BMW Vision Neue Klasse ideeauto 2023, välisilme, sõitmas maapiirkonnas

UUS

BMW VISION NEUE KLASSE

LIIKUVUSE UUS AJASTU.

TUTVU UUE BMW VISION NEUE KLASSEGA VIDEO TEEL.

0:00
0:00 /  0:00

BMW NEUE KLASSE OLULISEMAD OMADUSED.

BMW Vision Neue Klasse ideeauto 2023, salong, BMW Panoramic Vision ekraan, BMW iDrive

BMW PANORAMIC VISION

AVARDAB SINU ÜLEVAADET.

BMW Panoramic Vision, 3D Head-Up Display, keskne teabeekraan ja multifunktsionaalne rool on kõik järgmise põlvkonna BMW iDrive’i osad. See projitseerib teavet kogu tuuleklaasi laiuses. Olgu tegu virtuaalse sõiduteabe, teabe ja meelelahutuse või keskse teabeekraaniga.

BMW Vision Neue Klasse ideeauto 2023, välisilme, 4/5 külgvaade, seina ees parkimas, naisega

DISAIN

DISAIN TEEB HÜPPE ÜLEJÄRGMISSE ETAPPI.

BMW Neue Klasse – sportlik sedaan. Disaini poolest selge, elegantne ja ajatu. Suured pinnad, eristatavad jooned, redutseeritud kõige olulisemani. Nii jääb rohkem ruumi iseloomulikele omadustele. Nendeks on näiteks digitaalne interaktiivne pind, neerukujuline iluvõre ja esituled, heldelt ruumi tagaistmel istujatele ning eraldi istmed.

BMW Vision Neue Klasse ideeauto 2023, välisilme, 2/3 külgvaade, metsas sõites

JÄTKUSUUTLIKKUS

IGAVENE RÕÕM. NII TÄNA KUI KA TULEVIKUS.

Tõeline sõidunauding algab täna. Ja mõtleb homsele. BMW Vision Neue Klasse vähendab sõidukite CO₂-jalajälge kogu elutsükli jooksul. Seda tänu ressursisäästlikule tootmisele, suuremale sekundaarsete toorainete kasutamisele ning äärmiselt tõhusale täiselektrilisele ajamile.

BMW Vision Neue Klasse, BMW i Vision Dee, BMW I Vision Circular, mudelivalik, sõidukiperekonna vaade, välisilme, parkimas

ELEKTRILINE. DIGITAALNE. RINGMAJANDUSLIK.

BMW Vision Neue Klasse on oma ajast enamat kui ees. See kujutab endast hüpet uude ajastusse. Ja ühendab endas värskeimad uued lahendused, et pakkuda unustamatuid kogemusi.

BMW Vision Neue Klasse ideeauto 2023, välisilme, külgvaade, seina ees parkimas, 3 inimesega

BMW NEUE KLASSE – PÜSI KURSIS.

Visioon on alles algus: koge hüpet uude ajastusse koos BMW Neue Klassega – registreeru ja püsi kursis.

VISIOON, MIS ON JUBA TÕEKS SAANUD.

BMW Vision Neue Klasse BMW i4

Uus BMW i4.

Esimene täiselektriline Gran Coupé mudel BMW i4 näitab muljetavaldavalt, kui dünaamiline ja jätkusuutlik võib liikuvus tänapäeval olla. Tänu sportlikule disainile ja sõidudünaamikale on selle võimsus vapustavad 250 kW (390 hj). Mugavad igapäevasõidud ja pikemad reisid – sõiduulatus on kuni 590 km.

BMW Vision Neue Klasse BMW i5

Uus BMW i5.

Sportlik täiselektriline BMW 5. seeria sedaan. BMW i5 ühendab täiselektrilise ajami ja suure võimsuse 250 kW (340 hj). Sel on dünaamiline disain, mida toetavad nutikad juhiabisüsteemid. Tänu sõiduulatusele 582 km ei ole ka pikemad vahemaad probleemiks.