Kuus BMW Individuali värviviimistlusega BMW M-mudelit, ülaltvaade

BMW INDIVIDUAL.

STIIL TAVAPÄRASUSE VASTU.

Sina valid stiili, mitte kokkuleppe. Ja sa armastad iga killukest sellest sama palju kui ainulaadsust. Miks mitte seda näidata? BMW-ga, mis sobitub täpselt sinu eelistustega. BMW Individualiga rõhutad oma iseloomu eksklusiivsel moel. Olgu tegemist põneva värviviimistluse, muljetavaldavate nahast istmekatete või täiuslikult kooskõlastatud kõrge kvaliteediga detailidega. Eristu massist oma isikliku stiiliga ja loo välisilmes ja salongis isiklikud rõhutused, mis silmapilkselt tähelepanu tõmbavad. Pealegi on stiil ju ka iseloomu küsimus.

Loe lisaks
BMW INDIVIDUAL.STIIL TAVAPÄRASUSE VASTU.

DISAINIVABADUSEL ON NIMI.

Eksklusiivne võimalus esitleda iseloomu: koge põnevaid kunstiteoseid, täiuslikke seeriaid ja inspireerivat BMW Individuali lisavarustust – ning avasta valitud näidete abil BMW Individuali rohkeid erinevaid võimalusi.

Loe lisaks
BMW M3 Sedaan G80 2021 BMW Individual Verde Mantis kolm neljandikku ja BMW M3 Sedaan G80 2021 BMW Individual Mint Green esiosadega vastamisi, väljalõige, lähivaade ülevalt

BMW INDIVIDUALI VÄRVIVIIMISTLUSED: SINU ISIKUPÄRA MITMEKÜLGNE VÄLJENDUS.

Anna oma loovusele vaba voli: BMW Individualiga on sul võimalus valida ligi 150 põneva värviviimistluse seast – sinu väga isikupärase BMW eksklusiivseks disainimiseks. Macao Bluest Lime Rock Greyni. Fire Orange’ist Frozen Blackini. Pole vahet, kas mattvärv või metallik, elegantne või kirev – kõik värviviimistlused tekitavad oma täiusliku sära ja imetlusväärse värvisügavusega inspiratsiooni. Selle tulemusena asetavad meie esmaklassilised värviviimistlused sinu sõiduki tähelepanu keskpunkti iga nurga alt vaadates. Hoolimata sellest, kas sõiduk asub sinu koduhoovis, käänulisel mägiteel Alpides või palmidega ääristatud bulvaril Rivieras. Stiilis ja küllaldases isikupäras võid sa alati kindel olla.

TUGEV ISELOOM, MIDA ILMESTAB TIPPKVALITEET.

tbd

Rõhuta oma iseloomu tõelise eksklusiivsusega: just selle poole BMW Individual püüdlebki. Sõiduki kaudu, mis vastab täpselt sinu isiklikele nõuetele oma mulje, värvi, kompromissitu kvaliteedi ja täiusliku käsitöö poolest. Just seetõttu luuakse suur hulk värviviimistlusi hoolika käsitööga; sealjuures hinnatakse iga eraldi detaili, et tagada nende vastavus kõrgetele kvaliteedinõudmistele.

BMW M3 Sedaan
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,1–10,0
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 231–227

BMW X7 M60i xDrive
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 12,9–12,1
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 292–274

BMW XM[1]
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 1,6–1,4
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 36–32

BMW M8 Competition Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 264–255

BMW M4 Competition Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 9,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 224–223

BMW M3 Competition M xDrive Touring
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,4–10,1
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 235–229

BMW M5 Competition Sedaan
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,3–11,1
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 259–253

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.

Loe lisaks
BMW 7. seeria G70, BMW Individual Liquid Copper, kolm neljandikku eestvaade seistes

EKSKLUSIIVSED KAHETOONILISED VÄRVIVIIMISTLUSED.

