BMW iX3 G08 2021, M Carbon Black, külgvaade
Hind alates78 580 €
Sõiduulatuskuni 461 km*
MootorElektriline

iX3

BMW iX3 G08 2021, M Carbon Black, külgvaade

BMW iX3.

Hind alates78 580 €
Sõiduulatuskuni 461 km*
MootorElektriline
iX3BMW iX3.

Tänu põhivarustusse kuuluvale uue disainiga M-sportpaketile näeb BMW iX3 välja sportlikum kui eales varem. Aerodünaamilised elemendid ja sinised aktsendid toovad selle sõiduki elektrilise loomuse täielikult esile. Ükskõik, kas teekond on pikk või lühike – kuni 471 km* sõiduulatuse ja 17,6 kWh / 100 km*  sobib BMW iX3 igale marsruudile.


BMW iX3:
Energiatarve kWh / 100 km: 18,0–17,6
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 0,0

 

Loe lisaks

VÕRDLE BMW iX3 MUDELEID.

MUDEL „CHARGED“.

100% elektriline: lisavarustusse kuuluv mudel „Charged“ täiendab põhimudelit „Charged Plus“ ning lisab sinu BMW-le eksklusiivsust ja sõidumugavust.
 • 20 tollised aerodünaamilised M veljed 890 M Bicolour
 • Harman Kardon helisüsteem koos BMW IconicSounds Electric
 • ja muu täiendav lisavarustus.
BMW iX3 G08 2021 M Sport mudel Charged, M Carbon Black metallik, kolm neljandikku eestvaade

MUDEL „CHARGED PLUS“.

100% elektriline: põhimudel „Charged Plus“ sisaldab muljetavaldavat varustuse valikut mugavuse, turvalisuse ja sõidunaudingu täiustamiseks, näiteks:
 • M sportpakett, M nahast rool, M kõrgläikega Shadow Line, M katuseraamid kõrgläkega Shadow Line ja valgustatud lävepakud.
 • 19 tollised aerodünaamilised 842 Bicolour veljed
 • BMW Live Cockpit Professional koos BMW intelligentse personaalse assitendiga ja juhtmevaba laadimine.
 • Eelsoojendus ja automaatne kliimaseade koos 3-tsoonilise juhtimisega
 • Panoraam katus ja sportistmed juhile ja kaassõitjale
 • Kohanduv vedrustus ja parkimisabiline
 • Driving Assistant Professional
 • Tagaluugi automaatne avamine ja seulgemine
 • Laadimisjuhe
BMW iX3 G08 2021 M Sport mudel Charged Plus, Phytonic Blue, kolm neljandikku eestvaade
 • MUDEL „CHARGED“.
 • MUDEL „CHARGED PLUS“.

VAATA VIDEOS BMW iX3 VÄLISDISAINI.

BMW iX3 G08 2021

BMW iX3 VÄLISILME OLULISEMAD OMADUSED.

BMW iX3 G08 2021, eestvaade

Esiosa disain.

Peaaegu täielikult suletud BMW i neerukujuline iluvõre moodustab muljetavaldavas esiosa keskse optilise elemendi. Koos BMW i Blue tooni L-kujuliste õhuvõtuavadega rõhutab see BMW iX3 täiselektrilist loomust. Uue disainiga tasapinnalised adaptiivsed LED-esituled annavad BMW iX3 esiosale keskendunud ilme.

BMW iX3 G08 2021, külgvaade

Külgvaade.

Heldete proportsioonidega kontuurid rattakoobaste ümber esitlevad enesekindlalt 20-tolliseid M aerodünaamilisi velgi 890 M style toonis Jet Black koos alumiiniumiaktsentidega. Esiratta taga asuv BMW M-disainiga Air Breather optimeerib õhuvoolu.
BMW iX3 G08 2021, tagantvaade

Tagaosa disain.

Koos vertikaalse Air Breatheriga tagavad kolmemõõtmelise katteklaasi, omapärase välimuse ja horisontaalsete suunatuledega LED-tagatuled maksimaalset keskendumist kujutava välimuse. Sinised difuusorid panevad tee kohal tagaosa välimusele punkti. Nende vahel asuval liistul on Frozen Grey toonis kvaliteetne välimus.

VAATA BMW iX3 SALONGI LÄHEMALT.

BMW iX3 G08 2021

BMW iX3 SALONGI OLULISEMAD OMADUSED.

Juhikoht, BMW iX3 G08 2021

Juhikoht.

Navigatsioonifunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional moodustab kvaliteetse ekraanivõrgustiku. See koosneb kõrglahutusega puutetundlikust 12,3-tollisest keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikuplokist. BMW operatsioonisüsteem 7 saab muuhulgas kasutada BMW intelligentse isikliku assistendi teel.

Klaasist panoraamkatus, BMW iX3 G08 2021

Klaasist panoraamkatus.

Kaunis valgus, värske õhk. Suletuna loob klaasist panoraamkatus salongis kutsuva ja valgusküllase õhkkonna. Katuseluuki saad oma vajaduste järgi elektriliselt ja sujuvalt reguleerida. Värske õhk voolab sisse nii veidi tõstetult kui ka pärani avatult. Tuuledeflektor takistab automaatselt ebameeldivat tõmbetuult.

Sportistmed, BMW iX3 G08 2021

Sportistmed.

BMW iX3 salongis tagavad kõrgetasemelise mugavuse sportistmed, mis on põhivarustuses kvaliteetse perforeeritud Sensatec-kattega. Nahkkattega ja multifunktsioonlülititega M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus. Täiendavaid sportlikke aktsente loovad salongi dekoratiivliistud viimistlusega Aluminium Rhombicle Dark.

BMW ORIGINAALTARVIKUD BMW iX3-LE.

19-tolline BMW aerodünaamiline velg Double-spoke style 842 Bicolour, BMW iX3 G08 2021

19-tolline BMW aerodünaamiline velg Double-spoke style 842 Bicolour.

19-tolline BMW aerodünaamiline velg Double-spoke style 842 Bicolour. Talveratas rehvirõhu kontrollsüsteemi ja Runflat-rehvidega, velje suurus 8J x 19.
Edasi toote juurde
BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid, BMW iX3 G08 2021

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt sobivad BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Musta värvi, roostevabast terasest kirjaga „X3“.
Edasi toote juurde
BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0, BMW iX3 G08 2021

BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0.

Kerge, stabiilne BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0 kahele rattale/e-rattale. Maksimaalne kandevõime 60 kg, kompaktselt kokkupandav.
Edasi toote juurde

BMW iX3 VÕIMSUSEGA 210 kW (286 hj).

BMW iX3 G08 2021

BMW iX3 ELEKTRIFITSEERIV SÕIDUSOORITUS.

Dünaamilisem, tõhusam ja uuenduslikum kui eales varem: BMW iX3-le on paigaldatud viienda põlvkonna BMW eDrive-tehnoloogia. Koos värskelt välja arendatud kõrgepingeaku ning kohanduva vedrustusega võimaldab see pakkuda elektrifitseerivat sõidusooritust ja kiirendust igal meetril.

Kohanduv vedrustus, BMW iX3 G08 2021

Kohanduv vedrustus.

Rohkem veeremugavust, rohkem sõidudünaamikat. Adaptiivne vedrustus kohandab amortisaatorite omadusi konkreetse sõiduolukorra järgi. Vaikeseadistus COMFORT tagab eriti suure sõidumugavuse.

Elektriajam, BMW iX3 G08 2021

Elektriajam.

Integreeritud ajam ühendab alumiiniumkorpuses elektrimootori, jõuülekande ja elektroonika, säästes nii ruumi kui ka kaalu. Otseajam tagab vahetu kiirenduse, kindlustades iseloomuliku BMW sõidunaudingu. Ilma haruldaste muldmetallideta elektrimootor on valmistatud eriti jätkusuutlikult.
Energiatagastussüsteem, BMW iX3 G08

Energiatagastussüsteem.

Energiatagastussüsteem muundab aeglustamisel ja pidurdamisel tekkinud kineetilise energia tagasi elektriks ning suunab selle ajami kõrgepingeakusse, et sõiduulatust suurendada. Neljatasandiline energiatagastuse reguleerimine suurendab isikupärastamise võimalusi ning annab oluliselt mugavust juurde.
BMW IconicSounds Electric, BMW iX3 G08 2021

BMW IconicSounds Electric.

BMW IconicSounds Electric moodustab elektrilise sõidunaudingu heliriba. Sinu sõidumanöövreid saadavad sisemiste ja väliste kõlarite helid. Alates lõõgastavatest kuni jõulisteni sobivad need valitud sõidurežiimiga. Spetsiaalselt BMW i-mudelitele loodud mitmetahulised heliloomingud pärinevad Oscariga pärjatud filmiheliloojalt Hans Zimmerilt.

 • Miks on sõiduulatus erinev?
 • Detailselt
 • Üldine sõiduulatuse spetsifikatsioon ja väärtused sõiduulatuse näidikus
 • Millised eeldused on sõidustiili seadete aluseks?

