0:00
0:00 /  0:00

LEIA SOBIV MUDEL

BMW PISTIKHÜBRIID.

PAINDLIK. ÖKONOOMNE. VÕIMAS.

BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidid: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 2,0–1,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 45–29; energiatarve, kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 18,7–15,8; sõiduulatus elektriga, km (WLTP)[1][2][3]: 52–62

Avasta pistikhübriidautode praktiline maailm. Tänu elektrimootori ja sisepõlemismootori kombinatsioonile pakuvad need sulle täielikku paindlikkust nii igapäevaelus kui ka reisimisel. Uuri lähemalt, kui suurt hulka eeliseid need uuenduslikud sõidukid võimaldavad.

HÜBRIIDAUTODE EELISED.

BMW pistikhübriid, madalam heide

MADALAM HEIDE.

Pistikhübriidautod on tavapärastest bensiini- ja diiselmootoriga autodest keskkonnasõbralikumad. Pistikhübriidid läbivad kuni 100 km pikkuseid vahemaid puhtalt elektri jõul ning ei tekita lühematel ega linnasõitudel heitmeid, vähendades seeläbi sinu süsinikujalajälge teel.

BMW pistikhübriid, sõiduulatus

PIKK SÕIDUULATUS.

Pistikhübriidautod kohanduvad sinu igapäevaeluga. Kui täiselektriline sõiduulatus ole sinu teekonna jaoks piisav, lülitub sisepõlemismootor automaatselt tööle. See teeb pistikhübriidid pikematel sõitudel paindlikumaks ja piirkondlikust laadimistaristust sõltumatuks.

BMW pistikhübriid, kodus laadimine

MUGAV ELEKTRIAUTO LAADIMINE KODUS.

Pistikhübriidautot saad laadida mugavalt ja hõlpsasti kodus – just nagu täiselektrilist autot. Ilmselgelt on see praktiline, sest sisepõlemismootoriga autoga võrreldes vähendad sa ühtaegu nii kulusid kui ka CO₂-heidet. Seega saad nüüd nautida keskkonnateadliku liikuvus eeliseid lihtsalt ja mugavalt.

PAINDLIK. INTELLIGENTNE. BMW HÜBRIID.

BMW pistikhübriid, paindlik ajam

TÄIELIK PAINDLIKKUS.

Lae oma autot mugavalt kogu Euroopas ühes suurimas laadimisvõrgustikus. Elektrimootori abil saad heitmevabalt läbida kuni 100 km pikkuseid vahemaid. Sisepõlemismootor lülitub vajadusel automaatselt tööle.

BMW pistikhübriid, energiatagastus

VABAKÄIGUL VEEREMINE JA PIDURDAMINE TAGASTAVAD ENERGIAT.

Pidurdades või jala gaasipedaalilt tõstes regenereerib sinu auto energiat. See omakorda muundab kineetilise energia elektriks, mis laeb akut ja suurendab hübriidajami sõiduulatust.

BMW pistikhübriid, aku optimeerimine ja mugavus

AKU OPTIMEERIMINE JA MUGAVUS.

Seadista oma auto salongitemperatuur täpselt ette. Seisvas sõidukis eelkonditsioneeri kasutamine on praktiline võimalus nii suvel kui ka talvel. Suurem mugavus sõidu algusest peale on mõnus nii sulle kui ka su kaassõitjatele.

BMW pistikhübriid, funktsionaalsus

KUIDAS PISTIKHÜBRIIDID TÖÖTAVAD?

Pistikhübriidautodel on kaks ajamit: sisepõlemismootor ja elektrimootor. Need viivad hübriidautot edasi kas eraldi või koostöös. Akut saab laadida väljastpoolt, just nagu täiselektrilise auto puhul. Siiski laetakse akut ka sõitmise ajal, näiteks pidurdamisel, sest elektrimootor toimib generaatorina.

BMW pistikhübriid, kerghübriidtehnoloogia

KERGHÜBRIIDTEHNOLOOGIA.

Pidurdamisest genereeritud elektrienergiaga saab toetada sõiduki sisepõlemismootorit ja elektrisüsteeme. Sina saad omakorda kasu veelgi sportlikumast sõidudünaamikast. Sõiduk kiirendab jõulisemalt, vabakäigurežiim tähendab aga oluliselt väiksemat energiakasutust. Vabakäigurežiim tähendab aga oluliselt väiksemat energiakasutust.

PISTIKHÜBRIIDID

PARIM MÕLEMAST MAAILMAST.

Koge meie pistikhübriididega tuleviku liikuvust. BMW tõestatud kvaliteet on tänu tipptasemel hübriidtehnoloogiale ühendatud uuendusliku tõhususega, et saaksid kogeda sõidurõõmu ja olla samal ajal ka keskkonnateadlik.

BMW X pistikhübriidid ühendavad tõhususe ja võimsuse piisavalt suure elektrilise sõiduulatusega, millega saad kõik igapäevased käigud tehtud. Lisaks tuleb võimas ajam toime ka keerulisemate sõidutingimustega. Tutvu meie linnamaasturitega, nt BMW X3, X1 ja X5, ning naudi võimsate hübriidautode tõhusust.