Vii oma BMW 7. seeria muudel teele veelgi rohkemates värvides. Kvaliteetsed kahetoonilised värviviimistlused pakuvad sulle oma BMW 7. seeria mudeli disainimisel veelgi suuremat vabadust. Vali kere alumisele poolele laiast värvivalikust oma isiklik lemmik ja kombineeri seda ühega kahest sõiduki ülaosale pakutavast kontrastvärvist, et luua äärmiselt eriline ja isikupärane välimus. Täpse paigutusega külgjoon toimib peene signatuurina, eraldades kaks eri värvi piirkonda üksteisest. Kahetooniliste värviviimistluste eriline kvaliteet luuakse ülitäpse meistritööga, mis hõlmab näiteks sujuva viimistluse saamiseks vajalikke käsitsi tehtavaid katmis- ja poleerimistoiminguid.

BRILJANTNE METALLIKSTIIL.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Thundernight metallik, ülalt eestvaade seistes, lähivaade

Säravad väljavaated võimsaks soorituseks. BMW Individuali metallikvärvid esitlevad suurepäraselt sinu BMW iseloomulikke jooni, murdes valguskiiri, eriti päikese käes. Samuti saad imetleda ainulaadseid virvendavaid efekte, mida pakub langev valgus koos imetlusväärse sügava säraga. Arvukad väljendusrikkad värvid annavad sinu BMW-le selle „miski“ – kooskõlas sinu isikliku stiiliga.

KÜTKESTAV MATT VÄLIMUS.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 Frozen Dark Grey metallik, ülalt eestvaade seistes, lähivaade

Muuda oma BMW veelgi pilkupüüdvamaks: BMW Individuali mattide värviviimistlustega. Need rõhutavad autoriteetselt sinu sõiduki sportlikku ja jõulist disainikeelt, andes sellele samal ajal ülimalt kaasaegse välimuse. Ja kõige parem osa: matid värviviimistlused toovad esile muskliliste pindade erutava koostöö ja loovad seeläbi maksimaalse väljendusrikkuse igas detailis.

BMW INDIVIDUALI VÄRVIVIIMISTLUSED BMW X-MUDELITELE.

BMW X-mudelite perekond, ülaltvaade, X-formatsioon

BMW Individuali eksklusiivsete ja kõrge kvaliteediga värviviimistlustega annad sa oma X-mudelile väga erilise välimuse. Olgu selleks eriti ere Atlantis, Le Mans Blue, Signal Green või eelistatult lummavalt matt Frozen Black või Frozen Marina Bay Blue – lihtsalt kohanda sportlik välimus vastavaks oma isiklikele eelistuste järgi ja anna oma SAC või SAV-mudelile veelgi isikupärasem, dünaamilisem või eksklusiivne välimus. Pakub huvi? BMW Individuali visualiseerija võimaldab sul saada esmase informatiivse mulje.

 

BMW XM G09, BMW Individuali salong, nahkpolster 'Merino' koos eksklusiivdetailidega, naine istub tagaistmel

BMW INDIVIDUALI ISTMEKATTED: SILMAPAISTVAD SISEMISED VÄÄRTUSED.

Väljenda oma individuaalset stiili. Laitmatu BMW Individuali peene tekstuuriga ‘Merino’ nahkpolstri abil. Sellega annad sa oma BMW salongile eksklusiivse ja võrdväärselt isikupärase olemuse. Sealjuures on kõige parem veel see, et BMW Individual pakub sulle muljetavaldavalt suurt valikut materjale, värve ja kombineerimisvõimalusi. Alates eriti sportlikest, elegantsetest ja luksuslikest kuni ühe- ja kahevärviliste istmekateteni, koos diskreetsete või isikupärast pakatavate kontrastõmblustega. See mitmekesine istmekatete valik annab sulle võimaluse disainida oma BMW-d kuni vähimategi detailideni, täpselt sinu isiklike eelistuste järgi.

STIILNE PEENE TEKSTUURIGA NAHKPOLSTER ‘MERINO’.

