Apple CarPlay® nutitelefoni integreerimise menüü BMW ConnectedDrive’i keskpaneeli ekraanil

APPLE CARPLAY®.

Apple CarPlay võimaldab BMW juhtimise ajal kasutada oma iPhone’i funktsioone ja sisu.

Soovid BMW-ga sõites kasutada ka oma iPhone’i? Nutitelefoni integreerimise valikuga saad kasutada Apple Play funktsioone. Nii saad ligipääsu iPhone‘i arvukatele funktsioonidele ja sisule ka sõidu ajal. Sinu iPhone on mugavalt ja juhtmevabalt ühendatud sinu autoga. Kogu oluline teave kuvatakse keskpaneeli ekraanil rakenduse põhiesitluses. See tähendab, et Apple CarPlay tagab sõidu ajal kiire ja turvalise juurdepääsu sinu isiklikele nutitelefonirakendustele.

Kasuta Apple CarPlay’d sõidu ajal telefonikõnede tegemiseks, sõnumite dikteerimiseks ja saatmiseks või Smart Home’i seadmete kasutamiseks. Ja kui raadiost midagi põnevat ei tule, leiad õige jaama TuneIn’ist, võid kuulata heliraamatuid rakenduses Audible või mängida uusimaid lugusid taskuhäälingust koos eelistatud esitusloenditega Apple Musicust. Samal ajal oled teel oma sihtkohta rakenduste Apple Maps, Google Maps või Waze abil ja saad Apple Mapsi navigeerimisjuhiseid esiklaasile projitseerituna.

iPhone’i rakendusi saab kasutada BMW juhtsüsteemi kaudu või mugavalt Apple Siri häälkäskluste abil. Ütle lihtsalt "Hey, Siri" või vajuta roolil hääljuhtimise nuppu, et aktiveerida digitaalne hääljuhtimine oma nutitelefonis.

Loe lisaks
APPLE CARPLAY®. Apple CarPlay võimaldab BMW juhtimise ajal kasutada oma iPhone’i funktsioone ja sisu.

APPLE CARPLAY NÕUDED.

Apple CarPlay kasutamiseks vajad 5. generatsiooni või uuemat iPhone’i.

Kõik sõidukid, millel on valikuline Connected-pakett Plus (6C2) või Connected-pakett Professional (6C3/4) ning ka sõidukid, mis on toodetud alates 2016. aasta juulist lisavarustuses oleva Apple CarPlay valmidusega või Apple CarPlay nutitelefoni integreerimise (SA6CP) toega.

Apple CarPlay teenusel puudub aegumistähtaeg ja see on alati sinu BMW jaoks saadaval.

Märkus. Nõudmised võivad riigiti erineda.

Loe lisaks

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW ConnectedDrive’i klienditeenindus

BMW KLIENDI-TEENINDUS.

Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet BMW ConnectedDrive‘i teenuste ja toodete kohta, võta lihtsalt ühendust BMW klienditeenindusega.
BMW ConnectedDrive’i korduma kippuvad küsimused, nutitelefoniga naine akna all

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.
BMW Driver’s Guide rakendus, digitaalne auto kasutusjuhend nutitelefonis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide on valitud BMW mudelite digitaalne kasutusjuhend, mis sisaldab sõiduki üksikasju ja varustust, pildiotsingut ja selgitavaid animatsioone.
BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenuste ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive‘i teenustest ja toodetest? Ülevaate avamiseks klõpsa siin.