BMW remont ja hooldus, töötaja, hooldustöökoda

USALDA OMA BMW PARIMATESSE KÄTESSE.

#WHATEVERHAPPENS. BMW REMONT JA HOOLDUS.

USALDA OMA BMW PARIMATESSE KÄTESSE.#WHATEVERHAPPENS. BMW REMONT JA HOOLDUS.

VALI KVALITEETNE REMONT JA HOOLDUS.

Olgu see siis väike kriimustus või suur kahju pärast õnnetust, igapäevaelus võib juhtuda kõike. Mis ka ei juhtuks, meie BMW sertifitseeritud kere- ja värvitöökodades on eksperdid, kes aitavad sinu sõiduki kiiremas korras veatusse seisukorda taastada. Sest keegi ei tunne sinu BMW-d paremini kui meie.

Loe lisaks

SINU EELISTE ÜLEVAADE.

 • 01 Value retention thanks to a certified repair process.
 • 02 The vehicle passes all safety checks.
 • 03 Perfect functionality.
 • 04 Swift and smooth processing.
 • 05 That good feeling of being in the best hands.

BMW SERTIFITSEERITUD KERE- JA VÄRVITÖÖKOJAD.

BMW sertifitseeritud kere- ja värvitöökojad, BMW remont ja hooldus

Vali tipptasemel testimis- ja diagnostikatehnoloogiaga remonditööd. Meie standardid kehtivad nii BMW-le kuuluvatele kui ka sõltumatutele kere- ja värvitöökodadele ning kaitsevad meie kõrgeid kvaliteedinõudeid. Koolitatud eksperdid tagavad sinu BMW väärtuse säilimise BMW originaalosade või BMW ColorSystemi abil. Seda nii sisepõlemismootoriga BMW sõidukite kui ka meie elektrisõidukite puhul.

BMW AVARIIREMONT.

BMW remont ja hooldus, BMW avariiremondi lähivaade, BMW neerukujulise iluvõre vahetamine

Avariisid juhtub. Kuid ära muretse – meie eksperdid pakuvad sulle kiiret ja professionaalset abi. Isegi pärast avariid, mille tagajärjel saab sõiduki kere, värviviimistlus, elektroonika või turvasüsteemid raskeid kahjustusi. Iga juhtumi korral kasutatakse eksperditeadmisi, BMW originaalosi või nendega samaväärse kvaliteediga osi ja parimaid remondimeetodeid. Selline lähenemisviis tagab laitmatu välimuse ja sõiduki kõigi funktsioonide veatu toimivuse.

Loe lisaks
BMW remont ja hooldus, kerekahjustuste remont, töötaja, hooldustöökoda

BMW kerekahjustuste remont.

Kere on sõidukis viibijate ohutuse seisukohast ülioluline. Kui toimub avarii, mille tagajärjeks on tõsisemad kahjustused kui vaid mõlgid, määravad meie spetsialistid esmalt kindlaks kahjustuste ulatuse, kasutades nüüdisaegseid analüüsi- ja diagnostikatööriistu, ning taastavad seejärel sõiduki nõuetekohase seisukorra. See tagab, et välimuse ja eelkõige ohutuse osas ei tehta mingeid järeleandmisi.

BMW remont ja hooldus, värvikahjustuste remont, töötaja, hooldustöökoda

BMW värvikahjustuste remont.

Ulatuslike värvikahjustuste parandamiseks kasutavad meie eksperdid nii uusimaid värvipoleerimistehnoloogiaid kui ka keskkonnasõbralikku veepõhist süsteemi BMW ColorSystem. Värvitooni täpsus ning uusimatele BMW värvimis- ja remondistandarditele vastav töö tagavad suurepärase tulemuse, mis on ülimalt vastupidav ja säilitab sinu BMW väärtust.

BMW KOSMEETILINE REMONT.

BMW remont ja hooldus, BMW kosmeetiline remont, töötaja, hooldustöökoda

Isegi väike õnnetus nõuab suuri oskusi. Just selleks on olemas BMW kosmeetiline remont. Kui peaks tekkima väike kriimustus värviviimistluses või rebend istmekattes, parandavad meie spetsialistid pisivead kiiresti ja lihtsalt, kasutades uuenduslikke remonditehnoloogiaid. Ja samas säilitavad sinu BMW originaalsuse.

Loe lisaks
BMW remont ja hooldus, BMW tuuleklaasiparandus

BMW klaasiparandus.

