JOY DOESN’T KEEP YOU WAITING.

BMW Fast Lane Service.

Make the most of a service that fits your daily routine. Precise, flexible appointment scheduling means you can stick to your plans and make optimum use of the waiting time.

Loe lisaks

SISSEJUHATUS.

BMW Fast Lane Service pakub laia valikut hooldusi ja parandusi, mis teostatakse BMW-le omase asjatundlikkusega võimalikult lühikese ajaga. Selleks et sinu BMW jääks BMW-ks, kasutame ainult BMW originaalosi. Samal ajal kui sinu auto kallal töötame, võid teha klientide ooteruumis tööd, kasutada internetti või lõõgastuda tassi kohviga. Või miks mitte teha proovisõit ühega meie uusimatest BMW mudelitest. BMW Fast Lane Service tagab sinu BMW laitmatu töökorra taastatuse kokkulepitud ajaks.

MIDA PAKUME.

Alati heades kätes: BMW Fast Lane Service pakub laia hoolduste ja paranduste valikut. Olenemata sellest, millist hooldust vajad, kasutame alati BMW originaalosi.
• Hooldustööd, nt õlivahetus
• Kuluvosade nagu piduriklotside ja -ketaste parandus
• Velgede/rehvide vahetus
• Kosmeetilised, nt klaasi ja mõlkide parandused
Meie kiire, asjatundliku teeninduse täiendav eelis on, et teile ei teki lisakulusid, nt seoses asendusautoga. Räägi oma BMW Service Partneriga hooldusest, mida vajad.

INDIVIDUAALNE KOHTUMISTE KAVANDAMINE.

Ära kaota aega: kui soovid oma BMW hooldust, kuid ei soovi sellest terveks päevaks loobuda, helista meile ja lepi kokku aeg. Kontrollime, kas vajalikku hooldust on võimalik sooritada viivitamatult BMW Fast Lane Service kaudu. Arutame läbi töö, mida on vaja teha, ja lepime eelnevalt kokku selle maksumuse ning ajakulu. Sinu BMW läbib esmaklassilise hoolduse ja on kokkulepitud ajal järeletulekuks valmis. Head reisi!