BMW originaalosad asendusosad BMW uued osad BMW ümbertöödeldud osad

BMW ORIGINAALOSAD.

BMW ORIGINAALOSAD.

Kindlustame, et sinu BMW jääb 100% BMW originaaliks

Sinu BMW annab igapäevaselt maksimaalse sooritusvõime, aga selle täielikuks säilimiseks ka tulevikus peavad osad omavahel laitmatult kokku sobima. Sellepärast peaksid valima BMW originaalosad: täiuslik sooritusvõime on saavutatav vaid siis, kui kõik osad vastavad täpselt konkreetse BMW mudeli nõudmistele. Olenemata sellest, kas tegemist on uute BMW originaalosade või BMW ümbertöödeldud originaalosadega, kehtivad BMW originaalosadele samad kvaliteedistandardid nagu BMW sõidukitelegi – alates projekteerimisest kuni kvaliteedikontrollini. Iga BMW originaalosa valmistamise täpsus ja kõrge kvaliteet tagavad, et sinu BMW kõik komponendid töötavad koos ideaalselt, mis tagab optimaalse sooritusvõime ning maksimaalse turvalisuse ja pikaealisuse.

Loe lisaks

SINU EELISED

 • 01 Kõrgeim kvaliteet
 • 02 Parima hinna ja kvaliteedi suhe
 • 03 Kõrgem järelturu väärtus ja pikendatud sõiduki eluiga
 • 04 Esmaklassiline BMW asjatundlikkus
 • 05 Garantii kuni 24 kuud*

* kehtib BMW uute originaalosade ja BMW ümbertöödeldud originaalosade kohta

Loe lisaks
BMW originaalosad BMW teeninduspartner BMW hoolduskohtumine

SINU BMW TEENINDUSPARTNER NÕUSTAB SIND MEELELDI.

Sinu BMW teeninduspartner nõustab sind kõigi BMW toodete ja teenuste osas. Võta rohkem aega meeldivate asjade jaoks elus ning lepi kohe kokku kohtumine BMW teeninduspartneriga.

BMW UUED ORIGINAALOSAD.

AINULT PARIM ON PIISAVALT HEA.

Kulumise, kahjustuste või defektide korral pakub BMW iga komponendi asendamiseks täpselt sobituva BMW originaaldetaili, mida valmistatakse alates turuletoomisest ning kuni vähemalt 12 aastat pärast antud mudeli tootmise lõpetamist, tagades seeläbi töökindluse, väärtuse säilimise ja sõidunaudingu. Sõiduki kogu kasutusaja jooksul.

BMW originaalosad uued osad pidurikettad piduriklotsid

BMW originaalpidurikettad ja -klotsid.

BMW originaalpidurikettad ja -klotsid toimivad täielikus kooskõlas kõigi teiste sõiduki komponentidega ja tagavad suurepärase pidurdustõhususe ning töökindluse. Näiteks, sinu BMW ABS on disainitud väga täpseks koostööks BMW originaalpiduriketaste ja -klotsidega. Suurepärase pidurdustõhususe üheks põhjuseks on piduriketaste suur läbimõõt, mis arvutatakse väga täpselt välja iga BMW mudeli puhul. BMW originaalpiduriklotse iseloomustab materjali äärmine tugevus ning need on tänu vähesele kulumisele pika tööeaga ka väga suure koormuse korral.
Leia oma BMW teeninduspartner
BMW originaalosad uued osad BMW aku

BMW AGM-originaalaku ja BMW originaal-kaltsiumaku.

Absorbeeritud klaasmatt-tehnoloogial (AGM) põhinevad BMW originaalakud sobivad täiuslikult moodsate elektrisüsteemide üha kasvava energiavajaduse rahuldamiseks. Kui sõidukile on tehases paigaldatud AGM-aku, ei tohi seda tulevikus kunagi teist tüüpi akuga asendada. BMW kaltsiumakul on suurepärane elektriline suutlikkus ka äärmuslikel välistemperatuuridel ja töökindlus, mis vastab külmkäivituse nõuetele, mistõttu see aku on eeskätt sobiv just EfficientDynamicsi funktsioonideta BMW autodele.
Leia oma BMW teeninduspartner
BMW originaalosad uued osad filter

BMW originaal-salongifilter, õhufilter, kütusefilter ja Fine Dust tolmufilter.

Mikroosakesed, õietolm või saasteained: BMW originaal-salongifiltrid eemaldavad kõik need ohtlikud elemendid ja parandavad märgatavalt õhku salongis. BMW originaal-õhufiltrid on täpselt välja töötatud iga BMW mootori jaoks ja tagavad neile õige koguse puhastatud õhu. Olenemata sellest, kas mootor töötab bensiini või diislikütusega, võimaldab BMW originaal-kütusefilter valla päästa optimaalse mootori võimsuse ning takistab sissepritsesüsteemi saastumist. Oma BMW-s võid hingata sügavalt ja tunda ennast hästi. Tänu uuele BMW Fine Dust originaal-tolmufiltrile ja uuenduslikule filtritehnoloogiale vähendatakse sõidukisse siseneva õhu kahjulikke osakesi miinimumini.
Leia oma BMW teeninduspartner
BMW originaalosad uued osad klaasipuhastiharjad

BMW originaal klaasipuhastid.

