BMW 3. seeria Sedaan

THE NEW

3

THE NEW BMW 3. SEERIA SEDAAN.

BMW 330i Limousine[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,7 - 6,6; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 152 - 148

[1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

SÕIDUNAUDING.

The New BMW 3. seeria sedaan ühendab dünaamilise sõidutunnetuse ja modernse salongi. Uuenduslikud tehnoloogiad ja intelligentsed juhiabisüsteemid teevad igast sõidust unustamatu kogemuse. BMW 3. seeria sedaani välisilme on sportlik ja elegantne. Täiustatud salong on ülimalt mugav ja võimaldab erinevaid funktsioone lihtsasti kasutada. Avasta kõik uue BMW 3. seeria sedaani mudelivariandid, varustusvõimalused ja tehnilised andmed ning ka arvukad liisingu- ja finantseerimisvõimalused.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

   BMW 330i Limousine
   BMW 330i Limousine

   Võimsus[1]

   180 kW (245 hj)

   Pöördemoment[1]

   400 Nm

   0–100 km/h[1]

   5,9 s

   Tippkiirus[1]

   250 km/h

   BMW 330i Limousine[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,7 - 6,6; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 152 - 148

   [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

   SINU UUS BMW 3. SEERIA SEDAAN.

    Infosisu kohatäide

    DISAIN

    VÄLINE DISAIN.

    SALONGI DISAIN.

    TEHNOLOOGIAD

    ÜHENDATUD, ET PAKKUDA VEELGI SUUREMAT SÕIDUNAUDINGUT.

    NUTIKALT SINU KÕRVAL.

    Alati õigel sõidurajal ja õige pikivahega.

    Juhtimisassistent Professional pakub sulle parimat võimalikku abi. Tervikpakett, mis tagab sõidu ajal ohutuse ja mugavuse.

    Tagurdamine on lihtne.

    Tagurdamise assistent aitab sind manööverdamisel, näiteks kitsastel sissesõiduteedel. See salvestab edasisuunas läbitud vahemaa kuni 50 m ulatuses. Soovi korral saab su BMW seejärel iseseisvalt sama marsruuti mööda tagasi sõita.

    Jäta oma sõiduki võti koju.

    Ühilduvast mobiilseadmest saab BMW digitaalne võti. Saad avada ja käivitada oma BMW nutitelefoni või -kellaga. Digitaalset võtit saad kuni viie inimesega jagada.

    Näed ühe pilguga rohkem.

    BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase navigatsiooni- ja sõiduteabe otse sinu vaatevälja. Liitreaalsuse vaates näidatakse sõidujuhiseid reaalajas videopildil juhtpaneelil ja näidikupaneelil.

    SÕIDUDÜNAAMIKA

    SÕIDUNAUDING JA MUGAVUS ÜHESKOOS.

    BMW finantsteenused, BMW 3. seeria sedaan

    LIISIMINE JA FINANTSEERIMINE

    SINU UUS BMW 3. SEERIA SEDAAN.

    Täiusta oma personaalset liisingu- või laenutoodet, kaasates ühte paketti ka atraktiivseid teenuseid ja kindlustuse.

    NÕUSTAMINE JA TEENUSED

    UUE BMW 3. SEERIA SEDAANI ENNETAV HOOLDUS.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust. Aja saad kokku leppida otse oma My BMW rakenduse sõnumi teel. Seejärel jätka lõõgastunult oma teekonda.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW 3. SEERIA SEDAANI KOHTA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW 330i Limousine[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,7 - 6,6; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 152 - 148

     

    [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad etalonkütuseid ELi määruse 715/2007 kohaselt. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

     

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuari värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

     

    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.