BMW M135i xDrive seab kompaktautode klassis standardid. Varustatud kõrgeid pöördeid armastava M TwinPower Turbo 4-silindrilise bensiinimootoriga, pakub BMW M 135i puhast sõidunaudingut juba esimesest sekundist. Suurepäraselt häälestatud šassii tehnoloogiate koosmõju, nagu näiteks M-diferentsiaal, BMW xDrive, Steptronic Sport käigukast ja M Sport juhtimine võimaldab suurepärast liikuvust ja parimat võimalikku kurvivõttu. Välisilmes rõhutavad atleetlikku iseloomu äratuntavad detailid, nagu M135i xDrive’ile omane kahepoolne võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, M tagaspoiler ja kaks 100mm summutitoru.

Disain, mis juba pilgust adrenaliini tekitab. Võimsus, mida tunned juba esimesest hetkest. Kombineerituna absoluutse täpsuse ja erakordse reaktsioonivõimega, mis sportlikule sõidukogemusele uue tähenduse annavad, väljendab BMW M550d xDrive Touring puhast stiili, mitmekülgsust ja ammendamatut jõudu.

Ta sõidab vastavalt oma reeglitele. Tänu iseloomulikule disainile, jõulisele sooritusvõimele ja jäljendamatule sõidudünaamikale tagab BMW M440i xDrive Coupé, et adrenaliini tase jääb püsivalt kõrgeks. Tõhus BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor, M-aerodünaamikapakett ja eksklusiivsed Cerium Grey toonis disainirõhutused garanteerivad kananaha esimesest pilgust ja rõhutavad selle energilise sportliku kupee sõltumatut iseloomu.

Avatud maksimaalsele intensiivsusele. Varustatud M Competition paketi ja 450 hj M TwinPower Turbo kuuesilindrilise reas-bensiinimootoriga autospordist üle võetud uuendustega, seob BMW M4 Cabrio omavahel adrenaliiniküllaselt suure sooritusvõime ja kõikehõlmava sõidunaudingu. Kui M-mootor koos topeltsiduriga seitsmekäigulise M-käigukastiga annab sõidukile pidurdamatu võimsuse, siis aktiivne M-diferentsiaal, kohanduv M-vedrustus ja M Servotronic teevad võimalikuks jõulise ja täpse juhtimise. Sõidukogemus, millele pole vastast – konkurentsi võib pakkuda ehk vaid alla lastud katusega sõitmine. See lennutab M-sõidukogemuse täiesti uuele tasemele.

Meelierutavalt elegantne vorm. Võimsam kui kunagi varem. Uue põlvkonna BMW M5 on tipptasemel inseneritöö ja innovaatiliselt nutika sõidu kehastus. Liikudes edasi sõidudünaamika seniavastamata piiride suunas.

Muljetavaldav jõud, eriline šassii ülesehitus, mis hõlmab ka kõiki olulisi juhtsüsteeme ning karakteristlikud aktsendid kõrgläikelises mustas värvis – BMW M5 Competitioni nendel funktsionaalsustel on vaid üks eesmärk: olla konkurentidest maksimaalselt ees.

BMW M550i xDrive Sedan ja BMW M550d xDrive Sedan avaldavad sportlikkuse, mugavuse ja tõelise sobivusega igapäevaseks kasutamiseks. Varustatuna 390 kW (530 hj) mootoriga, loob BMW M550i hulgaliselt dünaamilisi sõidukogemusi. Täiuslikult häälestatud komponendid, nagu intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive ja kohanduv M-vedrustus Professional, tagavad optimaalsel tasemel sõidustabiilsuse ja liikuvuse.

Uus BMW M760Li xDrive Sedan võimsa BMW TwinPower Turbo 12-silindrilise bensiinimootoriga ühendab elegantsuse ja sportlikkuse. Koos M-sportpaketiga, samuti eksklusiivse M Performance’i varustuse ja rohkete disainielementidega näitab see kirge dünaamika vastu.

Luksusliku sõidu tõeline tipp: BMW M8 Competition Coupé M xDrive on kõige võimsam ja ekstravagantsem sõiduk BMW M8 Coupé perekonnas. Selle M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor arendab silmapaistvad 460 kW (625 hj). Koos arvukate kõrgtehnoloogiliste autospordist innustatud ajami- ja vedrustuse komponentidega kindlustab see võrreldamatu sõidukogemuse. Autospordist pärineva DNAga esindab see BMW M insenerimeisterlikkust ja kindlustab adrenaliinirohke sõidunaudingu kõige kõrgemal tasemel.

