BMW Vision Neue Klasse mudelisari

NEUE KLASSE

TEEL UUDE AJASTUSSE.

TULEVIKU LIIKUVUS ON JUBA KOHAL.

Liikuvus võib olla liigutav – nii mõnelgi tasandil. Selles videos näed meie kahte uue klassi teerajajat. BMW Vision Neue Klasse X ja BMW Vision Neue Klasse on valmis sind liigutama ja inspireerima.

0:00
0:00 /  0:00

ASTU JULGELT LIIKUVUSE TULEVIKKU. PARIM SÕIDUAUTO.

BMW Vision Neue Klasse muudab liikuvuse olemust – see on elektriline, digitaalne ja sobib ringmajandusse. Ja seab kõige keskmesse inimesed. Kuidas tahame tulevikus sõita? Mida soovime tuleviku sõidukitelt? Tulemuseks on keskkond, mis on tulvil sõidukogemust rikastavaid uuenduslikke tehnoloogiaid. Samal ajal tahame tegutseda ka vastutustundlikult ja jätkusuutlikult. Seepärast küsime endalt, mida tulevik meilt tahab. Loe lähemalt BMW Vision Neue Klasse disaini, tehnoloogia ja tõhusate täiselektriliste ajamite põhimõtete kohta.

Disain BMW Vision Neue Klasse mudelisari

UUE AJASTU DISAIN.

Uuenduslik, kuid ajatu. Lihtne, kuid elegantne. Taandatud kõige peamisele – aga siiski äratuntavalt BMW. BMW Vision Neue Klasse disain näitab, milline võiks olla liikuvuse tulevik. Välisilmes on täpsed jooned ühendatud suurte pindadega. Salong kutsub ruumika mugavuse ja digitaalse tehnoloogiaga.

BMW iDrive BMW Vision Neue Klasse mudelisari

DIGITAALNE JA EMOTSIONAALNE SAMAL AJAL.

Salongis ühinevad virtuaalne ja reaalne maailm uue BMW iDrive’i operatsioonisüsteemi abil. Digitaalsed funktsioonid loovad täiesti uue kogemuse. Juhile suunatud, isikupärane ja kohandatud täpselt sinu maitse järgi.

BMW eDrive BMW Vision Neue Klasse mudelisari

TÄIESTI ELEKTRILINE, ÜLIM MUGAVUS, PUHAS SÕIDUNAUDING.

Tulevik on elektriline. Ja mugavam kui kunagi varem. 30% suurem sõiduulatus, 30% kiirem laadimine ja 25% suurem ökonoomsus. Naudi kuuenda põlvkonna BMW eDrive’iga muretut sõitu, mis sobib ka tulevikku.

SEE SÕIDUK ON ENERGIASALVESTUSSEADE. NEUE KLASSE KAHESUUNALISE LAADIMISEGA.

Uusima põlvkonna aku suudab rohkem kui vaid sõidukile energiat anda. Neue Klasse akut saab kasutada kahesuunalise laadimise käigus elektrienergia vahesalvena. See võimaldab varustada kodu elektriga või saata energiat tagasi võrku. Sõidukit saab kasutada ka lihtsalt mobiilse akupangana (näiteks matkatehnika toiteallikana või elektriratta laadimiseks) – igal ajal, igal pool ja igal seiklusel.

VISION NEUE KLASSE.

UUENDUSLIK. ISEGI TOOTMISES.

BMW iFACTORYGA on BMW Group seadnud endale ülesandeks kasutada tootmises ressursse vastutustundlikult. BMW Group hangib juba praegu rahvusvahelistelt energiatarnijatelt oma tegevuskohtade jaoks elektrienergiat taastuvatest allikatest ja juhindub ringluspõhisusest.

TUTVU BMW ELEKTRILISTE MUDELITEGA JUBA TÄNA.