Mees hoiab käes ConnectedDrive maakera ning on sellest vaimustunud.

BMW CONNECTED DRIVE.

Ühenduses olles võid tunda ennast vabana.

BMW CONNECTED DRIVE.Ühenduses olles võid tunda ennast vabana.

Mida saab BMW sinu heaks teha? Toimetada sind õigel ajal sihtkohta? Vastata kõigile su küsimustele? Või sind lakkamatult lõbustada? BMW ConnectedDrive‘i digitaalsed teenused pakuvad sulle laia valikut kasulikke funktsionaalsuseid. Nutikuse ja uuendusega muudavad nad sinu elu lihtsamaks ning teevad igast teekonnast kogemuse.

Loe lisaks
BMW intelligentne isiklik assistent viib su teekonnale uute mitmerežiimiliste digitaalsete kogemuste juurde.
Dieter May, digitaalsete toodete ja teenuste vanem-asepresident
Naine, kes sõidab öösel BMW-s

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

Nüüd saame rääkida.

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

Nüüd saame rääkida.

BMW INTELLIGENTSE ISIKLIKU ASSISTENDI OLULISIMAD OMADUSED.

Naine, kes kasutab BMW-s sõitmisel Car Experti

Car Expert.

BMW intelligentse isikliku assistendiga ei jää ükski küsimus vastuseta. See teenus pakub sulle parima autoeksperdi teenust. Sõltumata sellest, mida oma BMW kohta teada tahad ning millal abi vajad - see on sinu jaoks olemas. Saad veelgi rohkem oma sõiduki kohta õppida ning see teab kõike sinu BMW üldise oleku ja hooldusvajaduste kohta.

Loe lisaks
Naine, kes kasutab BMW-s sõitmisel My Assistenti

My Assistant.

Sinu vajaduste mõistmine ning parima toe pakkumine igal ajal – just see muudab BMW intelligentse isikliku assistendi nii unikaalseks. Kõik, mida selleks vaja, on kiire „Tere, BMW! Sõida koju!“ ja see leiab sinu marsruudi, või „Tere, BMW. Ma olen näljane!“, et saada soovitus mugava restorani kohta, isegi parimate hinnangutega restorani kohta, kui soovid. See võimaldab sul teel olles produktiivne olla, oma meile lugeda või kiiresti lemmikmuusikat otsida.

Loe lisaks
Naine, kes sõidab öösel BMW-s

Natural Interaction.

BMW intelligentne isiklik assistent – hakka sellega lihtsalt rääkima. See on sinu BMW hing, alati valmis sind aitama. Assistendiga suhtlemiseks ei pea sa nupule vajutama ega kinnitustooni ootama. Hakka sellega lihtsalt rääkima, nagu sa ikka räägiksid, pause tegemata. Näiteks: „Hei, BMW, kes sa oled?“ Või äkki tahaksid assistendi ümber nimetada? Kui ütled, „Hei, BMW, muuda aktiveerimissõna.“

Loe lisaks
Kaks naist, kes juhivad BMW-d ja kasutavad funktsionaalsust In-Car Experiences

In-Car Experiences.

Sinu BMW hoolitseb sinu eest. Ta ergutab sind, kui oled väsinud, aitab sul pärast stressirohket päeva lõdvestuda ning kohandab sõiduki salongi ideaalselt vastavalt sinu tujule. Funktsionaalsusega In-Car Experiences, mille alla kuuluvad programmid Caring Car ja Experience Modes, hoolitseb sinu sõiduk, et tunneksid end maksimaalselt hästi.

Loe lisaks
Naine, kes hoiab käes BMW ConnectedDrive maakera

BMW CONNECTED DRIVE‘I OLULISIMAD OMADUSED.

BMW CONNECTED DRIVE‘I OLULISIMAD OMADUSED.

MY ASSISTANT.

Sinu reiside parim kaaslane. Alati.

