LEIA SOBIV MUDEL

UUS

5. SEERIA

UUS BMW 5. SEERIA TOURING.

BMW 520d Touring: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,1–5,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 160–141

NAUDI MUGAVAT SÕITU. IGA PÄEV.

Uuel BMW 5. seeria Touringul on olemas kõik, et su päev oleks veelgi mugavam. 570 - 1700 l pakiruumi, et saaksid kaasa võtta kõik vajaliku, sealhulgas jalgratta või lapsevankri. Isegi pikad reisid on mugavad. Seda tänu avarale salongile. Digitaalsete tipphetkede hulka kuulub suur BMW kaarjas ekraan. Ja sportlikud 157 kW (213 hj) muudavad iga päeva põnevaks. Tutvu kõigi mudelivariantide, varustusvõimaluste ja tehniliste andmete ning hulgaliste liisingu- ja finantseerimispakkumistega.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

   BMW 520d Touring
   BMW 520d Touring

   Võimsus

   157 kW (213 hj)

   Pöördemoment

   400 Nm

   0–100 km/h

   7,5 s

   Tippkiirus

   220 km/h

   BMW 520d Touring: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,1–5,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 160–141

   SINU UUS BMW 5. SEERIA TOURING.

    Infosisu kohatäide

    SALONGI DISAIN

    RUUMIKAS ELEGANTS.

    Rohkelt ruumi kõigi su plaanide jaoks. Avarasse pakiruumi mahutad vaevata golfikotid, pagasi või isegi jalgratta. Praktilised lahtrid, aasad ja konksud teevad asjade pealelaadimise lihtsamaks.

    PRAKTILINE, MUGAV JA LÕBUS.

    TÄIELIKULT INTEGREERITUD VIDEO VOOGEDASTUS.

    Filme ja telesarju saad vaadata mugavalt oma BMW keskpaneeli ekraanilt. Kõrglahutusega videod lühendavad ooteaega ja pakuvad parimat meelelahutust[1].

    VÄLISDISAIN

    SUUREPÄRANE IGA NURGA ALT.

    Jätkusuutlikkus, BMW 520d Touring

    JÄTKUSUUTLIKKUS.

    Ülemaailmse ettevõttena peab BMW Group end ühiskonna oluliseks osaks ja võtab vastutuse jätkusuutlikkuse eest. Vaata lisateavet ringmajanduse põhimõtte ja meetmete kohta, mida me CO₂ vähendamiseks ja ressursside säästmiseks rakendame.

    SÕIDUDÜNAAMIKA

    SÕIDUNAUDINGU UUS MÕÕDE.

    Mugav, sportlik ja ruumikas: uus BMW 5. seeria Touring on pikkadel reisidel täiuslik kaaslane.

    TEHNOLOOGIAD

    ARUKALT SINU KÕRVAL.

    Alati õigel sõidurajal ja ohutu pikivahega.

    Professionaalne juhiassistent hoiab sõiduki turvaliselt sõidurajal ja hoiab pikivahet ees liikuva sõidukiga kiirusel kuni 210 km/h. Täiendav eelis – eriti liiklusummikutes. Kui tekib hädaolukord, siis sinu BMW peatub ja seejärel sõidab automaatselt edasi.

    Sinu BMW pargib end ise.

    Pargi, ilma et peaksid autos istuma. Parkimisassistent Professional pargib sinu BMW automaatselt ja sõidab ka parkimiskohalt välja. Soorita manööver kuni 200 m ulatuses vaid ühe korra ja salvesta see.

    Vaata enamat kui lihtsalt teed.

    Jõua sihtkohta täpsemalt. BMW esiklaasinäidik projitseerib asjakohase navigatsiooni- ja sõiduteabe otse sinu vaatevälja. Liitreaalsuse vaates näidatakse sõidujuhiseid reaalajas videopildil juhtpaneelil ja/või näidikupaneelil.

    Enamat kui lihtsalt võti.

    Funktsiooniga BMW Digital Key Plus saad kasutada nutitelefoni sõiduki võtmena ja jagada seda digitaalselt kuni viie inimesega. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käib kaasas ka valgusprojektsioon. Sõltuvalt valitud isiklikust profiilist kohandab funktsioon sinu isiklike eelistuste järgi ka sõiduki salongi.

    BMW 5. seeria Touring, finantseerimine ja liising

    FINANTSEERIMINE JA TEENUSED

    BMW FINANTSTEENUSED BMW 5. SEERIA TOURINGULE.

    Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

    UUE BMW 5. SEERIA TOURINGU ENNETAV HOOLDUS.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust. Aja saad kokku leppida otse oma My BMW rakenduse sõnumi teel. Seejärel jätka lõõgastunult oma teekonda.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED UUE BMW 5. SEERIA TOURINGU KOHTA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW 520d Touring: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,1–5,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 160–141
     

    [1] Näidatud teenused ja funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõigil turgudel ega kõigis keeltes ning võivad vajada eraldi tellimusi.

     

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad etalonkütuseid vastavalt ELi määrusele 715/2007. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

     

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html