BMW originaalosad, pidurikettad, katsestend

BMW ORIGINAALOSAD.

TAGAVAD, ET SINU BMW JÄÄB ALATI EHEDAKS BMW-KS.

Otsid oma BMW-le absoluutset parimat? Siis vali BMW originaalvaruosad. Spetsiaalselt sinu BMW jaoks välja töötatud, toodetud ja rangelt testitud. Need parandavad sinu BMW turvalisust, töökindlust ja vastupidavust, suurendades samas auto edasimüügiväärtust.

SINU EELISED

5 PÕHJUST, MIKS VALIDA BMW ORIGINAALOSAD.

Kontrollitud BMW kvaliteet.

Atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe.

Väärtuse püsiv säilimine.

Esmaklassilised BMW eksperditeadmised.

Kuni 24-kuuline garantii.

UUED BMW ORIGINAALOSAD

UUED JA SPETSIAALSELT SINU BMW-LE LOODUD.

Osa kulumise ja kahjustumise ning defektse osa korral pakub BMW täpselt sobivat uut BMW originaalosa alates originaalmudeli turuletulekust kuni vähemalt 12 aastat pärast mudeliseeria tootmise lõpetamist. See tagab sinu BMW turvalisuse ja väärtuse säilimise.

TAASTATUD OSAD

ASI EI PEA ALATI UUS OLEMA.

BMW originaalosad 2023, taastamine

Põhjalikult katsetatud ja kasutusvalmis. Taastatud BMW originaalosadele kehtivad samad ranged kvaliteedisuunised, nagu uutele BMW originaalosadele. Seega on need sinu BMW-le võrdväärselt head, säästes samal ajal ka keskkonda. Ühtlasi pakub BMW kõigile taastatud osadele 24-kuulist garantiid. Nii saad taastatud BMW originaalosadele täielikult kindel olla. BMW pakub valitud mudelitele järgnevaid taastatud originaalosi:

  • automaatkäigukastid
  • jaotuskastid
  • rooliseadmed
  • turboülelaadurid
  • starterid 
  • vahelduvvoolugeneraatorid
  • peamised juhtüksused

 

TAASTAMINE

5 SAMMU UUEVÄÄRSE KVALITEEDINI.

BMW originaalosad 2023, Classic-osad

ORIGINAALSED BMW CLASSIC-OSAD

BMW ORIGINAALOSAD KLASSIKALISTELE MUDELITELE.

Kui tegemist on varuosadega, tasub usaldada ainult BMW originaalosi, et saaksid oma klassikalist mudelit veelgi kauem nautida. Olgu tegemist šassii, elektroonika või kerega – BMW Classic-osad on sulle saadaval BMW edasimüüja või Euroopa-ülese BMW Classic Partnerite võrgustiku käest. Eksperdid tellivad vajalikud osad ja paigaldavad need oma eriteadmisi kasutades.

BMW Service

PARIM TEENINDUS KOOS BMW ORIGINAALOSADEGA.

Kõigis BMW teenindustes kasutame loomulikult BMW originaalosi. Iga teenindusaja, hoolduse ja paranduse puhul võid olla kindel parimas kvaliteedis, eksperditeadmistes ja oskusteabes. Usaldusväärsus, turvalisus ja sõidunauding jäävad püsima – mis iganes ka ei juhtuks. #WhateverHappens

BMW Service Inclusive, BMW suvistes oludes koos modelliga

BMW Service Inclusive.

Maksa üks kord fikseeritud summa ning edaspidi on kõik paketis sisalduvad teenindus- ja hooldustööd valitud perioodil tasutud.

BMW Value Service, BMW seisab garaaži ees koos modellidega

BMW Value Service.

Meie esmaklassiline pakkumine kehtib kõigile vähemalt viis aastat vanadele BMW mudelitele – sest mida vanem on sinu sõiduk, seda rohkem kasu saad sa meie teenusetingimustest.

BMW remont ja hooldus. BMW esitulede remont

BMW remont ja hooldus.

Olgu tegemist avarii- või kosmeetilise remondiga: BMW sertifitseeritud kere- ja värvitöökodade eksperte võid julgesti usaldada. Nemad parandavad kõik suured ja väikesed kahjustused, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid ja vastates täiuslikult sinu BMW vajadustele.

BMW Service, mees ja naine BMW iX-i ees BMW Service Partneri juures

BMW teeninduse koguulatus.

Tutvu meie teiste atraktiivsete teeninduspakkumistega ja leia täiuslik teenus, mis sobib sinu BMW mudelile, vastab sinu individuaalsetele vajadustele ning tagab muretu ja eheda sõidunaudingu.

Korduma kippuvad küsimused

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW ORIGINAALOSADE KOHTA.