VAHETU SIDE SINU BMW SÕIDUKIGA.

Kasutajaliidesed.

Bluetooth- ja USB-audioliidesed on sinu BMW sõidukiga ühendatud mobiilsete seadmete kaudu, nii et oled ka sõidu ajal välismaailmaga ühenduses. Nii helistades, muusikat kuulates kui ka aadressiraamatust otsides saad oma seadet väga hõlpsasti autos olevate juhtseadiste ja kuvade abil kasutada.

Loe lisaks

BLUETOOTH-LIIDES.

Sinu BMW pakub parimaid tingimusi mobiilseadmete mitmesuguste funktsioonide kasutamiseks. Istu rooli ja ühenda oma nutitelefon või tahvel Bluetoothi abil sõidukiga. Näiteks on võimalik sünkroonida oma kontakte, mängida mugavalt muusikat või kasutada mitmesuguseid kontoritarkvara funktsioone. Kõnesid saab valida ja vastu võtta vabakäeseadmega, mida juhitakse multifunktsionaalselt roolilt, iDrive juhtseadmega või hääljuhtimise süsteemi kaudu.

USB-AUDIOLIIDES.

Jätka muusika kuulamist sõidu ajal. USB-audioliides võimaldab oma MP3-mängijad, USB-pulgad ja mobiilseadmed sujuvalt BMW helisüsteemiga integreerida. Samuti on võimalik mugavalt ühendada oma iPod ja iPhone. Muusikat esitatakse Hi-Fi-kõlaritest. Sõiduki juhtnupud võimaldavad mugavalt sorteerida lugusid stiili, albumi või esitaja järgi ning USB-pesa keskkonsoolil annab seadmetega otseühenduse.