BMW XM G09 pistikhübriid, eestvaade pimedas ümbruses
Hind alates190 450 €
Sooritusvõime650 hp (480 kW)
MootorPistikhübriid

XM

BMW XM G09 pistikhübriid, eestvaade pimedas ümbruses

AJALOO ESIMENE BMW XM.

Hind alates190 450 €
Sooritusvõime650 hp (480 kW)
MootorPistikhübriid
XMAJALOO ESIMENE BMW XM.

AJALOO ESIMENE BMW XM.

Eksklusiivne, ekspressiivne, elektrifitseeritud: uue BMW XM-i sõidukikontseptsioon ühendab endas muljetavaldava kohalolu, BMW M-mudelite kõrge sooritusvõime ning uusima põlvkonna võimsa pistikhübriidtehnoloogia.

 • Ülim elektrifitseeritud M-jõudlus 480 kW (653 hj) pistikhübriidmudelina tänu äsja välja töötatud V8-mootorile
 • Väljendusrikas stiil: ekstravertne ja ikooniline disainikeel
 • Luksus salongis: M Lounge tagaosas, skulptuurne, kaudselt valgustatud katusepolster ja esmaklassilised materjalid nagu nahkpolster Vintage


BMW XM
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 1,6 - 1,5 l/100 km
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 36-33 g/km

Loe lisaks

AVASTA UUS BMW XM.

Jõuülekanne, vedrustus ja sooritusvõime.

BMW XM.

BMW M-mudelite kõrge sooritusvõime ja pistikhübriidide uuenduslikkuse täiuslik kombinatsioon.
 • BMW M Hybrid, esimene elektrifitseeritud M-i kõrgsoorituslik ajam
 • M TwinPower Turbo V8-bensiinimootor
 • Adaptiivne M Drive Professional kõrgsoorituslikuks sõidudünaamikaks
 • M xDrive koos M-sportdiferentsiaaliga
 • 653 hj, pöördemoment 1600-5000, kiirendus 0-100 km/h 4,3 sekundit
BMW XM G09, 3/4 eestvaade

UUE BMW XM VÄLISDISAIN.

BMW XM G09, välisdisaini olulisimad omadused
BMW XM G09, välisilme, täielik eestvaade

Esiosa disain.

BMW luksusklassi stiilis ikooniline esiosa inspireerib oma „Iconic Glow“ valgustatud neerukujulise võre ja M-mudelitele omaste saledate päevasõidutuledega. BMW XM-i logo ja peente Night Gold toonis aktsentidega omanäolisest iluvõrest õhkab luksust ja eksklusiivsust. Jõulise vormiga kapott sulandub sujuvalt kaheks mootorikupliks.

BMW XM G09, välisilme, külgvaade

Külgvaade.

Külgvaade ühendab endas kupeestiilis disaini, jõulised proportsioonid ning stilistilised kõrghetked, nagu tumedaimad aknad kogu BMW mudelivalikus. Nii 23-tollised kergmetallveljed kui ka rõhuliist muudavad uue BMW XM-i vormi ainulaadseks, luues aktsentvärviga Night Gold eriti eksklusiivse efekti.

BMW XM G09, välisilme, tagantvaade

Tagaosa disain.

Vertikaalsed kuusnurksed M-topeltsummutitorud annavad tagaosale kullavärvi difuusoriaktsentide ja uue XM-logoga ainulaadse välimuse. Tagaakna kummalegi küljele lasergraveeritud kaks BMW logo viitavad viimasele „ainult-M-mudelile“ – BMW M1-le. Rattakoopad ja ümbritsevad tagatuled rõhutavad jõulist ja laia hoiakut.

UUE BMW XM-i SALONGI DISAIN.

BMW XM G09, salongi disaini olulisimad omadused
BMW XM G09, salong, valgustatud katusepolster

Valgustatud katusepolster.

Kaudselt valgustatud katusepolster avaldab muljet oma kolmemõõtmelise prismastruktuuriga. Omanäoline meeleoluvalgustus esitleb suurepäraselt erinevaid valgustusdisaine, näiteks tervitusstsenaariumi. Värvivalikut saab kohandada isiklike soovide järgi, et see vastaks sõidurežiimile ja atmosfäärile.

BMW XM G09, salong, tagaistmed, M Lounge

M Lounge.

