THE

1

BMW M

BMW M135 xDRIVE.

BMW M135 xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud WLTP): 8,1 - 7,6; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 184 - 173

[1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

SÕIDUNAUDING.

Sportlik mootor, dünaamiline disain ja salongi uuenduslikud funktsioonid. Avasta uus BMW M135 xDrive M-mudel, selle varustus ja tehnilised andmed ning arvukad liisingu- ja finantseerimisvõimalused.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

   BMW M135 xDrive
   BMW M135 xDrive

   Võimsus

   221 kW (300 hj)

   Pöördemoment

   400 Nm

   0–100 km/h

   4,9 s

   Tippkiirus

   250 km/h

   BMW M135 xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud WLTP): 8,1 - 7,6; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 184 - 173

   [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

   Disain ja jõudluse andmed, BMW M135

   KOMPAKTNE. KOMPROMISSITU. JÄRJEPIDEVALT M.

   Uue BMW M135 xDrive’i disain näitab selgelt, kui palju võimsust selles autos peidus on. Neli summutitoru, M-i neerukujuline iluvõre, M-peeglid ja M-tagaspoiler. Eksimatult äratuntav välimus rõhutab võimsat 125 kW (170 hj) mootorit. Pidurisüsteem M Sport ja kohanduv M-vedrustus muudavad uue BMW M135 xDrive’i teel olles tõeliselt silmapaistvaks.[1]

   SINU UUS BMW M135 xDRIVE.

    Infosisu kohatäide

    SOORITUSVÕIME

    SÕIDAB NAGU M-MUDEL.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Muljetavaldav võimsus ja dünaamiline sõidurõõm. Naudi uue BMW M135 xDrive’i võimsat mootorit ja sportlikku sõidudünaamikat.

    JÕULINE ISELOOM.

    M-logoga punase kõrgläikega pidurisüsteemi M Sport välimus annab juba aimu, mida see suudab. Suuremad seest ventileeritavad pidurikettad tagavad korraliku jõudluse.

    DISAIN

    NÄEB VÄLJA NAGU M-MUDEL.

    VÕIMSUS, MIDA NÄED JA KUULED.

    M-heitgaasisüsteem pakub rikkalikku mootoriheli. Kahe otsaga summutitorud annavad selge vihje uue BMW M135 xDrive’i sõidudünaamika kohta.

    TUNDUB NAGU M-MUDEL.

    PARIM TUGI IGAS KURVIS.

    Integreeritud peatugede ja valgustatud M-logoga sportistmed tagavad ideaalse istumisasendi.

    TEHNOLOOGIAD

    INTELLIGENTNE JA UUENDUSLIK.

    Sinu tähelepanelik assistent.

    Juhtimisassistent Professional hoiab sind sõidurajal ja eesolevast sõidukist ohutus kauguses kiirusel kuni 210 km/h. Vajaduse korral pidurdab sinu BMW end seisma ja sõidab automaatselt ka edasi. Tõeliselt kasulik, eriti liiklusummikutes.

    Sinu BMW pargib ise ja sõidab parkimiskohalt välja.

    Parkimisassistent Professional leiab su BMW-le automaatselt parkimiskoha. Pead vaid ühe korra sooritama manöövri, mis võib olla kuni 200 meetri pikkune. Seejärel pargib sinu BMW vajadusel iseseisvalt ja sõidab parkimiskohalt välja, samal ajal kui jälgid nutitelefonist kõike läheduses toimuvat.

    Kasuta kogu aeg kaugtulesid.

    Kaugtulede ümberlülituse assistent takistab automaatselt sinu BMW-l oma valgusvihuga teisi liiklejaid pimestamast. Sul pole vaja vahetada kaug- ja lähitulede vahel. Samas sõidad alati täiuslikult valgustatud tänavatel.

    Näed ühe pilguga rohkem.

    BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase navigatsiooni- ja sõiduteabe otse sinu vaatevälja. Liitreaalsuse vaates näidatakse sõidujuhiseid reaalajas videopildil juhtpaneelil.

    Enamat kui lihtsalt võti.

    Funktsiooniga BMW digitaalne võti Plus saad kasutada ühilduvaid mobiilseadmeid autovõtmena. Samuti saad seda digitaalselt kuni viie inimesega jagada. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käivad kaasas ka valgusefektid.

    OLULISEMAD DIGITAALSED OMADUSED.

    test

    NAUDI LIIKVEL OLLES BMW DIGITAL PREMIUMI.

    Üks pakett, arvukalt funktsioone. Täiustatud navigatsiooni- ja parkimisteenused koos reaalajas liiklusteabega muudavad teekonna lihtsamaks. Ooteajad on autos pakutava meelelahutusega imelühikesed. Kõigi rakenduste andmesidemaht kuulub loomulikult paketti. Rohkelt isikupärastamisvõimalusi tähendab, et sinu BMW on tõeliselt sinu nägu

    BMW finantsteenused, BMW M135

    LIISIMINE JA FINANTSEERIMINE

    SINU UUS BMW M135 xDRIVE.

    Täiusta oma personaalset liisingu- või laenutoodet, kaasates ühte paketti ka atraktiivseid teenuseid ja kindlustuse.

    NÕUSTAMINE JA TEENUSED

    UUE BMW M135 xDRIVE’i ENNETAV HOOLDUS.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust. Aja saad kokku leppida otse oma My BMW rakenduse sõnumi teel. Seejärel jätka lõõgastunult oma teekonda.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED MUDELI BMW M135 xDRIVE KOHTA.

    LISAVARUSTUSE VALIKUD

    SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW M135 xDrive[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud WLTP): 8,1 - 7,6; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 184 - 173
    [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

    [2] M-tehnoloogiapakett II on eeldatavasti saadaval novembris 2024.

    [3] „Kes tahab saada miljonäriks?“ logod, pildid ja kaubamärgid on litsentseeritud Sony Pictures Televisioni poolt.

    [4] Uus BMW M135 xDrive on BMW Individuali visualiseerijas eeldatavasti saadaval novembris 2024.    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad etalonkütuseid ELi määruse 715/2007 kohaselt. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.


    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuari värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt

    https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html


    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.