KÜPSISTE SÄTTED SELLEL LEHEKÜLJEL.

BMW KÜPSISEPOLIITIKA.

Kuidas kasutab küpsiseid BMW?

Küpsis on väike tekstifail, mille mõned veebilehed sinu arvutisse salvestavad.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid selleks, et klientide sirvimiskogemust paremaks muuta. BMW Group võtab sinu privaatsust tõsiselt ning annab järgnevalt teavet küpsiste kasutamise üksikasjade, küpsiste salvestamise keelamise ja selle mõju kohta sinu sirvimiskogemusele.

Loe lisaks

Kõigi küpsiste lubamine/keelamine.

Küpsiseid on alati võimalik lubada või keelata, redigeerides selleks oma veebilehitseja sätteid. Küpsiste keelamise korral ei ole aga võimalik kasutada kõiki veebilehe interaktiivseid funktsioone.
Enamikus uuemates veebilehitsejates on salvestatud küpsiseid võimalik hallata veebilehitseja sätete kaudu. Selleks et saada lisateavet küpsiste kohta, näha millised küpsised sätestatud on ning kuidas küpsiseid hallata ja kustutada, külasta veebilehte www.allaboutcookies.org.

Loe lisaks

Konkreetsete küpsiste keelamine/lubamine.

BMW Group töötab selle heaks, et anda sulle võimalus küpsiseid hallata meie veebilehel, kuid see on alles arendamisel. Vahesammuna oleme järgnevalt reastanud meie veebilehtedel kasutatavate küpsiste üksikasjad, nende otstarbe ja võimaluse korral selgitused küpsistest keeldumiseks.
Siin veebilehel küpsiste kohta esitatud üksikasjad põhinevad Rahvusvahelise Kaubanduskoja küpsiste kategooriate juhistel: rangelt vajalikud küpsised, toimivusega seotud küpsised, funktsionaalsusega seotud küpsised või sihtküpsised.

Järgmises tabelis on selgitatud, kuidas ja miks me küpsiseid kasutame. Kuigi teavet uuendatakse regulaarselt, palume mittevastavuste leidmisel meiega ühendust võtta.

Loe lisaks

Küpsise kirjeldus
Otstarve
Aegumiskuupäev
Komponendi nimi / Küpsisetüüp

Jagamisvõimalused

BMW Groupi veebilehtedel on sageli jagamisnupud, mis võimaldavad lehe sisu eri sotsiaalvõrgustikes (nt Facebook ja Twitter) sõpradega jagada. Need veebilehed võivad küpsise sätestada sisselogimisel. BMW Group ei oma nende veebilehtede sätestavate küpsiste üle kontrolli. Rohkem teavet selliste küpsiste ja nende haldamise kohta saate kolmandate isikute veebilehtedelt.

Loe lisaks