Väike kivi võib põhjustada palju kahju. Näiliselt tühine täke võib areneda kiiresti tuuleklaasi mõraks ja tuua kaasa kuluka asenduse. Kui aga täke ei ole otseselt juhi vaateväljas, saavad meie eksperdid selle kiiresti ja lihtsalt parandada.

BMW remont ja hooldus, BMW mõlgiparandus, töötaja, hooldustöökoda

BMW mõlgiparandus.

Kas sinu viimane sõit jättis oma jälje? Meie eksperdid on valmis aitama ja eemaldavad kerepaneelidest kuni 60 mm läbimõõduga mõlgid. Uued mõlgieemaldustehnikad kaitsevad värviviimistlust remondi ajal kahjustuste eest.

BMW remont ja hooldus, BMW kohtparandused, töötaja, hooldustöökoda

BMW kohtparandused.

Meie eksperdid eemaldavad väliskülgedel ja servade lähedal kuni 25 mm läbimõõduga minimaalsed värvikahjustused ning kuni 100 mm pikkused kriimustused kiiresti ja täpselt. Tänu spetsiaalsele töötlemisprotseduurile ei ole vaja osa remondi ajal eemaldada.

BMW remont ja hooldus, BMW plastiparandus, töötaja, hooldustöökoda

BMW plastiparandus.

Tänu BMW plastiparandusele saab väliskülje plastosade kuni 25 mm läbimõõduga väiksemaid kahjustusi – näiteks väike pragu põrkerauas – kiiresti ja lihtsalt parandada. Meie eksperdid suudavad kriimustusi ja kulumisjälgi ülima hoolikusega parandada.

BMW remont ja hooldus, BMW veljeparandus, töötaja, hooldustöökoda

BMW veljeparandus.

Ainult hetkeline tähelepanematus parkimisel võib põhjustada veljekahjustusi. Meie spetsialistid parandavad kuni 1 mm sügavused veljekahjustused kuni 5 cm kaugusel velje äärikust uuendusliku täiteainega ja seejärel värvivad paranduskoha nii, et see ühtib sinu BMW-ga ideaalselt.

BMW remont ja hooldus, BMW salongiparandus, töötaja, hooldustöökoda

BMW salongiparandus.

Elu jätab oma jälje. Kui istmekattes on rebend või auk või näiteks juhtelementidel on väiksemad kulumisjäljed, eemaldame kahjustused, mille läbimõõt on kuni 15 mm või pikkus kuni 40 mm. Parandada saab ka tüütud määrdunud või värvi muutnud kohad.

BMW REMONT JA HOOLDUS: TÄHTSAIMAD KÜSIMUSED JA VASTUSED.

 • Kuidas võtta ühendust BMW avariiabiteenusega?

  Avarii korral oleme vaid telefonikõne kaugusel. BMW avariikäsitlus hoolitseb kõige eest – alates avariiaruandest ja remondist kuni nõuete täieliku menetlemiseni. BMW avariiabiteenus on sulle ööpäevaringselt saadaval. Võta meiega iDrive'i menüü, puuteekraani või telefoni teel ühendust: 00800

 • Mida BMW avariiremont mulle pakub?
 • Millal on BMW kosmeetiline remont asjakohane?
 • Mis on BMW ColorSystem?

BMW TEENUSED.

BMW remont ja hooldus, BMW teeninduskeskus, BMW teeninduse töötaja nõustab klienti

BMW teeninduse koguulatus.

BMW Service Partneri juures oled sina ja sinu BMW parimates kätes. Lai ja mitmekülgne valik hõlmab pikaajalisi teenusepakette, atraktiivseid kõik-ühes hindu ja palju muid individuaalseid teenuseid.

Lisateave
BMW remont ja hooldus, BMW avarii- ja rikkeabi, mees räägib telefoniga

BMW rikke- ja avariiabi.

BMW rikke- ja õnnetusjuhtumiabi on sulle saadaval tasuta, ööpäevaringselt ja 365 päeva aastas. Võta meiega ühendust telefoni teel või rakenduse My BMW kaudu või otse oma sõidukist.

Lisateave
BMW edasimüüja garantii, BMW remont ja hooldus, naine istub BMW kataloog käes

BMW edasimüüja garantii.

Halvimas olukorras saad kasutada kõikehõlmavaid teenuseid, näiteks BMW originaalosadega kiire remont, ja nautida seda rahustavat tunnet, et oled kõigeks valmis.

Lisateave
BMW remont ja hooldus, rakendus My BMW, nutitelefoniga naine nõjatumas vastu BMW sõidukit

Rakendus My BMW.

Rakendus My BMW võimaldab ka hõlpsalt hooldus- ja teenindusaegu hallata.

Lisateave