Valik on sinu: kas elegantne sedaan või praktiline maastur. BMW 3. ja 5. seeria hübriidmudelid on tõhususe ja dünaamika võrdkuju. Luksus on ühendatud keskkonnateadlikkusega. 

Seda nii kasutatud kui ka uute sõidukite puhul. BMW pistikhübriidi ostmisel või liisimisel leiad alati õiged lahendused ja pakkumised, mis vastavad su individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

0:00
0:00 /  0:00

BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidid: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 2,0–1,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 45–29; energiatarve, kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 18,7–15,8; sõiduulatus elektriga, km (WLTP)[1][2][3]: 52–62

KODUS JA LIIKVEL OLLES

PISTIKHÜBRIIDIDE TÕHUS LAADIMINE.

BMW pistikhübriid, video, tehnoloogia

PAINDLIK. LAE REISIDES KOGU EUROOPAS.

Liikvel olles saad laadida igal ajal kiiresti. Seda tänu lisavarustusena pakutavale laadimiskaablile (Mode 3). Lae oma pistikhübriidi avalikes laadimisjaamades üle kogu Euroopa. Sõiduki laadimise ajal saad teha oma muid asjaajamisi. Sõiduki laadimise ajal saad teha oma muid asjaajamisi. Paljude supermarketite ja restoranide parklates ning avalikes parkimismajades on nüüd laadimisjaamad. Seega saad nautida oma elektriajami eeliseid kõikjal, kuhu satud.

BMW pistikhübriid, avalikes laadimispunktides laadimine

PRAKTILINE. LAE LIHTSALT KODUS.

Oma pistikhübriidautot saad laadida mugavalt ja hõlpsasti kodus – just nagu täiselektrilist autot. BMW Wallbox on intelligentne laadimislahendus sinu koju. BMW paindliku kiirlaadijaga saad oma sõiduki ühendada ka kodusesse seinakontakti. Lae oma hübriidautot regulaarselt, et nautida igapäevaelus täiselektrilise sõidu eeliseid.

MEIE PISTIKHÜBRIIDMUDELID.

Koge tulevikku suunatud liikuvust meie pistikuhübriidmudelitega. Tänu modernsele hübriidtehnoloogiale kohtub end tõestanud BMW kvaliteet uuendusliku tõhususega, luues sõidunaudingu ja keskkonnateadlikkuse inspireeriva koosmängu.

BMW X-seeria pistikhübriidid ühendavad endas ökonoomsuse, võimsuse ja sinu igapäevatoimetuste jaoks küllaldase elektrilise sõiduulatuse. Rääkimata jõulisest ajamist, mis on loodud ületama kõiki sinu sõidukatsumusi. Avasta meie linnamaasturimudelid, nagu BMW X3, X1 ja X5 ning lõika kasu nende jõuliste hübriidautode tõhususest.

Valik on sinu: elegantne sedaan või praktiline universaalkerega mudel. BMW 3. seeria ja 5. seeria hübriidmudelite sünonüümideks on ökonoomsus ja dünaamika. BMW 3. seeria ja 5. seeria hübriidmudelite sünonüümideks on ökonoomsus ja dünaamika. Luksus kohtub keskkonnateadlikkusega. 

Nii kasutatud kui ka uutes sõidukites. BMW pistikhübriidi ostmisel või liisimisel leiad sa alati õiged lahendused ja pakkumised, mis vastavad sinu isiklikele vajadustele ja eelistustele.

BMW PLUG-IN HYBRIDS.

BMW 530e Sedaan
BMW M760e xDrive Sedaan
BMW 230e xDrive Active Tourer
BMW 750e xDrive Sedaan
  • BMW 530e Sedaan

  • Sõiduulatus elektriga (WLTP)[2]

   93 - 103 km

  • Laadimisaeg alalisvooluga (10%-lt 80% laetuseni)[5]

   3,25 tundi

  • BMW M760e xDrive Sedaan

  • Sõiduulatus elektriga (WLTP)[2]

   70 - 78 km

  • Laadimisaeg alalisvooluga (laetus 10%-st 80%-ni)[5]

   3 tundi

  • BMW 230e xDrive Active Tourer

  • Sõiduulatus elektriga (WLTP)[2]

   78 - 88 km

  • Laadimisaeg alalisvooluga (laetus 10%-st 80%-ni)[5]

   2,5 tundi

  • BMW 750e xDrive Sedaan

  • Sõiduulatus elektriga (WLTP)[2]

   71 - 80 km

  • Laadimisaeg alalisvooluga (laetus 10%-st 80%-ni)[5]

   3 tundi

 

BMW 230e xDrive Active Tourer: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 0.9–0.8; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 21–19; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 17.9–16.1

BMW 530e Sedaan: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 0.8–0.6; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 17–13; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 21.7–19.9

BMW 750e xDrive Sedaan: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1,4–1,0; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 31–23; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 26,2–23,4; sõiduulatus elektriga, WLTP (km): 71–80

BMW M760e xDrive Sedaan: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1.4–1.1; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 31–25; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 26.0–23.4

 

