BMW 4. seeria Cabrio Mineral White’i värvitoonis

LEIA SOBIV MUDEL

UUS

4

UUS BMW 4. SEERIA CABRIO.

VALMIS SPORTLIKEKS ELAMUSTEKS.

Uus BMW 4. seeria Cabrio näitab, kui elegantselt on võimalik kombineerida sportlikkust ja igapäevast praktilisust. Neerukujulise topelt-iluvõrega ja kitsaste esituledega väliskujundus on vastupandamatult stiilne. Interjöör on ka standardvarustuse puhul mugav ja väljapeetud. Tutvu kõikide uue BMW 4. seeria Cabrio mudelivariantide, varustuse ja tehnilise andmetega ning rohkete liisingu- ja finantseerimisvõimalustega.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

   BMW 430i Cabrio
   BMW 430i Cabrio

   Võimsus

   180 kW (245 hj)

   Pöördemoment

   400 Nm

   0–100 km/h

   6,4 s

   Tippkiirus

   250 km/h

   SINU UUS BMW 4. SEERIA CABRIO.

    Infosisu kohatäide

    DISAIN

    SISE- JA VÄLISKUJUNDUSE PÕHIOMADUSED.

    BMW 4. seeria Cabrio pehme kangast katus

    SULETUNA TÕMBAB TÄHELEPANU. AVATUNA KOGED PIIRAMATUT VABADUST.

    Uue BMW 4. Seeria Cabrio äärmiselt meisterlikult viimistletud pehme katus vähendab müra salongis ja kaitseb külma eest. Kangast pehmet katust saab täisautomaatselt avada ja sulgeda sõidukiirusel kuni 50 km/h.

    TEHNOLOOGIAD

    MAAILMAGA ÜHENDUSES. DIGITAALSED ELAMUSED TEEL OLLES.

    JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS.

    Alati õigel sõidurajal ja õige pikivahega.

    Juhtimisassistent Professional hoiab sinu sõiduki turvaliselt oma sõidurajal ja eesolevast sõidukist ohutus kauguses kiirusel kuni 210 km/h. Täiendav eelis – eriti liiklusummikutes. Hädaolukorra tekkimisel pidurdab sinu BMW end seisma ja sõidab automaatselt ka edasi.

    Rohkem kaameraid lihtsamaks parkimiseks.

    Parkimisassistent Plus annab parkimisel ulatusliku ülevaate. Lisakaamerad edastavad sõiduki ümbruse 3D vaadet juhtekraanile. Nii näed kohe, kui palju manööverdamisruumi sul on.

    Jäta autovõtmed koju.

    Kõige eest hoolitseb nutitelefon, millest saab sinu BMW digitaalne võti. Hoia telefoni lihtsalt uksekäepideme juures ja istu autosse. BMW käivitamiseks asetage see spetsiaalsele alusele.

    Vaata enamat kui lihtsalt teed.

    Jõua sihtkohta täpsemalt. BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase navigatsiooni- ja sõiduteabe otse sinu vaatevälja. Täiustatud vaade kuvab teejuhatamise teavet läbi reaalajas videopildi juhtekraanil ja näidikuplokis.

    BMW 4. seeria Cabrio, finantseerimine ja liising

    LIISIMINE JA FINANTSEERIMINE

    SINU UUS BMW 4. SEERIA CABRIO.

    Täiusta oma personaalset liisingu- või laenutoodet, kaasates ühte paketti ka atraktiivseid teenuseid ja kindlustuse.

    Kõik ühes. Lihtsalt nutikas. BMW Financial Services

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED UUE BMW 4. SEERIA CABRIO KOHTA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW M440i xDrive Cabrio: kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,1–8,7; CO₂-heide, g/km (kombineeritud, WLTP): 182–197


    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad etalonkütuseid vastavalt ELi määrusele (EÜ) nr 715/2007. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

     

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja elektriga sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) nr 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Pärast 1. jaanuari 2021 värskelt tüübikinnituse saanud sõidukite kohta on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt määrusele (EL) 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDCi mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html