Väike tüdruk joonistab värviga valgele BMW-le.

PÜSIVAD MÄLESTUSED PEAKSID OLEMA VÄÄRTUSLIKUD. MITTE KALLID.

Usalda oma standardit. BMW remonditeenused.

Mõnesid erilisi mälestusi meeldib meile meenutada – mõned mälestused soovime aga unustada. Hoides BMW-d ustava kaaslasena enda kõrval, saad neid mälestusi suurel hulgal koguda. Kuid on ka seiklusi, mida sooviksid ehk olematuks teha. BMW remondi- ja hooldusteenused aitavad jäädavalt meenutada meeldivaid hetki – isegi kui sinu sõiduk on vahepeal joonistusplokiga segi aetud. Meie spetsialistid jagavad sinu kvaliteedi-, eetika- ja ohutusstandardeid ning tagavad, et sa ei pea neist ainulaadsetest hetkedest lahku minema – isegi kui need on jäädvustatud värviviimistlusele.

Loe lisaks
PÜSIVAD MÄLESTUSED PEAKSID OLEMA VÄÄRTUSLIKUD. MITTE KALLID.Usalda oma standardit. BMW remonditeenused.
Naine istub BMW-s ja naeratab.

TAASTATUD JÄLGI JÄTMATA.

Elu jätab oma jälje. Meile kõigile – ja meie autodele. BMW remonditeenused tagavad, et asjatundjad on sinu jaoks alati saadaval – koos asjatundlike töötajate, uusimate remondimeetodite ja BMW originaalosadega. Nad taastavad kiirelt ja asjatundlikult algse seisukorra – ilma jälgi jätmata. Seega ei ole eriliste hetkede aeg lihtsalt asendatud, vaid algne seisukord taastatakse nii kiiresti kui võimalik.

SA EI SAA NEID ERILISI HETKI JÄÄDVUSTADA. AGA SA SAAD NEIST HOOLIDA.

PISIASJAD ON KÕIGE TÄHTSAMAD.

Just detailid on need, mis määravad ära suure pildi ja kujundavad meeldivaid hetki. Väga sarnane on olukord ka sinu BMW-ga. Just sellepärast kindlustab sinu BMW teeninduspartner, et väikesed kahjustused muutuvad taas nähtamatuks ning auto särab nagu esimesel päeval. Olenemata sellest, kas kere värviviimistluses on mõlk või kriimud, polstris rebend või kahjustatud tuuleklaas – BMW Cosmetic Repair & Care teenused teevad kiiresti ja täpselt kõik selleks, et saate keskenduda ainult meeldivatele detailidele.

Mees puudutab tundlikult oma BMW-d.
Viimistleja pihustab värvi BMW esiosale.

BMW VÄRVIPARANDUSED.

Värvikriimustus rikub sõiduki väljanägemist. Värviviimistluse kohtparandusega kõrvaldab BMW teeninduspartner väiksemad värvikahjustused järeleproovitud kvaliteediga: kiiresti ja täpselt keskkonnasõbraliku BMW ColorSystemi abil. Eriline töötlus ja osaline värvimine eemaldavad värviviimistluses olevad täkked, kahjustused või väikesed kriimustused ilma kereosi eemaldamata – särava lõpptulemusega.
BMW teeninduse töötaja istub kaassõitja istmel ja kontrollib seda.

BMW SALONGIPARANDUS.

Igapäevane kasutamine jätab jälje. Tõenäoliselt sa ei soovi, et istmete nahkpolster seda sulle pidevalt meelde tuletab. See ei ole üldse probleem! BMW salongiparanduse abil on nahkistmete igapäevase kasutuse jäljed kiiresti ja lihtsasti kaotatavad. Sel moel saad iga algavat päeva tervitada istmete värske väljanägemisega.
BMW teeninduse töötaja kontrollib BMW klaasi.

BMW KLAASIPARANDUS.

Üks väike kivike võib selle kauni hetke ühe hoobiga hävitada. Sellest võib saada mõra tuuleklaasis, mis toob kaasa esiklaasi kalli vahetuse. Alati ei ole see siiski vajalik – kui täke ei ole otse vaateväljas, saab klaasi parandada kiiresti ja hõlpsalt. Selleks, et kindlustada selge vaade sinu väärtuslikele hetkedele. * Kaskokindlustuse olemasolul on see enamasti tasuta.
BMW teeninduse töötaja parandab BMW tagumist põrkerauda.

BMW PLASTIPARANDUS.

Silmapiiri avardamine tähendab mõnikord ka takistuste ületamist. Selle käigus mõne täkke või kriimu saamine põrkerauale on imelihtne. Kuid tänu BMW plastiparandusele on väikeste kahjustuste kõrvaldamine välistelt plastosadelt kiire ja lihtne. See tagab, et ehe takistussõit ei jäta nähtavaid jälgi.
BMW teeninduse töötaja poleerib BMW tagaosa.

BMW MÕLGIPARANDUS.

Esmamulje loeb. See käib ka sinu auto kohta. Sellepärast eemaldab sinu BMW teeninduspartner rahetormis või parkimisel tekkinud või muud väikesed kahjustused uuendusliku BMW mõlgiparandusmeetodiga. Nii jätad alati hea mulje – ja ei mingit depressiooni.
BMW teeninduse töötaja parandab BMW velge.

BMW VELJEPARANDUS.

Me ei leiuta ratast, kuid me võime sellele anda uue välimuse. Väike tähelepanematus võib kaasa tuua kriibitud velje. Tavaliselt on see õnneks kosmeetiline kahjustus ning parandatav sinu teeninduspartneri juures uuendusliku täiteaine ja värvimisega. Ning sinu BMW kergmetallvelg näeb välja nagu uus. Velje asendamine võib osutuda vajalikuks vaid siis, kui vigastus on suur.
Naine vaatab eemalt. BMW möödub tema tagant.

KUHU IGANES TEEKOND SIND VIIB. OLEME ALATI OLEMAS, ET AIDATA.

Meie oleme sinuga – kõikjal ja alati. Rikke või õnnetuse korral oleme sinu teenistuses 365 päeva aastas, ööpäev läbi, kodus ja välismaal. Kergesti kättesaadavad telefoni teel, iDrive menüü või BMW Connected rakenduse kaudu. Loe lähemalt abiteenuse BMW Autoabi kohta.