BMW X1 xDrive30e
BMW X5 xDrive50e
BMW XM
  • BMW X1 xDrive30e

  • Sõiduulatus elektriga (WLTP)[2]

   71 - 85 km

  • Laadimisaeg alalisvooluga (laetus 10%-st 80%-ni)[5]

   2,5 tundi

  • BMW X5 xDrive50e

  • Sõiduulatus elektriga (WLTP)[2]

   87 - 102 km

  • Laadimisaeg alalisvooluga (laetus 10%-st 80%-ni)[5]

   4,5 tundi

  • BMW XM

  • Sõiduulatus elektriga (WLTP)[2]

   76 - 83 km

  • Laadimisaeg alalisvooluga (laetus 10%-st 80%-ni)[5]

   4,5 tundi


BMW X1 xDrive30e: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1.1–0.7; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 24–16; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 19.3–16.8

BMW X5 xDrive50e: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1.1–0.8; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 26–18; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 27.0–22.9

BMW XM: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1.9–1.5; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 43–35; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 33.6–32.5

BMW pistikhübriid, elektrilised alternatiivid, elektriauto

TÄISELEKTRILINE ALTERNATIIV.

Tee lühemaid ja linnasõite dünaamiliselt, mugavalt ja jätkusuutlikumalt. Meie täiselektrilised autod on varustatud tipptasemel ajamitehnoloogia, praktiliste laadimisvõimaluste ja pika sõiduulatusega. Sina saad omakorda kasu madalamatest hoolduskuludest kui sisepõlemismootoriga autodel.

ELEKTRIAUTODE PAKKUMISED

LEIA OMA BMW ELEKTRIAUTO.

BMW elektriautod, uued autod

SINU UUS BMW ELEKTRIAUTO.

Vaata saadaolevaid BMW mudeleid ning osta või liisi oma BMW otse interneti teel. Täiselektrilised autod ja pistikhübriidid. Näiteks BMW iX, BMW i4 või BMW i3. Valikusse kuulub palju pakkumisi.

BMW pistikhübriid, kasutatud autod

KASUTATUD BMW PISTIKHÜBRIIDID.

Kasutatud BMW autodel ei ole peitupugemiseks põhjust. Sama kehtib loomulikult ka BMW pistikhübriidide kohta. Vaata saadaolevaid kasutatud BMW autosid, mida osta või liisida.

BMW pistikhübriid, kulud

ELEKTRIAUTODE KULUD.

Kui palju maksab elektriauto laadimine? Säästa raha tänu soodsamatele teeninduskuludele ja madalamatele maksudele. Kas elektriautodele on saadaval toetusi või soodustusi? Saa teada, kas elektriauto on sinu jaoks mõistlik valik.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED.

Jätkusuutlikkus – BMW elektriautod

JÄTKUSUUTLIKKUS.

Ülemaailmse ettevõttena peab BMW Group end ühiskonna oluliseks osaks ja võtab vastutuse jätkusuutlikkuse eest. Loe lähemalt ringmajanduse põhimõtte ja meetmete kohta, mis aitavad meil vähendada CO₂-heidet ja säästa loodusvarasid.

LISATEAVE.

BMW sõiduulatus, proovisõit

TEE PROOVISÕIT OMA VALITUD
BMW MUDELIGA.

Kas soovid isiklikult kogeda, kuidas on sinu ideaalset elektrimudelit juhtida ja milline on selle tunnetus? Broneeri endale lihtsalt interneti teel sobiv proovisõiduaeg. Sinu kohalik BMW partner võtab sinuga ühendust ja edastab kogu vajaliku teabe.

BMW laadimine avalikus laadimispunktis, nõustamine, BMW Service Partner

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Küsimuste korral ning lisateabe või hinnapakkumise saamiseks võta ühendust oma kohaliku BMW esindusega. Meie professionaalne BMW teeninduspersonal nõustab sind hea meelega telefoni teel või isiklikult.  

BMW sõiduulatus, BMW klienditeenindus

BMW KLIENDITUGI.

BMW klienditugi on valmis aitama sind kõigis BMW-ga seotud küsimustes, et leiaksid neile vastused – sõltumata sellest, kas oled juba praegu BMW juht või kavatsed osta uut BMW-d.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW 3. seeria Sedaani pistikhübriidid: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 2,0–1,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 45–29; energiatarve, kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP)[1][3][4]: 18,7–15,8; sõiduulatus elektriga, km (WLTP)[1][2][3]: 52–62

[1] Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

[2] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

[3] Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad etalonkütuseid vastavalt ELi määrusele 715/2007. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

[4] Pistikhübriidi puhul: kaalutud, kombineeritud (EÜ vahelduvvooluga laadimise kaal)

 

[5] Laadimisvõime oleneb laetusest, keskkonnatemperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisatarbijate kasutamisest. Näidatud sõiduulatused põhinevad WLTP parimal juhul. Laadimisajad kehtivad 23 °C korral pärast eelnevat sõitmist ja olenevad kasutusviisist.

 

Miinuskraadide korral saab täiselektrilist ajamisüsteemi kasutada alles pärast mõne kilomeetri läbimist, kui aku on soojenenud töötemperatuurini.