BMW X1 on ideaalne sõiduk, kui soovid kogeda sõidurõõmu autoga, mis arvestab sinu vajaduste ja soovidega. SAV proportsioonid on muljetavaldavad ja salong pakub täielikku paindlikkust. BMW xLine ja BMW Sport Line kaudu pakutakse sulle kahte kujundusmaailma, mille abil on võimalik kindlaid välis- ja siseelemente rõhutada. Tänu kombinatsioonile BMW EfficientDynamics meetmetest ja tõhusatest BMW TwinPower Turbo bensiini- ja diiselmootoritest võib BMW X1 uhkeldada kõigi mootoriversioonide puhul muljetavaldavalt madala kütusekulu ja väikeste heitkogustega.

Maailma esimese Sports Activity Vehicle sõidukina oli BMW X3 kunagi oma sõidukiklassi teerajaja. Järjekordselt on tegemist oma segmendis juhtiva innovaatoriga – oma tulevikku suunatud funktsioonidega nagu osaliselt autonoomne sõit ja intelligentne BMW xDrive’i nelikvedu viib BMW X3 sõidunaudingu uuele tasemele. Sõiduk saavutab selle veenvalt oma väljendusrikkalt sportliku ilmega, erakordselt meeldiva õhkkonnaga salongi ja võimsate BMW TwinPower Turbo diisel- ja bensiinimootoritega. Valmis uuteks seiklusteks – kus iganes sa ka oled. Nüüd suurendab pistikhübriid BMW X3 xDrive30e võimalikku sõidukaugust.

BMW iX3 on esimene täiselektriline BMW Sports Activity Vehicle (SAV), mis ühendab BMW X3 sõidudünaamika ja viienda põlvkonna BMW eDrive tehnoloogia. Isikupärased BMW i-disainielemendid kohtuvad siin jõuliste ja väljendusrikaste mõõtmetega. Salongis on ühendatud esmaklassiline kvaliteet ja ülim mugavus BMW SAV funktsionaalsusega. Viienda põlvkonna BMW eDrive tehnoloogiaga saavutab BMW iX3 sõiduulatuse kuni 460 km* ja energiatarbe 18,5 kWh / 100 km*, kehtestades uued standardid energiatõhususes. Intelligentsed tehnoloogiad ning BMW kõikehõlmavad laadimistooted ja -teenused kindlustavad laadimisel suurima mugavuse ja tõhususe. Tulemuseks on ainulaadne elektrilise liikuvuse vorm: BMW iX3.

* Andmed on arvutatud WLTP meetodi alusel.

BMW X4 tõmbab olenemata ajast ja kohast kõik pilgud endale. Tänu väljapoole suunatud kujundusele kombineerib see endas elustiili ja sooritusvõime ning sulandab seega kaks elementi, mida ei olnud selles segmendis varem tehtud: X seeriale omane võimsus ja klassikalise kupee esteetika. Kõrge sooritusvõimega BMW TwinPower Turbo mootori ja põhivarustusega, näiteks kohanduva sportrooli ja veojõu ümberjagamisega, demonstreerib BMW X4 oma impulsiivset karakterit.

Kolmandas generatsioonis ületab BMW X5 jälle oma standardeid: Sports Activity Vehicle (SAV) on silmapaistvalt luksuslik kõigis valdkondades, kus esitatakse kõrgeimaid nõudmisi. Seda garanteerib lai valik intelligentseid tehnoloogiaid, mis viivad ökonoomsuse, sõidudünaamika, mugavuse ja mitmekülgsuse nii maanteel kui ka maastikul täiesti uuele tasemele. Parim kahest võimalikust, kombineerituna erakordselt mugavas nelikveoga pistikhübriidis – BMW X5 xDrive40e iPerformance.

Võimas ja sportlik. X-mudeli välimuse ja kupee sportlikkusega. BMW X6 ületab kõik piirid. BMW TwinPower Turbo mootorid ühendavad endas võimsa segu dünaamikast ja tõhususest, BMW xDrive aitab sellel jõul tänavatele jõuda. Suurepärane varustus, näiteks välisdisainipakett Pure Extravagance, ja ka kvaliteetsed materjalid iseloomustavad sõidukit, mis kuulub igal juhul tähelepanu keskpunkti ja mis on samal ajal hämmastavalt funktsionaalne.

Oma klassi monument: BMW X7 tähistab uut tüüpi luksust autonduses. Oma esmaklassilise elegantsi ja silmapaistva välimusega määratleb puhta sõidurõõmu uue ajastu. Murrangulise disainiga tagab kestva mulje juba peale esmast pilguheitu.

Kui otsid uut või kasutatud BMW X-mudelit, leiad kogu vajamineva teabe koos katsetulemuste ja BMW X-mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega siit. BMW esindaja Eestis on Inchcape Motors Estonia, kelle juures saad kokku leppida proovisõidu.

 

Loe lisaks