kogemuse.

Loe lisaks
BMW CONNECTED DRIVE.Ühenduses olles võid tunda ennast vabana.
Naine, kes sõidab öösel BMW-s

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

Nii juba läheb.

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

Nii juba läheb.

BMW INTELLIGENTSE ISIKLIKU ASSISTENDI OLULISIMAD OMADUSED.

Naine, kes kasutab BMW-s sõitmisel Car Experti

Car Expert.

BMW intelligentse isikliku assistendiga ei jää ükski küsimus vastuseta. See teenus pakub sulle parima autoeksperdi teenust. Sõltumata sellest, mida oma BMW kohta teada tahad ning millal abi vajad - see on sinu jaoks olemas. Saad veelgi rohkem oma sõiduki kohta õppida ning see teab kõike sinu BMW üldise oleku ja hooldusvajaduste kohta.

Loe lisaks
Naine, kes kasutab BMW-s sõitmisel My Assistenti

My Assistant.

Sinu vajaduste mõistmine ning parima toe pakkumine igal ajal – just see muudab BMW intelligentse isikliku assistendi nii unikaalseks. Kõik, mida selleks vaja, on kiire „Tere, BMW! Sõida koju!“ ja see leiab sinu marsruudi, või „Tere, BMW. Ma olen näljane!“, et saada soovitus mugava restorani kohta, isegi parimate hinnangutega restorani kohta, kui soovid. Võid aktiveerida istmesoojenduse või leida kiiresti oma lemmikmuusika.

Loe lisaks
Naine, kes sõidab öösel BMW-s

Natural Interaction.

BMW intelligentne isiklik assistent – hakka sellega lihtsalt rääkima. See on sinu BMW hing, alati valmis sind aitama. Assistendiga suhtlemiseks ei pea sa nupule vajutama ega kinnitustooni ootama. Hakka sellega lihtsalt rääkima, nagu sa ikka räägiksid, pause tegemata. Näiteks: „Hei, BMW, kes sa oled?“ Või äkki tahaksid assistendi ümber nimetada? Kui ütled, „Hei, BMW, muuda aktiveerimissõna.“

Loe lisaks
Kaks naist, kes juhivad BMW-d ja kasutavad funktsionaalsust In-Car Experiences

In-Car Experiences.

Sinu BMW hoolitseb sinu eest. Ta ergutab sind, kui oled väsinud, aitab sul pärast stressirohket päeva lõdvestuda ning kohandab sõiduki salongi ideaalselt vastavalt sinu tujule. Funktsionaalsusega In-Car Experiences, mille alla kuuluvad programmid Caring Car ja Experience Modes, hoolitseb sinu sõiduk, et tunneksid end maksimaalselt hästi.

Loe lisaks
Naine, kes hoiab käes BMW ConnectedDrive maakera

BMW CONNECTED DRIVE‘I OLULISIMAD OMADUSED.

BMW CONNECTED DRIVE‘I OLULISIMAD OMADUSED.

MY ASSISTANT.

Reisid parimas seltskonnas. Alati.

Sõltumata sellest, kus oled ja mida plaanid või mida vajad: BMW ConnectedDrive’i suurepärased teenused toetavad sind parimal viisil enne iga teekonda ja nende ajal. Võib-olla otsid parimat Itaalia restorani linnas või nädalavahetusel apteeki, mis töötab? Funktsioonid, nagu näiteks Concierge’i teenused, on ühe nupuvajutuse kaugusel, aitamaks sind kõigi vajaduste ja päringutega. Ning rakendusega My BMW* saad oma järgmist teekonda mugavalt kodust planeerida ning pääsed ka oma BMW olulistele funktsioonidele kaugjuhtimise teel ligi.

Loe lisaks
Naine, kes sõidab öösel BMW-s

BMW intelligentne isiklik assistent.

Sinu vajaduste mõistmine ning parima toe pakkumine igal ajal – just see muudab BMW intelligentse isikliku assistendi nii unikaalseks. Kõik, mida selleks vaja, on kiire „Tere, BMW! Sõida koju!“ ja see leiab sinu marsruudi, või „Tere, BMW. Ma olen näljane!“, et saada soovitus mugava restorani kohta, isegi parimate hinnangutega restorani kohta, kui soovid. Võite aktiveerida istmesoojenduse või leida kiiresti oma lemmikmuusika.

Loe lisaks
Concierge’i teenused: BMW töötaja, kes istub oma laua taga ja kannab peakomplekti

Concierge’i teenused.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenus on kasulik näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.

Loe lisaks
Mees BMW-s ning naine BMW-st väljas, kasutavad rakendust My BMW nutitelefonis

My BMW rakendus.

