Küpsiste kasutamise poliitika.

Ci_costumer

Mis ja miks

Seaded

Seaded

Detailselt

Detailselt

Mis on küpsised?

Küpsised ja veebis salvestamise tehnoloogiad, nagu näiteks kohalik salvestamine ja seansi salvestamine („küpsised“) muudavad sinu jaoks meie veebilehega suhtlemise lihtsamaks ja sujuvamaks – ilma et peaksid tegema lisapingutusi. Näiteks on need väikesed tekstifailid, mille laeb sinu internetibrauser sinu seadmesse, kui meie lehte külastad. Kui suhtled meie veebilehega, paigaldavad kolmandast isikust pakkujate tehnoloogiad, näiteks skriptide, pikslite ja siltide kaudu, mille oleme integreerinud oma veebilehele reklaameesmärkidel, sinu seadmesse küpsiseid.Järgmistest jaotistest leiad teavet ja spetsiifilist detailset infot asjakohastes loendites, mis puudutab seda, milleks neid tehnoloogiaid kasutame ja kuidas saad muuta seadeid oma nõuetele vastavaks.

Loe lisaks

Kuidas küpsised aitavad meil sind aidata.

Sujuv kogemus.

Küpsised täidavad mitmeid erinevaid ülesandeid, mis aitavad muuta sinu veebikogemuse sujuvamaks ja interaktiivsemaks. See eeldab aga, et kasutad sama seadet ja brauserit nagu varem. Mõned spetsiifilised küpsised on olulised BMW veebilehtede käitamiseks ja töös hoidmiseks ning need lubavad meil teha järgmist.

 

 • Pakume sulle 24/7 ligipääsu teenustele, mida pärisid
 • Anname sulle pidevalt täpset teavet
 • Teeme kõik, et saaksid nautida sujuvat ja mugavat kogemust
Loe lisaks

Tunnustus ja vastused.

Küpsised aitavad meil ka mõista, kuidas kasutad ja suhtled meie veebilehtedega, et sa ei peaks seda mitu korda ütlema. Näiteks kasutatakse neid, jätmaks meelde sinu eelistusi ja sinu kasutaja ID-d, kui meie veebilehte külastad. Kui teame sinu seadeid ja seda, mis sulle meeldib, saame teha järgmist. 

 

 • Pakkuda isikustatud BMW kogemust, aidates sul oma teekonda jätkata ja kõige olulisematele lehtedele tõhusamalt navigeerida
 • Pidada meeles teatud isiklikke eelistusi, nagu näiteks sinu keeleseadistused, eelistatud edasimüüja ja konfiguratsioonid
 • Suunata sind kasulikule sisule või lehtedele, mida käitavad edasimüüjad või valitud partnerid 
Loe lisaks

Pidev parendamine.

Küpsised lubavad meil parendada meie veebilehte, vaadates seda, kuidas kasutajad lehte kasutavad. Analüüsime, milline sisu on populaarne, ja teeme järeldusi selle kohta, mille vastu nad veel huvi tunnevad või mida kasulikuks peavad. See aitab meil:

 

 • Mõista, kuidas kasutajad BMW lehte kasutavad, et saaksime seda edendada ja kasutajate kogemust parendada
 • Katsetada erinevaid ideesid ja kuvada sisu, mis on individuaalsete kasutajate jaoks kõige olulisem
Loe lisaks

Reklaam ja sihtimise muutmine.

BMW võib kasutada reklaami- ja sihtimisküpsiseid ümbersihtimise eesmärkidel. Need küpsised salvestavad infot sinu sirvimisajaloo kohta, salvestamaks sinu huvisid ja sirvimisteekonda meie lehel. See võimaldab meil või meie partneritel teha järgmist.

 

 • Näidata sulle sihipäraselt reklaami BMW toodete kohta teistel veebilehtedel, tuginedes sellele, kuidas meie veebilehte külastasid
 • Ühildada ja kombineerida olulisemat teavet sihitud infoga nii, et BMW veebireklaamid, mida näed, on sinu ja sinu huvide jaoks tõepoolest asjakohased. 
Loe lisaks

Küpsiste kategooriad.

BMW jaotab küpsised lähtuvalt nende funktsioonist ja eesmärgist kategooriatesse. Kategooriate kasutamist kirjeldatakse ja neid saab hallata allpool.

Loe lisaks

Detailselt.

 • Mida pead küpsistest teadma?

  Küpsised aitavad sulle pakkuda paremat ja kiiremat kogemust. Küpsis on väike tekstifail, milles säilitatakse internetisätteid. Peaaegu kõigi veebilehtede tehnoloogias kasutatakse küpsiseid. Sinu veebilehitseja laadib selle alla veebilehe esimesel külastusel.