M xDrive‘iga BMW M8 Coupé pakub luksuslikku keskkonda ja ümberlükkamatut autospordi tunnet, mis on loodud sõidudünaamika piiride liigutamiseks. M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor pakub muljetavaldavat 441 kW (600hj) ja pöördemomenti 750 Nm. Silindrikambriülene väljalaskekollektor optimeerib reaktsioonivõime, kaks TwinScroll väljalaske turboülelaadurit suurendavad võimsust. M-mootor, sarnane autospordis kasutatavale, kindlustab suurepärase sooritusvõime koostöös kaheksakäigulise Drivelogic-süsteemiga M Steptronic automaatkäigukastiga, kohanduva M-vedrustuse ja aktiivse M-diferentsiaaliga – M-sõidunauding on tagatud viimses kui ühes sekundis.

BMW M850i xDrive Coupé pakub erakordset kooslust mugavusest, sooritusvõimest ja ökonoomsusest. Selle võimas M TwinPower Turbo kaheksasilindriline 4,4-liitrine bensiinimootor, 390 kW (530 hj) ja 750 Nm pöördemoment pakuvad innustavat sõidunaudingut igal ajahetkel. BMW xDrive’i nelikveosüsteem koos M Sporti diferentsiaali, kohanduva M-vedrustuse ja elektromehaanilise aktiivse kõikumisvastase süsteemiga kindlustavad erakordse sõidudünaamika, täiusliku veojõu ja optimaalse suunastabiilsuse. Viimane võimaldab iseäranis dünaamilist kurvivõtmist ja koostöös teiste võimsate süsteemidega paneb südame kiiremini tuksuma.

BMW 8. seeria Cabrio M-mudelite valiku tipus on xDrive’iga BMW M8 Competition Cabrio. See väljapaistev suure sooritusvõimega kabriolett pakub optimaalset kombinatsiooni mugavast igapäevakasutamisest ja motospordist inspireeritud võimsusest, ainulaadsetest disainidetailidest ja luksuslikust salongist. Suure võimsusega 460 kW (625 hj) M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootoriga ning optimeeritud kõrge sooritusvõimega autospordi juurtega osadega varustatuna viib see luksuslik sportkabriolett oma jõudluse abil lahtise katusega sõitmise täiesti uuele tasemele. Lisaks on sellel palju uuenduslikke tehnoloogiaid, mis muudavad iga teekonna äärmiselt mugavaks.

Adrenaliinist täidetuna päikese suunas: Kompromissitu sooritusvõime ja vastupandamatult luksuslik õhkkond muudavad BMW M8 Cabrio M xDrive suure võimekusega sportautoks, mis pakub äärmiselt avatud sõidunaudingut. Lisaks suure sooritusvõimega 441 kW (600 hj) M TwinPower Turbo kaheksasilindrilisele bensiinimootorile on selle taga erinevad autospordist inspireeritud jõuülekande- ja sõidudünaamikakomponendid nagu kaheksakäiguline Drivelogic-süsteemiga M Steptronic käigukast, kohanduv M-vedrustus ja aktiivne M-diferentsiaal. Sellel avatava katusega sportautol on erakordne potentsiaal, see on eriliselt nobe ja manööverdusvõimeline, olles täiuslik kiireteks sprintideks ja järskudeks kurvideks maailma kõige ilusamatel teedel. Samuti on auto varustatud murranguliste ühenduvus- ja juhiabitehnoloogiatega, mis pakuvad modernset ja eriti mugavat mobiilsust.

BMW M850i xDrive Cabrio on avangardistliku disaini, kõrge eksklusiivsuse taseme ning suurepärase mugavuse, dünaamilise jõu ja tõhusa sooritusvõime tasakaaluga. Selle võimas M TwinPower Turbo kaheksasilindriline 4,4-liitrine bensiinimootor, 390 kW (530 hj) ja 750 Nm pöördemoment pakuvad suurepärast väljundvõimsust. Intelligentne BMW xDrive nelikveosüsteem koos M Sport diferentsiaali, kohanduva M-vedrustuse ja 20-tolliste suure sooritusvõimega rehvidega tagab meeliergutava sõidunaudingu ja suure sõidumugavuse. Sellele tasakaalus BMW M850i xDrive Cabrio üldkontseptsioonile paneb punkti suur hulk uuenduslikke tehnoloogiaid, ja juhiabisüsteeme, mis teevad iga sõidu täielikuks naudinguks.

BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid on erakordsed neljaukselised sportautod, milles on ühendatud ülim dünaamika ja väledus, sportlik ja elegantne disainikeel ning äärmiselt luksuslik salong igal mudelil.


Seda luksuslikku mudelivalikut juhib BMW M8 Competition Gran Coupé, äärmiselt võimas sportauto. Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor pakub erakordset võimsust 460 kW (625 hj) ja kasutab seda sõiduki edasipaiskamiseks 0-100 km/h suurepärase 3,2 sekundiga. Tipptasemel komponendid, mis on pärit autospordist, koos M xDrive nelikveoga standardvarustuses, pakub see M sõiduk kõrgeimat sõidudünaamikat ja väledust.


xDrive nelikveoga BMW M8 Gran Coupé on luksuslik sportauto, mis garanteerib tipptasemel sooritusvõime ja adrenaliinist laetud sõidunaudingu. Selle lubaduse vundamendiks on suure sooritusvõimega 441 kW (600 hj) M TwinPower kaheksasilindrilise bensiinimootori kõrval hulk autospordist innustust saanud jõuülekande- ja vedrustuse komponendid, nagu näiteks kaheksakäiguline Drivelogic-süsteemiga M Steptronic käigukast, kohanduv M-vedrustus ja aktiivne M-diferentsiaal.


BMW M850i xDrive Gran Coupé pakub optimaalse kombinatsiooni sportlikkusest ja igapäevasest praktilisusest. Selle võimas M TwinPower Turbo 4,4-liitrine, kaheksasilindriline bensiinimootor arendab 390 kW (530 hj), pöördemomendiga 750 Nm. Optimaalselt häälestatud jõuülekande ja vedrustuse komponentide koostöö tulemuseks on vilgas ja äärmiselt dünaamiline sõidukogemus - perfektselt täiendatud juhile orienteeritud juhikoha ja sportlikult luksusliku salongikontseptsiooniga.

BMW X3 M sõiduautod ühendavad BMW X3 BMW M eksklusiivsete sportlike joontega. Motospordi-DNAga BMW X3 M pakub kõrgeima taseme sõidudünaamikat, mille viib uutesse kõrgustesse BMW X3 M Competition, mis on oma maksimaalse väljundvõimsuse ja eksklusiivsuse tasemetega igal teel ja võidusõidurajal lihtsalt vapustav. BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d mudelid pakuvad sooritusvõime, mugavuse ja ökonoomsuse muljetavaldavat tasakaalu.

BMW X3 M Competitionit veab edasi ülimalt võimas suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor. Oma 375 kW (510 hj) ja 600 Nm pöördemomendiga kiirendab sõiduk nullist 100 kilomeetrini tunnis hingematva 4,1 sekundiga. M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka kaheksakäigulise M Steptronic käigukasti kooslus tagab maksimaalse sõidudünaamika ja liikuvuse.

BMW X3 M-l on suure sooritusvõime M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor, mis pakub muljetavaldavat 353 kW (480 hj). Jõuline 600 Nm pöördemoment tagab järsu kiirenduse 100 kilomeetrini tunnis 4,2 sekundiga. M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka kaheksakäigulise M Steptronic käigukastiga varustatuna pakub BMW X3 M kõrgeima taseme sõidudünaamikat.

BMW X3 M40i paneb liikuma võimas M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor. Jõuallikas varustab 265 kW (360 hj) ning pakub 500 Nm suurust suurimat pöördemomenti. Koostöö kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive ja kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukasti vahel optimeerib piki- ja külgsuunalisi dünaamilisi omadusi ja tagab intensiivse spordimõnu.

BMW X3 M40d südames on M TwinPower Turbo kuuesilindriline diiselmootor koos kahe TwinScroll turboülelaaduri ja ühisanum-otsesissepritsega. Mootor arendab võimsuse 250 kW (340 hj) ja muljetavaldava pöördemomendi kuni 680 Nm. Sõidudünaamika optimaalsed tulemused tagab seadmestik, mis on varustatud kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive’i ja kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukastiga.

