BMW intelligentse isikliku assistendi ekraan keskpaneeli ekraanil

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

Sinu isiklik assistent ja autotööstuse ekspert kõikjal, kuhu lähed.

„Tere, BMW. Sõida koju!” BMW intelligentse isikliku assistendiga on sul alati kaasas isiklik abimees. Võid sellega intuitiivselt rääkida, küsida küsimusi või vahendada oma meeleolusid ja vajadusi. Samal ajal võimaldab see sul oma BMW-ga täiesti uuel viisil suhelda: nii saad lasta sel selgitada auto funktsioone, sina saad küsida auto seisundit puudutavaid küsimusi või anda häälkäskluste abil juhiseid. BMW intelligentne isiklik assistent tunneb sind ja õpib sinu eelistusi ja nõudmisi tundma üha paremini, laseb sul oma BMW-ga ideaalselt suhelda ja pakub mugavamat sõidukogemust.

Loe lisaks
BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.Sinu isiklik assistent ja autotööstuse ekspert kõikjal, kuhu lähed.
BMW intelligentse isikliku assistendi funktsioonid ja eelised meie juhendvideos

ROHKEM TEAVET BMW INTELLIGENTSE ISIKLIKU ASSISTENDI JA SELLE FUNKTSIOONIDE KOHTA MEIE JUHENDVIDEOS.

BMW INTELLIGENTSE ISIKLIKU ASSISTENDI FUNKTSIOONID.

Isiklik assistent, sõiduki asjatundlik spetsialist, tähelepanelik kaasreisija – BMW intelligentne isiklik assistent toetab sind sõidu ajal paljude nutikate funktsioonidega.

BMW intelligentne isiklik assistent, autoekspert, naine juhib BMW-d

Autoekspert.

BMW intelligentne isiklik assistent ei jäta ühtegi küsimust vastuseta. See on sinu auto tõeline ekspert, kes teab täpselt igat sinu BMW detaili. Alates hoolduse nõuetest kuni kütusetasemeni ja funktsioonide omadusteni: mida iganes oma BMW kohta teada tahad, alati kui abi vajad: see on sinu jaoks olemas ja aitab sul paremini oma autot tundma õppida.
BMW intelligentne isiklik assistent

Isiklik assistent.

Sinu vajaduste mõistmine ning parima toe pakkumine igal ajal – just see muudab BMW intelligentse isikliku assistendi nii unikaalseks. Kõik, mida selleks vaja, on kiire „Tere, BMW. Sõida koju!“ ja see leiab sinu marsruudi, või „Tere, BMW. Ma olen näljane!“, et saada soovitus mugava restorani kohta – või parimate hinnangutega restorani kohta, kui soovid. Samuti saab süsteem sisse lülitada istmesoojenduse või mängida lemmikmuusikat. BMW intelligentne isiklik assistent peab meeles sinu isiklikke eelistusi ja tunneb sind seega järjest paremini.
BMW intelligentne isiklik assistent Automate My Habits kuva keskpaneeli ekraanil

Automate My Habits.

Kas lülitad külmaga istmesoojenduse alati kolmandale astmele? Või avad akna, et teel tööle avada parkimismaja värav? Teenusega Automate My Habits saad endale sobivate sätete jaoks reegleid seadistada, et need selgeks õpetada ja automaatselt kasutada. Siis saad nautida oma teekonda ja sinu heaolu eest hoolitseb sinu BMW. Tulevikus lisandub veelgi automaatseid võimalusi.
Naine räägib BMW juhtimise ajal BMW intelligentse isikliku assistendiga

Loomulik suhtlus.

BMW intelligentne isiklik assistent – hakka sellega lihtsalt rääkima. See on sinu BMW hing, alati valmis sind aitama. Assistendiga suhtlemiseks ei pea sa nupule vajutama ega kinnitustooni ootama. Sa ei pea ka pausi tegema, vaid ta kuuleb sind kohe. Küsi temalt näiteks: „Tere, BMW. Kes sa oled?“ Või äkki tahad assistendile anda teise nime? Sellisel juhul ütle: „Tere, BMW! Vaheta aktiveerimissõna.”

TEHNILISED NÕUDED BMW INTELLIGENTSELE ISIKLIKULE ASSISTENDILE.

BMW intelligentse isikliku assistendi kasutamise tehniline eeldus on BMW operatsioonisüsteem 7 (või uuem) koos hääletuvastuse ja -kontrolliga ning lisavarustusse kuuluv BMW Live Cockpit Professional (6U3) või BMW Live Cockpit Plus (6U2).

Selleks et sinu BMW intelligentne isiklik assistent oleks täies ulatuses kasutatav, tuleb sõiduki tarkvara regulaarselt uuendada.

Loe lisaks

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW ConnectedDrive’i korduma kippuvad küsimused, nutitelefoniga naine akna all

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.
BMW ConnectedDrive’i klienditeenindus

BMW KLIENDI-TEENINDUS.

Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet BMW ConnectedDrive‘i teenuste ja toodete kohta, võta lihtsalt ühendust BMW klienditeenindusega.
BMW Driver’s Guide rakendus, digitaalne auto kasutusjuhend nutitelefonis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide on valitud BMW mudelite digitaalne kasutusjuhend, mis sisaldab sõiduki üksikasju ja varustust, pildiotsingut ja selgitavaid animatsioone.
BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenuste ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive‘i teenustest ja toodetest? Ülevaate avamiseks klõpsa siin.