M Lounge pakub ainulaadset avaruse tunnet. Ühes tükis istumisala ja detailid, nagu rombikujulised struktuurid peatugedes ning õmblusmuster annavad edasi mugavust ja luksust. Koos skulptuurse kaudselt valgustatud katusepolstri, tumedate akende ja mugavate istmepatjatega loovad need uudse ruumitunnetuse.

BMW XM G09, salong, BMW Individuali nahkpolster Merino koos eksklusiivelementidega nahast Walknappa Vintage Coffee

Eksklusiivne nahkpolster Vintage.

Uus vintage-iseloomuga nahkpolster lummab oma loomuliku struktuuri ja tekstuuriga, luues ukseliistudele ja armatuurlauale elegantsed aktsendid. Seda materjali kasutatakse esimest korda ainult uues BMW XM-is ning spetsiaalsed töötlemis- ja täiustamismeetodid annavad igale sõidukile ainulaadse ja isikupärase stiili.

UUE BMW XM-i SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW XM G09, sõidudünaamika, kõrghetk

Suurepärane sooritusvõime on nüüd elektrifitseeritud. Esimest korda on M-mudel varustatud pistikhübriidtehnoloogiaga M TwinPower Turbo V8-bensiinimootoriga. Üks täielik uuendus on nelja ratast hõlmava aktiivrooli kombineerimine pööravate tagarataste ja M xDrive’iga. See tagab igas olukorras maksimaalse kontrolli ja stabiilsuse ning ainulaadse sõidurõõmu.

BMW XM G09, V8 pistikhübriid, sõitmas

Kaheksasilindriline pistikhübriidmootor.

Kaheksasilindriline pistikhübriidmootor tähistab puhast sõidunaudingut, suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikku M-heli. Virtuoosne koostoime 120 kW elektrimootoriga tagab, et BMW XM-i 4,4-liitrine V8 kannab sõidukit ohjeldamatult edasi – seda muuhulgas tänu kahele turboülelaadurile, täielikult kohanduvale Valvetronic-klapijuhtimissüsteemile ja täppississepritsele.

BMW XM G09, V8-pistikhübriid, külgvaade hoone ees

Kohanduv M-vedrustus Professional.

Kohanduv M-vedrustus Professional avaldab muljet sportliku juhitavusega, ilma mugavuses järeleandmisi tegemata. Nelja ratast hõlmav aktiivrool stabiliseerib sõidukit suurel kiirusel ning vähendab samal ajal pöörderaadiust. Aktiivsed stabilisaatorid vähendavad kere külgsuunalist liikumist, parandades sõidudünaamikat ja -mugavust.

BMW XM G09, tagantvaade linnakeskkonnas sõites

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal tagab sinu sõiduki parima võimaliku soorituse teel. See jaotab veojõu tagarataste vahel, parandades seeläbi haarduvust ja sõidustabiilsust erinevates olukordades – olgu selleks kurvist välja kiirendamine, suur kurvivõtukiirus või erinevad teeolud.

UUS BMW LABEL RED.

BMW XM G09 Label Red

Uus BMW XM Label Red* peaks olema saadaval alates 2023. aasta lõpust.
 

 • Veelgi suurem dünaamika tänu 550 kW (750 hj) ja 1000 Nm-le
 • Välisilmes saadavad muljetavaldava signaali pinnad aktsentvärviga Toronto Red, mis on kontrastis sõiduki värviga Frozen Carbon Black
 • Punase ja mustaga värviskeem jätkub sarnaselt kogu salongis ning on mudelispetsiifiliste detailidega koostoimes rabav pilgupüüdja

* Esialgne teave ja kujutamine

ELEKTRILINE SÕIDUKOGEMUS UUES BMW XM-IS.

Uuenduslikud tehnoloogiad elektrilise sõidu ja laadimise toetamiseks.

Parim mõlemast maailmast: uus BMW XM pistikhübriid.

 • Täiselektriline sõiduulatus üle 80 km (WLTP) ja intelligentsed sõidurežiimid tagavad täieliku paindlikkuse
 • Suurim sõidunauding ja ülim tõhusus
 • Tõhus sisepõlemismootor võimsusega 360 kW (490 hj) ja BMW eDrive’i jõuallikas, võimsusega 120 kW (163 hj)
BMW XM G09 pistikhübriid, elektri jõul sõitmas
BMW XM G09, pistikhübriid, M Hybrid

M Hybrid.

