LEIA SOBIV MUDEL

UUS

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE. 100% ELEKTRILINE.

BMW i5 M60 xDrive: energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 20,6–18,2; sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 455–516

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

Mudelid

M-mudelid

BMW M
BMW i5 M60 xDrive Limousine

Võimsus

442 kW (601 hj)

0–100 km/h

3,8 s

Tippkiirus

230 km/h

Sõiduulatus

kuni 516 km

BMW i5 M60 xDrive: energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 20,6–18,2; sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 455–516

KOOSTA

BMW i5 M60 xDRIVE SEDAAN.

  Infosisu kohatäide

  SOORITUSVÕIME

  SÕIDAB NAGU M-MUDEL.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Jõuline mootor ja sportlik sõidudünaamika: uus BMW i5 M60 xDrive pakub BMW M-mudelitele omast sooritusvõimet – täiselektriliselt. Video näitab mittetegelikke väärtusi.

  DISAIN

  NÄEB VÄLJA NAGU M-MUDEL.

  TUNDUB NAGU M-MUDEL.

  SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

  TÄISELEKTRILINE.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Lihtne laadimine. Igal ajal ja igal pool. Uuele BMW i5 M60 xDrive’ile loodud BMW Chargingu lahendustega.

  JÕUA HÕLPSALT SIHTKOHTA: SÕITMINE JA LAADIMINE BMW i5 M60 xDRIVE’IGA.

  Lisateave

  NÄIDISMARSRUUDID

  Muuda näidismarsruute
   Peatusi

   Vajalikud laadimispeatused

   See on tõenäoline laadimispeatuste arv, mida pead oma marsruudil tegema.


   Arvesse võetakse ainult tegelikult olemasolevaid laadimispunkte (2023. a 25. aprilli seisuga), mis nõuavad võimalikult väikest marsruudilt kõrvalekaldumist, ning esialgseks laetuseks arvestatakse 100%.


   Eelistatakse suure võimsusega laadimisjaamu (nt IONITY võrgust), kuna need laevad sinu sõidukit maksimaalse võimsusega.

   Info icon Heading

   Info icon Text
   h

   Laadimisaeg kokku

   See on kogu aeg, mis marsruudil laadimiseks tõenäoliselt kulub. Arvesse võetakse ainult tegelikult olemasolevaid laadimispunkte (2023. a 25. aprilli seisuga), mis nõuavad võimalikult väikest marsruudilt kõrvalekaldumist, ning laetuseks sõidu alustamisel arvestatakse 100%.


   Eelistatakse suure võimsusega laadimisjaamu (nt IONITY võrgust), kuna need laevad sinu sõidukit maksimaalse võimsusega.

   h

   Teekonna kestus kokku, sh laadimine

   Näidatud teekonna kestus on hinnangulise sõiduaja ja laadimisaja summa, marsruudil on vaja teha laadimispeatusi.


   Eeldatakse, et sõit toimub kiireimal marsruudil ilma liiklusummikute ja muude viivitusteta.

   Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisaseadete kasutamisest ning ka tegelikult valitud sõidukist. Laadimisaeg kehtib 23 °C välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda. Kuvatavad väärtused on näited valitud mudeli põhikonfiguratsiooni kohta. Sama sõiduki teistsuguste varustusevalikutega võivad väärtused erineda.


   My BMW rakendusega on sul oma auto sõiduulatusest ja laadimisolekust ülevaade igal ajal ja igal pool. Planeeri hõlpsalt laadimisele optimeeritud marsruute ja saada need oma sõidukile. Laadi rakendus kohe alla ja katseta seda proovirežiimis.

   Lisateave

   Laadimisajad

   Avalikud laadimispunktid

   Suure võimsusega laadimisjaam

   Suure võimsusega laadimisjaamas (nt IONITY võrgustiku jaamades) saad sa laadida oma BMW i5 M60 xDrive’i eriti kiiresti. Nendes jaamades pakutav alalisvool (DC) võimaldab oluliselt suuremat laadimisvõimsust kui vahelduvvool (AC), mis tuleneb näiteks kodusest seinakontaktist. Seetõttu sobivad taolised suure võimsusega laadimisjaamad reisil vältel laadimiseks eriti hästi.

    

   Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki maksimaalse laadimisvõimsusega laadimiseks 10% laetuse pealt 80% laetuseni. Selles vahemikus on laadimine kiireim ja hoiab ühtlasi akut.

    

   Kaardilt näed kõiki suure võimsusega laadimisjaamu BMW Chargingu võrgus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga) 

   Kiirlaadimisjaam

   Kui pead linnas või reisil olles kiiresti tegutsema, on kiirlaadimisjaam sinu jaoks õige valik. Seda seetõttu, et nendes jaamades pakutav alalisvool (DC) võimaldab suuremat laadimisvõimsust kui vahelduvvool (AC), mis tuleneb näiteks kodusest seinakontaktist. Seepärast sobivad taolised kiirlaadimisjaamad eriti hästi just reisi vältel laadimiseks.