  Järgmisel korral, kui seda veebilehte sama seadmega külastad, tuvastab veebileht, mis algselt küpsise paigaldas, et oled siin varem olnud, ning mõnel juhul see kohandab seda fakti arvesse võttes ekraanil kuvatavat. Sellisel viisil saab seda muuta sinu isiklikele huvidele ja vajadustele vastavamaks.
  Küpsised, millele viidatakse all, on sünonüümsed HTML5 seansi veebisalvestuskohtade ja HTML5 kohalike veebisalvestuskohtadega.  

 • Esimese isiku küpsised.

  Esimese isiku küpsised on küpsised, mida meie, BMW.EE, paigaldame veebilehele, mida praegu külastad ja millega suhtled, kui jätkad meie veebilehel liikumist (nt konfiguraatori domeen).

 • Kolmanda isiku küpsised.

  Meie veebilehed võivad sisaldada ka teiste veebilehtede sisu, mis võib rakendada nende küpsiseid. Need küpsised paigaldab keegi muu kui sinu külastatava veebilehe omanik. Sellised kolmandast isikust pakkujad saavad küpsiseid paigaldada siis, kui BMW veebilehte külastad, ja saavad teavet selle kohta, et oled BMW veebilehe avanud. Palun külasta kolmandast isikust teenusepakkujate veebilehti, et saada rohkem teavet nende küpsisekasutuse kohta. Infot asjakohase kolmanda isiku kohta, kes sellist kolmanda isiku küpsist kontrollib, leiad ülaltoodud kirjeldusest.

  Kui oled otsustanud, et sa ei soovi kolmanda isiku küpsistega nõustuda, saad neist küpsistest loobuda või oma nõusoleku tühistada, kasutades meie veebilehel pakutavat asjakohast funktsiooni oma nõusoleku tühistamiseks. Kui loobud kõigist kolmanda isiku küpsistest, pakutakse sulle meie veebilehel ainult neid funktsionaalsuseid, mille kohta saame tagada, et need toimivad ilma eelmainitud küpsisteta. Meie veebilehe osad, millel võib potentsiaalselt olla tehniline võimekus hõlmata kolmanda isiku sisu ja seega paigaldada kolmanda isiku küpsiseid, ei ole sel juhul sulle saadaval. Sind teavitatakse sellest asjakohase teavitusega. Kui soovid siiski kasutada veebilehe sisu sellisel juhul, on see võimalik ainult siis, kui nõustud nõusolekut nõudvate küpsistega.

  Selleks kasuta asjakohases positsioonis olevat funktsioone meie veebilehel, et anda oma nõusolek. Täpsemat infot leiad küpsiste loendist, mis kirjeldab täpsemalt kõiki integreeritud kolmandate isikute koode (nt sildid/skriptid/pikslid).

 • Mis juhtub, kui keeldud küpsiste kasutamisest?

  Kui otsustad nõusolekut nõudvatest küpsistest loobuda, aktsepteerime sinu otsust ja ei kasuta selliseid küpsiseid. Kui otsustad oma nõusolekust taganeda, ei rakenda me enam küpsiseid, mis seadistati aktiivseks, kui meie lehte algselt külastasid, ega ka küpsiseid, mis nõuavad nõusolekut. Kustutame need, kui tegu on esimese isiku küpsistega. See tähendab, et funktsionaalsete küpsiste puhul ei saa sa kasutada kõiki meie veebilehe funktsionaalsuseid. Samuti on sul võimalik keelduda toimivusküpsistest. Sellisel juhul ei saa me õppida, mis sulle meie veebilehe juures meeldib või ei meeldi, et saaksime seda paremaks teha.


  Pane tähele, et me ei saa kustutada kolmanda isiku küpsiseid. Kui soovid kustutada kõik kolmanda isiku küpsised, pead seda tegema oma brauseri seadetes.


  Pane tähele, et kui soovid oma nõusoleku turundusküpsiste kasutamise kohta tühistada, ei tähenda see, et näed vähem reklaami. See tähendab, et sinule kuvatud reklaamid ei ole sinu vajadustele vastavaks kohandatud.

 • Brauseri küpsiste haldamine.

  Saad hallata (lubada/keelata ja kustutada) küpsise sätted meie veebilehel, kasutades ülalolevaid funktsionaalsuseid, kuid saad seda teha ka oma brauseriseadeid muutes.  Enamik brausereid võimaldab sul hallata küpsiseid kas neid lubades või keelates või lubades ainult teatud tüüpi küpsiseid. Küpsiste haldamise ja kustutamise protseduuri leiad oma brauserisse sisseehitatud abifunktsioonist.


  On oluline märkida, et kui muudad oma seadeid ja blokeerid teatud küpsised, ei pruugi sa saada kasutada kõiki meie veebilehe funktsioone täiel määral ning me ei pruugi saada sulle pakkuda sisu, mida oled varem näinud või kasutanud.