THE NEW

4

UHIUUS BMW 4.SEERIA GRAN COUPÉ.

BMW 430i Gran Coupé[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 7,6 - 6,8; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 173 - 156


[1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

SÕIDUNAUDING.

Uus BMW 4. seeria Gran Coupé ühendab sportliku võimsuse elegantse disaini ja dünaamiliste sõiduomadustega. Auto välisilmet kaunistavate moodsate kujunduselementide hulka kuuluvad suur geomeetriline võrguga BMW iluvõre ja uue välimusega sportlikud tagatuled. Salongis rõõmustavad meeli uuenduslik tehnoloogia, stiilne polster ja erakordne mugavus. Avasta kõik uue BMW 4. seeria Gran Coupé mudelivariandid, varustusvõimalused ja tehnilised andmed ning ka arvukad liisingu- ja finantseerimisvõimalused.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

   BMW 430i Gran Coupé
   BMW 430i Gran Coupé

   Võimsus[1]

   180 kW (245 hj)

   Pöördemoment[1]

   400 Nm

   0–100 km/h[1]

   6,2 s

   Tippkiirus[1]

   250 km/h

   BMW 430i Gran Coupé[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 7,6 - 6,8; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 173 - 156


   [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

   BMW 4. seeria Gran Coupé (G26), uue disainikeelega välisilme

   STIILNE VÄLIMUS. KUSTUMATU MULJE.

   Lauge katusejoon rõhutab uue BMW 4. seeria Gran Coupé elegantset välimust. Välimuse muljetavaldavalt selgeid jooni rõhutavad mati kroomitud raamiga kaheosaline neerukujuline iluvõre, tagatulede täpne optika ja summutitoru ümmargused iluliistud. Salongis avaldavad muljet uue disainiga juhtpaneel, kahe kodaraga rool ja meekärjekujulised ventilatsiooniavad. BMW 430i Gran Coupé sõidudünaamika garanteerib igal teekonnal unustamatud hetked.

   Koosta

   SINU UUS BMW 4. SEERIA GRAN COUPÉ.

    Infosisu kohatäide

    VÄLISDISAIN

    IGAS MÕTTES DÜNAAMILINE.

    BMW 4. seeria Gran Coupé (G26) M-kõrgläikega Shadowline

    VEIDI TUMEDAM. VEIDI ELEGANTSEM.

    M-kõrgläikega Shadowline’i keredetailid sobivad BMW iga värvitooniga. Must värv akende ja peeglite ümber rõhutab auto siluetti.

    SALONGI DISAIN

    MUGAVUSE JA ELEGANTSUSE KOOSKÕLA.

    BMW 4. seeria Gran Coupé (G26) uue disainiga juhiruum ja juhtpaneel

    ROHKEM VÕIMSUST, FUNKTSIOONE JA SELGUST.

    Istu autosse ja tunne end mõnusalt. Meekärjekujulised ventilatsiooniavad ja kaunilt vormitud näidikupaneel annavad ruumi ainulaadsele sõiduelamusele. Dünaamiliste tuledega valgustus loob ainulaadse elamuse.

    TEHNOLOOGIAD

    INTELLIGENTNE ABISÜSTEEM.

    BMW 4. seeria Gran Coupé (G26) BMW iDrive OS 8.5

    VEELGI OTSESEM JUURDEPÄÄS KÕIKIDELE FUNKTSIOONIDELE.

    Uus avakuva koos kiirvalikufunktsiooniga. BMW operatsioonisüsteemiga 8.5 on meelelahutus ja kontaktid vaid puudutuse kaugusel.

    JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS.

    Alati õigel sõidurajal ja õige pikivahega.

    Juhtimisassistent Professional hoiab sinu sõiduki turvaliselt oma sõidurajal ja eesolevast sõidukist ohutus kauguses kiirusel kuni 210 km/h. Täiendav eelis – eriti liiklusummikutes. Hädaolukorra tekkimisel pidurdab sinu BMW end seisma ja sõidab automaatselt ka edasi.

    Rohkem kaameraid lihtsamaks parkimiseks.

    Parkimisassistent Plus annab parkimisel ulatusliku ülevaate. Lisakaamerad edastavad ruumilise vaate sõiduki ümbrusest juhtekraanile. Nii näed kohe, kui palju manööverdamisruumi sul on.

    Kaugtuled ükskõik millal.

    BMW selektiivne kaugtulede valgusvihu reguleerimine tagab automaatselt, et sinu sõiduki kaugtuled ei pimesta teisi juhte. Kaugtulesid ei pea käsitsi välja lülitama. Ja sul on alati optimaalne ülevaade eesolevast teest.

    Jäta oma sõiduki võti koju.

    Ühilduvast mobiilseadmest saab BMW digitaalne võti. Saad avada ja käivitada oma BMW nutitelefoni või -kellaga. Digitaalset võtit saad kuni viie inimesega jagada.

    Näed ühe pilguga rohkem.

    BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase navigatsiooni- ja sõiduteabe otse sinu vaatevälja. Liitreaalsuse vaates näidatakse sõidujuhiseid reaalajas videopildil juhtpaneelil ja näidikupaneelil.

    BMW 4. seeria Gran Coupé finantseerimine ja liisimine

    LIISIMINE JA FINANTSEERIMINE

    SINU UUS BMW 4. SEERIA GRAN COUPÉ

    Täiusta oma personaalset liisingu- või laenutoodet, kaasates ühte paketti ka atraktiivseid teenuseid ja kindlustuse.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW 4. SEERIA GRAN COUPÉ KOHTA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW 430i Gran Coupé[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 7,6 - 6,8; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 173 - 156


    [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad etalonkütuseid ELi määruse 715/2007 kohaselt. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuari värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html


    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.