BMW 4. seeria Coupé sõidukit iseloomustab jõuline esteetika ja sportlik dünaamika. Neid täiustab ainulaadne sõidukogemus, mis tekib madala raskuskeskme, telgede ideaalse raskusjaotuse, kere jäikuse ja TwinPower Turbo mootorite koostoimel. BMW sarjad Sport, Luxury ja Modern koos M Sportpaketiga pakuvad BMW 4. seeria Coupé isikupärastamiseks lisavõimalusi. Sõna otseses mõttes eredaimaks täheks on uued pimestamist vältivad kohanduvad BMW Selective Beam täis-LED esituled (kaugtulede ümberlülituse assistendiga). Uuenduslik Air Breather aitab vähendada kütusekulu ja CO2-heitkoguseid ning on ka põnev kujunduselement. Veelgi suurema sõidunaudingu tagavad kaheksakäiguline automaatne Steptronic sportkäigukast ja sellised juhiabisüsteemid nagu BMW Head-Up Display.
Loomulik elegants. BMW 4. seeria Gran Coupé ühendab pilkupüüdva välimuse, BMW tuntud sooritusvõime ning tõeliselt nutika funktsionaalsuse. Selle silmapaistvaimad omadused on näiteks avar pea- ja jalaruum, suur pagasiruum ja unikaalsed disainielemendid. Dünaamilisi sõiduomadusi rõhutavad valikuline kohanduv M-vedrustus ning ökonoomsed ja kõrge sooritusvõimega TwinPower Turbo mootorid. Tänu kõigele sellele on BMW 4. seeria Gran Coupé ideaalne kombinatsioon dünaamikast, elegantsist ja mugavusest.
BMW 4. seeria Cabrio avab uue mõõtme, kus meeliköitev sportlikkus on ühendatud stiilse elegantsiga. BMW 4. seeria Cabrio atleetlik loomus on ilmne selle edasitungiva joonega esiosas, laias rööpmes ja jõulises tagaosas. Kokkupandav kõvakatus pakub unustamatut vabas õhus sõitmise kogemust. Elegantsi lisavad voolujooneline kuju ja kahekordne küljejoon. Sõiduki muudavad eriliseks valikulised adaptiivsed BMW Selective Beam LED-esituled (pimestamist vältiv kaugtulede ümberlülituse assistent) ja uuenduslikud Air Breatherid eesmiste rattakoobaste kohal, mis parandavad aerodünaamikat ja aitavad vähendada kütusekulu ja heitkoguseid. Särtsaka sooritusvõime tagab TwinPower Turbo tehnoloogiaga mootor. Kui lisada veel BMW ConnectedDrive tehnoloogiad, juhi soovide järgi kohandatav kvaliteetne salong ning kõikvõimalikud aktiivseks elustiiliks vajalikud nutikad funktsioonid, ongi tulemuseks täiuslik tervik.

Loe lisaks