Erinevat värvi erinevad BMW M-mudelid V-kujulises rivis

BMW INDIVIDUAL.

STIIL TAVAPÄRASUSE VASTU.

Sina valid stiili, mitte kokkuleppe. Ja sa armastad iga killukest sellest sama palju kui ainulaadsust. Miks mitte seda näidata? BMW-ga, mis sobitub täpselt sinu eelistustega. BMW Individualiga rõhutad oma iseloomu eksklusiivsel moel. Olgu tegemist põneva värviviimistluse, muljetavaldavate nahast istmekatete või täiuslikult kooskõlastatud kõrge kvaliteediga detailidega. Eristu massist oma isikliku stiiliga ja loo välisilmes ja salongis isiklikud rõhutused, mis silmapilkselt tähelepanu tõmbavad. Pealegi on stiil ju ka iseloomu küsimus.

Loe lisaks
BMW INDIVIDUAL.STIIL TAVAPÄRASUSE VASTU.

DISAINIVABADUSEL ON NIMI.

Eksklusiivne võimalus esitleda iseloomu: koge põnevaid kunstiteoseid, täiuslikke seeriaid ja inspireerivat BMW Individuali lisavarustust – ning avasta valitud näidete abil BMW Individuali rohkeid erinevaid võimalusi.

Loe lisaks
BMW M3 Sedaan G80 2021 BMW Individual Verde Mantis kolm neljandikku ja BMW M3 Sedaan G80 2021 BMW Individual Mint Green esiosadega vastamisi, väljalõige, lähivaade ülevalt

BMW INDIVIDUALI VÄRVIVIIMISTLUSED: SINU ISIKUPÄRA MITMEKÜLGNE VÄLJENDUS.

Lase oma loovusel ohjad lahti: BMW Individualiga on sul võimalus valida enam kui 100 põneva värviviimistluse vahel – sinu väga isikliku BMW eksklusiivseks disainimiseks. Macau Bluest Lime Rock Greyni. Fire Orange‘ist Frozen Blackini. Pole vahet, kas mattvärv või metallik, muljetavaldav või uhkeldav – kõik värviviimistlused innustavad oma täiusliku sära ja imetlusväärse värvisügavusega. Tulemusena asetab esmaklassiline värviviimistlus sinu sõiduki tähelepanu keskpunkti iga nurga alt. Hoolimata sellest, kas see toimub sinu kodumaja ees, tuulisel mägiteel Alpides või palmidega ääristatud bulvaril Rivieras. Igal juhul on tagatud stiil ja rohkelt iseloomu.

BRILJANTNE METALLIKSTIIL.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Thundernight metallik, ülalt eestvaade seistes, lähivaade

Säravad väljavaated võimsaks soorituseks. BMW Individuali metallikvärvid esitlevad suurepäraselt sinu BMW iseloomulikke jooni, murdes valguskiiri, eriti päikese käes. Samuti saad imetleda ainulaadseid virvendavaid efekte, mida pakub langev valgus koos imetlusväärse sügava säraga. Arvukad väljendusrikkad värvid annavad sinu BMW-le selle „miski“ – kooskõlas sinu isikliku stiiliga.

KÜTKESTAV MATT VÄLIMUS.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 Frozen Dark Grey metallik, ülalt eestvaade seistes, lähivaade

Muuda oma BMW veelgi pilkupüüdvamaks: BMW Individuali mattide värviviimistlustega. Need rõhutavad autoriteetselt sinu sõiduki sportlikku ja jõulist disainikeelt, andes sellele samal ajal ülimalt kaasaegse välimuse. Ja kõige parem osa: matid värviviimistlused toovad esile muskliliste pindade erutava koostöö ja loovad seeläbi maksimaalse väljendusrikkuse igas detailis.

BMW Individual on BMW M-seeria eksklusiivne isikupärastamisvõimalus, mis aitab saavutada üllatavalt sõltumatu efekti üheaegselt maksimaalse väljendusrikkusega
Markus Flasch, BMW M GmbH juhatuse esimees

BMW INDIVIDUALI VÄRVIVIIMISTLUSED BMW X-MUDELITELE.

Neli erinevat BMW X-mudelit nelinurgana maanteel

BMW Individuali eksklusiivsete ja kõrge kvaliteediga värviviimistlustega annad sa oma X-mudelile väga erilise välimuse. Olgu selleks eriti ere Atlantis, Le Mans Blue, Java Green või eelistatult lummavalt matt Frozen Black või Frozen Marina Bay Blue – lihtsalt kohanda sportlik välimus vastavaks oma isiklikele eelistustele – ja anna oma SAC või SAV-mudelile veelgi isikupärasem, dünaamilisem või eksklusiivne välimus. Pakub huvi? BMW Individuali visualiseerija võimaldab sul saada esmase informatiivse mulje.

