THE

X3

BMW X3 pistikhübriid.

BMW X3 30e xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1,1; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 26-21; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 25,4; sõiduulatus km (WLTP): 80-90[2]

[1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.
[2] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

LEIA SOBIV MUDEL

Variandid ja tehnilised andmed.

   BMW X3 30e xDrive
   BMW X3 30e xDrive

   Võimsus[1][2]

   220 kW (299 hj)

   0–100 km/h[1]

   6,2 s

   Tippkiirus[1]

   215 km/h

   Elektriline Sõiduulatus[1][3]

   80-90 km

   BMW X3 30e xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1,1; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 26-21; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 25,4; sõiduulatus km (WLTP): 80-90[3]

   [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.
   [2] Koosneb sisepõlemismootoriga ajamist (märgitud nimiväärtus) ja elektriajamist (kuni märgitud nimiväärtuseni). Elektriajami näitajad olenevad aku laetusest.

   [3] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

   BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi vormikeel

   Loodud maailma avastama.

   BMW X3 pistikhübriid ühendab endas mugavuse, igapäevase paindlikkuse ja X-ile omase sõidudünaamika. Tänu pistikhübriidajamile pakub see ka kestlikku liikuvust lühikestel sõitudel. BMW X3 uuenduslik autosisene ühenduvus ja juhiabitehnoloogiad viivad funktsionaalsuse, turvalisuse ja meelelahutuse uuele tasemele. Tänu silmapaistvatele omadustele, nagu uus BMW neerukujuline iluvõre Iconic Glow, seab selle disain uusi standardeid. Tutvu uue BMW X3 kõigi mudelivariantide, varustustasemete ja tehniliste andmetega või konfigureeri seda oma isiklike nõudmiste järgi.

   Mitmekülgselt sobilik kõige jaoks, mis elul sinu jaoks varuks on.

   BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi laadimisvõimsuse AC ikoon

   7,4 / 11 kW[1] vahelduvvoolu laadimisvõimsus

   BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi elektrilise sõiduulatuse ikoon

   80-90 km[1][2] täiselektriline sõiduulatus, WLTP

   BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi pakiruumi mahutavuse ikoon

   460–1600 liitrit pakiruumi mahutavus

   Sinu uus Pakett M Sport

    InfoI content placeholder

    Muljetavaldav iga nurga alt.

    BMW X3 pistikhübriidi välimusest õhkub suursugusust ja kohalolekut. Ulatuslikud pinnad ja teravad kontuurid loovad üheskoos monoliitse linnamaasturi, millel on aukartustäratav esiosa, pikk külgvaade, muljetavaldav teljevahe ning lai tagaosa. Selle põhiomaduste hulka kuulub BMW neerukujulise iluvõre uuendatud disain, millel on valgustatud kontuur, ning uus esitulede kahekordne valgussignatuur.

    Täiuslik atmosfäär igaks teekonnaks.

    BMW X3 pistikhübriidi sisemusest õhkub tänapäevast ja mugavat meeleolu. Seda rõhutavad esmaklassilised materjalid ja üldiselt minimalistlik disain. Sõiduki juhikoht on sisustatud moodsa tehnoloogiaga ning tänu 14,9-tollisele BMW kaarjale ekraanile, dünaamilisele valgustusele, BMW nutipaneelile ja valgusribadele on tagatud ülim kasutusmugavus. Kestliku, ümbertöötatud polüestrist viimistlusega BMW X3 pistikhübriid ühendab endas tekstiili soojust ja mugavust, andes tulemuseks täiesti uue esteetika.

    Hämmastav avarusetunne.

    BMW X3 pistikhübriidi hämmastav avarusetunne ulatub ka tagaossa. Tänu laiendatud jalaruumile ja esmaklassilistele materjalidele saavad siin ülivõrdes mugavust nautida kuni kolm kaasreisijat.

    Digitaalne. Tipptase.