BMW iX3 SÕIDUULATUS KUNI 471 KM*.

BMW iX3 G08 2021, M Carbon Black, eestvaade sõitmise ajal

Tänu tõhusa jõuülekande kontseptsiooni, aerodünaamilise disaini ja kõrgepingeaku võimsale kooslusele saavutab BMW iX3 kuni 471 km*  pikkuse* sõiduulatuse. Uuenduslikud tehnoloogiad, nagu pidurdusenergia tagastamine, aitavad pikendada sõiduulatust ja vähendada energiatarvet 18,0–17,6 kWh / 100 km.

LAADIMISAEG 100 KM LÄBIMISEKS.

Oma BMW iX3 ja BMW Charginguga saad sa kasu mitmetest spetsiaalsetest pakkumistest sõiduki laadimiseks kodus, teel ja tööl olles ning ka muljetavaldavast kuni 150 kW sõiduki laadimisvõimsusest. Sõidukiga tuleb kaasa standardne laadimiskomplekt, mille hulka kuuluvad paindlik kiirlaadija koduseks paindlikuks ja mobiilseks laadimiseks ning ka kaabel avalikus laadimisjaamas laadimiseks.

Lorem Ipsum

Kodus laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

01:37 h – Wallbox (11 kW)

01:37 h – paindlik kiirlaadija (11 kW) tööstuslikus pistikupesas

08:07 h – standardne laadimiskaabel või paindlik kiirlaadija (2,3 kW) koduses pistikupesas
Laadimislahenduste jaoks võta ühendust edasimüüjaga
BMW iX3 G08 2021

Teel olles laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks

00:10 h – suure võimsusega laadimisjaam (sõidukile lubatud maksimaalse laadimisvõimsusega)

00:20 h– kiirlaadimisjaam (50 kW)

01:37 h – vahelduvvooluga laadimisjaam (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)

Arvutamisel võetakse arvesse tarbimist ja laadimist. Väärtused viitavad 29–33 kraadile Celsiuse järgi aku käivitamisel ja ümbritsevale temperatuurile sertifitseerimisväärtustega, mis ei hõlma täiendavaid lisatarbijaid nagu istmesoojendus, ekraanid, õhukonditsioneer. Individuaalne tarbimine võib varieeruda (sõltuvalt nt sõiduprofiilist, temperatuurist, ümbritsevatest tingimustest) nagu ka individuaalselt saavutatav laadimistulemus (sõltuvalt näiteks aku laetuse tasemest, sõiduki kliimaseadmest). Tarbimine põhineb WLTP parimal juhul. Laadimisvõime põhineb maksimaalsel võimalikul laadimistulemusel (sõltuvalt laadimistüübist ja sõidukist).

Loe lisaks

BMW iX3 DIGITEENUSED.

BMW iX3 G08 2021, M Carbon Black, tagantvaade suure võimsusega laadimisjaamas

Rakenduse My BMW ja BMW Maps uuenduslikud teenused koos Connected Chargingu ja Connected Navigationiga aitavad sul BMW iX3 sõiduulatust tõhusalt kasutada ja marsruute vastavalt planeerida. Neid teenuseid saad sa hõlpsasti kasutada oma BMW-ga suheldes. Sinu BMW intelligentne isiklik assistent reisib sinuga alati kaasa ning võimaldab sul juhtida paljusid sõiduki funktsioone häälkäskluste abil.

BMW iX3 TEHNOLOOGIAD.

BMW iX3 pakub sulle suurt hulka digitaalseid teenuseid ja nutikaid abisüsteeme. Alates parkimisassistendist kuni hääljuhtimisega isikliku assistendini muudavad uuenduslikud tehnoloogiad sinu sõidud mugavamaks ja turvalisemaks.

BMW intelligentne isiklik assistent, BMW iX3 G08 2021, keskpaneeli ekraan, salong

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Hey BMW, I’m hungry.“ (Hei, BMW, mul on kõht tühi.) Sinu BMW intelligentne isiklik assistent leiab lähima restorani ja plaanib kohe vastava marsruudi. Kuid ta suudab palju enamat. Sinu BMW intelligentne isiklik assistent aitab sul ka sõiduki funktsioone kasutada. Ja ta selgitab sulle kasulikke funktsioone. Nii saad hõlpsasti ja vaistlikult oma BMW-d juhtida.

Connected Charging, BMW iX3 G08 2020, keskpaneeli ekraan, salong

BMW Maps - Connected Charging.

