UUS iX1

AJALOO ESIMENE BMW iX1: MOOTORID JA
TEHNILISED ANDMED.

UUS iX1AJALOO ESIMENE BMW iX1: MOOTORID JA<br> TEHNILISED ANDMED.

Uue BMW iX1 olulisimad faktid ja arvud lühidalt.

Energiatarve ja elektriline sõiduulatus

Sooritusvõime näitajad, nagu võimsus, pöördemoment ja kiirendus

Mass, mõõtmed, velje- ja rehvimõõdud

Loe lisaks
Vali mudel
Vali käigukast

Hind alates

Süsteemi võimsus

Kütusetüüp Elektriline
Käigukast 1-käiguline, automaat

Energiatarve ja sõiduulatus.

 • BMW iX1 xDrive30
  Energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 18,1–16,8
  Sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 417–440

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

 • Sooritusvõime, tarbimise ja CO₂-heite näitajad viitavad standardkäigukastiga sõidukitele.


  (1) Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsele juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

  (2) Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

  (3) Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisatarbijate kasutamisest. Näidatud vahemikud põhinevad WLTP parimal juhul. Laadimisaeg kehtib 23-kraadise välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda.

  (4) EÜ tühimass viitab sõiduki põhivarustusele ja ei sisalda lisavarustust. Tühimass sisaldab 90% ulatuses täidetud kütusepaaki ja 75 kg juhi kaalu. Lisavarustus võib mõjutada sõiduki massi, kandevõimet ja tippkiirust, kui valitud varustusel on mõju sõiduki aerodünaamikale.

  (5) Ajutine lisavõimsus <10 sekundit üle märgitud nimiväärtuse