    BMW X3 pistikhübriid seab oma tipptasemel digitaalsete omadustega uusi etalone. Kasuta digitaalset võtit BMW Digital Key Plus, et oma BMW-d kontaktivabalt nutitelefoniga avada ja lukustada niipea, kui oled sobivasse ulatusse jõudnud. Sõidu ajal saad uue BMW intelligentse isikliku assistendiga juhtida mugavalt põhifunktsioone, kasutades intelligentset hääljuhtimist. Ning sõidupauside ajal saad nautida põnevat meelelahutust või mängida 14,9-tollisel BMW kaarjal ekraanil, mis kuulub valikulisse BMW Digital Premiumi paketti. Vaid üks äpp annab sulle ligipääsu erinevatele voogedastusteenuse pakkujatele.

    BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi BMW Digital Premium video voogedastus

    Suurepärane meelelahutus pauside ajal.

    Vaata filme ja telesaateid oma BMW juhtekraanilt. Ooteaeg lendab linnutiivul ning sina saad nautida parimat meelelahutust tänu kõrglahutusega ja täielikult integreeritud video voogedastusele.

    Autosisese meelelahutuse uus põlvkond.

    Piiramatu ühenduvus. Intelligentne turvalisus.

    Enamat kui lihtsalt võti.

    Digitaalse võtmega BMW Digital Key Plus saad kasutada ühilduvaid mobiilseadmeid autovõtmena. Samuti saad seda digitaalselt kuni viie inimesega jagada. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käivad kaasas ka valgusefektid.

    Sinu tähelepanelik assistent.

    Juhtimisassistent Professional hoiab auto aktiivselt sõidureas kiirusel kuni 210 km/h ja hoiab ohutut pikivahet. Vajaduse korral pidurdab BMW peatumiseni ja alustab uuesti automaatselt sõitmist. Tõeline abiline eelkõige aeglases liikluses.

    Sinu BMW pargib ise.

    Pargi autos istumata. Parkimisassistent Professional pargib sinu BMW automaatselt ja juhib selle ka parkimiskohalt välja. Kõigepealt soorita 200 meetri ulatuses manööver ja seejärel salvesta see.

    Jõua oma sihtkohta lihtsalt ja selgete juhistega.

    Liitreaalsuse vaade võimaldab sul täpselt näha, kuhu teel oled. See toob sinu tegeliku ümbruse juhtpaneelile ja lisab informatsiooni, et sind navigeerimisel aidata. Reaalajas videol kuvatud nooled näitavad selgelt, mis suunas järgmisel korral pöörama pead.

    Avastajatele mõeldud sõidudünaamika.

    Võimsat sisepõlemismootorit täiendab uuenduslik elektriajam. Naudi sportlikku jõudlust, kui avastad maailma BMW X3 30e xDrive pistikhübriidiga. Soovi korral saad seda teha kasutades täiselektrilist võimsust ja olla täiesti kohalike heidete vaba.

    Kõik head omadused korraga.

    Tunnetad BMW X3 30e xDrive elektrimootorit kohe, kui jala gaasipedaalile asetad. Erakordne sõidudünaamika on aga vaid üks paljudest eelistest, mida pakub hübriidajam, mis vajaduse korral on kohalike heidete vaba.

    BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi elektrifitseeritud sõit ja laadimine
    BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi elektrifitseeritud sõit

    Põnevus vaid 6,2 sekundiga.

    BMW X3 30e xDrive võrreldamatu elektriline sõidutunnetus on lõbus alates hetkest, kui teele asud. Ja ka tükk aega hiljem – seda tänu uuenduslikule ajamile, suure mahutavusega akule ja elektrilisele sõiduulatusele 80-90 km[1][2].

    BMW X3 pistikhübriidist linnamaasturi BMW Charging

    Lihtsalt lae. Igal ajal.

    Mugavalt kodus või lihtsalt ja kiirelt tee peal olles ühes Euroopa suurimas laadimistaristus. Kõik, mida pead tegema, on BMW X3 30e xDrive võrku ühendama.

    BMW X3 ennetav hooldus.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust.

    Korduma kippuvad küsimused BMW X3 kohta.

    Teile võib veel huvi pakkuda järgmine.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW X3 30e xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1,1; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 26-21; energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 25,4; sõiduulatus km (WLTP): 80-90[2]

    [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.
    [2] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad etalonkütuseid ELi määruse 715/2007 kohaselt. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuari värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.