Metsik, mässumeelne, ainulaadne. BMW 2. seeria Coupé sõidukil on kõik, mis iseloomustab sportlikku kupeed. Selgesti ära tuntav sportlik disain rõhutab sõidudünaamikat, mis teeb sellest oma klassi parima. Kupeed iseloomustavad märksõnad on: ideaalne 50 : 50 kaalujaotus, võimsad BMW TwinPower Turbo mootorid ja intelligentsed BMW EfficientDynamics funktsioonid. Selle dünaamika kulminatsioon on M240i, mille mootor suudab kiirendada väga lühikese ajaga 0–100 km/h. Ustav oma loosungile: „Vähem reegleid. Parem sooritusvõime.”

Lahe välimus, kompaktsed proportsioonid – see on esimene BMW 2. seeria Cabrio. Selle ekstravertset disainikeelt iseloomustavad lühikesed ülendid, jõulised kontuurid ja atleetlik tagaosa, mis ilmestavad sõiduki enesekindlat olemust. Sõiduki iseloomu aitavad veelgi paremini esile tuua Luxury Line, Sport Line ja M Sportpakett ning suur valik BMW originaaltarvikuid. BMW 2. seeria Cabrio ei järgne kellelegi, vaid avaldab iseseisvalt muljet. Ja BMW M240i on veelgi impulsiivsem. Oma M TwinPower Turbo 6-silindrilise diisliga töötava reasmootoriga vabastab ta BMW 2. seeria Cabrio kiire loomuse, viies uuele tasemele ka sõidunaudingu.

Ruumikas, mitmekülgne, dünaamiline. Tänu kompaktsusele, võimsatele proportsioonidele ja pikendatud joontele kiirgab BMW 2. seeria Active Tourer sõidukist sportlikkust olenemata sellest, mis nurga alt seda vaadata. Kui mõelda sõiduki kompaktsele välimusele, on selle seesmine ruumikus tõeliselt hämmastav. Reguleeritavad istmed, kokkuvolditava põrandaga pakiruum ja näiliselt lõputu arv paigutusvõimalusi loovad palju ruumi ja funktsionaalsust.BMW eDrive ja bensiinimootori kombinatsiooniga pakub BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer nii elektrilist juhtimiskogemust kui ka piiramatut liikuvust.

Nii põnevateks igapäevategevusteks kui ka mugavateks pikemateks reisideks. Oma avara pakiruumi, kuni seitsme reisijakoha ja arvukate hoiupaikadega täidab BMW 2. seeria Gran Tourer kõik sinu nõuded mugavusele ja paindlikkusele. Nutikus ei ole ainus eelis. Oma atleetliku vormi ning võimsate 3- ja 4-silindriliste BMW TwinPower Turbo tehnoloogiaga mootoritega on see ka kahtlemata sportlik.

Loe lisaks