    

   Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki kuni 50 kW võimsusega laadimiseks 10% aku laetuse pealt 80% laetuseni. Selles vahemikus on laadimine kiireim ja hoiab ühtlasi akut.

    

   Kaardilt näed kõiki kiirlaadimisjaamu BMW Chargingu võrgus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

   Vahelduvvooluga laadimisjaam

    

   Vahelduvvooluga (AC) avalikke laadimisjaamu leidub peaaegu kõikjal. Need sobivad eriti hästi regulaarseks laadimiseks pikema aja vältel – näiteks öö jooksul või tööloleku ajal. Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki aku laadimiseks 0–100% laetuseni maksimaalse 22 kW võimsusega. Laadimisvõime sõltub sõiduki varustusevalikutest.

    

   Heida pilk kaardile ja avasta kõik vahelduvvooluga laadimisjaamad BMW Chargingu võrgustikus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

    

   Kodus laadimine

   Wallbox / paindlik kiirlaadija

   Kodus saad oma BMW i5 M60 xDrive’i laadida Wallboxi või paindliku kiirlaadijaga.

    

   Mõlema puhul kasutatakse vahelduvvoolu (AC). Sõltuvalt sõidukist, erivarustusest ja turust pakub Wallbox maksimaalselt 22 kW laadimisvõimsust, paindlik kiirlaadija maksimaalselt 11 kW. 

    

   Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki aku laadimiseks 0–100% laetuseni 11 kW võimsusega.

   Laadimisvõimsus sõltub laadimistasemest, õhutemperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist, lisaseadmete kasutamisest ning valitud sõidukist. Laadimisajad on esitatud 23 °C juures ning võivad kasutusomaduste järgi erineda.

   Kasutage My BMW rakendust laadimisjaamade leidmiseks ning laadimise planeerimiseks, kontrollimiseks ja haldamiseks – nii kodus kui ka teel olles. Kogege demorežiimis My BMW rakenduse võimalikke funktsioone.

   LAADIMISVÕIMALUSED.

   0:00
   0:00 /  0:00

   BMW i5 M60 xDRIVE’I JÄTKUSUUTLIKKUS.

   BMW i5 M60 xDrive annab oma panuse ka jätkusuutlikuma tuleviku suunas liikumisele. Tootmisprotsessis teiseseid materjale ja rohelist elektrit kasutades optimeerime BMW i5 M60 xDrive CO₂-jalajälge juba enne sõiduki sulle üleandmist. Teekonna kestel tagavad EfficientDynamicsi uuenduslikud tehnoloogiad tõhususe ja sooritusvõime vahel täiusliku tasakaalu. Lisaks pakub BMW i5 M60 xDrive esmakordselt salongis vegannaha kasutamise võimalust.

   Tehnoloogiad

   INTELLIGENTNE.

   Alati õigel sõidurajal ja õige pikivahega.

   Juhtimisassistent Professional hoiab sinu sõiduki turvaliselt oma sõidurajal ja eesolevast sõidukist ohutus kauguses kiirusel kuni 210 km/h. Täiendav eelis – eriti liiklusummikutes. Hädaolukorra tekkimisel pidurdab sinu BMW end seisma ja sõidab automaatselt ka edasi.

   Sinu BMW hoolitseb ise parkimise eest.

   Sõiduki saad parkida ilma sõidukis viibimata. Parkimisassistent Professional pargib sinu BMW automaatselt ja sõidab samamoodi ka parkimiskohalt välja. Soorita manööver kuni 200 m ulatuses vaid ühe korra ja salvesta see.

   Näe rohkemat kui vaid enda ees olevat.

   BMW Live Cockpit Professional projitseerib kõige olulisema teabe otse sinu vaatevälja, ilma et peaksid pilgu teelt tõstma. Liitreaalsusvaade rikastab sinu ees kulgevat teed, näidates navigeerimist hõlbustavaid graafilisi märke.

   Enamat kui lihtsalt võti.

   BMW digitaalse võtmega Plus kasutad sa sõiduki võtmena oma nutitelefoni ning digitaalset võtit saad jagada kuni 5 inimesega. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käib kaasas ka valgusmäng. Sõltuvalt valitud isiklikust profiilist kohandub salong sinu eelistuste järgi.

   FINANTSEERIMINE JA LIISING

   BMW FINANTSTEENUSED BMW i5 M60 xDrive’ile.

   Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

   NÕUSTAMINE JA TEENUSED

   BMW i5 M60 xDRIVE’I ENNETAV HOOLDUS.

   Teenindus – just siis, kui seda vajad.

   Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust. Aja saad kokku leppida otse oma My BMW rakenduse sõnumi teel. Seejärel jätka lõõgastunult oma teekonda.

   KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW i5 M60 xDRIVE’I KOHTA.