Vaid ühe nupuvajutusega saad sa vahetada täiselektrilise sõitmise ning elektrimootori ja jõulise V8-mootori koostoimes hübriidrežiimi vahel. Samal ajal optimeerivad intelligentsed sõidurežiimid sõidukogemust.
Lisateave
BMW XM G09, pistikhübriid, sõiduulatus

Uue BMW XM-i sõiduulatus on kuni 80 km.

Tõhus 480 kW (653 hj) BMW eDrive-süsteem võimaldab sõita kuni 80 km puhtalt elektri jõul. See tähendab, et saad liigelda peaaegu hääletult ja ilma kohalike heitmeteta.

Lisateave
BMW XM G09, pistikhübriid, BMW Charging

BMW Charging.

Ükskõik, kas oled kodus või teel: BMW Charging pakub pistikhübriidi laadimiseks spetsiaalselt sulle loodud lahendusi. See võimaldab sul laadida kogu Euroopas ühes suurimas ja pidevalt laienevas avalikus laadimisvõrgustikus. Kontrolli oma BMW laetust ja planeeri sõite äärmiselt mugavalt My BMW rakenduse kaudu.
Lisateave

UUE BMW XM-i JUHIKOHT JA TEHNOLOOGIAD.

BMW XM G09, juhikoht ja tehnoloogiad
BMW XM G09, M-spetsiifiline ekraanikontseptsioon BMW operatsioonisüsteem 8 kaudu

M-spetsiifiline ekraanikontseptsioon BMW operatsioonisüsteem 8 kaudu.

BMW operatsioonisüsteem 8 võimaldab juhikohal M-spetsiifilistele multifunktsionaalsetele näidikupaneelidele eriti dünaamilist stiili. Sõiduolukorrast sõltuvalt lülitub see režiimide Sport, Road või Track erinevate seadistuse vahel ja näitab ekraanidel seda, mida juht konkreetse sõidustiili puhul oluliseks peab.

BMW XM G09, BMW kumerekraan

BMW kumerekraan.

Ühes tükis BMW kumerekraan esitab teavet sõiduki kohta selgelt ja suurel alal. See ühendab 12,3-tollise näidikupaneeli puutetundliku 14,9-tollise keskpaneeli ekraaniga. Kasutamine on ergonoomiliselt optimeeritud ja käepärane. Selle stiilne integreerimine armatuurlaua sisse teeb kumerekraanist ka tõelise pilgupüüdja.

BMW XM G09, M Setup

M Setup.

M Setupiga saad sa kujundada sõidukogemuse oma soovide järgi. Konfigureeri sõidudünaamika parameetrid vastavalt oma isiklikele vajadustele. Ajam, veermik, roolimine, pidurid, energiatagastus ja nelikveosüsteem M xDrive on kõik reguleeritavad. Salvestatud konfiguratsiooni saad hõlpsasti taastada, kasutades roolil olevaid nuppe M1 ja M2.

BMW XM G09, isiklik eSIM

Isiklik eSIM.

Olgu tegemist telefonikõnede või andmekasutusega – isikliku eSIM-iga saad oma BMW-s kasutada ka oma mobiilsidelepingut. Sinu nutitelefon ei pea isegi sõidukis olema. Sina saad kasu paremast levist, sest kasutad automaatselt sõiduki välisantenne. Parem ühenduvus: sinu BMW on 5G-toega ja pakub WiFi-kuumkohta.

Võtmeta kasutamine.

Võtmeta kasutamine.

Säästa end sõidukivõtme käeshoidmise vaevast: võtmeta kasutamise funktsiooniga avab sinu M-mudel uksed lukust automaatselt. Sõiduk tunneb sind eemalt võtme järgi ära – taskutest pole seda enam otsida vaja. Digitaalse võtmena Plus või võtmekaardina saad klassikalise võtme asemel kasutada nüüd ka ühilduvat nutitelefoni.

BMW XM G09, juhtmevaba laadimisalus

Juhtmevaba laadimisalus.

Rohkem korda, rohkem mugavust. Juhtmevaba laadimisalusega saad oma nutitelefoni laadida juhtmevabalt ja seega äärmiselt mugavalt. Laiendatud panipaigas on ruumi ka suurematele seadmetele – käeulatuses ning ilma tüütute katete ja sassis kaabliteta. Ja seda kõike suurima võimaliku ohutusega: sisseehitatud jahutus kaitseb sinu seadet ülekuumenemise eest.

BMW XM G09, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Tõeline universaaltalent: juhtimisassistent Professional mitte ainult ei hoia soovitud kiirust ja pikivahet eesoleva sõidukiga, vaid hoiab roolisekkumistega sinu BMW-d ka sõidurajal. See leevendab pinget, eriti pikematel reisidel. Muud funktsioonid aitavad vältida kokkupõrkeid ja kiirusepiirangu ületamist.

BMW XM G09, parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Muuhulgas kuulub varustuse sekka ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimise- ja küljeabiga parkimisassistent ning tagurdamise abisüsteem.

BMW XM G09, käsi kasutamata sõitmine kuni 60 km/h

Käsi kasutamata sõitmine kuni 60 km/h.

Juhtimisassistent Professional võimaldab maanteel sõita käsi roolil hoidmata kuni 60 km/h. Kaamera kontrollib samal ajal juhi tähelepanutaset, et tagada alati täielik ohutus.

BMW ORIGINAALTARVIKUD UUELE BMW XM-ILE.

BMW originaaltarvikutega saad kohandada oma BMW enda isiklike soovide järgi: tooted sobivad kvaliteedi, disaini ja sooritusvõime poolest BMW XM-ile ideaalselt.

BMW XM G09, BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro koosneb kvaliteetsetest QHD- ja täiskõrglahutusega kaameratest, mis jälgib sõiduki ees ja taga toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui süsteem tajub väljaspool sõidukit vibratsiooni või ebatavalist liikumist, salvestab see automaatselt sündmuse, et dokumenteerida võimalikud õnnetused või sissemurdmised (või nende katsed).

Toote juurde
BMW XM G09, tagumine rattahoidik Pro 2.0

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0 on kerge, kuid vastupidav ning kannab kuni 60 kg raskust. Selle kasutamine on erakordselt lihtne ja see võimaldab transportida kaht jalgratast või elektrijalgratast (saab laiendada kolme jalgratta jaoks). Rattahoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda.

Toote juurde
BMW XM G09, BMW tahvelarvutihoidik Pro

BMW tahvelarvutihoidik Pro.

Hoia tahvelarvutit kindlalt BMW turvaümbrisega. Erinevatesse asenditesse ja nurkadesse reguleeritav hoidik kinnitatakse lisavarustuse „Travel & Comfort“ või põhihoidiku külge.

Toote juurde

UUE BMW XM-i TEHNILISED ANDMED.

BMW XM.

Võimsus kW (hj) p/min juures:

 480 (653)

Kiirendus 0–100 km/h (s):

4,3

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):  

1,6–1,5

Kombineeritud CO₂-heide (g/km):

36–33

BMW XM G09, kolm neljandikku külgvaade seistes

UUE BMW XM-i HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES UUELE BMW XM-ILE.

BMW XM G09, BMW Financial Services

Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

UUE BMW XM-i HOOLDUS JA KONSULTATSIOON.

UUE BMW XM-I ENNETAV HOOLDUS.

BMW XM G09, ennetav hooldus

Ennetav hooldus tuvastab automaatselt kõik sinu sõidukile vajalikud tulevased hooldus- ja remonditööd ning võtab sinuga ennetavalt ühendust.
 

 • BMW ekspertide kohene abi
 • Kaughooldus probleemide lahendamiseks
 • Võimalike rikete vältimine
 • Täiendavad individuaalsed teenusepakkumised
 • Aktiivse ConnectedDrive’i lepingu tasuta komponent
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi uuele BMW XM-ile, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

Fuel consumption and CO2 emissions.

 • BMW XM*:
  Fuel consumption in l/100 km (kombineeritud, WLTP): 1,6 - 1,5 l/100 km
  CO2 emissions in g/km (kombineeritud, WLTP): 36-33 g/km

  BMW XM Red Label*,**
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 1,7–1,4
  CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 37–33
  Energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 32,4–30,4

  Official figures for fuel consumption, CO2 emissions, electricity consumption and electric range were determined in accordance with the prescribed measurement procedure and comply with Regulation (EU) 715/2007 as amended. WLTP figures take into account any optional equipment in the case of ranges. or newly type-tested vehicles since 01.01.2021, the official data no longer exist according to NEDC, but only according to WLTP. For more information on the WLTP and NEDC measurement procedures, see www.bmw.de/wltp

  * At temperatures below 0 degrees Celsius, purely electric driving mode of this plug-in hybrid will not be available until the battery has warmed up to an operational condition after the vehicle has travelled a few kilometers.