BMW M4 Cabrio G83, M Carbon istmed, Fiona Red / must

Siin tunneb tipptase end koduselt: BMW Individuali peene tekstuuriga ‘Merino’ nahkpolstri kõrge kvaliteet algab materjalide valikust. Sellele järgnevate töötlemistoiminguteni jõuab vaid parim looduslik materjal. Toodete värvus saavutatakse vaadis pigmenteerimise teel, mis töötleb materjali erilise hoolega. Naha lihtsalt pealtpoolt värvimise asemel kestab see protsess mitmeid tunde ning töötleb materjali läbinisti. Selle tulemusena jääb nahk pehmeks ja elastseks. Naha hingavus teeb selle sinu BMW salongi kaunistamiseks täiuslikuks.

VÄÄRTUSLIK KAŠMIIR.

BMW 7. seeria G70 esiistmed toonis Smoke White / Light Grey

Ainulaadne omadus: koge ehedat mugavust eksklusiivselt BMW 7. seeria mudelites koos BMW Individuali Merino nahkpolstri / villa-kašmiiri kombinatsiooni ja eksklusiivsete elementidega. Luksuslik kašmiiri-villa segu ei ole põnev tipphetk ainult oma erakordse pehmuse poolest. Tänu oma kauakestvatele ja vastupidavatele omadustele sobib see ka ideaalselt sinu BMW salongis kasutamiseks. Hingava ja soojust isoleeriva materjalina tagab see salongis meeldiva temperatuuri nii äärmuslikus kuumuses kui ka külmas. Paketile paneb punkti naturaalne ja meeldiv aroom, muutes selle väärtuslikuks ja kõigile meeltele väärtuslikuks mugavaks istmekattevariandiks.

BMW Individuali salongi dekoratiivliistud Aluminium Fabric, kõrgläikega

BMW INDIVIDUALI SALONGI DEKORATIIVLIISTUD: TÄIUSLIK VIIMISTLUS.

Tõeline pilgupüüdja, mis ulatub pealispinnast kaugemale: BMW Individuali muljetavaldavad salongi dekoratiivliistud loovad sinu BMW salongis eriti eksklusiivsed, sportlikud või luksuslikud rõhujooned. Tee oma valik laiast ja mitmekesisest sortimendist, kust leiad täpselt oma isikliku maitse ja sõiduki iseloomuga sobivad tooted. Valikust sõltumata on kõigil dekoratiivliistudel midagi ühist: nad kõik on valmistatud parimatest materjalidest, läbinud täiusliku edasise töötluse ning annavad inspiratsiooni suurepärase pinnaviimistlusega. Oma BMW salongis intrigeerivate kontrastide loomiseks saad valida alumiiniumvõrgu, süsinikkiu või väärispuidu vahel. Salongi ja rõhuliistude koostoime nahkpolstriga võimaldab sul luua äärmiselt muljetavaldavaid efekte.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green, kolm neljandikku eestvaade seismas väravas

DISAINI OMA SÕIDUK BMW INDIVIDUALI VÄRVIVIIMISTLUSTEGA KOHE.

BMW Individuali visualiseerija abil saad täpse pildi, milline sinu kujutletav BMW välja näeb. Vali oma individuaalne värviviimistlus või lase end inspireerida – BMW Individual teeb selle võimalikuks.

BMW M850i xDrive Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,8–10,5
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 245–239

BMW M4 Competition Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,1–9,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 230–223

BMW i4 M50 Gran Coupé
Energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 22,5–18,1
Sõiduulatus elektriga, km (WLTP) [2]: 414–520

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi.  Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.

Loe lisaks
BMW M3 Competition Sedaan G80 2021 BMW Individual Isle of Man Green metallik, kolm neljandikku, sõites kurvis

AVASTA VÕIMSAD BMW M-MUDELID.

Adrenaliiniga laetud dünaamika tippvormis: kõrge sooritusvõimega BMW M-mudelid. Valminud rätsepatööna isikupärase väljanägemise ja BMW Individuali eksklusiivsete disainielementidega. Vaimustu põnevast sportlikust elegantsist.
BMW M4 CS G82 2021 külgvaade BMW M Performance’i lisavarustusega

BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS.

