UUS

i5

BMW i

ESIMENE BMW i5. 100% ELEKTRILINE.

BMW i5: energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 18,9–15,9; Sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 498–582

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

Mudelid

M-mudelid

BMW M
BMW i5 eDrive40 Limousine

Võimsus  

250 kW (340 hj)  [1]

0–100 km/h

6 s

Tippkiirus

193 km/h

Sõiduulatus

kuni 477–582 km

BMW i5: energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 18,9–15,9; Sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 498–582  

 [1] Ajutine lisavõimsus <10 sekundit üle märgitud nimiväärtuse

KOOSTA

SINU UUS BMW i5 SEDAAN.

  Infosisu kohatäide

  [2] Värviviimistlus Fire Red metallik on eeldatavasti saadaval alates 2023. a novembrist.

  TEHNOLOOGIAD

  BMW i5: TOETAB JUHTI TEEL OLLES.

  JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS.

  SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

  ELEKTRI JÕUL SÕITMINE UUE BMW i5-GA.

  JÕUA HÕLPSALT SIHTKOHTA: SÕITMINE JA LAADIMINE BMW i5-GA.

  Lisateave

  NÄIDISMARSRUUDID

  Muuda näidismarsruute
   Peatusi

   Vajalikud laadimispeatused

   See on tõenäoline laadimispeatuste arv, mida pead oma marsruudil tegema.


   Arvesse võetakse ainult tegelikult olemasolevaid laadimispunkte (2023. a 25. aprilli seisuga), mis nõuavad võimalikult väikest marsruudilt kõrvalekaldumist, ning esialgseks laetuseks arvestatakse 100%.


   Eelistatakse suure võimsusega laadimisjaamu (nt IONITY võrgust), kuna need laevad sinu sõidukit maksimaalse võimsusega.

   Järelejäänud aku laetus

   Näidatud arv on aku järelejäänud laetus sihtkohta saabumisel pärast teekonna läbimist, kui sõidu alustamisel oli aku laetus 100%.

   h

   Laadimisaeg kokku

   See on kogu aeg, mis marsruudil laadimiseks tõenäoliselt kulub. Arvesse võetakse ainult tegelikult olemasolevaid laadimispunkte (2023. a 25. aprilli seisuga), mis nõuavad võimalikult väikest marsruudilt kõrvalekaldumist, ning laetuseks sõidu alustamisel arvestatakse 100%.


   Eelistatakse suure võimsusega laadimisjaamu (nt IONITY võrgust), kuna need laevad sinu sõidukit maksimaalse võimsusega.

   h

   Teekonna kestus kokku, sh laadimine

   Näidatud teekonna kestus on hinnangulise sõiduaja ja laadimisaja summa, marsruudil on vaja teha laadimispeatusi.


   Eeldatakse, et sõit toimub kiireimal marsruudil ilma liiklusummikute ja muude viivitusteta.

   Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisaseadete kasutamisest ning ka tegelikult valitud sõidukist. Laadimisaeg kehtib 23 °C välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda. Kuvatavad väärtused on näited valitud mudeli põhikonfiguratsiooni kohta. Sama sõiduki teistsuguste varustusevalikutega võivad väärtused erineda.


   My BMW rakendusega on sul oma auto sõiduulatusest ja laadimisolekust ülevaade igal ajal ja igal pool. Planeeri hõlpsalt laadimisele optimeeritud marsruute ja saada need oma sõidukile. Laadi rakendus kohe alla ja katseta seda proovirežiimis.

   Lisateave

   Laadimisajad

   Avalikud laadimispunktid

   Suure võimsusega laadimisjaam

   Suure võimsusega laadimisjaamas (nt IONITY võrgustiku jaamades) saad sa laadida oma BMW i5 eriti kiiresti. Nendes jaamades pakutav alalisvool (DC) võimaldab oluliselt suuremat laadimisvõimsust kui vahelduvvool (AC), mis tuleneb näiteks kodusest seinakontaktist. Seetõttu sobivad taolised suure võimsusega laadimisjaamad reisil vältel laadimiseks eriti hästi.

