40 AASTAT MAAILMA VÕIMSAIM TÄHT.

BMW M GmbH: individualistidele.

Motosport on kirg. Sõidunauding on missioon. Perfektsus on eesmärk. Ja siht on alati üks: luua selliseid autosid, millest saab legend. Midagi vähemat ei ole meie jaoks aktsepteeritav.

40 AASTAT MAAILMA VÕIMSAIM TÄHT.BMW M GmbH: individualistidele.

Motosport on kirg. Sõidunauding on missioon. Perfektsus on eesmärk. Ja siht on alati üks: luua selliseid autosid, millest saab legend. Midagi vähemat ei ole meie jaoks aktsepteeritav.

Loe lisaks

M AUTOMOBILES: KOGE KIRGE.

Sündinud rallirajal, kodus igal teel – see on M-sõidukite olemus. Need ülieksklusiivse varustusega ja motospordist inspireeritud autod vastavad vabalt ka kõige kõrgematele reaktsioonivõime, dünaamika ja võimsuse nõudmistele. Võimsad mootorid koos väljendusrikka disaini ja praktilise olemusega võimaldavad tunda, kui palju kirge läheb iga auto loomisesse.

BMW INDIVIDUAL.

Suurim luksus on võimalus ise otsustada, mis on luksus. Kasuta eksklusiivset BMW Individual Collection varustust ja disaini oma BMW täpselt selliseks, nagu soovid. Pilkupüüdev värviviimistlus, kvaliteetne nahkpolster, väärispuidust liistud ja muud efektsed detailid aitavad sul oma BMW isikupärasemaks muuta ning meeltele inspiratsiooni pakkuda. Vii asjad järgmisele tasandile ja tee teoks unistus tõeliselt ainulaadsest sõidukist. BMW Individual Manufaktur teeb oma võitmatu stiili ja laitmatu käsitööga sinu unistused teoks ja loob ainueksemplari, mis võimaldab lisaks sõidunaudingule ka parimal viisil sinu isikupära väljendada.

M-VARUSTUSPAKETID JA -SARJAD: HEA KOMBINATSIOON.

M-varustus ja -paketid sisaldavad erinevaid üksteisega hoolikalt sobitatud komponente šassiidetailidest disainielementideni ning kergmetallvelgedest mootoriteni.

BMW DRIVING EXPERIENCE: KIRG, MIS JÄTAB OMA JÄLJE.

Need on kogemused, mida liikluseeskirju järgides pole võimalik saada. Katseta füüsikaseaduseid ekstreemsetes sõiduoludes ja harjuta ohutuid sõiduvõtteid. Tunneta motospordi algupärast hinge ehtsal rallirajal – kõik see ja veel palju enamat on võimalik erinevatel koolitusradadel, kus on alati võimalik proovida ka M-mudeleid. Lühidalt: BMW Driving Experience.

BMW M PERFORMANCE AUTOMOBILES: SELLELE ANNAB JÕU M.

BMW M Performance autod on sündinud kirest võimsuse ja dünaamika vastu. Kõik selle on teinud võimalikuks ülim tähelepanu detailidele ja BMW M inseneride meeskondliku töö kogemus. Tulemuseks on erakordselt sportliku loomusega sõidukid, milles on ainulaadsel viisil ühendatud dünaamika, mugavus ja igapäevane praktilisus. BMW M Performance lisavarustus toob motospordi tunde tänavale: uuenduslikud originaalkomponendid, mis on välja töötatud koostöös BMW M GmbH üksusega ja mida on juba edukalt motospordis kasutatud. See on ideaalne alus, millele ehitada veelgi sportlikum BMW.

BMW M JA MOTOGP™.

Pikk ja edukas partnerlus: alates aastast 1999 on BMW M MotoGP „ametlik auto” ja MotoGP korraldaja Dorna Sports kindel ja usaldusväärne partner. Selle partnerluse kehastuseks on turvasõidukid ja kogu ülejäänud ametlik autopark. Sel hooajal koosneb see autopark BMW M ja M Performance mudelitest eesotsas BMW M4 Coupé turvaautoga. Samuti on BMW M GmbH viimastel aastatel oma MotoGP tegevust pidevalt laiendanud. Alates aastast 2003 on välja antud ihaldusväärset BMW M auhinda viimase hooaja parimale kvalifikatsioonisõidu läbinud osalejale. BMW M MotoGP Experience külalised saavad osa unustamatust rallinädalavahetusest, mille käigus antakse neile eksklusiivne ligipääs ka tipptasemel motospordi kulissidetagusele maailmale, sealhulgas ringkäik garaažis koos maailmameister Loris Capirossiga ja kõige tipuks ka sõit ehtsa BMW M turvaautoga. Need on vaid mõned BMW M tegevused, mida MotoGP käigus pakutakse. Rohkem teavet MotoGP koostööga leiab järgmiselt lingilt: