BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks, BMW X1 U11 rannikul liival seistes koos 2 inimesega

„AVASTAMISEKS LOODUD.“

#whateverhappens. BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

„AVASTAMISEKS LOODUD.“#whateverhappens. BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

Muuda suvi enda omaks. Koos BMW originaaltarvikute, suvevelgede ja -rehvidega, BMW Service’i ja BMW Charginguga.

Suvi on kohal ning koos päikselise ilmaga tekivad ka uued võimalused maapiirkonna uudistamiseks. See lausa ootab sinupoolset avastamist. Naudi teede kurve, värsket õhku ja maapiirkondade vaateid koos BMW originaaltarvikutega. BMW veljed ja rehvid tagavad optimaalse sõidukogemuse. Koos BMW Service’i ja BMW Charginguga viivad need sind täielikus turvalisuses sinu suvesihtkohtadesse. Sest iga suvehetke tuleks nautida täiel rinnal ilma igasuguste takistusteta, et sellest saaks just sinu suvi.

Loe lisaks

BMW ORIGINAALTARVIKUD JA HOOLDUSTOOTED SUVEKS.

„Oleme päikeseks alati valmis.“

Kui tahad suve enda omaks teha, peaksid olema alati hea ettevalmistusega. Näiteks oma reisi planeerides ning suvise lemmiktegevuse jaoks küllaldaselt hoiuruumi omades. Naudi meie suurt valikult BMW originaaltarvikuid nii välis- kui ka sisevarustusele, et sinu BMW oleks suve sinu omaks muutmisel täiuslik kaaslane.
BMW originaaltarvikud ja hooldustooted suveks, BMW X1 U11 seisab päikese käes koos kolme naisega
BMW salong, G07, BMW tahvelarvutihoidik Pro süsteemile Travel & Comfort

BMW tahvelarvutihoidik Pro süsteemile Travel & Comfort.

BMW tahvelarvutihoidik Pro kinnitatakse lisavarustuse „Travel & Comfort“ või eraldi saadaoleva põhihoidiku külge. Seda saab paindlikult erinevates asenditesse liigutada, kallutada ning 360° pöörata. Hoidik on varustatud pikendatava klambriga, mis pakub koos BMW turvaümbrisega 7–13-tollistele tahvelarvutitele kindlat haaret.

BMW salong, U11, BMW turvaümbris 11-tollisele Apple iPad Pro-le, süsteemile Travel & Comfort

BMW turvaümbris 11-tollisele Apple iPad Pro-le, süsteemile Travel & Comfort.

BMW turvaümbris pakub optimaalset kaitset kõigile 11-tollistele Apple iPad™ Pro tahvelarvutitele. Must silikoonümbris kaitseb tahvelarvutit kriimustuste ja põrutuste eest ning koos kaasasoleva ekraanikilega kasutades kaitseb see ka veepritsmete eest. Kasutades koos süsteemi Travel & Comfort universaalhoidikuga (saadaval eraldi), saab seda sõidukisse kinnitada reguleeritavalt ja mugavalt ning isegi õnnetuse korral jääb see ikkagi kindlalt paigale.

BMW salong, U11, BMW riidepuu süsteemile Travel & Comfort

BMW riidepuu süsteemile Travel & Comfort.

BMW riidepuu võimaldab riided riputada seljatoe tagaküljele. Tänu pistikühendusele saab selle hõlpsasti kokkupõrkekindlaks muuta, kinnitades selle eraldi saadaolevale põhikandurile või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. Tänu hotellifunktsioonile (standardne riidepuu) saab seda kasutada ka väljaspool autot.

BMW salong, U11, BMW klapplaud süsteemile Travel & Comfort

BMW klapplaud süsteemile Travel & Comfort.

Ülekoormuskaitsega varustatud kokkuklapitavat lauda süsteemile Travel & Comfort saab pistikühendusega haakeseadise abil kinnitada hõlpsasti ja avariikindlalt eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustusega „Travel & Comfort“ esiistmete seljatugedele. Selle kõrgus ja nurk on reguleeritavad ning see varustab sõiduki kokkuklapitava topsihoidjaga.

BMW salong, U11, BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Ideaalselt sobivad BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Musta värvi koos BMW kirjaga.

BMW salong, U11, pagasikinnituspunktidega BMW ümberpööratav pakiruumimatt

Pagasikinnituspunktidega BMW ümberpööratav pakiruumimatt.

Pagasikinnituspunktidega BMW ümberpööratavat pakiruumimatti saad kasutada täpselt sulle vajalikul viisil. Esemeid on võimalik kinnitada pealmise vaipkatte külge ning mustus on esmapilgul peaaegu nähtamatu. Mati teine pool sobib seevastu aga märja ja määrdunud lasti transportimiseks.  Seega on see loodud ka hõlpsasti veega puhastatavaks.

BMW salong, G20, BMW Crystal Clarity võtmeümbris

BMW Crystal Clarity võtmeümbris.

Nappa nahast valmistatud kvaliteetne sädelevate kristallidega BMW võtmeümbris teeb sinu BMW võtmest pilkupüüdva aksessuaari. Kõik funktsiooniklahvid jäävad kergesti ligipääsetavaks. Kui pead võtme mingil põhjusel ümbrisest välja võtma, näiteks patarei vahetamiseks, on seda lihtne teha tänu praktilisele kinnitusrihmale.

BMW salong, G20, BMW Crystal Clarity lukustusnupp

BMW Crystal Clarity lukustusnupp.

Crystal Clarity lukustusnupp lisab sinu sõiduki kvaliteetsele salongile viimase lihvi. Integreeritud Swarovski kristall on nähtav ka väljastpoolt sõidukit ning see muudab lukustusnupu tõeliseks pilgupüüdjaks. Tumehallist anodeeritud alumiiniumist valmistatud kvaliteetset komponenti saab paigaldada vaid mõne lihtsa sammuga.

BMW välisilme, U11 ICE, BMW katuseboks 520 toonis Black / Titanium Silver

BMW katuseboks 520 toonis Black/Titanium Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne katuseboks mahutab 520 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.

BMW välisilme, G20, BMW katuseboks 420 toonis Black / Titanium Silver

BMW katuseboks 420 toonis Black / Titanium Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne BMW katuseboks mahutab 420 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.

BMW välisilme, G20, BMW LED-ukseprojektorid

BMW LED-ukseprojektorid.

Uuenduslikud BMW LED-ukseprojektorid aktiveeruvad automaatselt uste avamisel ja projitseerivad vahetatavate slaidide abil kujutise sõiduki kõrvale maha. Valida on eri motiivide vahel, mis valgustavad ukseesist ala isikupärasel viisil.

BMW välisilme, U11, BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0 on kerge, kuid vastupidav ning kannab kuni 60 kg raskust. Selle kasutamine on erakordselt lihtne ja see võimaldab transportida kaht jalgratast või elektrijalgratast (saab laiendada kolme jalgratta jaoks). Rattahoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda.

BMW välisilme, BMW jalgrattahoidik Pro 2.0 laienduskomplekt kolmanda jalgratta jaoks

BMW jalgrattahoidik Pro 2.0 laienduskomplekt kolmanda jalgratta jaoks.

BMW laienduskomplekt täiendab tagumist jalgrattahoidikut Pro 2.0 liigendkinnitusega haagisekonksu tarvis ja hõlbustab kolmanda jalgratta transportimist. Transpordisüsteem koosneb täiendavast jalgrattarööpast koos tugivarrega, mis ühendab teise ja kolmanda jalgratta raamid.

BMW elektroonika, BMW G20, BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro esikaamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro esikaamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro sisaldab kvaliteetset QHD-kaamerat, mis jälgib sõiduki ees toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui süsteem tajub väljaspool sõidukit vibratsiooni või ebatavalist liikumist, salvestab see automaatselt sündmuse, et dokumenteerida võimalikud õnnetused või sissemurdmised (või nende katsed).

BMW elektroonika, BMW G20, BMW Advanced Car Eye 3.0 esikaamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 esikaamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 koosneb kvaliteetsest QHD-kaamerast, mis jälgib sõiduki ees toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui süsteem tajub väljaspool sõidukit vibratsiooni, salvestab see automaatselt sündmuse, et dokumenteerida võimalikud õnnetused või sissemurdmised (või nende katsed).

BMW elektroonika, BMW Advanced Car Eye 3.0 tagakaamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 tagakaamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0-i täiendab kvaliteetne täiskõrglahutusega kaamera, mis salvestab vibratsiooni tajumisel sõiduki taga toimuvat – isegi pargituna. Kui süsteem tajub väljaspool sõidukit vibratsiooni, salvestab see automaatselt sündmuse, et dokumenteerida võimalikud õnnetused või sissemurdmised (või nende katsed).

BMW elektroonika, BMW adapterkaabel Apple iPhone’ile/iPodile

BMW adapterkaabel Apple iPhone’ile/iPodile.

Isikupärastatud kuulamisnaudingu jaoks saab auto operatsioonisüsteemiga integreerida ühilduva Apple iPod™-i või iPhone™-i, mida on võimalik samal ajal vastupidava BMW adapterkaabliga laadida. Seadet saab juhtida iDrive’i juhteseadme kaudu, multifunktsioonlülititega roolil ning raadionuppudest.

BMW elektroonika, BMW kahe USB-pesaga laadimisadapter A- ja C-tüüpi ühenduse jaoks

BMW kahe USB-pesaga laadimisadapter A- ja C-tüüpi ühenduse jaoks.

Kahe USB-pesaga laadimisadapter sisestatakse lihtsalt sigaretisüütajasse. See võimaldab lihtsalt ja mugavalt ühendada kaks mobiilseadet ning neid samal ajal ka laadida. Suur voolutugevus võimaldab väga kiiresti laadida erinevaid seadmeid, näiteks nutitelefone ja tahvelarvuteid.

BMW Care’i hooldustooted, BMW Natural Airi täitelõhn Relaxing Ocean

BMW Natural Airi täitelõhn Relaxing Ocean.

Relaxing Oceani lõhnatootevalikust pärit BMW Natural Airi täitelõhnaga saad nautida meeldivat lõhna sõiduki salongis kogu teekonna jooksul. Aroomist Relaxing Ocean õhkab rahustava ookeani helimaastiku ja värskendavate tsitruseliste tahkude harmooniat. Pakend sisaldab kolme eraldi pakendatud täitelõhnapulka.

BMW Care’i hooldustooted, BMW ekraanipuhastuslapp

BMW ekraanipuhastuslapp.

Täiuslik hooldus sinu auto salongile: spetsiaalselt välja töötatud BMW ekraanipuhastuslapiga saad puhastada oma ekraane ja kõrgläikega pindu, ilma et peaks muretsema kriimude, triipude või ebemete pärast. Mustust ja sõrmejälgi saab eemaldada õrnalt, ilma puhastusvahendeid kasutamata. Visuaalselt rabav: BMW logo lapil ja praktilisel hoiukotil.

BMW Care’i hooldustooted, BMW aknapesuvahendi kontsentraat

BMW aknapesuvahendi kontsentraat.

BMW aknapesuvahendi kontsentraat toimib tuuleklaasi ja esitulede survepesusüsteemi tugevalt kontsentreeritud puhastuslisandina. See eemaldab pori, putukajäägid, autopesuvahad ja õlise mustuse usaldusväärselt ning triipe jätmata.

BMW Natural Airi stardikomplekt, kivi lainetes

BMW NATURAL AIRI STARDIKOMPLEKT.

BMW Natural Airi stardikomplektiga saad nautida meeldivat lõhna sõiduki salongis kogu teekonna jooksul. Komplekt koosneb reguleeritavast lõhnahoidikust ja värskendavasse Mountain View lõhnavalikusse kuuluvast vahetatavast lõhnapulgast. Lihtsalt kinnita lõhnahoidik oma sõiduki ventilatsiooniava võre külge.

BMW ORIGINAALVELJED, -REHVID JA -TARVIKUD SUVEKS.

„Minu rattad: suveks kohandatud.“

Just nii, nagu sulle meeldib: Meie lai valik BMW originaal-suverattaid pakub eksklusiivseid disainivalikuid kõikides suurustes. Lisaks silmapaistvale visuaalsele täiendusele saab sinu BMW ka kõrgema edasimüügiväärtuse. Sõltuvalt ratastest naudid sa lausa veelgi paremat dünaamilist reaktsiooni, tänu tipptasemel tootmisprotsessidele, kaalu vähendamisele ning mudelipõhistele ohutus- ja sõidudünaamikakatsetele.
BMW originaalveljed, -rehvid ja -tarvikud suveks, naine koeraga nõjatub rannal vastu BMW-d
BMW G20, 19-tolline M Performance’i kergmetallvelg Y-spoke style 898 M toonis Frozen Gunmetal Grey, suverataste täiskomplekt

19-tolline M Performance’i kergmetallvelg Y-spoke style 898 M toonis Frozen Gunmetal Grey, suverataste täiskomplekt.

Kvaliteetsed 19-tollised M Performance’i kergmetallveljed Y-spoke style 898 M on toonis Frozen Gunmetal Grey ning M Performance’i tähtlogoga. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 8J × 19 ja rehvisuurusega 225/40 R19 93Y XL ees ning veljesuurusega 8,5J × 19 ja rehvisuurusega 255/35 R19 96Y XL taga.

Toote juurde
BMW G20, 19-tolline M BMW kergmetallvelg Double-spoke style 793 Bicolor (Night Gold, läikivtreitud), suverataste täiskomplekt

19-tolline M BMW kergmetallvelg Double-spoke style 793 Bicolor (Night Gold, läikivtreitud), suverataste täiskomplekt.

Kvaliteetsed 19-tollised BMW kergmetallveljed Double-spoke style 793 on disainitud toonis Bicolor Night Gold ning läikivtreitud. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 8J × 19 ja rehvisuurusega 225/40 R19 93Y XL RSC ees ning veljesuurusega 8,5J × 19 ja rehvisuurusega 255/35 R19 96Y XL RSC taga.

Toote juurde
BMW G20, 18-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 796 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt

18-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 796 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt.

Kvaliteetsed 18-tollised M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke Style 796 M on disainitud toonis Jet Black matt ning kannavad värvilist M-logo. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 7,5J × 18 ja rehvisuurusega 225/45 R18 95Y XL ees ning veljesuurusega 8,5J × 18 ja rehvisuurusega 255/40 R18 99Y taga.

Toote juurde
BMW U11, 21-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 877 M Bicolour (Jet Black, läikivtreitud), suverataste täiskomplekt

21-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 877 M Bicolour (Jet Black, läikivtreitud), suverataste täiskomplekt.

Kvaliteetsed 21-tollised M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke Style 877 M on disainitud toonis Bicolour Jet Black uni ning läikivtreitud. Suverataste täiskomplekt koos rehvirõhu jälgimise süsteemiga, velje suurus 8J × 21, rehvimõõt 245/35 R21 96Y XL.

Toote juurde
BMW G70, 20-tolline M Performance’i kergmetallvelg Y-spoke 911 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt

20-tolline M Performance’i kergmetallvelg Y-spoke 911 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt.

Kvaliteetsed 20-tollised M Performance’i kergmetallveljed Y-spoke style 911 M on disainitud värvitoonis Jet Black matt. Rehvirõhuanduriga suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 9J × 20 ja rehvisuurusega 255/45 R20 105Y XL ees ning veljesuurusega 10,5J × 20 ja rehvisuurusega 285/40 R20 108Y XL taga.

Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW vabalt liikuv rummukork

BMW vabalt liikuv rummukork.

Vabalt liikuv BMW rummukork koosneb BMW logost, mis enam rattaga kaasa ei pöörle, vaid jääb horisontaalseks. Rummukorki saab paigaldada kõigile BMW kergmetallvelgedele jaotusringjoone läbimõõduga 112 mm.

Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, M Performance’i rehvikotid

M Performance’i rehvikotid.

Eksklusiivne võidusõidutunne sinu garaažis: M Performance’i rehvikotid kaitsevad määrdumise eest nii juhti kui ka sõidukit. Tugevam haare tagab rataste mugavama transpordi. Spetsiaalse märgistuse tõttu saab üksikuid rehve igal ajal kiiresti sobitada. Sportliku M Performance’i disainiga.

Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW logoga ventiilikorgid

BMW logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Ühtlasi muudavad need velje väljanägemise paremaks. Nelja ventiilikorgiga komplekt. BMW logoga.

Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW M-logoga ventiilikorgid

BMW M-logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Ühtlasi muudavad need velje väljanägemise paremaks. Nelja ventiilikorgiga komplekt. M-logoga.

Toote juurde
BMW velgede ja rehvide hooldus, BMW X1 U11, taustal kaks inimest BMW sõidukil päikese käes

BMW VELGEDE JA REHVIDE HOOLDUS.

Me ei vaheta ainult sinu talve- ja suverehve, vaid kontrollime ka rehviturvise sügavust ning pidureid. Pakume velje- ja rehvivahetust (sh tasakaalustamist) parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Kontrollime ja hooldame suurima hoole ja täieliku pädevusega. Meie professionaalse rattahoiustamisega (sh pesemine ja tasakaalustamine) väldid stressi ja säästad ruumi.

BMW CHARGINGU ORIGINAALTARVIKUD.

„Suvistest tunnetest laetud: minu autoreis.“

Kui soovid suveks valmis olla, peaks lisaks vajalike tarvikute omamisele olema täis laetud ka sinu aku. Vaata meie BMW Chargingu originaaltarvikuid, mis sobivad täiuslikult sinu elektriauto vajadustega. Et saaksid suve enda omaks muuta.

Loe lisaks
BMW Chargingu originaaltarvikud, BMW G20, BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Nagu tankla sinu kodus. Seinale kinnitatav BMW Wallbox laeb BMW akut kiiresti, usaldusväärselt ja mugavalt kuni 22 kW võimsusega. Juurdepääsu BMW Wallboxile saad hallata ka My BMW rakenduse kaudu.

Loe lisaks
BMW Chargingu originaaltarvikud, BMW G20, BMW paindliku kiirlaadija stardikomplekt

BMW paindliku kiirlaadija stardikomplekt.

BMW paindlik kiirlaadija on mobiilne kodulaadija kõigile elektrisõidukitele. Selle komplektiga on kodumajapidamise pistikupesast võimalik saavutada kuni 2,3 kW (tüübid E+F, Schuko, 10 A) maksimaalne laadimisvõimsus. Kiirlaadimise muudavad võimalikuks lisavarustuses saadaval adapterkaablid, mida on võimalik kasutada tööstusvoolupistikutes kuni 11 kW-ga laadimiseks.

Loe lisaks
BMW Chargingu originaaltarvikud, BMW U11, BMW laadimiskaabel (Mode 3, ühefaasiline)

BMW laadimiskaabel (Mode 3, ühefaasiline).

BMW laadimiskaabel on 5 m pikk ning hõlbustab Mode 3 toega avalikes laadimisjaamades kiiret ja lihtsat laadimist. BMW elektri- ja hübriidsõidukeid saab laadida ühefaasiliselt, seega oluliselt kiiremini kui kaasasoleva standardse laadimiskaabliga. See on võimalik kogu Euroopas tänu ECE standardile vastavale pistikule.

Loe lisaks

BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS SINU KEVADEKS JA SUVEKS.

„Minu eriline rõhujoon suvel.“

See on sinu suvi ning sinu aeg särada. BMW M Performance’i lisavarustusega* annad oma BMW-le maksimaalse individuaalsuse ja ehtsa võidusõiduiseloomu. Seega tee oma BMW-st tõeline pilgupüüdja ning muuda see suvi enda omaks – ilma kompromissideta.

 

* Kõik näidatud sõidukiosad ei ole turuletoomise ajal saadaval. Näidatud kleebiskate ei ole M Performance’i lisavarustuse osa.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW G87, M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur, vasakpoolne

M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur, vasakpoolne.

Näita iseloomu: M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur toob sõiduki silmatorkava välimuse eriti eksklusiivselt esile.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW G87, M Performance’i titaanist väljalaskesüsteem

M Performance’i titaanist väljalaskesüsteem.

M Performance’i summutisüsteem lummab oma kompromissitu autospordiheliga. Summuti ja sportlik summutitorumoodul on valmistatud täielikult võidusõidukvaliteedis titaanist.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW G87, M Performance’i süsinikkiust küljekarbilaiendus, parempoolne

M Performance’i süsinikkiust küljekarbilaiendus, parempoolne.

Dünaamiline elegantsus kohtub isikupärase atleetlikkusega: M Performance’i küljekarbilaiendused rõhutavad selgelt sõiduki sportlikku välimust. Need on ka kergekaalulised, kõrge suunastabiilsusega ja täiuslikult sobivad.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW G87, M Performance’i rool Pro

M Performance’i rool Pro.

Vaatamata nurkadele ja kantidele on kõik suurepäraselt läbimõeldud: M Performance’i rool Pro loob juhikohal eksimatu autosporditunnetuse. Selle silmatorkav kuju ja iseloomulik Alcantaraga kaetud haardeala pole mitte ainult visuaalselt muljetavaldav, vaid pakub ka vahetumat juhtimiskogemust. Helesinise motospordi nahkribaga.

Loe lisaks

BMW SERVICE.

BMW SERVICE’I TÄIELIK ULATUS.

BMW Service, BMW töötaja nõustab klienti

Tutvu meie teiste atraktiivsete hoolduspakkumistega ja leia täiuslik teenus, mis sobib sinu BMW mudelile, vastab sinu individuaalsetele vajadustele ning tagab muretu ja eheda sõidunaudingu.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, BMW G26, mees seisab kiviserval, taustal BMW sõiduk

Sinu vajaduste järgi kohandatud pikaajaliste hooldusteenuste pakkumised fikseeritud hinnaga.

BMW VALUE SERVICE.

BMW Value Service, BMW X2 G05, mees ja naine seisavad garaaži sissesõiduteel BMW sõiduki kõrval

Ahvatlevad pakkumised vähemalt viis aastat vanadele BMW mudelitele.

My BMW rakendus.

My BMW rakendus, BMW iX i20, naine kõnnib BMW sõiduki ees, nutitelefon käes

My BMW rakendus pakub ka lihtsalt viisi hooldus- ja teenindusaegade haldamiseks.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW sõidukid hoone ees koos BMW teenusekonsultatsiooniga

BMW SERVICE.

BMW Service Partner tagab, et oled koos oma BMW-ga parimates kätes. Alates BMW Service Inclusive’i pikaaegsetest hoolduspakettidest ja BMW Value Service’i ahvatleva fikseeritud kõikehõlmava hinnaga teenustest kuni kontaktivabade teenuste, BMW originaalmootoriõli ja paljude teiste individuaalsete teenusteni, pakume sulle alati optimaalset lahendust – igale BMW mudelile, sinu isiklikele vajadustele vastavalt ning paljude muretute kilomeetrite nimel, mis sind veel ees ootavad.

MEIL ON VASTUSED SINU REHVIKÜSIMUSTELE.

  • Milline on õige rehvirõhk?
  • Millal ja kui tihti peaksin rehvirõhku kontrollima?
  • Mis on BMW tähemärgisega rehvid?
  • Kuidas leian oma sõidukile sobivad rehvid?
  • Millal on aeg suverehvide jaoks?
  • Kas peaksin oma rehvid alles jätma või välja vahetama?