Kõige esimese BMW M2 Coupé idee ja disain pärinevad BMW M GmbH ajaloolistest juurtest. Sõiduk ühendab tipptasemel sportliku võimsuse ja klassikalise tagasillaveo modernse M-sõiduki täpsuse ja reaktsioonivõimega. Sellele iseloomulikud esi- ja tagaspoilerid optimeerivad õhuvoolu ja parandavad aerodünaamikat. Sportliku seadistusega vedrustus ja võimas M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor tagavad hingetuksvõtva sooritusvõime.

BMW M4 Coupé väljendab isegi paigal seistes kõike, mis muudab M-sõidukid eriliseks: võimsat dünaamikat, sportlikkust ja vapustavat autospordi-DNA-d. Areenile siseneb see M TwinPower Turbo 6-silindrilise bensiiniga töötava reasmootori ning 7-käigulise M-topeltsiduri ja Drivelogic-süsteemiga käigukastiga, mida täiendavad täppisseadmed, nagu M Servotronic, aktiivne M-diferentsiaal ja kohanduv M-vedrustus. Tema vastane: füüsikaseadused. Tema salarelv: sõiduki juhtimine viisil, mis ühendab inimese ja masina nii, nagu ei kunagi varem.

Avatud maksimaalsele intensiivsusele. M TwinPower Turbo 431 hj kuuesilindrilise bensiinimootoriga ja mootorispordist üle võetud uuendustega varustatud BMW M4 Cabrio seob omavahel adrenaliiniküllaselt kõrge sooritusvõime ja kõikehõlmava sõidunaudingu. Kui M-mootor koos seitsmekäigulise kahe siduriga M-käigukastiga annab sõidukile pidurdamatu võimsuse, siis aktiivne M-diferentsiaal, kohanduv M-vedrustus või M Servotronic teevad võimalikuks jõulise ja täpse juhtimise. Sõidukogemus, millele pole vastast – konkurentsi võib pakkuda ehk vaid alla lastud katusega sõitmine. See lennutab M-sõidukogemuse täiesti uuele tasemele.


Meelierutavalt elegantne vorm. Võimsam kui kunagi varem. Uue põlvkonna BMW M5 on tipptasemel inseneritöö ja innovaatiliselt nutika sõidu kehastus. Liikudes edasi sõidudünaamika seniavastamata piiride suunas.BMW X3 M sõiduautod ühendavad BMW X3 seiklusvaimu BMW M eksklusiivsete sportlike joontega. Motospordi-DNAga BMW X3 M pakub kõrgeima taseme sõidudünaamikat, mille viib uutesse kõrgustesse BMW X3 M Competition, mis on oma maksimaalse väljundvõimsuse ja eksklusiivsuse tasemetega igal teel ja võidusõidurajal lihtsalt vapustav. BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d mudelid pakuvad sooritusvõime, mugavuse ja ökonoomsuse muljetavaldavat tasakaalu.

BMW X3 M Competitionit veab edasi ülimalt võimas suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor. Oma 375 kW (510 hj) ja 600 Nm pöördemomendiga kiirendab sõiduk nullist 100 kilomeetrini tunnis hingematva 4,1 sekundiga. M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka kaheksakäigulise M Steptronic käigukasti kooslus tagab maksimaalse sõidudünaamika ja liikuvuse.

BMW X3 M-l on suure sooritusvõime M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor, mis pakub muljetavaldavat 353 kW (480 hj). Jõuline 600 Nm pöördemoment tagab järsu kiirenduse 100 kilomeetrini tunnis 4,2 sekundiga. M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka kaheksakäigulise M Steptronic käigukastiga varustatuna pakub BMW X3 M kõrgeima taseme sõidudünaamikat.

BMW X3 M40i paneb liikuma võimas M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor. Jõuallikas varustab 260 kW (354 hj) ning pakub 500 Nm suurust suurimat pöördemomenti. Koostöö kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive ja kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukasti vahel optimeerib piki- ja külgsuunalisi dünaamilisi omadusi ja tagab intensiivse spordimõnu.

BMW X3 M40d südames on M TwinPower Turbo kuuesilindriline diiselmootor koos kahe TwinScroll turboülelaaduri ja ühisanum-otsesissepritsega. Mootor arendab võimsuse 240 kW (326 hj) ja muljetavaldava pöördemomendi kuni 680 Nm. Sõidudünaamika optimaalsed tulemused tagab seadmestik, mis on varustatud kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive’i ja kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukastiga.

BMW X4 M sõiduautod on tugevad isendid. Nendes on seotud M-autode atleetlikkus ja BMW X4 väljendusrikas temperament; selle tulemus: neli suure väljendusrikkusega sportautot, et saavutada kire ja adrenaliini kõrgeim tase. Motospordi-DNAga BMW X4 M pakub kõrgeima taseme sõidudünaamikat, mille viib uutesse kõrgustesse BMW X4 M Competition, mis on oma maksimaalse väljundvõimsuse ja eksklusiivsuse tasemetega igal teel ja võidusõidurajal lihtsalt vapustav. BMW X4 M40i ja BMWX4 M40d mudelid pakuvad sooritusvõime, mugavuse ja ökonoomsuse muljetavaldavat tasakaalu.

BMW X4 M Competitionil on ülimalt võimas suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor. Kõrgete pööretega jõuallikas arendab 375 kW (510 hj) ja kiirendab sõiduki 600 Nm pöördemomendi abil nullist 100 kilomeetrini tunnis kõigest 4,1 sekundiga. Selle käigus tagab M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka kaheksakäigulise M Steptronic käigukasti kooslus maksimaalse sõidudünaamika ja liikuvuse.

BMW X4 M-l on suure sooritusvõime M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor, mis pakub muljetavaldavat 353 kW (480 hj). Jõuline 600 Nm pöördemoment tagab järsu kiirenduse 100 kilomeetrini tunnis 4,2 sekundiga. M xDrive’i ja aktiivse M-diferentsiaali, spetsiaalse M-vedrustuse ja M Servotronic roolivõimenduse ning ka 8-käigulise M Steptronic käigukastiga varustatuna pakub BMW X4 M kõrgeima taseme sõidudünaamikat.

BMW X4 M40i paneb liikuma võimas M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor. Jõuallikas varustab 260 kW (354 hj) ning pakub 500 Nm suurust suurimat pöördemomenti. Koostöö kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive ja 8-käigulise Steptronic Sport käigukasti vahel optimeerib piki- ja külgsuunalisi dünaamilisi omadusi ja tagab intensiivse spordimõnu.

BMW X4 M40d südames on M TwinPower Turbo kuuesilindriline diiselmootor koos kahe TwinScroll turboülelaaduri ja ühisanum-otsesissepritsega. Mootor arendab võimsuse 240 kW (326 hj) ja muljetavaldava pöördemomendi kuni 680 Nm. Sõidudünaamika optimaalsed tulemused tagab seadmestik, mis on varustatud kohanduva M-vedrustuse, kohanduva sportrooli, standardvarustuses M Sport pidurite, BMW xDrive’i ja kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukastiga.

Kui otsid uut või kasutatud M-autot, leiad kogu vajamineva teabe koos katsetulemuste ja uute M-mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega siit. BMW esindaja Eestis on Inchcape Motors. M Power World pakub eksklusiivset teavet võimsate M-autode kohta – see on kohtumispaik kõigile, kes jagavad ühist kirge maailma tugevaima kirjatähe vastu.

Loe lisaks