BMW M4 Competition Edition x KITH BMW Individuali täisnahast Merino nahkpolster Black ja M Carbon korvistmed toonis M Tricolour

BMW INDIVIDUALI NAHAST ISTMEKATTED: SILMAPAISTVAD SISEMISED VÄÄRTUSED.

Väljenda oma stiili. Ja tee seda osavalt. Vali laitmatu BMW Individuali peene tekstuuriga Merino nahkpolster. See muudab sinu BMW salongi eksklusiivseks ja isiklikuks. Ja kõige parem on see, et BMW Individual pakub sulle muljetavaldavalt suurt valikut materjale, värve ja kombinatsioone.

Alates ülimalt sportlikest, aga ka sportlikult elegantsetest ja luksuslikest ühevärvilistest või Bicolour-kahevärvilistest, diskreetsete kontrastõmbluste või eksklusiivsete kontrastõmblusega kuni kombinatsioonideni parima Alcantaraga. See mitmekesine valik eksklusiivseid nahkpolstreid annab võimaluse kujundada oma BMW peenete detailideni välja, mis vastavad täielikult sinu eelistustele.

BMW Individual võimaldab meie klientidel täieliku stiiliga ujuda vastuvoolu, tõusta praegustest standarditest kõrgemale, väljendades samal ajal oma iseloomu.
Lothar Schupet, kliendinõustamise juht, BMW M-brändi juhatus
BMW Individuali väärispuidust dekoratiivliistud 'Fineline' Black koos alumiiniumdetailidega, lähivaade

BMW INDIVIDUALI SALONGI DEKORATIIVLIISTUD: TÄIUSLIK VIIMISTLUS.

Tõeline pilgupüüdja, mis ulatub pealispinnast kaugemale: BMW Individuali muljetavaldavate salongi dekoratiivliistud annavad sinu BMW salongile eriti eksklusiivse, sportliku või luksusliku aktsendi. Täielikult sinu maitse järgi ja sobivana sinu sõiduki iseloomuga. Samal ajal on kõigil salongi dekoratiivliistudel üks ühine joon: kõik nad on valmistatud parimatest materjalidest, läbinud täiusliku edasise töötlemise ja nad innustavad suurepärase pinnaviimistlusega. Olgu alumiiniumvõrgust, süsinikkiust või väärispuidust – loo oma BMW salongis intrigeerivaid kontraste või saavuta sobiv efekt salongi ning dekoratiivliistude ja nahast istmekatete vahel.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green, kolm neljandikku eestvaade seismas väravas

DISAINI OMA SÕIDUK BMW INDIVIDUALI VARUSTUSEGA NÜÜD.

BMW Individuali visualiseerija abil saad täpse pildi, milline sinu kujutletav BMW välja näeb. Disaini oma isiklik unelmate sõiduk koos värviviimistluse, istmekatete, dekoratiivribade ja kergmetallvelgedega. Inspireeri iseennast – BMW Individual teeb selle võimalikuks.
BMW Individual M Shadow Line esituled, lähivaade
BMW Individuali ukselävekate, BMW M Town, lähivaade
BMW M5 Sedaan M-i neerukujuline iluvõre, M kõrgläikega Shadow Line

TÄIUSLIKUS KOOSKÕLAS OLULISEMAD OMADUSED.

Anna oma BMW-le väga isiklik puudutus. BMW Individuali eksklusiivsete disainielementidega. Silmapaistvate kergmetallvelgedega, millel on näiteks värvilised rõhutused aktsentidega, või isikupäraste ukselävekatetega ja tikitud peatugedega, luksuslike Bicolour- või Tricolour-istmekatetega või kindlat haaret pakkuva, elegantse välimusega Alcantara rooliga. Või saad valida sõiduki värviviimistlusega täiuslikult sobituvad kõrgläikega musta värvi M Shadow Line'i detailid, nagu näiteks neerukujulise iluvõre raam, küljepeeglite katted või tagaspoiler. Silmapaistvatel ja äratuntavatel Shadow Line M-tuledel on must viimistlus kõigi esitulede kroomdetailide jaoks. Kuidas iganes ka otsustad, võimaldab BMW Individuali lisavarustus erilisi rõhutusi ja täiuslikku rätsepatööd sinu BMW välimuse viimistlemiseks.

EKSKLUSIIVSED BMW M ERISEERIAD.

BMW M4 Competition x KITH ja BMW M2 Edition, mille disainis FUTURA 2000, esindavad kahte BMW M-seeria erimudelit, mis on loodud rangelt piiratud koguses ja on võrdsel määral muljet avaldanud nii rahvusvahelistele ekspertidele kui ka avalikkusele. Kuigi mõlemad seeriad müüdi maha rekordkiirusel, tasub siiski uurida BMW Individuali rolli nende valmimisel.

Loe lisaks
BMW M4 Competition Edition x KITH G82 2020 BMW Individual Frozen Black ülaltvõte hallil taustal

EDITION x KITH – VALITSE TÄNAVAID.

