Võidab kirg: rohkem dünaamikat, emotsioone, innovatsiooni. BMW 3. seeria Sedan lisab inspiratsiooni igale sõidule. See kehastab sportsedaani kontseptsiooni nii, nagu ükski teine auto seda ei suuda. Seitsmes generatsioon saabub veelgi muljetavaldavama võimsuse, ökonoomsuse ja individuaalsusega. Selle panevad liikuma jõulised 6-, 4- ja 3-silindrilised bensiini ja diisliga töötavad reasmootorid tipptasemel BMW EfficientDynamics tehnoloogiaga. Tulemuseks on muljetavaldava dünaamika ja madala kütusekuluga Sedan, mis on ökonoomsuselt tipptasemel: M340i xDrive* ja BMW 330e pistikhübriidsüsteemiga, milles on kombineeritud 4-silindriline bensiinimootor uuendusliku BMW eDrive tehnoloogiaga. Tagasillapõhine BMW xDrive intelligentne nelikveosüsteem tagab sõidumugavuse kõigil teedel, kõikides kurvides ja igas sõiduolukorras.

* Saadaval alates 2019. aasta juulist

BMW 3. seeria Touring kutsub sind maailma avastama: selles on ühendatud mitmekülgsus ja uuenduslikud tehnoloogiad, mis annavad sportliku ja enesekindla üldmulje. Pole vahet, kas ees ootab perepuhkus, nädalavahetuse väljasõit või ostureis - ükski väljakutse ei ole selle auto jaoks liiga suur. Selle BMW TwinPower bensiini- ja diiselmootorid pakuvad maksimaalset sooritusvõimet ja sõidudünaamikat koos silmatorkavalt väikese kütusekuluga.

Olles esimene BMW Touring pistikhübriid, on BMW 330e* juba täna sõit homsetes unistustes, ühendades maksimaalse sõidumõnu ja märkimisväärselt vähendatud CO2-heitmed. See on võimalik tänu uuenduslikule BMW eDrive elektriajami kontseptsioonile, mis hämmastab oma märkimisväärse sõidudünaamikaga - seda koos vaid elektri jõul kuni 63km ulatuva sõidumaaga, mis läbitakse täiesti heitmevabalt.


* Saadaval alates 2020. aasta juulist. Andmed on esialgsed.

BMW 3. seeria Gran Turismo ideaalne vormi ja ruumikuse kooslus loob kupeedele iseloomuliku elegantsuse. Sõiduk tundub korraga võimas ja dünaamiline ning muljetavaldavalt ruumikas. Selles seisnebki sõiduki erilisus. M Sportpaketi või BMW sarjadega Luxury ja Sport muutub disain veelgi iseloomulikumaks.

BMW M3 sedaan: neljaukseline kõrge sooritusvõimega sportauto. Täiesti uue sisu saanud TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor pakub spontaanset sooritusvõimet kogu pöördevahemikus. Motospordist pärinevad uuendused, nagu aktiivne M-diferentsiaal, kohanduv M-vedrustus, M Servotronic või 7-käiguline kahe siduri ja Drivelogic süsteemiga käigukast, defineerivad võimalikkuse piirid ümber. Juhiiste on ideaalse ergonoomika viimane sõna. Uued M-istmed lisavad külgedelt stabiilsust ja sobivad ideaalselt sõidukiga. Kõik on siin orienteeritud ühele: juhi vajadustele.

Kui otsid uut või kasutatud BMW 3. seeria autot, leiad kogu vajamineva teabe koos katsetulemuste ja BMW 3. seeria mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega siit. BMW esindaja Eestis on Inchcape BMW, kelle juures saad kokku leppida proovisõidu.

Loe lisaks