Talveparkaga mees seisab oma BMW uksel

„MINU SUHTUMINE TALVEILMA: OLE VALMIS IGAKS KATSUMUSEKS.“

Lihtsalt sõida. Laia valiku BMW sügise ja talve lisavarustuse ja BMW teenustega.

„MINU SUHTUMINE TALVEILMA: OLE VALMIS IGAKS KATSUMUSEKS.“

Lihtsalt sõida. Laia valiku BMW sügise ja talve lisavarustuse ja BMW teenustega.

„MINU SUHTUMINE TALVEILMA: OLE VALMIS IGAKS KATSUMUSEKS.“Lihtsalt sõida. Laia valiku BMW sügise ja talve lisavarustuse ja BMW teenustega.

Kui teised tõmbavad sohval end vabandustega kerra, siis sina lihtsalt sõidad. Sinul pole muret sõita üle mäekurude, päev otsa linnas või reisida kuhu iganes minna soovid. Tuul ja ilm? Pole sulle mingi probleem. Oled igaks väljakutseks suurepäraselt valmistunud: koos BMW lisavarustusega oma sügise ja talve hooajaks. Avasta hooaja põnevad hetked ja koge teenuseid ja lisavarustust, mis sobivad sinu BMW-ga suurepäraselt.

Loe lisaks

„LOODUD PERSONAALSELT MULLE KONTROLLI ANDMISEKS.“

Kvaliteetsed originaalsed BMW kergmetallveljed ja talveratastekomplektid mõõdus 18, 19 või 20 tolli.

Talvisel ajal võib osutuda väljakutseks isegi sinu enda kodutee. Dünaamiliseks sõiduks ja sinu turvalisuse tagamiseks peaksid jääma parima võimaliku velgede ja rehvide valiku juurde. BMW originaalveljed ja rehvid on spetsiaalselt sinu BMW jaoks valmistatud. Disainitud koostöös juhtivate rehvitootjatega (nagu näiteks Bridgestone, Dunlop, Goodyear ja Pirelli), pakuvad BMW tähekesega märgitud rehvid sujuvat sõitu, optimaalset haarduvust ja suurt turvalisust – kõik sulle kontrolli andmiseks.

Loe lisaks
BMW 19-tollised kergmetallveljed M Double-spoke 698 M

19-tollised M Double-spoke 698 M

Kvaliteetsed 19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 698 M, on disainitud Orbit Grey värvitoonis. Lumekettidega sobituvad TPMS-iga talverattad koos runflat-rehvidega Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, veljesuurus 7,5J x 19, rehvisuurus 245/50 R19 105V XL RSC.

Loe lisaks
BMW 19-tollised kergmetallveljed M Performance Double-spoke 786 M

19-tollised M Performance Double-spoke 786 M

Kvaliteetsed 19-tollised M Performance’i Double-spoke style 786 M sepisveljed on Jet Black matti tooni värvilise M-logoga ning freesitud M Performance’i tähtlogoga. Lumekettidega sobituvad TPMS-iga talverattad koos runflat-rehvidega Pirelli Winter Sottozero 3 r-f MOE, veljesuurus 8J x 19, rehvisuurus 245/40 R19 98V XL RSC.

Loe lisaks
BMW 18-tollised kergmetallveljed M Performance Double-spoke 796 M

18-tollised M Performance Double-spoke 796 M

Kvaliteetsed 18-tollised M Performance kergmetallveljed Double-spoke style 796 M on Jet Black matti tooni värvilise M-logoga ning sobituvad lumekettidega. Lumekettidega sobituvad TPMS-iga talverattad koos runflat-rehvidega Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, veljesuurus 7,5J x 18, rehvisuurus 225/45 R18 95H XL RSC.

Loe lisaks
BMW 18-tollised kergmetallveljed Radial-spoke 388 M

18-tollised Radial-Spoke 388

Kõrgkvaliteetsed 18-tollised kergmetallveljed Ferric Grey toonis koos nähtavale toodud rattapoltidega ja süvendatud kodaratega annavad sõidukile tugevalt atleetliku välimuse. Lumekettidega sobituvad talverattad koos runflat-rehvidega Continental Winter Contact TS830P SSR, veljesuurus 7,5J x 18, rehvisuurus 225/40 R18 92V RSC.