Sõltumata sellest, kus oled ja mida plaanid või mida vajad: BMW ConnectedDrive‘i suurepärased teenused toetavad sind parimal viisil enne igat teekonda ja iga teekonna ajal. Võib-olla otsid parimat itaalia restorani linnas või nädalavahetusel apteeki, mis töötab? Teenused, nagu näiteks Concierge‘i teenus, on ühe nupulevajutuse kaugusel, aitamaks sind kõigi vajaduste ja päringutega. Ning rakendusega BMW Connected saad oma järgmist teekonda mugavalt kodust planeerida ning pääsed ka oma BMW olulistele funktsioonidele kaugjuhtimise teel ligi.

Loe lisaks
Naine, kes sõidab öösel BMW-s

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma uudsel ja lihtsal viisil BMW intelligentse isikliku assistendi abil. See tunneb sind, õpib iga päevaga rohkem sinu käitumise kohta ning aitab sind igas olukorras. See võib sulle sõiduki kohta kõike rääkida ja aitab sul oma BMW-d paremini tundma õppida. Saad süsteemile isegi oma isikliku aktiveerimissõna määrata.

Loe lisaks
Concierge’i teenused: BMW töötaja, kes istub oma laua taga ja kannab peakomplekti

Concierge’i teenused.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenus on kasulik näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.

Loe lisaks
Mees BMW-s ning naine BMW-st väljas, kes kasutavad nutitelefonil rakendust BMW Connected

BMW Connected.

Ühenda oma BMW-ga. Rakendus BMW Connected on sinu digitaalse liikuvuse assistent, mis hoolitseb sinu vajaduste eest nii enne igat sõitu kui ka selle ajal. Sõidukiga on võimalik ühendus luua nutitelefoni, nutikella või Amazon Echo abil, et saata navigatsioonisüsteemi sihtkohti või vastu võtta teavitusi eelseisvate kohtumiste kohta, et alati õigeaegselt kohale jõuaks.

Loe lisaks
Mees ja naine, kes istuvad diivanil ja kasutavad oma nutitelefonidel kaugjuhitavaid teenuseid

Kaugjuhitavad teenused.

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid.

Loe lisaks
Naeratav naine kasutab oma nutitelefonis Remote 3D View’d

Remote 3D View.

Hoia silmad BMW ümbruskonna suhtes lahti veendumaks, et sinu sõidukiga on kõik korras. Kaugjuhitavad teenused ja Remote 3D View võimaldavad sul vaadata sõidukit ümbritsevat ala mis tahes perspektiivist, lukustada uksed või aktiveerida esitulede vilkumine või siis signaal, kasutades BMW Connectedi rakendust.

Loe lisaks

MY JOURNEY.

Muudab iga teekonna unikaalseks.

Iga reis on erinev, kuid võid alati olla kindel, et jõuad oma sihtkohta mugavalt ja õigeaegselt. Connected Navigationi teenustega, nagu näiteks reaalajas liiklusteave, on sul kogu aeg ülevaade liikluse hetkeolukorrast ning jõuad oma sihtkohta otse ja kiiremini. Ja seda kõike ilma stressita, kuna parkimiskohaassistent ütleb sulle ette, kust leiad vaba parkimiskoha. Teenuse Digital Charging Service kasutamiseks saad oma BMW i või iPerformance’i mudelit soodsalt laadida ning võid olla kindel, et sõiduk on ärasõidu ajaks alati piisavalt laetud.

Loe lisaks
Naine, kes kasutab nutitelefonil Connected Navigationi funktsiooni

Connected Navigation.

Connected Navigation pakub suurepärast navigeerimiskogemust alates plaanimisest ja ettevalmistamisest kuni reisimise, parkimise ja maksmiseni välja. Meie eesmärgiks on teha sinu teekond punktist A punkti B veelgi mugavamaks ja isikustatumaks. Tahame, et oleksid kogu oma reisi vältel rahul ning enesekindel – kõigis kokkupuutepunktides, alati ja kus iganes meid vajad.

