BMW Groupi peakorter

BMW GROUP – RAHVUSVAHELISELT EDUKAS.

Ettevõte

Oma kaubamärkidega BMW, MINI, Rolls-Royce ja BMW Motorrad on BMW Group maailma juhtiv tippklassi autode ja mootorrataste tootja ning tipptasemel finants- ja liikuvusteenuste pakkuja. Ettevõttel on kogu maailmas umbes 125 000 töötajat.

Investorisuhted

BMW Groupi finantsaruanded, olulised kuupäevad ja avaldused ning värske teave BMW aktsiahinna, dividendide ja võlakirjade kohta leiab BMW Groupi investorisuhete veebilehelt.

Loe lisaks

Vastutustundlikkus

BMW Groupi edu aluseks on alati olnud pika perioodiga arvestav mõtlemine ja vastutustundlik tegevus. Seega on ettevõte kogu oma väärtusahelas arvestanud ökoloogilise ja sotsiaalse vastutusega, taganud vastutustundlikud põhimõtted oma toodete kõigis osades ning võtnud loodusvarade säästmise oma kindlaks eesmärgiks ja strateegia üheks osaks.

Loe lisaks

Karjäärid

Kirglik soov leida uusi lahendusi, tulevikku suunatud mõtlemine ja murrangulised saavutused on kogu BMW Groupis jagatud eesmärgid. Seetõttu otsime meeskonnana mõtlevaid ja algatusvõimelisi töötajaid, kellel on pidev soov midagi juurde õppida. Kas soovid jagada oma kirge ning alustada tööd BMW Groupis? Tutvu meie vabade töökohtadega ja töökeskkonnaga kogu maailmas järgmisel lehel:

Loe lisaks