Mees juhib BMW-d, keskpaneeli ekraanil kuvatakse BMW Mapsi navigatsiooni

BMW MAPS.

BMW Maps muudab sinu igapäeva liikumise lihtsamaks hulga praktiliste teenuste abil, nagu Connected Navigation, Connected Parking ja Connected Charging.

BMW Maps – ideaalne kaaslane igal sõidul. Tänu laiale valikule saadaolevatele teenustele on sinu teekond BMW-ga veelgi personaalsem ja mugavam. Täielikult intuitiivselt kasutatav Connected Navigation võimaldab minna kaugemale tänaste navigeerimissüsteemide tuttavatest valikutest, näiteks saad sisestada oma sihtkoha vaba otsingu abil, nagu oled harjunud Interneti otsingumootorite puhul. Lisaks muudab pilvepõhine dünaamiline teekonna arvutus marsruuti kohe vastavalt liiklusoludele ja annab täpse eeldatava saabumisaja. Sihtkohas aitab Connectedi Parking parkimisfunktsioon sul parkimiskohta otsida ja juhatab sind usaldusväärselt lähimasse parkimiskohta. Süsteem soovitab vabu kohti suurtes parkimismajades või tänaval. Sageli saad maksta parkimise eest sularahavabalt PARK NOW rakendusega. BMW i või BMW pistikhübriidmudelite juhina võid lasta süsteemil end juhatada teele jäävasse lähimasse avalikku laadimispunkti, kasutades huvikohtade otsingufunktsiooni. Saad aegsasti teavet nende saadavuse ja pakutavate laadimisvoolude kohta.

Loe lisaks
BMW MAPS.BMW Maps muudab sinu igapäeva liikumise lihtsamaks hulga praktiliste teenuste abil, nagu Connected Navigation, Connected Parking ja Connected Charging.
Naine kasutamas nutitelefonil BMW Maps Connected Navigationi funktsiooni

BMW MAPS – CONNECTED NAVIGATION.

BMW-le omase mugavusega nutitelefoni navigeerimissüsteemi kasutamine: BMW Maps – ühendatud navigeerimissüsteem juhatab sind sihtkohta suure täpsuse, ülikiire arvutusega ja üldise liiklusolukorra muutustega arvestades – isegi kui sa täpselt ei tea selle koha aadressi, leiad selle võtmesõnaotsingu abil, nagu sa oled harjunud kasutama navigeerimisrakendusi oma nutitelefonis. Pilveteenusele tuginevat dünaamilist teekonnaarvutust iseloomustab suur kiirus ja see arvestab pidevalt marsruudi soovitustega. Teekond arvutatakse aegsasti, mis tähendab, et marsruudil olev liiklusvoog mõjutab eeldatava saabumisaja arvutamist. Nüüd on saadaval ulatuslikud liiklusandmed ka väiksemate teede kohta. See võimaldab süsteemil soovitada kõige kiiremat marsruuti, mida näed eeldatavast sihtkohta jõudmise täpsest ajast.

Eeliste ülevaade:

 • Intuitiivne kasutamine, nagu oled harjunud kasutama oma nutitelefoni
 • Sihtkoha sisestamine on võimalik vaba otsingu kaudu
 • Pilvepõhine dünaamiline teekonna arvutamine
 • Teekonna kiire ümberarvutamine liiklusolude muutumise korral
 • Eeldatava saabumisaja täpne arvutamine
 • Kaardiandmed koos kaardiuuendusega on alati ajakohased
 • Reaalajas liiklusteave
 • Kaardiuuendus
BMW Maps Connected Parking, valge BMW 6. seeria Gran Turismo

BMW MAPS - CONNECTED PARKING.

Oled jõudnud sihtkohta, kuid ei leia parkimiskohta? BMW Maps – Connected Parkingu korral on pahameel ja ärritus minevik. Teekonnajuhiste osana soovitab see funktsioon ennetavalt parimaid parkimisvõimalusi sinu sihtkoha lähedal. Valida on mitmekorruselises parklas või tänaval parkimise vahel. Kui valid parkimismaja, näidatakse sihtkohale lähimat. Kui valid parkimise tänaval, soovitatakse sulle teekonda sihtkohta koos suurima tõenäosusega leitava parkimiskohaga. Lisaks sellele alustad oma teekonda juba hästi informeerituna, kuna sinu BMW annab sulle üldteavet valitud sihtkohas oleva parkimisolukorra kohta. Kõiki neid võimalusi kuvatakse sõiduki keskpaneeli ekraanil. Navigeerimiskaardile lisanduvad tühjade parkimiskohtadega parkimisrajatised ja esile tõstetakse tänavad, mille ääres on suurem tõenäosus leida parkimiskoht. Navigeerimissüsteemis kuvatakse ka hiljuti vabanenud parkimiskohad.

