BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks: naine nõjatub BMW aknast välja

„KÕIK MEELED AKTIVEERITUD NING SUVEKS VALMIS.“

BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

„KÕIK MEELED AKTIVEERITUD NING SUVEKS VALMIS.“

BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

„KÕIK MEELED AKTIVEERITUD NING SUVEKS VALMIS.“BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

Kevadel ja suvel on nii palju avastada. See on parim aeg nautimaks põnevaid autoreise ja ainulaadseid hetki soojas ilmas. BMW-ga muutub tee kirjeldamatuks kogemuseks. BMW originaaltarvikud on spetsiaalselt sinu auto jaoks valmistatud. Suur valik hoiuvõimalusi lubab sul oma pagasiruumi laiendada või valida paljude mugavuslahenduste vahel, et miski sind tagasi ei hoiaks. Sinu siht on selgelt sõidunaudingul. Seetõttu pakub BMW sulle ka pädevat teenindust, et tagada sinu turvaline sihtkohta jõudmine.

Loe lisaks

„MEIE JÄRGMINE SEIKLUS OOTAB MEID JÄRGMISE KURVI TAGA.“

Praktiline lisavarustus kevadeks ja suveks.

Kas oled suveks valmis – kõigi oma meeltega? Siis alusta teekonda unustamatute mälestuste suunas oma BMW-ga. Aeg on suurteks seiklusteks. Asu teele ja kogu hetki: kilomeeter kilomeetri haaval. BMW originaaltarvikud tagavad, et sinu teekond läbi kevade ja suve on mugav ja pingevaba.
BMW originaaltarvikud: naine kannab päikseprille ja naeratab, BMW on taustal
  • Välisilme
  • Salong
BMW kandereeling valge BMW katusel

BMW kandereeling.

Katuseraami risttalasid saab kombineerida kõigi BMW pakiraamipaigaldiste ja katuseboksidega ning need täiendavad sõiduki välimust tervikuna. Neid on lihtne tööriistavabalt paigaldada ning need vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile.
Toote juurde
BMW katuseboks toonis Black/Titan Silver

BMW katuseboks 520 toonis Black/Titan Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne katuseboks mahutab 520 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest. See on saadaval ka 420-liitrise variandina.
Toote juurde
BMW pakiraam sinise BMW katusel

BMW pakiraam.

Mitmefunktsioonilist pakiraamisüsteemi saab kombineerida kõigi BMW pakiraamipaigaldiste ja katuseboksidega ning samal ajal täiustab see suurepäraselt sõiduki välimust ja disaini. Seda on äärmiselt lihtne paigaldada ning see vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile.
Toote juurde
BMW pakiruumimatt: sinise BMW avatud pakiruum

BMW pakiruumimatt.

Vastupidav libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega kontuure järgiv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta viimistluse ja mustast roostevabast terasest detailidega täiustab see ideaalselt salongi.
Toote juurde
BMW põhihoidik on kinnitatud pruuni istme taha

BMW põhihoidik süsteemile Travel & Comfort.

Hoidik kinnitatakse esiistme peatoe varraste vahele ning see on kindel alus kõigile süsteemi Travel & Comfort osadele. Riidepuu, kokkupandav laud, universaalne konks, seikluskaamerate või erinevate Apple’i ja Samsungi tahvelarvutite hoidik – kõik need kinnituvad lihtsasti sisestatava ühendussüsteemi abil.
Toote juurde
BMW turvaümbris: tahvelarvuti istmetevahelisel käetoel

BMW turvaümbris 10,5-tollisele Apple iPad Prole, süsteemile Travel & Comfort.

Turvaümbris pakub optimaalset kaitset kõigile 10,5-tollistele Apple iPad™ Pro tahvelarvutitele. Must silikoonümbris kaitseb tahvelarvutit kriimustuste ja põrutuste eest ning koos kaasasoleva ekraanikilega kasutades kaitseb see ka veepritsmete eest. Koos süsteemi Travel & Comfort universaalhoidikuga (saadaval eraldi) kasutades saab seda autosse kinnitada reguleeritavalt ja mugavalt ning õnnetuse korral jääb see ikkagi kindlalt paigale. *saadaval ka 7,9-tollise Apple iPad™ mini 4; 9,7-tollise Apple iPad™ Air 1; 9,7-tollise Apple iPad™ Air 2; 9,7-tollise Apple iPad™ Pro; 9,7-tollise Samsung Galaxy Tab A; 9,7-tollise Samsung Galaxy Tab S2 jaoks.
Toote juurde
BMW universaalhoidik tahvelarvutitele: tahvelarvuti on kinnitatud istme taha

BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadavaloleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple'i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igasse kaldenurka.
Toote juurde
BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid, lähivõte jalaruumist

BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on kvaliteetsed roostevabast terasest detailid.
Toote juurde
BMW Advanced Car Eye, lähivõte

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera, mis jäädvustab sõiduki ees ja taga toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab kaamera automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.
Toote juurde
BMW juhtmevaba laadimisjaam: nutitelefon laeb BMW-s juhtmevabalt

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
Toote juurde

SUVINE HOOLDUSKOMPLEKT.

Suvine hoolduskomplekt, lähivõte

SUVINE HOOLDUSKOMPLEKT.

Hoolduskomplektis olevad tooted on valitud spetsiaalselt suvise puhastuse vajadusi silmas pidades. Kaunis ja mitmekülgne kott on valmistatud presendist ning seda on äärmiselt lihtne puhastada. Koti lihtne, kuid dünaamiline stiil rõhutab hoolduskomplekti ja selles sisalduvate BMW Care’i originaalhooldustoodete kvaliteeti. Kotti saab kasutada ka sülearvutikotina. Komplekt sisaldab: 1 velgede puhastusvahend (500 ml), 1 putukaeemaldusvahend (500 ml), 1 tuuleklaasi pesuvedeliku kontsentraat (1000 ml).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive: mees BMW roolis

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.

Sinu eelised:
• Säästad raha, võrreldes üksikute teenuste ostmisega.
• Täielik kulude kontroll ja läbipaistvus.
• Erinevad paketid erinevate vajaduste jaoks nii uutele kui ka kasutatud autodele.
• Teenindusspetsialistid BMW kogemuste ja BMW originaalosadega.
• Kandub automaatselt uutele omanikele edasi, suurendades edasimüügiväärtust.
• Kehtib osalevate BMW Service Partnerite juures üle maailma.

BMW originaalveljed: mees ja naine seisavad BMW ees, päike paistab

„OOTUSÄREVUS ON MINU KAASPILOOT.“

Praktiline lisavarustus kevadeks ja suveks.

„OOTUSÄREVUS ON MINU KAASPILOOT.“

Praktiline lisavarustus kevadeks ja suveks.

Võta kevadest ja suvest viimast. Naudi iga päikesetõusu, iga päikesekiirt ja iga lõõgastavat õhtut. Ühele võid alati kindel olla: BMW originaalveljed ja tähega märgistatud originaalrehvid, välja töötatud koostöös juhtivate rehvitootjatega (nt Continental, Dunlop, Goodyear ja Pirelli).

Loe lisaks

BMW ORIGINAAL SUVERATTAD.

Y-Spoke style 795, lähivõte

20-tollised M Performance’i Y-Spoke style 795 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M Performance’i Y-spoke 795 M sepisveljed on toonis Bicolor Ferric Grey matt, läikiv-freesitud ning värvilise M-logoga ning freesitud M Performance’i tähtlogoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-rehvidega, velje suurus 8J × 20, rehvi suurusega 225/35 R20 90Y XL RSC ees ja 8.5J × 20 rehvisuurusega 255/30 R20 92Y XL RSC taga.

Loe lisaks
Double-spoke style 624, lähivõte

20-tollised M Performance‘i Double-spoke style 624 M.

Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance’I kergmetallveljed on sepistatud, toonis Bicolor Black matt, freesitud ja BMW M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-hübriidrehvidega, eesmiste velgede suurus 8J × 20 rehvidega 225/35 R20 90Y XL RSC ja tagumiste velgede suurus 8.5 J × 20 rehvidega 255/30 R20 92Y XL RSC.

Loe lisaks
Double-spoke style 669, lähivõte

20-tollised BMW M Performance‘i Double-spoke style 669 M.

Kvaliteetsete 20-tolliste BMW M Performance‘i sepistatud mustade mattide kahevärviliste kergmetallvelgede nähtav külg on eksklusiivselt freesitud, läikiva laminaadiga kaetud ja BMW M logoga. TPMS-iga rataste komplekt run-flat-hübriidrehvidega. Eesmised veljed suurusega 8J × 20 ja rehvidega 245/35 R20 95Y XL RSC ning tagumised veljed suurusega 9J x 20 ja rehvidega 275/30 R20 97Y XL RSC.

Loe lisaks
Multi-spoke style 732, lähivõte

20-tollised M Performance’i Multi-spoke style 732 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M Performance’i Multi-spoke style 732 M sepisveljed on toonis Bicolor Jet Black matt, läikiv-treitud ja läikiv-freesitud ning värvilise M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-rehvidega, velje suurus 8J × 20, rehvisuurusega 245/35 R20 95Y XL RSC ees ja 9J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y XL RSC taga.

Loe lisaks
Star-spoke style 749, lähivõte

22-tollised M Performance’i Star-Spoke style 749 M.

Kvaliteetsed optimeeritud kaaluga 22-tollised M Performance’I kergmetallveljed Star-Spoke style 749 M on toonis Bicolor Jet Black, läikiv-treitud ja M Performance’i kirjaga ning värvilise BMW M-logoga. TPMS-iga suverataste komplekt, esirattad: 9.5J × 22 koos 275/35 R22 104Y XL rehvidega, tagarattad: 10.5J × 22 koos 315/30 R22 107Y XL rehvidega.

Loe lisaks

BMW VELJE-/REHVITEENINDUS.

BMW veljeteenindus: BMW Service’i töötaja BMW-d parandamas

BMW VELJE-/REHVITEENINDUS.

Me ei vaheta ainult sinu talve- ja suverehve, vaid kontrollime ka rehviturvise sügavust. Pakume velje- ja rehvivahetust (sh tasakaalustamist) parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kontrollime ja hooldame suurima hoole ja täieliku pädevusega. Meie professionaalse rattahoiustamisega väldid stressi ja säästad ruumi.

BMW TELESERVICES.

BMW TeleServices: naine seisab BMW ees ja kasutab nutitelefoni

BMW TELESERVICES.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hoolduse vajadusel või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Avasta nüüd, kuidas BMW Teleservices saab su ellu rohkem mugavust tuua.

SOORITUS PÄRINEB TÄIUSLIKKUSEST.

The highlights in exterior, interior and accessories.

Autosport igas detailis: BMW M Performance Parts pakub eksklusiivset võidusõidukogemust nii välis- kui ka salongiilmes, lisaks veel ka mitmeid võtmetähtsusega lisatarvikuid. Tänu kompromissitule disainile, mis keskendub dünaamikale, rõhutavad need tooted iga BMW sportlikku iseloomu individuaalselt ning näitavad võimsat unikaalsust – valmis sõidutee võidusõidurajaks muutma.
M Performance Parts: valge BMW sõidab võidusõidurajal
Must kõrgläikega neerukujuline M-iluvõre, lähivõte

Must kõrgläikega neerukujuline M-iluvõre.

Tugev iseloom: Kõrgläikega mustad neerukujulised iluvõred ja ümbrised kiirgavad jõudu ja dünaamikat. Unikaalse ilme loomiseks, mis jätab sügava mulje.
Toote juurde
M Performance‘i küljepeegli raam, süsinikkiust, lähivõte

M Performance‘i küljepeegli raam, süsinikkiust.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud M Performance’i küljepeeglite efektsed süsinikkiust raamid. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku tooni.
Toote juurde
Mustad M Performance’i küljekarbi katte lisandid, lähivõte

Kõrgläikega mustad M Performance’i küljekarbi katte lisandid.

Jäta endast mulje, ole mõjutaja: Kõrgläikega mustad M Performance’i küljekarbi katte lisandid muudavad auto veelgi sportlikumaks. See on sõiduki jaoks spetsiaalselt kujundatud. Eriliselt unikaalse, võimsa ja dünaamilise ilme loomiseks.
Toote juurde
M Performance’i tagaspoiler, süsinikkiust, lähivõte

M Performance’i tagaspoiler, süsinikkiust.

Veelgi muljetavaldavam: M Performance’i süsinikkiust tagaspoiler rõhutab auto kõrget kvaliteeti ja dünaamilist välimust. Kõrgtehnoloogiline materjal süsinikkiud muudab selle äärmiselt kergeks ning samal ajal väga vastupidavaks. Tagaspoiler optimeerib aerodünaamikat ning pakub veelgi sportlikumaid sõiduomadusi.
Toote juurde
M Performance‘i tagumine difuusor, süsinikkiust, lähivõte

M Performance‘i tagumine difuusor, süsinikkiust.

100% kõrgtehnoloogiline. 100% autosportliku karakteriga. 100% pilgupüüdja. M Performance’i tagumine difuusor on valmistatud süsinikkiust, käsitsi ja ülima täpsusega. Selgepiirilise välimusega efektsed tiivad muudavad auto veelgi dünaamilisemaks ning mehelikumaks.
Toote juurde
M Performance‘i rool, lähivõte

M Performance’i rool koos rooli viimistlusega, süsinikkiud/Alcantara.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud M Performance‘i rool pakub suurepärast sportlikkust, mis parandab rooli reageerimisvõimet. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle autosportlikku stiili. M Performance’i rooli äärist kaunistavad Alcantara ja peen süsinikkiust tekstiil. Avatud pooridega süsinikkiud tagab eksimatult äratuntava ilme. M Performance’i märgisega.
Toote juurde