Connected Chargingu digitaalsete teenuste abil kasutad sa oma BMW i-mudeli sõiduulatust tõhusamalt, jäädes samas igal ajal paindlikuks. Süsteem abistab sind avalike laadimisjaamade otsingul ning esitab varakult olulist teavet. Rakendus annab sulle ühtlasi ülevaate olulistest sõidukiandmetest.
Digitaalne võti, BMW iX3 G08 2020

Digitaalne võti.

Digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada, lukust avada ja isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õiguse kuni viiele inimesele, kellel on sobiva versiooniga iPhone. Lisaks kõigele muule saab piirata ajami võimsust ja suurimat kiirust, näiteks kui tegemist on algaja juhiga.* *BMW digitaalne võti ühildub valitud nutitelefonidega. Ühilduvate nutitelefonide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey. BMW digitaalse võtme kasutamiseks on vaja Teleservices-funktsiooni varustust.

Juhtimisassistent Professional, BMW iX3 G08 2021

Juhtimisassistent Professional.

Parkimisassistent abistab parkimisel ja manööverdamisel. Kaugusandurite, hädapidurdusfunktsiooni ja tagurduskaamera abiga saad võitu ka kitsaimatest parkimiskohtadest. Selle asemel võid muidugi lasta oma BMW-l end ise parkida. Kui parkimiskohti napib, võib tagurdamisassistent omapäi ka viimati läbitud 50 meetrit tagasi sõita.

Parkimisassistent, BMW iX3 G08 2021

Parkimisassistent.

Parkimisassistent lihtsustab sõiduki parkimist. Tahavaatekaamera annab selgema ülevaate sõiduki taga toimuvast. Aktiivne parkimiskontroll pakub suuremat kaitset parkimisest põhjustatud kahjustuste eest. Parkimisassistent pargib sõiduki automaatselt, paralleelselt või risti tänavaga, ning sõidab paralleelsetest parkimiskohtadest ka välja. Tagurdamise assistent abistab sind tagurdamisel, nt kitsastel sissesõiduteedel.
Aktiivne navigeerimine, BMW iX3 G08 2021

Aktiivne navigeerimine.

Roolimis- ja rajavahetusassistendi laiendatud funktsioon aktiivne navigeerimise juhatamine oskab soovitada sõiduraja vahetuseks head hetke, kui see on navigatsioonimarsruudi järgimiseks vajalik. Selleks tuvastab süsteem kõrvalraja liikluses sobiva tühimiku ning juhib sinu tähelepanu rajavahetusele.

BMW iX3 TEHNILISED ANDMED.

BMW iX3 mootorid.

Mootori võimsus, kW (hj): 

210 (286)

Elektrimootori pöördemoment (Nm)

400

Kiirendus 0–100 km/h (s):

6,8

Sõiduulatus elektriga, km (WLTP):

461-471*

Maksimaalne laadimisvõimsus:

10 minutit laadimist võib lisada kuni 100 km
(suure võimsusega laadimisjaam)

BMW iX3 G08 2021 tehnilised andmed
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.

BMW iX3 BMW FINANTSTEENUSED.

BMW iX3 G08 2021, M Carbon Black, külgvaade eestpoolt

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt vastavaks sinu vajadustele ja soovidele. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW iX3 soetamiseks.

BMW iX3 SERVICE INCLUSIVE.

BMW iX3 G08 2021 BMW, BMW Service’i töötaja tervitab klienti

#whateverhappens. Igakülgselt muretu elu, sest uue BMW soetamisel on BMW Service Inclusive pakett tasuta kaasas: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist

 • Sõidukikontrolli teenus vastavalt BMW spetsifikatsioonidele
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll

BMW iX3 energiatarve ja CO₂-heide.

* Andmed on arvutatud WLTP mõõtmismenetluse alusel


** Turupõhine pakkumine uutele Euroopas BMW esindustest ja edasimüüjatelt ostetud sõidukitele BMW Chargingu võrgus

BMW iX3:
Energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud): 18,0–17,6
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 0

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.

Loe lisaks

BMW iX3 energiatarve ja CO₂-heide.

 • * Andmed on arvutatud WLTP mõõtmismenetluse alusel

  ** Turupõhine pakkumine uutele Euroopas BMW esindustest ja edasimüüjatelt ostetud sõidukitele BMW Chargingu võrgus

  BMW iX3:
  Energiatarve kWh / 100 km: 18,9–18,5
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 0

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks vastavalt ettenähtud mõõtemenetlusele ja vastavad määrusele (EL) 715/2007 muudetud kujul.  WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html