Lumi, vesi või mustus: BMW originaalklaasipuhastite harjad uhkustavad parima puhastusvõimega ja töötavad edukalt iga ilmaga – seda isegi pärast 300 töötundi. BMW originaalklaasipuhastite harjades on ühendatud kaks materjali. Tugev ja vastupidav klaasipuhasti serv tagab optimaalse kontaktsurve jaotuse ja pehme klaasipuhastite kummist tagaosa vähendab põrutust.
Leia oma BMW teeninduspartner
BMW originaalosad uued osad LED-tagatuled

BMW originaal-LED-tagatuled.

LED-tehnoloogial põhinevad BMW originaal-tagatuled avaldavad muljet mitte ainult oma esteetika, kõrge kvaliteedi ja vastupidava materjaliga, vaid eelkõige kuluefektiivsuse ja turvalisusega. LED-tehnoloogia säästab tavaliste lampidega võrreldes kuni 50% energiat, tagades samas pika tööea ja turvalisema töökindluse. Tänu kiiremale tule süttimisele jõuab sinu taga sõitjani kiiremini teave ees toimuvast ja sinu tegevusest ning ta reageerib varem, mis muudab liiklemise ohutumaks. BMW originaal-tagatuled ja -esituled on paigaldatud originaalosa tootja kvaliteedi nõuete kohaselt ning nad sisaldavad BMW originaalpirne, mis vastavad konkreetsetele riiklikele standarditele (ECE Euroopa, SAE USAs).
Leia oma BMW teeninduspartner
BMW originaalosad uued osad amortisaator

BMW originaal-amortisaatorid.

BMW originaal-amortisaatorid tagavad maksimaalse turvalisuse ja erakordse sõidumugavuse. Need kahetorulised gaasiamortisaatorid pakuvad kolme olulist eelist: paremad sõiduomadused tänu täpsele rataste juhtimisele ja vahetule reageerimisele, märgatavalt väiksem müra ja suurem funktsionaalsus ka äärmuslikes tingimustes tänu eriõli kasutamisele. Disain ja täiuslik häälestus iga BMW mudeli jaoks garanteerivad BMW-le omased sõiduomadused optimaalse mugavuse ja erakordse dünaamikaga. Löökide summutamine säilitab kerekonstruktsiooni stabiilsena ja vähendab rehvide kulumist ning šassii komponentide koormust.
Leia oma BMW teeninduspartner

BMW ÜMBERTÖÖDELDUD ORIGINAALOSAD.

SAMA HEA KUI UUS, AINULT ODAVAM.

Aluseks on ringlussevõtt: kuni 90% kõikidest komponentidest saab taaskasutada. Samal ajal kehtivad originaalsetele BMW ümbertöödeldud originaalosadele samad kvaliteedinõuded mis BMW uuetele originaalosadele ning nendelgi on 24-kuuline garantii. Kõik komponendid, mida ei saa otse töödelda, on kuni 95% ulatuses taaskasutatavad. See on koht arvutamiseks, mis tasub end ära – keskkonna ja sinu rahakoti heaks.

Loe lisaks

BMW ümbertöödeldud originaalosad.

 • BMW ümbertöödeldud originaalmootorid.
 • BMW ümbertöödeldud originaal-automaatkäigukast.
 • BMW ümbertöödeldud originaal-jaotuskastid.
 • BMW ümbertöödeldud originaal-roolikarbid.
 • BMW ümbertöödeldud originaal-turboülelaadurid.
 • BMW ümbertöödeldud starterid.

BMW ÜMBERTÖÖTLEMISPROTSESS.

BMW originaalosad BMW ümbertöödeldud originaalosad demonteerimine ümbertöötlemisprotsessi käigus

Professionaalne demonteerimine.

Sobivad osad viiakse kas tagasi osade tsüklisse läbi edasimüüja või demonteeritakse kasutatud sõidukitelt professionaalselt.
BMW originaalosad BMW ümbertöödeldud originaalosad ümbertöötlemisprotsess puhastamine

Ülipõhjalik puhastamine.

Taastamise alguses läbivad kõik edaspidised ümbertöödeldud osad keeruka puhastusprotsessi (nt kasutatakse kuiva jääd).
BMW originaalosad BMW ümbertöödeldud originaalosade katsetamine ümbertöötlemisprotsessis

Visuaalsed ja funktsionaalsed katsed.

Enne osade ümbertöötlemist läbivad need visuaalsed ja funktsionaalsed katsed, et veenduda nende sobivuses BMW ümbertöödeldud originaalosaks.
BMW originaalosad BMW ümbertöödeldud originaalosade ümbertöötlemisprotsess

Tipptasemel ennistamine.

Ümbertöötlemise käigus demonteeritakse osad professionaalselt, katsetatakse tööstuslikus seadmes ning defekti korral asendatakse. Seejärel läbivad töödeldud osad uue ülevaatuse. Tundlikud kuluvad komponendid asendatakse ennetavalt ning võimaluse korral uuendatakse elektroonika tarkvara.
BMW originaalosad BMW ümbertöödeldud osad, ümbertöötlemisprotsess kvaliteedikindlus

Range kvaliteedi tagamine.

BMW ümbertöödeldud originaalosad vastavad samadele kvaliteedistandarditele kui uued osad ja peavad läbima samad ranged ülevaatusprotseduurid. Kvaliteedi tagamine ja 24-kuuline garantii kindlustavad, et ümbertöödeldud toode on samaväärne uue tootega.