Maksimaalne sportlik individuaalsus: BMW M Performance Partsi tooted on eranditult tuletatud autospordist ja pakuvad kompromissitut kvaliteeti, erilist esteetikat ja täiuslikku dünaamikat. Nad võimaldavad lisada ehtsat autospordi iseloomu ka sinu BMW-le.
BMW M760Li xDrive Sedaan G11 G12 2019 Frozen Dark Silver metallik, kolm neljandikku külgvaade linnas

AINULAADNE: BMW LUKSUSKLASS.

Koge eksklusiivseid sõidukeid täiuslikkuses – koos edumeelse disaini, silmapaistva välimuse ja vilka sõidudünaamikaga sportlikus ja elegantses õhustikus. Avasta BMW luksusklass.
FUTURA 2000 disainitud BMW M2 Edition F87 2020, kaks mudelit V-kujuliselt ülaltvaade hallil taustal

MOODNE VIIS KUNSTI TUTVUSTAMISEKS.

Loe rohkem BMW kontsernile olulisest kultuurilisest kaasatusest moodsas ja kaasaegses kunstis, džässis ja klassikalises muusikas, samuti arhitektuuris ja disainis.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M2 Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,2–9,6
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 230–218

BMW M3 Sedaan
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,1–10,0
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 231–227

BMW M3 Competition Sedaan
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,1–9,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 230–223

BMW M3 Competition M xDrive Touring
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,4–10,1
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 235–229

BMW M4 Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,1–9,9
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 230–226

BMW M4 Competition Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,1–9,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 230–223

BMW M5 Competition
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,3–11,1
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 259–253

BMW M8 Competition Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,4–11,0
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 260–251

BMW M8 Competition Cabrio
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 264–255

BMW X3 M Competition
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,6
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 250–241

BMW X4 M Competition
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,8–10,5
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 247–238

BMW X5 M Competition
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 13,1–12,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 296–288

BMW X6 M Competition
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 12,9–12,6
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 293–284

BMW XM[1]
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 1,6–1,4
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 36–32

BMW M340i xDrive Sedaan
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 8,5–7,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 192–177

BMW Z4 M40i Roadster
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 8,1–7,9
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 184–179

BMW i7 M70 xDrive Sedaan[3]
Energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 23,8–20,8
Sõiduulatus elektriga, km (WLTP) [2]: 488–560 

BMW M850i xDrive Coupé
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,8–10,5
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 245–239

BMW M850i xDrive Cabrio
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,7
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 249–243

BMW X5 M60i xDrive
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 12,5–11,5
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 283–261

BMW X6 M60i xDrive
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 13,3–11,4
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 279–258

BMW X7 M60i xDrive
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 12,9–12,1
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 292–274

BMW i4 M50 Gran Coupé
Energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 22,5–18,1
Sõiduulatus elektriga, km (WLTP) [2]: 414–520

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi.  Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M2 Competition:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): ---
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): ---

  BMW M3 Sedaan
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 9,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 224–223

  BMW M3 Competition Sedaan
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,2–10,0
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 231–227

  BMW M4 Coupé
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,1–9,9
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 230–226

  BMW M4 Competition Coupé
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 9,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 224–223

  BMW M5 Competition:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,3–11,1
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 259–253

  BMW M8 Competition Coupé:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,4–11,0
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 260–251

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,6–11,2
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 264–255

  BMW X6 M:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 13,3–13,1
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 305–299

  BMW X6 M Competition:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 13,3–13,1
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 305–299

  BMW M340i xDrive Sedaan
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,2–7,5
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 188–172

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,0–7,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 182–177

  BMW M760Li xDrive Sedaan:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 12,5–12,4
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 285–282

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,8–10,6
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 247–242

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,9–10,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 248–246

  BMW X7 M50i:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 12,8–12,3
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 292–280

  Ametlikud andmed kütusekulu ja CO2-heitmete kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustus. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmisprotseduuride kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikust BMW esindusest ning veebilehelt: https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.