BMW X4 M-autodel on tugev iseloom. Neis on ühendatud M-sõiduki sportlikkus ja BMW X4 väljendusrikas temperament. Tulemuseks on neli väga emotsionaalset sportautot, mis tõstavad adrenaliini ja garanteerivad maksimaalse sõidunaudingu. Autospordi DNAga BMW X4 M pakub suurima kaliibriga sõidudünaamikat. See on viidud uutesse kõrgustesse mudeliga BMW X4 M Competition, mis vapustab igal maanteel ja võidusõidurajal maksimaalse väljundvõimsuse ja eksklusiivsusega. BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d mudelid pakuvad sooritusvõime, mugavuse ja ökonoomsuse muljetavaldavat tasakaalu.

BMW X4 M Competitionil on ülimalt võimas suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor. Kõrgete pööretega jõuallikas arendab 375 kW (510 hj) ja kiirendab sõiduki 600 Nm pöördemomendi abil nullist 100 kilomeetrini tunnis kõigest 4,1 sekundiga. Selle käigus tagab M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka kaheksakäigulise M Steptronic käigukasti kooslus maksimaalse sõidudünaamika ja liikuvuse.

BMW X4 M-l on suure sooritusvõime M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor, mis pakub muljetavaldavat 353 kW (480 hj). Jõuline 600 Nm pöördemoment tagab järsu kiirenduse 100 kilomeetrini tunnis 4,2 sekundiga. M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka 8-käigulise M Steptronic käigukastiga varustatuna pakub BMW X4 M kõrgeima taseme sõidudünaamikat.

BMW X4 M40i paneb liikuma võimas M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor. Jõuallikas varustab 265 kW (360 hj) ning pakub 500 Nm suurust suurimat pöördemomenti. Koostöö kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive ja 8-käigulise Steptronic Sport käigukasti vahel optimeerib piki- ja külgsuunalisi dünaamilisi omadusi ja tagab intensiivse spordimõnu.

BMW X4 M40d südames on M TwinPower Turbo kuuesilindriline diiselmootor koos kahe TwinScroll turboülelaaduri ja ühisanum-otsesissepritsega. Mootor arendab võimsuse 250 kW (340 hj) ja muljetavaldava pöördemomendi kuni 680 Nm. Sõidudünaamika optimaalsed tulemused tagab seadmestik, mis on varustatud kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive’i ja kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukastiga.

BMW X5 M ja BMW X6 M-mudelid esitlevad liidripositsiooni võtmist läbi jõuliste proportsioonide, eksklusiivse M-mudelite disaini ja silmapaistva sooritusvõimega.
 

BMW X5 M Competition ja BMW X6 M Competition on varustatud ülimalt võimsa suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootoriga. Kõrgete pööretega jõuallikas arendab 460 kW (625 hj) ja kiirendab sõiduki tänu 750 Nm pöördemomendile nullist 100 kilomeetrini tunnis kõigest 3,8 sekundiga. Selle käigus tagab M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimendi ning kaheksakäigulise M Steptronic käigukasti kooslus maksimaalse sõidudünaamika ja liikuvuse.
 

BMW X5 M-il ja BMW X6 M-il on suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor, mis pakub silmapaistvat 441 kW (600 hj). Jõuline 750 Nm pöördemoment tagab järsu kiirenduse 0–100 km/h 3,9 sekundiga. M xDrive nelikveo ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimendi ning kaheksakäigulise M Steptronic käigukastiga varustatuna pakuvad BMW X5 M ja BMW X6 M kõrgeima taseme sõidudünaamikat.
 

BMW X5 M50i ja BMW X6 M50i paneb liikuma võimas M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor. Selle mootori võimsuseks on 390 kW (530 hj) ning suurim pöördemoment 750 Nm. Koostöö kohanduva M-vedrustuse, nelja ratast hõlmava aktiivrooli, kaheksakäigulise Steptronic-sportkäigukasti ja BMW xDrive’i vahel optimeerib piki- ja külgsuunalisi dünaamilisi omadusi ning tagab intensiivse spordinaudingu.

Hingetuksvõtva stiiliga, atleetliku sportauto proportsioonide ja M-spetsiifiliste disainidetailidega annab BMW M850i xDrive Gran Coupé edasi kompromissitu dünaamika ja tõestab oma võimekust luksuslike neljaukseliste sportautode hulgas. Selle võimas BMW TwinPower Turbo 4,4-liitrine kaheksasilindriline bensiinimootor, võimsusega 390 kW (530 hj) ja pöördemomendiga 750 Nm, kiirendab 0–100 km/h vaid 3,9 sekundiga. Seda rõhutatakse seda võimsa mootorihäälega, mis toob kananaha ihule.