Loe lisaks
Mees, kes kasutab parkimiskohaassistenti BMW ekraanil

Parkimiskohaassistent.

Kas sa üritad leida parkimiskohta oma sihtkoha lähedal? See on kukepea, kui kasutada parkimisassistenti. See pakub suurtes parkimishoonetes või tänaval vabu kohti ning vastavalt sinu valikule leiab parima teekonna, millel on suurima tõenäosusega vaba koht. Saad parkimise eest maksta ka sularahavabalt, kasutades rakendust ParkNow.


Parkimiskohaassistent on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
BMW parkimine parkimiskohta ParkNow abil.

ParkNow.

Pakume parkimise tulevikku seal, kuhu see kuulub: autos. Rakendusest ParkNow saab sinu praktiline kaaslane ning selle funktsionaalsuseid saab kasutada otse läbi navigeerimissüsteemi – see on alati rakendusega ParkNow sünkroonitud. Nüüdsest saad parkida ilma, et vajaksid sularaha, piletit või tunda stressi sõltumata sellest, kas oled tänaval või mitmekorruselises parklas. Niipea, kui oled tasulise parkimise tsoonis, teavitatakse sind sellest ning saad kogu parkimistegevust hallata oma navigeerimissüsteemi kaudu.


Rakenduse „ParkNow“ kaudu tehtavad maksetehingud on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
Mees, kes kasutab BMW ekraanil reaalajas liiklusteavet

Reaalajas liiklusteave.

Kas oled tipptunniliikluses või raiskad väärtuslikku pühadeaega stressirohketes ummikutes? Selliseid olukordi saab reaalajas liiklusteabe abil lihtsal viisil vältida. See jälgib praegust olukorda peaaegu reaalajas, soovitades alternatiivseid teekondi juba aegsasti ning toimetades sind võimalikult kiiresti sihtkohta.


Reaalajas liiklusteave on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
Kaks meest restoranis kasutavad oma nutitelefonil funktsionaalsust „Halda oma lemmikasukohti“.

Halda oma lemmikasukohti.

Kuidas oleks, kui pääseksid oma lemmikkohvikule või jõusaalile ligi BMW navigatsioonisüsteemi kaudu? Kasutades funktsiooni „Halda lemmikasukohti“, on sul sinu isiklikud huvipunktid alati kaasas sõltumata sellest, kas oled autos, BMW Connectedi rakenduses või ConnectedDrive’i kliendiportaalis. Saad neid hallata kõigis puutepunktides, kus neid sünkroonitakse automaatselt.


Funktsionaalsus „Halda oma lemmikasukohti“ on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
Naine kes kasutab kodus oma nutitelefonil rakendust „Jaga asukohta teisest rakendusest“

Jaga asukohta teistest rakendustest.

Kuidas oleks vahetu ühendusega sinu eelistatud kaardirakenduse ja BMW vahel? Selle teeb võimalikuks funktsioon „Jaga asukohta teistest rakendustest“. See võimaldab sul jagamisfunktsionaalsust toetavast kaardirakendustest asukohad otse oma BMW-sse üle kanda. Pärast ülekandmist on aadress hilisemaks kasutamiseks saadaval BMW Connectedi rakenduses sinu nutitelefonis.


Funktsionaalsus „Jaga rakendust teistest rakendustest“ on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
Reisiv naine, kes kasutab nutikellal rakendust „Teeleasumise teavitus“

Teeleasumise teavitus.

Jõua oma kohtumistele alati õigeaegselt. BMW Connectedi rakenduse sõidu alustamise teavitus tuletab sulle aegsasti nutitelefoni või -kella kaudu meelde, et on aeg teele asuda. Reaalajas liiklusteave võimaldab välja arvutada optimaalse sõidu alustamise aja, et õigel ajal sihtkohta jõuaksid.