Mood kohtub tipptehnoloogiaga. New Yorgi moebränd Kith kohtub BMW M-mudeliga. Tulemus on muljetavaldav: BMW M4 Competition x KITH. Võrreldamatu sõiduk, milles on ühendatud disain ja dünaamika, tänavasõidukõlblikkus ja jõud, aga ka kirg ja ülim sooritusvõime parima võimaliku efekti saavutamiseks. Välisilme eriline tipp on esileküündiv Kithi logo, samuti kolm BMW Individuali värviviimistlust: Frozen Black, Frozen Dark Silver ja Frozen Brilliant White. Salongis on pilgupüüdjateks eksklusiivselt stiliseeritud M Carbon Tricolour kolmevärvilised korvistmed, tüüpilises M-värvikombinatsioonis: must, helesinine ja punane.
FUTURA 2000 disainitud BMW M2 Edition F87 2020 BMW Individual Frozen Black, kolm neljandikku eestvaade, käsitsi maalitud esispoiler, lähivaade

EDITION FUTURA 2000 – TÄNAV. KUNST.

Jõuline kunst, mis liigub: FUTURA 2000 disainitud BMW M2 Edition on rangelt piiratud ja paistab silma eeskätt tänu kunstniku käsitsi kujundatud varustusvõimalustele. New Yorgis elav graffiti kunstnik FUTURA 2000 on kuulus oma tavaliselt kasutatavate värvitoonide, kontsentriliste varjude ja kineetiliste kompositsioonide poolest. Selle seeria jaoks on rahvusvaheliselt tuntud tänavakunstnik stiliseerinud kompaktset sportautot laialdaselt nii väljast kui ka seest – rõhutades ainulaadsel viisil selle mässumeelset iseloomu. Erilist tähelepanu väärivad siin BMW Individuali dekoratiivribad armatuurlaual ja keskkonsoolil. Kunstnik on need maalinud käsitsi, muutes iga sõiduki ainulaadseks loominguks.
BMW M3 Competition Sedaan G80 2021 BMW Individual Isle of Man Green metallik, kolm neljandikku, sõites kurvis

AVASTA VÕIMSAD BMW M-MUDELID.

Adrenaliiniga laetud dünaamika tippvormis: kõrge sooritusvõimega BMW M-mudelid. Valminud rätsepatööna isikupärase väljanägemise ja BMW Individuali eksklusiivsete disainielementidega. Vaimustu põnevast sportlikust elegantsist.
BMW M4 CS G82 2021 külgvaade BMW M Performance’i lisavarustusega

BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS.

Maksimaalne sportlik individuaalsus: BMW M Performance Partsi tooted on eranditult tuletatud autospordist ja pakuvad kompromissitut kvaliteeti, erilist esteetikat ja täiuslikku dünaamikat. Nad võimaldavad lisada ehtsat autospordi iseloomu ka sinu BMW-le.
BMW M760Li xDrive Sedaan G11 G12 2019 Frozen Dark Silver metallik, kolm neljandikku külgvaade linnas

AINULAADNE: BMW LUKSUSKLASS.

Koge eksklusiivseid sõidukeid täiuslikkuses – koos edumeelse disaini, silmapaistva välimuse ja vilka sõidudünaamikaga sportlikus ja elegantses õhustikus. Avasta BMW luksusklass.
FUTURA 2000 disainitud BMW M2 Edition F87 2020, kaks mudelit V-kujuliselt ülaltvaade hallil taustal

MOODNE VIIS KUNSTI TUTVUSTAMISEKS.

Loe rohkem BMW kontsernile olulisest kultuurilisest kaasatusest moodsas ja kaasaegses kunstis, džässis ja klassikalises muusikas, samuti arhitektuuris ja disainis.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M2 Competition:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): ---
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): ---

  BMW M3 Sedaan
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 9,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 224–223

  BMW M3 Competition Sedaan
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,2–10,0
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 231–227

  BMW M4 Coupé
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,1–9,9
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 230–226

  BMW M4 Competition Coupé
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 9,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 224–223

  BMW M5 Competition:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,3–11,1
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 259–253

  BMW M8 Competition Coupé:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,4–11,0
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 260–251

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,6–11,2
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 264–255

  BMW X6 M:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 13,3–13,1
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 305–299

  BMW X6 M Competition:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 13,3–13,1
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 305–299

  BMW M340i xDrive Sedaan
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,2–7,5
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 188–172

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,0–7,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 182–177

  BMW M760Li xDrive Sedaan:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 12,5–12,4
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 285–282

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,8–10,6
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 247–242

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,9–10,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 248–246

  BMW X7 M50i:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 12,8–12,3
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 292–280

  Ametlikud andmed kütusekulu ja CO2-heitmete kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustus. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmisprotseduuride kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikust BMW esindusest ning veebilehelt: https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.