THE

X3

BMW X3.

BMW X3 20 xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 7,6–6,9; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 173–156

[1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

Variandid ja tehnilised andmed

   BMW X3 20 xDrive
   BMW X3 20 xDrive

   Võimsus[1][2]

   153 kW (208 hj)

   Pöördemoment[1] [2]

   330 Nm

   0–100 km/h[1]

   7,8 s

   Tippkiirus[1]

   215 km/h

   BMW X3 20 xDrive[1] kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 7,6–6,9; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 173–156

   [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.
   [2]Koosneb sisepõlemismootoriga ajamist (märgitud nimiväärtus) ja elektriajamist (kuni märgitud nimiväärtuseni).

   BMW X3 SUV vormikeel

   Loodud maailma avastama.

   BMW X3 ühendab endas mugavuse, igapäevase paindlikkuse ja ainulaadse X-sõidudünaamika. Uuenduslik ühenduvus ja juhiabitehnoloogiad viivad funktsionaalsuse, ohutuse ja meelelahutuse mudelis BMW X3 täiesti uuele tasemele. Selle mudeli disain paneb paika uued standardid selliste omadustega nagu uuesti tõlgendatud BMW neerukujuline iluvõre Iconic Glow. Muljetavaldavalt mahuka pagasiruumiga BMW X3 mahutab kõik, mida soovid kaasa võtta. Avasta kõik mudelivariandid, varustusevalikud ja tehnilised andmed või konfigureeri BMW X3 oma isiklike vajaduste järgi.

   Kohaneb kõigega, mis elul sinu jaoks varuks on.

   BMW X3 SUV vähima pagasiruumi mahu ikoon

   Vähim pagasiruumi maht 570 liitrit

   BMW X3 SUV suurima pagasiruumi mahu ikoon

   Suurim pagasiruumi maht 1700 liitrit

   BMW X3 SUV haagise koormuse ikoon

   2400 kg haagise koormus

   Sinu uus BMW X3.

    Infosisu kohatäide

    Igast küljest muljetavaldav.

    Väliselt mõjub BMW X3 suure ja muljetavaldavana. Suured pinnad ja teravad kontuurid annavad sellele mudelile monoliitse linnamaasturi kuju – alates imposantsest esiosast ja pikast profiilist koos muljetavaldava teljevahega kuni laia tagaosani. Pilkupüüdvate omaduste alla kuulub BMW neerukujuline iluvõre valgustatud kontuuriga ning uus esitulede topelt-valgussignatuur.

    Täiuslik keskkond igaks sõiduks.

    BMW X3 interjöörist õhkub tänapäevasust ja mugavust. Selle eest kannavad hoolt ülikvaliteetsed materjalid ja minimalistlik disain. Sõiduki juhikoht pakub tippklassi tehnoloogiat ja ülimat juhtimismugavust tänu 14,9-tollisele BMW kumerale ekraanile, valgustuse dünaamilisele kompositsioonile, BMW nutiribale ja valgusribadele. Taaskasutatud polüestrist kangassisuga BMW X3 kombineerib tekstiilide soojuse ja mugavuse, et pakkuda täiesti uut esteetikat.

    Imeline avarustunne.

    BMW X3 imeline avarustunne jätkub ka tagaosas. Kuni kolm tagaistujat saavad nautida ülimat mugavust tänu suuremale jalaruumile ja luksuslikele materjalidele.

    Digitaalne. Tipptase.

    BMW X3 paneb oma tippklassi digifunktsioonidega paika uued verstapostid. Kasuta BMW digitaalset võtit Plus, et oma autot kontaktivabalt nutitelefoni abil avada ja lukustada niipea, kui levialasse jõuad. Sõidu ajal saad mugavalt juhtida peamisi funktsioone tänu uuele BMW intelligentsele isiklikule assistendile, mis kasutab intelligentset hääljuhtimist. Juhtimispauside ajal saad nautida põnevat meelelahutust või mänge lisavarustuspaketti BMW Digital Premium kuuluvalt 14,9-tolliselt BMW kumeralt ekraanilt. Üksainus rakendus annab juurdepääsu paljudele voogedastusplatvormidele.

    BMW X3 SUV BMW Digital Premium video voogedastus

    Suurepärane meelelahutus pauside ajal.

    Vaata filme ja telesaateid oma BMW juhtekraanilt. Suure eraldusvõimega ja täielikult integreeritud video voogedastus aitab ajal kiirelt lennata ja pakub parimat meelelahutust.

    Uue põlvkonna meelelahutus sinu autos.

    Piirideta ühenduvus. Intelligentne ohutus.

    Enamat kui lihtsalt võti.

    Funktsiooniga BMW digitaalne võti Plus saad kasutada ühilduvaid mobiilseadmeid autovõtmena. Samuti saad seda digitaalselt kuni viie inimesega jagada. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käivad kaasas ka valgusefektid.

    Sinu tähelepanelik assistent.

    Juhtimisassistent Professional hoiab auto aktiivselt sõidureas kiirusel kuni 210 km/h ja hoiab ohutut pikivahet. Vajaduse korral pidurdab BMW peatumiseni ja alustab uuesti automaatselt sõitmist. Tõeline abiline eelkõige aeglases liikluses.

    Sinu BMW pargib ise.

    Pargi autos istumata. Parkimisassistent Professional pargib sinu BMW automaatselt ja juhib selle ka parkimiskohalt välja. Kõigepealt soorita manööver kuni 200 m ulatuses ja salvesta see.

    Jõua sihtkohta lihtsalt ja selgete juhistega.

    Liitreaalsuse abil näed täpselt, kuhu sõidad. See funktsioon kannab sinu tegeliku ümbruse juhtekraanile ja lisab sellele navigeerimiseks vajaliku teabe. Reaalajas videopildil olevad nooled näitavad selgelt, kus on järgmine pööre.

    Sõidudünaamika avastajatele.

    0–100 km/h 7,8 sekundiga.[1] Aga sellega BMW X3 20 xDrive juhtimisnauding ei piirdu. Tänu võimsale kiirendusele ja suurele kütusevarule saad pärast sihtpunkti jõudmist kohe uut avastama minna.

    BMW X3 SUV rahastamine ja liisimine

    Sinu uus BMW X3.

    Täiusta oma personaalset liisingu- või laenutoodet, kaasates ühte paketti ka atraktiivseid teenuseid ja kindlustuse.

    BMW X3 ennetav hooldus.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust.

    Korduma kippuvad küsimused BMW X3 kohta.

    Mis sulle võib meeldida.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW X3 20 xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 7,6–6,9; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 173–156 

    [1]Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad etalonkütuseid ELi määruse 715/2007 kohaselt. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuari värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.