Eeliste ülevaade:

 • Ei ole vaja parkimiskohta otsida
 • Navigeerimine sihtkoha lähedal asuvasse vabasse parkimiskohta
 • Näitab ka parkimismajades asuvaid parkimiskohti
 • Soovitab parimate parkimisvõimalustega teekonda
 • Üldteave sihtkohas parkimise kohta
BMW Maps Connected Charging elektrilise sõiduulatuse visualiseerimine keskpaneeli ekraanil

BMW MAPS – CONNECTED CHARGING.

BMW Maps – Connected Charging pakub sulle valikut praktilisi teenuseid, mis võimaldavad muuta sõitmist täiselektrilise BMW i või BMW pistikhübriidmudeliga veelgi mugavamaks. Nende hulka kuulub näiteks reisiplaneerija, mis soovitab laadimispunkte teekonnal, samuti Park & Charge assistent, mis pakub sihtkoha lähedal asuvaid vabu laadimispunktidega parkimiskohti. Ühtlasi on saadaval üksikasjad aadressi, lahtiolekuaja ja laadimisvõimaluste kohta. Lisaks leiad viiteid põnevate võimaluste kohta, kuidas iga laadimispeatuse ajal ooteaega veeta. Eriti nutikas: funktsioon eRoute* arvutab automaatselt laadimispeatused teel, kui teekonna pikkus ületab sõiduulatuse. Kasuta kiirlaadimisjaamade otsingufiltrit või praktilist sõiduulatuse funktsiooni Range Circle, mis kuvab kaardil sinu BMW sõiduulatuse ringina.

* Saadaval BMW i mudelitele alates BMW iX3.

Eeliste ülevaade:

 • Teekonna planeerimine koos laadimispeatustega
 • Laadimisjaamadega parkimiskohad sinu sihtkoha lähedal
 • Teave laadimisjaamade kohta
 • Huvikohtade soovitused laadimisjaamade lähikonnas
 • Kiirlaadimisjaama filter
BMW Mapsi navigeerimine, kuidas?-video

tutvu meie juhendvideos BMW Mapsi ja selle navigeerimisfunktsiooniga, sealhulgas teekonna sihtkohta otsinguga.

NÕUDMISED BMW MAPSI KASUTAMISEKS.

BMW Maps koos funktsioonidega Connected Navigation, Connected Parking ja Connected Charging on osa lisavarustusse kuuluvast Connected-pakett Professionali (6C3/6C4) süsteemist ja on kasutatav ainult koos Live Cockpit Plusi (6U2) või Live Cockpit Professionaliga (6U3). Autol peab olema BMW operatsioonisüsteem 7 või uuem.

Loe lisaks

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

Naine kasutamas BMW ConnectedDrive’i rakendust My BMW nutitelefonis valge BMW X5 ees

My BMW RAKENDUS.

Enne sõitu, sõidu ajal või pärast seda: My BMW rakendus toetab sinu igapäevast mobiilset elu paljude nutikate funktsioonidega.
BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenuste ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive‘i teenustest ja toodetest? Ülevaate avamiseks klõpsa siin.
BMW ConnectedDrive’i korduma kippuvad küsimused, nutitelefoniga naine akna all

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.
BMW ConnectedDrive’i klienditeenindus

BMW KLIENDI-TEENINDUS.

Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet BMW ConnectedDrive‘i teenuste ja toodete kohta, võta lihtsalt ühendust BMW klienditeenindusega.
BMW Driver’s Guide rakendus, digitaalne auto kasutusjuhend nutitelefonis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide on valitud BMW mudelite digitaalne kasutusjuhend, mis sisaldab sõiduki üksikasju ja varustust, pildiotsingut ja selgitavaid animatsioone.