Loe lisaks
BMW 20-tollised kergmetallveljed Star-spoke 748 M

20-tollised Star-spoke 748 M

Kvaliteetsed 20-tollised M kergmetallist Star-spoke style 748 M Jet Black matis toonis veljed annavad sõidukile väga sportliku ilme. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud igale maastikule sobiv rehv General Grabber AT3, veljesuurusega 9J × 20 ja rehvisuurusega 275/45 R20 110V XL; mõlemad sobivad nii maastikul sõitmiseks kui ka lumekettidega kasutamiseks.

Loe lisaks

BMW VELGEDE JA REHVIDE HOOLDUS.

BMW velgede ja rehvide hooldus BMW töökojas

BMW VELGEDE JA REHVIDE HOOLDUS.

On hea teada, et olulised asjad on heades kätes.

Õiged rehvid külmaks aastaajaks: lepi kokku BMW rehviteenindus, kus lisaks rehvide vahetusele kontrollime ka rehvimustri sügavust ja pidureid. Meie pakkumine on äärmiselt mugav: puhastame sinu suverehvid ja hoiundame neid kevadeni.

TÄHEGA MÄRGISTATUD BMW ORIGINAALREHVID

Tähega märgistatud BMW originaalrehvid

TÄHEGA MÄRGISTATUD BMW ORIGINAALREHVID

Kvaliteet, kogemus ja ohutus on velgede ja rehvide puhul suurimad prioriteedid.

Tähemärk viitab sellele, et rehv on spetsiaalselt BMW tarvis toodetud, kooskõlas kõrgeimate BMW standarditega. Ka rehvide väljatöötamine saab alguse sõiduki väljatöötamise varajases etapis ning võib võtta kuni kolm aastat, lõppedes ulatuslike katsetega. Tähega märgistatud rehve kontrollitakse kuues üldises valdkonnas: turvalisus, kulumine, mugavus, tõhusus, ning – BMW-le iseloomulikult – kahes sõidunaudingu valdkonnas: sõidustiil ja sportlik käitumine. Lisaks töötatakse neid välja koostöös valitud kvaliteetsete tootjatega (nt Bridgestone, Dunlop, Goodyear ja Pirelli). Lihtsalt küsi oma BMW Service Partnerilt tähega märgistatud rehve – need istuvad täpselt, on kontrollitud ja turvalised.

Mees vaatab enesekindlalt kaugusse

BMW TEENUSED JA ORIGINAALOSAD SÜGISEKS JA TALVEKS.

Parim lahendus igaks katsumuseks.

BMW TEENUSED JA ORIGINAALOSAD SÜGISEKS JA TALVEKS.

Parim lahendus igaks katsumuseks.

„ÕIGE LISAVARUSTUSEGA SAAN JAGU IGAST ILMAST.“

Täielikult valmis. Tänu BMW sügise ja talve lisavarustusele ning mitmetele nutikatele ideedele väljaspool ja salongis.

Vihm kuulub sügise juurde sama kindlalt kui lumi ja jää talve juurde – kuid kumbki ei tohiks sulle takistuseks saada. Olgu see ekskursioon lastega, jalutuskäik koeraga või nädalavahetuse reis suusakuurordisse – kuhu iganes lähed, võimaldavad BMW originaal-lisavarustuse nutikad lahendused sul olla igati suurepäraselt varustatud ja keskenduda täielikult oma ajale koos kallitega ning aastaaegade ilule.
Sinine BMW X3 lumisel teel, kolm neljandikku eestvaade
  • Salongi lisavarustus
  • Kere lisavarustus
BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera, mis jäädvustab sõiduki ees ja taga toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab kaamera automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.
BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt, ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid

BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ning ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on kvaliteetsed roostevabast terasest detailid.
BMW LED-ukseprojektorid

BMW LED-ukseprojektorid

Uuenduslikud BMW LED-ukseprojektorid aktiveeruvad automaatselt uste avamisel ja projitseerivad vahetatavate slaidide abil pildi sõiduki kõrvale maha. Valida on eri motiivide vahel, mis valgustavad vajalikku ala isikupärasel viisil.
BMW pakiraam

BMW pakiraam

Mitmefunktsioonilist pakiraamisüsteemi saab kombineerida kõigi BMW pakiraamipaigaldiste ja katuseboksidega ning samal ajal täiustab see suurepäraselt sõiduki välimust ja disaini. Seda on äärmiselt lihtne paigaldada ning see vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile.
BMW katuseboks 520 toonis Black/Titan Silver

