THE

1

BMW 1. SEERIA.

BMW 120[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud WLTP): 6 - 5,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 135 - 120

[1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

SÕIDUNAUDING.

Uus BMW 1. seeria kombineerib põneva sõidudünaamika sportliku disaini ja uuendusliku tehnoloogiaga. Interjöör on moodne ja lihtne. Iseloomulikud disainidetailid ja digitaalsed funktsioonid loovad visuaalseid ja funktsionaalseid kõrghetki. Sportlik neerukujuline iluvõre ja uue disainiga tagaosa muudavad välimuse pilkupüüdvaks. Avasta kõik uue BMW 1. seeria mudelivariandid, varustusevalikud ja tehnilised andmed ning arvukad liisingu- ja finantseerimisvõimalused.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

 • Mudelid
  • Bensiin • Diisel
 • M-mudelidBMW M
   BMW 120
   BMW 120

   Võimsus

   125 kW (170 hj)

   Pöördemoment

   280 Nm

   0–100 km/h

   7,8 s

   Tippkiirus

   226 km/h

   BMW 120[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud WLTP): 6 - 5,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 135 - 120


   [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

   Moodne tehnoloogia, BMW 1. seeria

   KUI KOMPAKTAUTODE KLASS ASUB JUHTIMA.

   Uus BMW 1. seeria on uuenduslik, isikupärane ja arukas. Naudi veelgi rikkalikumat kogemust tänu moodsale tehnoloogiale interjööris, sealhulgas suurele BMW kumerale ekraanile ja BMW Head-Up Displayle. Uusima BMW operatsioonisüsteemiga 9 saad nüüd muusikat ja navigatsiooniseadet lihtsamalt hallata. Ka välimus on muljetavaldavam tänu uuenenud BMW neerukujulisele esivõrele ja rabavale tagaosale, mis annab uuele BMW 1. seeria sedaanile põneva ja eksimatult äratuntava stiili. Arukad juhiabisüsteemid rõhutavad veelgi mugavust ja võimas 125 kW (170 hj) mootor tagab sportliku sõiduelamuse maanteel.[1]

   SINU UUS BMW 1. SEERIA.

    Infosisu kohatäide

    VÄLISDISAIN

    JULGE VÄLIMUS JÄTAB KESTVA MULJE.

    Disainielemendid külgedel ja modernsed tagatuled annavad tagaosale dünaamilise välimuse ning rõhutavad BMW 1. seeria mudelite laiust.

    0:00
    0:00 /  0:00

    ÜKS KATUS. MITU VÄRVIKOMBINATSIOONI.

    Veelgi isikupärasema ja sportlikuma välimuse nimel. Julge kontrastina või peene detailina. Must katus mõjub erinevalt, olenevalt sinu BMW värvist.

    SALONGI DISAIN

    UUENDUSLIKULT AVAR.

    Interjöör on minimalistlik ja täiusliku paigutusega. Fookus on juhikoha tehnoloogial, andes juhile igal ajal ideaalse ülevaate. BMW kumera ekraani ja BMW Head-Up Display kombinatsioon täiustab juhtimiskogemust uuenduslike digiteenustega.

    EDASTAB SÕIDU AJAL TEAVET. LAHUTAB PAUSIDE AJAL MEELT.

    BMW Digital Premium, BMW 1. seeria

    BMW DIGITAL PREMIUM ELAMUS SÕIDU AJAL.

    Üks pakett, arvukalt funktsioone. Täiustatud navigatsiooni- ja parkimisteenused koos reaalajas liiklusteabega muudavad teekonna lihtsamaks. Ooteajad on autos pakutava meelelahutusega imelühikesed. Kõigi rakenduste andmesidemaht kuulub loomulikult paketti. Rohkelt isikupärastamisvõimalusi tähendab, et sinu BMW on tõeliselt sinu nägu.

    TEHNOLOOGIAD

    ARUKALT SINU POOLEL.

    Sinu tähelepanelik assistent.

    Juhtimisassistent Professional hoiab auto aktiivselt sõidureas kiirusel kuni 210 km/h ja hoiab ohutut pikivahet. Vajaduse korral pidurdab BMW peatumiseni ja alustab uuesti automaatselt sõitmist. Tõeline abiline eelkõige aeglases liikluses.

    Sinu BMW pargib ja väljub parkimiskohalt iseseisvalt.

    Sinu BMW leiab automaatselt sobiva parkimiskoha tänu parkimisassistendile Professional. Sina pead teostama vaid ühe korra parkimismanöövri, mille pikkus võib olla kuni 200 meetrit. Pärast seda siseneb sinu BMW automaatselt parkimiskohta ja väljub sealt ning sina jälgid kõike lähedal olles oma nutitelefonist.

    Kaugtuled igal ajal.

    Kaugtulede ümberlülituse assistent takistab automaatselt sinu BMW-l oma valgusvihuga teisi liiklejaid pimestamast. Sa ei pea enam kaug- ja lähitulesid ümber lülitama. Ja sõidad sellegipoolest alati täiuslikult valgustatud tänavatel.

    Näed ühe pilguga rohkem.

    BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase navigatsiooni- ja sõiduteabe otse sinu vaatevälja. Liitreaalsuse vaates näidatakse sõidujuhiseid reaalajas videopildil juhtpaneelil ja näidikupaneelil.

    Enamat kui lihtsalt võti.

    Funktsiooniga BMW digitaalne võti Plus saad kasutada ühilduvaid mobiilseadmeid autovõtmena. Samuti saad seda digitaalselt kuni viie inimesega jagada. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käivad kaasas ka valgusefektid.

    Finantseerimis- ja liisinguvõimalused, BMW 1. seeria

    LIISIMINE JA FINANTSEERIMINE

    SINU UUS BMW 1. SEERIA.

    Täiusta oma personaalset liisingu- või laenutoodet, kaasates ühte paketti ka atraktiivseid teenuseid ja kindlustuse.

    NÕUSTAMINE JA TEENUSED

    UUE BMW 1. SEERIA ENNETAV HOOLDUS.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust. Aja saad kokku leppida otse oma My BMW rakenduse sõnumi teel. Seejärel jätka lõõgastunult oma teekonda.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW 1. SEERIA KOHTA.

    LISAVARUSTUSE VALIKUD

    SIND VÕIB VEEL HUVITADA...

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW 120[1]: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud WLTP): 6 - 5,3; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 135 - 120

    [1] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

    [2] „Kes tahab saada miljonäriks?“ logod, kujutised ja kaubamärgid on litsentsinud ettevõte Sony Pictures Television.

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukite kohta, mis kasutavad etalonkütuseid ELi määruse 715/2007 kohaselt. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuari värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.