Rakendus My BMW sobib nii sulle kui ka sinu BMW-le. See pakub vahetut ühendust sõidukiga – isegi kui sa oma BMW-s ei istu. Planeeri järgmist reisi, kontrolli oma BMW olekut, broneeri järgmine hooldus või kasuta üht paljudest kaugjuhtimisfunktsioonidest – seda kõike mugavalt oma nutitelefonis.

Loe lisaks
Mees ja naine, kes istuvad diivanil ja kasutavad oma nutitelefonidel kaugjuhitavaid teenuseid

Kaugjuhitavad teenused.

Kas lukustasin oma sõiduki ning kuhu täpselt ma selle parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse My BMW kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Ventileeri oma BMW enne sõitma hakkamist või lukusta see ükskõik kust kohast oma nutitelefoni abil.

Loe lisaks
Naeratav naine kasutab oma nutitelefonis Remote 3D View’d

Remote 3D View.

Hoia oma BMW ümbruskonnal alati silm peal veendumaks, et sinu sõidukiga on kõik korras. Kaugjuhitavad teenused ja Remote 3D View* võimaldavad sul vaadata sõidukit ümbritsevat ala mis tahes perspektiivist ning lukustada uksed rakenduse My BMW kaudu.

*Remote 3D View on eeldatavalt saadaval alates 2020. aasta septembrist

Loe lisaks

MY JOURNEY.

Muudab iga teekonna unikaalseks.

Iga reis on erinev, kuid võid alati kindel olla, et jõuad oma sihtkohta mugavalt ja õigeks ajaks. Connected Navigationi teenustega, nagu näiteks reaalajas liiklusteave, on sul kogu aeg ülevaade liikluse hetkeolukorrast ning jõuad oma sihtkohta otse ja kiiremini. Ja seda kõike ilma stressita, kuna parkimiskohaassistent ütleb sulle ette, kust leiad vaba parkimiskoha. Kasutades Connected Chargingut, tagad sa oma BMW i või pistikhübriidmudeli elektrilise sõiduulatuse parima ja kõige säästlikuma kasutamise ning leiad vajadusel hõlpsasti laadimisjaama.

Loe lisaks
Naine, kes kasutab nutitelefonil Connected Navigationi funktsiooni

Connected Navigation.

Connected Navigation pakub suurepärast navigeerimiskogemust alates plaanimisest ja ettevalmistamisest kuni reisimise, parkimise ja maksmiseni välja. Meie eesmärgiks on teha sinu teekond punktist A punkti B veelgi mugavamaks ja isikustatumaks. Tahame, et oleksid kogu oma reisi vältel rahul ning enesekindel – kõigis kokkupuutepunktides, alati ja kus iganes meid vajad.

Loe lisaks
Mees, kes kasutab parkimiskohaassistenti BMW ekraanil

Parkimiskohaassistent.

Kas sa üritad leida parkimiskohta oma sihtkoha lähedal? See on kukepea, kui kasutada parkimisassistenti. See pakub suurtes parkimishoonetes või tänaval vabu kohti ning vastavalt sinu valikule leiab parima teekonna, millel on suurima tõenäosusega vaba koht. Saad parkimise eest maksta ka sularahavabalt, kasutades rakendust ParkNow.


Parkimiskohaassistent on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
BMW parkimine parkimiskohta ParkNow abil.

ParkNow.

Pakume parkimise tulevikku seal, kuhu see kuulub: autos. Rakendusest ParkNow saab sinu praktiline kaaslane ning selle funktsionaalsuseid saab kasutada otse läbi navigeerimissüsteemi – see on alati rakendusega ParkNow sünkroonitud. Nüüdsest saad parkida ilma, et vajaksid sularaha, piletit või tunda stressi sõltumata sellest, kas oled tänaval või mitmekorruselises parklas. Niipea, kui oled tasulise parkimise tsoonis, teavitatakse sind sellest ning saad kogu parkimistegevust hallata oma navigeerimissüsteemi kaudu.


Rakenduse „ParkNow“ kaudu tehtavad maksetehingud on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
Mees, kes kasutab BMW ekraanil reaalajas liiklusteavet

Reaalajas liiklusteave.

Kas oled tipptunniliikluses või raiskad väärtuslikku pühadeaega stressirohketes ummikutes? Selliseid olukordi saab reaalajas liiklusteabe abil lihtsalt vältida. See jälgib praegust olukorda peaaegu reaalajas, soovitades alternatiivseid marsruute juba aegsasti ning toimetades sind võimalikult ruttu sihtkohta.

Loe lisaks
Kaks meest restoranis kasutavad oma nutitelefonil funktsionaalsust „Halda oma lemmikasukohti“.

Halda oma lemmikasukohti.

Kas soovid sõita oma BMW-ga oma lemmikkohvikusse või vastavastatud spordiklubisse? Kasuta nutitelefoni, et saata oma isiklikud huvipunktid mugavalt oma BMW navigatsioonisüsteemile. Uued lemmiksihtkohad, mille sa My BMW rakenduses salvestad, on edaspidi saadaval ka navigatsioonisüsteemis.