Teavitus „Aeg lahkuda“ on osa Connected Navigationi pidevalt arenevast navigeerimiskogemusest.

Loe lisaks
Naine istub akna all ning kasutab nutitelefonis teenust „Jaga sõidu olekut reaalajas“

Jaga sõidu olekut reaalajas.

Tänu teenusele „Jaga sõidu olekut reaalajas“ ei pea sinu pere küsima, millal koju jõuad. Saad valitud kontakte teavitada oma täpsest positsioonist, sihtkohast ja saabumisajast kas otse autost või kasutades rakendust BMW Connected. Saajad saavad jälgida sinu reisi puudutavat teavet reaalajas.

Loe lisaks
Noormees jalutab läbi linna, kasutades oma nutitelefonil teenust „Uksest ukseni navigeerimine“

Uksest ukseni navigeerimine.

Saabu õigel ajal ja stressivabalt. Uksest ukseni navigeerimine aitab läbida viimased sammud pargitud autost kuni sihtkohani ja tagasi. Oma nutitelefonist saad kiire ligipääsu jalakäijale mõeldud navigatsiooniteenusele, mis saab vajalikku lisateavet Connectedi pardaekraanilt ja näitab BMW Connected-rakenduse tõuketeatiseid.

Loe lisaks
Naine ja mees istuvad elutoas ning kasutavad nutitelefonis funktsiooni „Saada autosse“

Saada autosse.

Kuhu edasi? Otsi uusi sihtkohti BMW Connected rakendusega ja saada need otse oma BMW navigatsioonisüsteemi. Kui oled juba autos ning loonud oma nutitelefoniga Bluetooth-ühenduse, saad marsruudiabi sisse lülitada vaid ühe koputusega.

Loe lisaks
Naine kõnnib väljas BMW i3 ees ja kasutab oma nutitelefonil digitaalset laadimisteenust

Digital Charging Service.

Digital Charging Service on täisautomaatne ning võimaldab sul laadida oma BMW i või BMW iPerformance’i sõidukit parimal ja kõige soodsamal ajal. Võid olla kindel, et sinu auto on järgmiseks reisiks täielikult laetud. Lihtsalt sisesta oma lahkumisaeg ning elektritariif ja Digital Charging Service hoolitseb kõige muu eest.

Loe lisaks
Kaardiuuendus: Linnamaantee ja suurlinn öösel

Kaardiuuendus.

BMW on esimene autotootja, kes pakub kolme võimalikku navigeerimiskaardi värskendusprotsessi. USB-kaardiuuendus esinduse või ConnectedDrive poe kaudu ja automaatne „Over-The-Air“-uuendamine kuni neli korda aastas (vastava eelvalitud regiooni ulatuses) püsivalt paigaldatud SIM-kaardiga. „Over-The-Air“-uuendusega ei kaasne litsentsi- ega ülekandetasusid. Navigeerimissüsteem on alati varustatud värskete kaartidega.

Loe lisaks

MY CAR.

Kuna sinu BMW on enamat kui lihtsalt sõiduk.

Oma BMW-s saad reisile täielikult keskenduda, kuna kõige muu eest kantakse hoolt. Digitaalne võti sinu nutitelefonil võimaldab sulle kiiret ligipääsu sinu sõidukile, samas kui tarkvara kauguuendus „Over The Air“ tagab, et sinu BMW tarkvara on alati uuendatud nii, et sa ei peaks edasimüüja juurde minema. Ning kui õnnetus peakski juhtuma, kutsub intelligentne hädaabikõne automaatselt abi ning annab esmaabi osutajatele olulist teavet reisijate ja sõiduki kohta.

Loe lisaks
Mees, kes sõidab BMW-s, kasutab Caring Car‘i

Caring Car.