    

   Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki maksimaalse laadimisvõimsusega laadimiseks 10% laetuse pealt 80% laetuseni. Selles vahemikus on laadimine kiireim ja hoiab ühtlasi akut.

    

   Kaardilt näed kõiki suure võimsusega laadimisjaamu BMW Chargingu võrgus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

   Kiirlaadimisjaam

   Kui pead linnas või reisil olles kiiresti tegutsema, on kiirlaadimisjaam sinu jaoks õige valik. Seda seetõttu, et nendes jaamades pakutav alalisvool (DC) võimaldab suuremat laadimisvõimsust kui vahelduvvool (AC), mis tuleneb näiteks kodusest seinakontaktist. Seepärast sobivad taolised kiirlaadimisjaamad eriti hästi just reisi vältel laadimiseks.

    

   Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki kuni 50 kW võimsusega laadimiseks 10% aku laetuse pealt 80% laetuseni. Selles vahemikus on laadimine kiireim ja hoiab ühtlasi akut.

    

   Kaardilt näed kõiki kiirlaadimisjaamu BMW Chargingu võrgus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

   Vahelduvvooluga laadimisjaam

    

   Vahelduvvooluga (AC) avalikke laadimisjaamu leidub peaaegu kõikjal. Need sobivad eriti hästi regulaarseks laadimiseks pikema aja vältel – näiteks öö jooksul või tööloleku ajal. Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki aku laadimiseks 0–100% laetuseni maksimaalse 22 kW võimsusega. Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki aku laadimiseks 0–100% laetuseni maksimaalse 22 kW võimsusega.

    

   Heida pilk kaardile ja avasta kõik vahelduvvooluga laadimisjaamad BMW Chargingu võrgustikus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

    

   Kodus laadimine

   Wallbox / paindlik kiirlaadija

   Kodus saad oma BMW i5 laadida Wallboxi või paindliku kiirlaadijaga.

    

   Mõlema puhul kasutatakse vahelduvvoolu (AC). Sõltuvalt sõidukist, erivarustusest ja turust pakub Wallbox maksimaalselt 22 kW laadimisvõimsust, paindlik kiirlaadija maksimaalselt 11 kW.

    

   Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki aku laadimiseks 0–100% laetuseni 11 kW võimsusega.

   Laadimisvõimsus sõltub laadimistasemest, õhutemperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist, lisaseadmete kasutamisest ning valitud sõidukist. Laadimisajad on esitatud 23 °C juures ning võivad kasutusomaduste järgi erineda.

   Kasutage My BMW rakendust laadimisjaamade leidmiseks ning laadimise planeerimiseks, kontrollimiseks ja haldamiseks – nii kodus kui ka teel olles. Kogege demorežiimis My BMW rakenduse võimalikke funktsioone.

    

   LAADIMISVÕIMALUSED.

   0:00
   0:00 /  0:00

   JÄTKUSUUTLIKKUS.

   BMW i5 annab oma panuse ka jätkusuutlikuma tuleviku suunas liikumisele. Tootmisprotsessis teiseseid materjale ja rohelist elektrit kasutades optimeerime BMW i5 CO₂-jalajälge juba enne sõiduki sulle üleandmist. Teekonna kestel tagavad EfficientDynamicsi uuenduslikud tehnoloogiad tõhususe ja sooritusvõime vahel täiusliku tasakaalu. Lisaks pakub BMW i5 esmakordselt salongis vegannaha kasutamise võimalust.

   Disain

   VÄLISILME OLULISEMAD OMADUSED.

   SALONGI DISAIN.

   SALONGI OLULISEMAD OMADUSED.

   FINANTSEERIMINE JA LIISING

   BMW FINANTSTEENUSED UUELE BMW i5-LE.

   Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

   KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED UUE BMW i5 KOHTA.