Loe lisaks
Naine kes kasutab kodus oma nutitelefonil rakendust „Jaga asukohta teisest rakendusest“

Jaga asukohta teistest rakendustest.

On sul lemmik kaardirakendus, nt Google Maps või Apple Maps, ning soovid saata sellest aadressi oma BMW navigatsioonisüsteemile? My BMW rakendusega ei valmista see probleeme. See võimaldab sul edastada jagamisfunktsiooniga kaardirakendustest sihtkohti otse My BMW rakendusse ning saata neid vajaduse järgi oma sõidukile.

Loe lisaks
Naine ja mees istuvad elutoas ning kasutavad nutitelefonis funktsiooni „Saada autosse“

Saada sihtkoht autosse.

Kuhu edasi? Otsi uusi sihtkohti rakendusega My BMW ja saada need otse oma BMW-sse. Kui oled sõidukisse jõudnud, leiad sihtkoha sõnumite alt ning saad teejuhised sealt otse ühe klõpsuga käivitada.

Loe lisaks
Kaardiuuendus: Linnamaantee ja suurlinn öösel

Kaardiuuendus.

BMW on esimene autotootja, kes pakub kolme võimalikku navigeerimiskaardi värskendusprotsessi. USB-kaardiuuendus esinduse või ConnectedDrive poe kaudu ja automaatne „Over-The-Air“-uuendamine kuni neli korda aastas (vastava eelvalitud regiooni ulatuses) püsivalt paigaldatud SIM-kaardiga. „Over-The-Air“-uuendusega ei kaasne litsentsi- ega ülekandetasusid. Navigeerimissüsteem on alati varustatud värskete kaartidega.

Loe lisaks

MY CAR.

Kuna sinu BMW on enamat kui lihtsalt sõiduk.

Oma BMW-s saad reisile täielikult keskenduda, kuna kõige muu eest kantakse hoolt. Digitaalne võti sinu nutitelefonil võimaldab sulle kiiret ligipääsu sinu sõidukile, samas kui tarkvara kauguuendus „Over The Air“ tagab, et sinu BMW tarkvara on alati uuendatud nii, et sa ei peaks edasimüüja juurde minema. Ning kui õnnetus peakski juhtuma, kutsub intelligentne hädaabikõne automaatselt abi ning annab esmaabi osutajatele olulist teavet reisijate ja sõiduki kohta.

Loe lisaks
Mees, kes sõidab BMW-s, kasutab Caring Car‘i

Caring Car.

Kas soovid sihtkohta jõuda erksalt või oled stressis ja tahaksid lõõgastuda? Caring Car võimaldab BMW-l sinu eest hoolitseda. Kui ütled, „BMW, ma olen väsinud“, või „BMW, ma olen stressis“, aktiveerib BMW intelligentse isikliku assistendi süsteem Caring Car programmi Vitalize või Relax, mis rõõmustab kõiki sinu meeli programmi kestel rakendatavate erinevate salongifunktsioonidega.

Loe lisaks
Mees, kes istub BMW tagaistmel ja kasutab oma telefonil Experience Modes’i

Experience Modes.

Kas hindad luksust või soovid nautida oma privaatsust? Kolme Experience Modesi režiimiga – Executive, Expressive ja Well-Being – saad sukelduda ideaalselt harmoonilisse autosalongi, mis sobitub su meeleoluga.

Loe lisaks
Automate My Habits BMW ekraanil

Automate My Habits.

Kas lülitad külmaga alati istmesoojenduse kolmandale astmele? Rakendusega Automate My Habits saad määrata reeglid eelistatud sätetele, nii et neid õpitakse ja aktiveeritakse automaatselt. Siis saad rahulikult oma teekonda nautida ning sinu BMW hoolitseb su heaolu eest. Tulevikus lisatakse veelgi automatiseerimisvõimalusi.

Loe lisaks
Mees avab BMW nutitelefonil oleva digitaalse võtmega

Digital Key.

Miks kanda endaga kaasas võtit, kui sul on kaasas oma nutitelefon? Digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada, lukust avada ja isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õigused kuni viiele inimesele, kellel on ühilduv iPhone*. Muuhulgas saad piirata veojõudu ja maksimumkiirust, näiteks kui tegemist on algaja juhiga. *BMW digitaalne võti ühildub ainult teatud tüüpi iPhone’idega. Ühilduvate iPhone’ide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey

Loe lisaks
Tarkvara kauguuendus, mees istub BMW-s ja kasutab keskpaneeli ekraani

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati nagu uus. Mugav, töökindel ja stressivaba – ilma, et peaksid oma BMW teenusepartnerit külastama. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu nagu nutitelefonilegi.