Kas soovid sihtkohta jõuda erksalt või oled stressis ja tahaksid lõõgastuda? Caring Car võimaldab BMW-l sinu eest hoolitseda. Kui ütled, „BMW, ma olen väsinud“, või „BMW, ma olen stressis“, aktiveerib BMW intelligentse isikliku assistendi süsteem Caring Car programmi Vitalize või Relax, mis rõõmustab kõiki sinu meeli programmi kestel rakendatavate erinevate salongifunktsioonidega.

Loe lisaks
Mees, kes istub BMW tagaistmel ja kasutab oma telefonil Experience Modes’i

Experience Modes.

Kas hindad luksust või soovid nautida oma privaatsust? Nelja Experience Modes’i režiimiga – Executive, Expressive, Private ja Well-Being – saad sukelduda ideaalselt harmoonilisse autosalongi, mis sobitub su meeleoluga.

Loe lisaks
Automate My Habits BMW ekraanil

Automate My Habits.

Kas lülitad külmaga alati istmesoojenduse kolmandale astmele? Automate My Habits on nutikas süsteem, mis jätab meelde sinu eelistused ja rakendab neid soovi korral automaatselt. Siis saad rahulikult oma teekonda alustada ja sinu heaolu eest hoolitseb BMW. Tulevikus lisatakse veelgi automatiseerimisvõimalusi.

Loe lisaks
Mees avab BMW nutitelefonil oleva digitaalse võtmega

Digital Key.

Miks kanda endaga kaasas võtit, kui sul on kaasas oma nutitelefon? Digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada, lukust avada ja isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õigused kuni viiele inimesele, kellel on sobiva versiooniga iPhone*. Muuhulgas saad piirata veojõudu ja maksimumkiirust, näiteks kui tegemist on algaja juhiga.

 

*BMW digitaalne võti ühildub ainult teatud tüüpi iPhone‘idega. Ühilduvate iPhone’ide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey.

Loe lisaks
Connected Command: Kolm inimest BMW-s esitamas reisi ajal muusikat

Connected Command.

Kas soovid keskenduda ainult eesolevale teele? Anna siis mõned ülesanded üle oma reisijatele. Connected Command teeb selle lihtsaks. Rakendus BMW Connected annab vastava loaga reisijatele ligipääsu meelelahutus- ja navigatsioonisüsteemidele. Nad saavad reguleerida ka kliimasüsteemi põhiseadistusi.

Loe lisaks
Naine naudib kodus kohvi ajal, mil ta telefonis tehakse tarkvara kauguuendust

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati nagu uus. Mugav, töökindel ja stressivaba – ilma, et peaksid oma BMW teenusepartnerit külastama. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu nagu nutitelefonilegi.

Loe lisaks
Mees kasutab BMW-s Wi-Fi kuumkohta

WI-FI kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali. Wi-Fi kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu. Saate koos oma kaassõitjatega internetti kasutada kuni kümnes seadmes.

Loe lisaks
Intelligentse hädaabikõne nupp BMW laes

intelligentne hädaabikõne.

Õnnetuse korral on vaja kiiresti tegutseda. Intelligentne hädaabikõne toob abi ning saab kõige hullema juhtumisel isegi elusid päästa. See võtab ühendust eriväljaõppe saanud kõnekeskusetöötajaga, kes pakub sulle ja kaassõitjatele vajalikku abi kuni päästetöötajate saabumiseni. See saadab neile olulist teavet ka vahetult.

Loe lisaks
BMW CarData: Valgustatud linnamaantee ja suurlinn öösel

BMW CarData.

BMW CarData abil saad vaadata oma BMW võtmetähtsusega andmeid igal ajal ning neid vajaduse korral ka kolmandate isikutega jagada. Ning ainult sina otsustad, kellele oma andmed usaldad. See võimaldab sul oma telemaatikaandmeid igal ajal kontrollida ning lõigata kasu andmete jagamisest kolmandate isikutega, et kasutada vastavaks kohandatud teenuspakette, mis polnud varem saadaval.