BMW M340i xDrive ja M340d xDrive Sedan ühendavad BMW 3. seeria Sedani sportliku loomuse eksklusiivse autospordi DNAga. Tulemus: kaks võimsate BMW TwinPower Turbo mootorite ja BMW M GmbH vedrustusosadega autot, mis on peensusteni häälestatud ning meelierutavalt sportlik disain, mis väljendab armastust motospordi vastu maantee igal meetril.

BMW M340i xDrive ja M340d xDrive Touring vürtsitavad igapäevaelu ergastava autosporditundega. Nende võimas BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline reasmootor pakub 375 hj (275 kW) ja M-vedrustuse komponente, mis on disainitud maksimaalse dünaamika tagamiseks veomomendi ülekandmisel. Ja lööb sekundite jooksul kire autospordi vastu lõkkele. Koos muljetavaldava pakiruumi mahuga 1510 m3 ja innovatiivsete panipaigalahendustega demonstreerib suutlikkust nii kiirteel kui ka pikkadel reisidel.


Treenitud jõu uus kuju – uued BMW X6 M50i ja M50d avaldavad muljet seninägematu autoriteediga. Erilised M-spetsiifilised detailid ja omadused täiendavad perfektselt juba niigi äärmiselt sportlikku, domineerivat disaini. Varustatud metsikult jõulise BMW TwinPower Turbo mootoriga, annab see erakordse sõidudünaamika ja tulevikutehnoloogiate koostöös ideaalse liikumapaneva jõu ükskõik milliste teede vallutamiseks.

BMW X7 M-mudelites on kombineeritud X-sõidukitele omane maastikusõidu jõudlus ning BMW luksusklassi eksklusiivsus ja BMW M-i sportlikud jooned. Tulemuseks on kaks väga dünaamilist luksuslikku SAV-d, mis on valmis enesekindlalt vallutama mistahes maastikku.

BMW X7 M50d avaldab muljet oma elegantse disaini, silmapaistva sõidudünaamika ning mugavuse, luksuslikkuse ja ökonoomse väljundvõimsuse tasakaalustatud kombinatsiooniga. Tugev M TwinPower Turbo kuuesilindriline diisliga töötav reamootor pakub hämmastavat veojõudu võimsusega 294 kW (400 hj) ja pöördemomendiga 760 Nm. Sooritusvõime võitavad kokku M-spetsiifiliste seadistustega vedrustus, M Sporti diferentsiaal ja kohanduv sportrool.

BMW X7 M-mudel kombineerib X-sõidukitele omase maastikusõidu jõudluse ning BMW luksusklassi eksklusiivsuse ja BMW M-mudelite sportlikud jooned. Tulemuseks on väga dünaamiline luksuslik SAV (Sports Activity Vehicle), mis on valmis enesekindlalt vallutama mis tahes maastikku.

BMW X7 M50i-d eristab maksimaalne võimsus, täpsus ja liikuvus. M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor 530 hj ja 750 Nm pöördemomendiga ei ole ainus tegur, mis vastutab nende omaduste eest. Lisaks panustavad nendesse ka kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast,ülitäpselt häälestatud vedrustus ja põhivarustuses olevad M-sportpidurid. Salongis konkurentsitult ka luksuslik õhkkond ja tipptasemel tehnoloogiad.

BMW Z4 M40i tähistab sportlikkust ja sõidurõõmu: pikk mootorikapott, madal vedrustus, klassikaline pehme katus ja lühikesed ülendid näitavad rotsterile iseloomulikku siluetti. M TwinPower Turbo 3-liitrine kuuesilindriline bensiinimootor avaldab muljet oma suurepärase võimsuse ja kiirelt pöördessemineku poolest. Kaksik-VANOS, Valvetronic, High-Precision sissepritse ja TwinScroll turboülelaadurid võimaldavad sellel toota 250 kW (340 hj) ja tagada muljetavaldava maksimaalse pöördemomendi 500 Nm.

Kui otsid uut või kasutatud M-autot, leiad kogu vajamineva teabe koos katsetulemuste ja uute M-mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega siit. BMW esindaja Eestis on Inchcape Motors. M Power World pakub eksklusiivset teavet võimsate M-autode kohta – see on kohtumispaik kõigile, kes jagavad ühist kirge maailma tugevaima kirjatähe vastu.

Loe lisaks