Loe lisaks
Mees kasutab BMW-s Wi-Fi kuumkohta

WI-FI kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali. Wi-Fi kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu. Saate koos oma kaassõitjatega internetti kasutada kuni kümnes seadmes.

Loe lisaks
Intelligentse hädaabikõne nupp BMW laes

intelligentne hädaabikõne.

Õnnetuse korral on vaja kiiresti tegutseda. Intelligentne hädaabikõne toob abi ning saab kõige hullema juhtumisel isegi elusid päästa. See võtab ühendust eriväljaõppe saanud kõnekeskusetöötajaga, kes pakub sulle ja kaassõitjatele vajalikku abi kuni päästetöötajate saabumiseni. See saadab neile olulist teavet ka vahetult.

Loe lisaks
BMW CarData: Valgustatud linnamaantee ja suurlinn öösel

BMW CarData.

BMW CarData abil saad vaadata oma BMW võtmetähtsusega andmeid igal ajal ning neid vajaduse korral ka kolmandate isikutega jagada. Ning ainult sina otsustad, kellele oma andmed usaldad. See võimaldab sul oma telemaatikaandmeid igal ajal kontrollida ning lõigata kasu andmete jagamisest kolmandate isikutega, et kasutada vastavaks kohandatud teenuspakette, mis polnud varem saadaval.

Loe lisaks
Naine, kes istub oma BMW eesistmel ning kasutab teeninduse ja rikkeabi rakendust

Teenindus ja kohapealne abi.

Rakendusega My BMW on sinu maanteeabi alati käeulatuses. Rikke korral edastab rakendus sinu asukoha pärast sinupoolset kinnitust ning saadab optimaalse nõu tarvis sõidukiandmed BMW Roadside Assistance’ile. Nii saad sa parimat võimalikku abi kiiresti ja ilma probleemideta.

Loe lisaks

MY LIFE.

Ohvreid pole vaja tuua. Võta kõik vastu.

Miks teha teel olles kompromisse? Naudi harjumuspärast digitaalset eluviisi ka oma BMW-s. Osale Skype’i kaudu ärikohtumistel, dikteeri e-kirju ja halda kohtumisi. Apple CarPlay abil on sul teekonna ajal ligipääs oma iPhone’i olulistele funktsioonidele ning, kui vajad rohkem meelelahutust, pakub Connected Music enam kui 30 miljoni lauluga Deezerist ja Napsterist sinu teekonnale parimat muusikat.

Loe lisaks
BMW ekraanil kuvatav Apple CarPlay

Apple CarPlay.

Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Apple CarPlay valmidus annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega, nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Apple’i hääljuhtimisega virtuaalassistent Siri on kättesaadav ka roolil asuvalt hääljuhtimisnupult.

Loe lisaks
BMW ekraanil kuvatav Android Auto

Android Auto.

Android Auto™ on turvaline ja lihtne viis Androidi nutitelefoni funktsioonide kasutamiseks reisi ajal. Loo juhtmevaba ühendus ja saad kõik kaardid, meediumi- ja sõnumirakendused oma BMW laiekraanile. Räägi Google Assistantiga, et saaksid keskenduda juhtimisele.

Google, Android, Android Auto, Google Maps ja muud kaubamärgid on Google LLC kaubamärgid

Loe lisaks
Connected Music, mida kuvatakse BMW ekraanil

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu BMW muusikapartnerilt Spotify.

Loe lisaks
Amazon Alexa integratsioon, naine juhib BMW-d

Amazon Alexa integreerimine.

„Alexa, lisa ostunimekirja tee.“ „Alexa, mängi mulle mõnd Pinki lugu.“ Amazon Alexa integreerimise abil on häälteenuse kasutamine sinu autos lihtne, täpselt nagu kodus. Alexa vastuseid näidatakse ka visuaalselt sinu sõiduki keskpaneeli ekraanil.

Loe lisaks
Veebilogiraamat, mida kuvatakse BMW ekraanil

Veebilogiraamat.

BMW veebilogiraamat salvestab ja dokumenteerib sinu teekonnad. Logiraamatu leiad sõidukist ning oma BMW ConnectedDrive‘i kliendiportaalist. Kõik teekonna parameetrid sisestatakse sõidukisse vahetult iDrive‘i kaudu. Iga teekonna puhul salvestatakse automaatselt algus- ja lõpp-punkt (GPS), kuupäev ja kilomeetrite arv. Makseasutustele esitamiseks saab luua sertifitseeritud raporti, mis sisaldab kogu teavet.

Loe lisaks

*Rakendus My BMW ühildub kõigi BMW sõidukitega, mille mudeliaasta on vähemalt 2014 ning millel on lisavarustuses ConnectedDrive’i teenused, ja kokkusobiva nutitelefoniga. My BMW rakenduse saadavus ja funktsioonivalik võivad riigiti erineda.

Loe lisaks