Loe lisaks
Mees, kes istub diivanil ja kasutab nutitelefonil rakendust „My Car is Born“

My Car Is Born.

Kaasatud juba algusest. My Car Is Born võimaldab sul kogeda sinu BMW tootmise protsessi vahetul viisil. Jälgi oma sõidukit alates tellimusest kuni üleandmiseni BMW Connected kaudu ning saad paeluvat ja kasulikku infot vahetult oma nutitelefonile.

Loe lisaks
Naine, kes istub oma BMW eesistmel ning kasutab teeninduse ja rikkeabi rakendust

Teenindus ja kohapealne abi.

Rakenduse Connected hooldusfunktsionaalsuste abil saad lihtsalt viisil hallata oma BMW teenindus- ja hooldusnõudeid. Võta vastu mugavaid tõuketeatisi, kui sinu sõiduk vajab hooldust, ning määra kohtumine soovitud BMW partneriga vahetult rakendusest. Rikke korral ühendab rakendus sind kohe BMW kohapealse abiga ning edastab sinu asukoha andmed ning sõiduki andmed, et pakkuda parimat teenust.

Loe lisaks

MY LIFE.

Ohvreid pole vaja tuua. Võta kõik vastu.

Miks teha teel olles kompromisse? Naudi harjumuspärast digitaalset eluviisi ka oma BMW-s. Muuda oma sõiduk Microsoft Office 365 abil mobiilseks kabinetiks. Osale Skype’i kaudu ärikohtumistel, dikteeri e-kirju ja halda kohtumisi. Apple CarPlay® abil on sul ligipääs oma iPhone‘i võtmefunktsionaalsustele teekonna ajal ning, kui vajad rohkem meelelahutust, pakub Connected Music enam kui 30 miljoni lauluga Deezerist ja Napsterist sulle teekonnale parimat muusikat.

Loe lisaks
BMW ekraanil kuvatav Apple CarPlay®

Apple CarPlay®.

Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad seda tavapäraselt edasi kasutada? Apple CarPlay® valmidus annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Apple’i hääljuhtimisega virtuaalassistent Siri on kättesaadav ka roolil asuvalt hääljuhtimisnupult.

Loe lisaks
Connected Music, mida kuvatakse BMW ekraanil

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu, millele annavad ligipääsu BMW muusikapartnerid Deezer ja Napster.

Loe lisaks
Mees, kes kasutab BMW ekraanil rakendust Microsoft Office 365

Microsoft Office 365.

Microsoft Office 365-ga töötad oma sõidukis nagu kontoris. Dikteeri e-kirju, kasuta Skype‘i ärikoosolekuteks, pääse ligi oma kontaktidele ja koordineeri oma kalendris kohtumisi – kõik oma nutitelefoniga. Oma olemasoleva Microsoft Office 365 Business‘i kontoga oled sama produktiivne nii autos kui ka kontoris.

Loe lisaks
Online Logbook showing on BMW display

Control my Home.

Rakendusega Control My Home saad veel roolis olles korraldada, et elutoas tuled põlevad, et su lemmiklaul mängib ning küte on seatud täpselt õigele temperatuurile. Kasuta rakendust Connected Onboard kui lihtsat viisi oma nutikate kodurakenduste kontrollimiseks meie partneri, SmartThings, abil.

Loe lisaks
Veebilogiraamat, mida kuvatakse BMW ekraanil

Veebilogiraamat.

BMW veebilogiraamat salvestab ja dokumenteerib sinu teekonnad. Logiraamatu leiad sõidukist ning oma BMW ConnectedDrive‘i kliendiportaalist. Kõik teekonna parameetrid sisestatakse sõidukisse vahetult iDrive‘i kaudu. Iga teekonna puhul salvestatakse automaatselt algus- ja lõpp-punkt (GPS), kuupäev ja kilomeetrite arv. Makseasutustele esitamiseks saab luua sertifitseeritud raporti, mis sisaldab kogu teavet.

Loe lisaks