BMW M440i xDrive Coupé Dravite Grey metallik G22 2020, kolm neljandikku tagantvaade

4. SEERIA

BMW M

TÄIESTI UUS BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MUDELID JA VARUSTUS

BMW 4. seeria Coupé M-mudelid sõidavad oma reeglite järgi. Siit leiad kogu teabe eksklusiivsetest varustusevariantidest ja disainiomadustest, sooritusvõimele suunatud tehnoloogiatest ja esmaklassilistest digitaalteenustest. Koge, kuidas väledad kupeesõidukid viivad puhta sõidunaudingu uute äärmusteni tänu erakordselt võimsatele mootoritele ja täiuslikult koordineeritud dünaamikaomadustele.

Loe lisaks
4. SEERIATÄIESTI UUS BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MUDELID JA VARUSTUS

DISAIN JA SOORITUSVÕIME.

BMW M440i xDrive Coupé disainivalikud ja sõidudünaamika.

Stiilselt mugavustsoonist välja: BMW M440i xDrive paistab silma erakordse sooritusvõime ja individuaalse disaini poolest. Iseloomulikud Cerium Grey toonis M-spetsiifilised disainielemendid täiendavad sportkupee dünaamilist välimust alates vertikaalsest BMW neerukujulisest iluvõrest kuni summutitorudeni. Salongis rõhutavad M-sportistmed ja nahkkattega M-sportrool eksklusiivset sportlikku elegantsust.

BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 Arctic Race Blue metallik, külgvaade avatud uksega sõidukile
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue metallik G22 2020, eestvaade Cerium Grey toonis BMW kaheosalisele neerukujulisele iluvõrele

M-spetsiifiline Cerium Grey toonis neerukujulise iluvõre raam.

Iseloomulik vertikaalne BMW kaheosaline neerukujuline iluvõre avaldab lugupidamist sellistele autospordi legendidele nagu BMW 328. Cerium Grey toon annab progresseeruvale neerukujulisele iluvõrele erilise kohaloleku ja on BMW traditsiooni tõlgendus.
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue metallik G22 2020, kolm neljandikku külgvaade, lähivaade M-aerodünaamikapaketi esispoilerile

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja kaheosalise Dark Shadow metallik difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust. M440i difuusori siseosa on üleni viimistletud musta kõrgläikega.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, 18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 848 Bicolour Jet Black, lähivaade

18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 848 Bicolour Jet Black.

18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black läikivad, hübriidrehvidega. velje suurus ees 7,5J x 18 rehvimõõduga 225/45 R18 ja velje suurus taga 8,5J x 18 rehvimõõduga 255/40 R18.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, salong, M-sportistmed, lähivaade

M-sportistmed.

Eri viisidel reguleeritavad süvendatud M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi toetavad juhi ja kaassõitja keha suurepäraselt ka küljelt. Lisaks on eraldi reguleeritav ka seljatoe laius. Nende valgustatud M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, salong, nahkkattega M-rool, lähivaade

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli nahast „Walknappa“ Black ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor, lähivaade

BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-bensiinimootor.

Võimas jõuülekanne, siidpehme sõit ja sütitav mootoriheli iseloomustavad BMW EfficientDynamicsi mootorisarja uusima põlvkonna BMW M TwinPower Turbo bensiiniga töötavaid kuuesilindrilisi reasmootoreid. Kaksik-VANOS, Valvetronic, täppississepritse ja TwinScroll turboülelaadurid kindlustavad võimsuse ja tõhususe.
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue metallik G22 2020, detailid, tagaspoiler, kohanduv M-vedrustus

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustust, et valida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, salong, nahkkattega Servotronicu M-rool, lähivaade

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. See parandab dünaamilisema sõidu ajal juhitavust ning vähendab parkimisel ja manööverdamisel vajalikke roolipööramisi.
BMW M440i xDrive Coupé Arctic Race Blue metallik G22 2020, kolm neljandikku külgvaade

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, salong, Steptronic-sportkäigukast, käiguvalits

Steptronic-sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käiguvalitsaga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käiguvalits on vasakus S/M-asendis, toimub käiguvahetus maksimaalset sooritusvõimet silmas pidades.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, M-sportpidurid, detail, kergmetallveljed

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.Tänu sõiduki kohandatud suurele dünaamilisele potensiaalile, võimaldab see ka erakordset sportlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdamist märjal pinnal

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

BMW M440i xDrive Coupé digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 digitaalne võti

Digitaalne võti.

Miks kanda endaga kaasas võtit, kui sul on kaasas oma nutitelefon? Digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada ja lukust avada ning isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õigused kuni viiele inimesele, kellel on sobiva versiooniga iPhone. Muuhulgas saad piirata veojõudu ja maksimumkiirust, näiteks algajate juhtide puhul. *BMW digitaalne võti ühildub ainult osade iPhone’idega. Ühilduvate iPhone’ide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, juhtimisassistent Professional, lähivaade

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, reavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, parkimisassistent Plus, lähivaade

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimise- ja küljeabiga parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, salong, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.2–6.8
CO2 emissions in g/km (combined): 165–155

The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Loe lisaks

BMW M440i xDrive Coupé kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 7,1–6,8
  CO-heide g/km (kombineeritud): 163–155

  Teave kütusekulu, CO-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO-heide“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.