BMW 4. seeria Coupé Fire Red’i värvitoonis

LEIA SOBIV MUDEL

UUS

4

UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ.

BMW M440i xDrive Coupé kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,5-7,7; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 191–174

SINU VASTUPANDAMATU JA SPORTLIK IGAPÄEVANE KAASLANE

Uus BMW 4. seeria Coupé tõmbab endale kõikjal imetlevaid pilke. Jõuline neerukujuline iluvõre ja saleda joonega esituled annavad aimu selle mudeli veenvast võimsusest. Ning standardvarustusega versiooni sportlik ja funktsionaalne sisekujundus on muljetavaldav. On aeg tutvuda kõikide uue BMW 4. seeria Coupé mudelivariantide, varustuse ja tehniliste andmetega ning rohkete liisingu- ja finantseerimisvõimalustega.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

   BMW M440i xDrive
   BMW M440i xDrive

   Võimsus

   275 kW (374 hj)

   Pöördemoment

   500 Nm

   0–100 km/h

   4,5 s

   Tippkiirus

   250 km/h

   BMW M440i xDrive Coupé kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,5-7,7; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 191–174

   SINU UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ.

    Infosisu kohatäide

    DISAIN

    SISE- JA VÄLISKUJUNDUSE PÕHIOMADUSED.

    TEHNOLOOGIAD

    MAAILMAGA ÜHENDUSES. DIGITAALSED ELAMUSED TEEL OLLES.

    JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS.

    Alati õigel sõidurajal ja õige pikivahega.

    Juhtimisassistent Professional hoiab sinu sõiduki turvaliselt oma sõidurajal ja eesolevast sõidukist ohutus kauguses kiirusel kuni 210 km/h. Täiendav eelis – eriti liiklusummikutes. Hädaolukorra tekkimisel pidurdab sinu BMW end seisma ja sõidab automaatselt ka edasi.

    Rohkem kaameraid lihtsamaks parkimiseks.

    Parkimisassistent Plus annab parkimisel ulatusliku ülevaate. Lisakaamerad edastavad sõiduki ümbruse 3D vaadet juhtekraanile. Nii näed kohe, kui palju manööverdamisruumi sul on.

    Jäta autovõtmed koju.

    Kõige eest hoolitseb nutitelefon, millest saab sinu BMW digitaalne võti. Hoia telefoni lihtsalt uksekäepideme juures ja istu autosse. BMW käivitamiseks asetage see spetsiaalsele alusele.

    Näe ka mujale kui ainult enda ette.

    Jõua sihtkohta täpsemalt. BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase navigatsiooni- ja sõiduteabe otse sinu vaatevälja. Täiustatud vaade kuvab teejuhatamise teavet läbi reaalajas videopildi juhtekraanil ja näidikuplokis.

    BMW 4. seeria Coupé, finantseerimine ja liising

    LIISIMINE JA FINANTSEERIMINE

    SINU UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ.

    Täiusta oma personaalset liisingu- või laenutoodet, kaasates ühte paketti ka atraktiivseid teenuseid ja kindlustuse.

    Kõik ühes. Lihtsalt nutikas. BMW Financial Services

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED UUE BMW 4. SEERIA COUPÉ KOHTA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW M440i xDrive Coupé kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,5-7,7; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 191–174

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad etalonkütuseid ELi määruse 715/2007 kohaselt. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.


    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuari värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html