BMW katuseboks 520 toonis Black/Titan Silver

BMW katuseboks annab vajalikku lisa pagasiruumile. Disainiauhinna Red Dot võitja on ka stiili poolest suurepärane vaatepilt. Moodne mustas värvitoonis katuseboks koos titaanhõbedases värvitoonis küljepaneelidega on saadaval kolmes suuruses: 320, 420 ja 520 liitrit. Kõik kolm suurust on kohaldatavad BMW pakiraamisüsteemiga. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
BMW suusa- ja lumelaua raam

BMW suusa- ja lumelaua raam

Lukustatav BMW suusa- ja lumelaua raam, mida saab külgedelt laiendada, hoiab kindlalt kinni kuni viis paari suuski või lumelaudu ja teeb kõrgemate sõidukite laadimise lihtsamaks. Seda saab kombineerida mistahes BMW pakiraamiga ja hoiab ka suusakeppe.
BMW pakiruumimatt

BMW pakiruumimatt

Vastupidav libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega kontuure järgiv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta viimistluse ja mustast roostevabast terasest detailidega täiustab see ideaalselt salongi.

„PARIM TEENINDUS: VAJALIK AASTA LÄBI.“

Lõõgastunult teel. Personaalsed teenuspaketid BMW teenindusest.

Sina keskendud täielikult oma reisile. Meie hoolitseme kõige muu eest. Avasta looduse toores ilu, oota sihtmärgini viivaid kitsaid kurve, naudi sõitu mööda rannajoont ja mäekurude panoraamilisi vaateid. Lihtsalt sõida muretu tundega, et meie hoolitseme kõige muu eest.

Loe lisaks
Mees BMW roolis

BMW Service Inclusive

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.


Kliendi eelised:
• Säästad raha, võrreldes üksikute teenuste ostmisega.
• Täielik kulude kontroll ja läbipaistvus.
• Erinevad paketid erinevate vajaduste jaoks nii uutele kui ka kasutatud autodele.
• Teenindusspetsialistid BMW kogemuste ja BMW originaalosadega.
• Kandub automaatselt uutele omanikele edasi, suurendades edasimüügiväärtust.
• Kehtib osalevate BMW Service Partnerite juures üle maailma.

Loe lisaks
Isa ja poeg imetlevad klassikalise BMW auto salongi

BMW Value Service

Oled oma BMW-ga läbinud palju kilomeetreid ja seiklusi, nii et tunned oma BMW-d läbi ja lõhki. Sellepärast see sulle meeldibki. Veendumaks, et see meeldivus kestaks, vajad teenusepartnerit, kes tunneb sinu BMW-d ja sinu nõudmisi täpselt sama hästi. Siin tuleb mängu BMW Value Service: kvaliteetne teenindus atraktiivse ja läbipaistva kõikehõlmava hinnaga. Seega tead täpselt, mida oodata.

 

Kliendi eelised:
• Kvaliteetne, mugav ja kulutõhus teenindus BMW spetsialistidelt.
• BMW originaalosade kasutamine.
• Kõik osad ja teenused on kõikehõlmava hinna sees.
• Hinnad on alati läbipaistvad, avatud ja arusaadavad.
• BMW Value Service pakub sobivat teenindust igale BMW mudelile.

Loe lisaks
Naine BMW ees profiilis

BMW Roadside Assistance

BMW on alati sinu teenistuses – ka ootamatutes olukordades. BMW rikkeabi numbriga saad kiiret ja asjatundlikku abi igal ajal ning igas olukorras – 365 päeva aastas. Meile helistades kanname hoolt absoluutselt kõige eest, mis rikke korral teha tuleb. Saame anda sulle olulist informatsiooni ka telefoni teel ja vajadusel algatada edasised tegevused. Sina saad jääda täiesti rahulikuks ja nautida maksimaalset meelerahu ja liikuvust. Sinu BMW on meie ekspertide juures parimates kätes. Sertifitseeritud BMW Service’i töökoda taastab su BMW algsesse seisukorda – kindel boonus jääkväärtuse ja eluea mõttes. BMW rikkeabi pakub professionaalset tuge vastavuses BMW kvaliteediga: alustades sinu telefonikõnest kuni edasisõiduni terve autoga.

Loe lisaks