BMW iDRIVE.

Põhinedes loomulikul kahekõnel mehe ja sõiduki vahel, pakub BMW iDrive sinu isiklike eelistuste põhjal rätsepatööna valminud sõidukogemust.

BMW iDrive võimaldab sul kogeda läbinisti intuitiivset autosiseset kogemust. BMW iDrive ühendab endas BMW operatsioonisüsteemi, uue põlvkonna ekraani  ja juhtelemendid ning ülikiire ühenduvuse. Õige teabe olemasolu õiges kohas otse sinu BMW kumerekraanil teeb sõidu sinu autoga multisensoorseks kogemuseks.

Loe lisaks

QUICKSELECTIGA BMW iDRIVE.

BMW operatsioonisüsteemi edasiarendus pakub sulle käepärase kiirloendiga kasutajaliidest, reaalajas toimivaid vidinaid ning puute- ja hääljuhtimisele optimeeritud operatsioonisüsteemi.
BMW salong, kasutajaliides BMW kumerekraanil

QuickSelectiga kasutajaliides.

Uus QuickSelectiga kasutajaliides on selge ja käepärane. Liidese optimeeritud menüüstruktuur koos sümbolitega, sealhulgas ekraani allosas asuva avakuvanupuga, viib sind igal ajal otse avakuvale või teistesse sageli kasutatud menüüdesse, näiteks kliimaseadme menüüsse. Taustal jäävad pidevalt nähtavaks näiteks navigatsioonikaart või teised eraldi valitavad kuvad, nagu My Modes.

BMW salong, BMW kumerekraan koos vidinate ja My Modesi taustaga

Isikupärastatud ja interaktiivne koos reaalajas vidinatega.

Juhipoolel asuvad reaalajas vidinad, mis näitavad ülevaadet põhiteabest – isegi enne rakenduse avamist. Vidinate vahel saab vahetada vertikaalselt libistades. Vidinad kuvavad teavet, sealhulgas sõiduki hetkeolekut ja ilmastikutingimusi. Nii on sul ühe pilguga ülevaade kõigest olulisest. Individuaalselt valitavad funktsioonid, näiteks My Modes, jäävad alati taustal nähtavaks.

BMW salong, BMW kumerekraan, naine käsitseb puutejuhtimise teel menüüd

Intuitiivne kasutamine puute- ja hääljuhtimise abil.

Disain ja menüüd on inspireeritud nutitelefonidest ning need on loodud süstemaatiliselt puute- ja hääljuhtimise teel kasutamiseks. Vidinad võimaldavad sul nautida ekraanil libistamise abil käepärast navigeerimist. Puutejuhtimine võimaldab funktsioonile vahetut juurdepääsu ja täiendavate seadete konfigureerimist. 

KOGE QUICKSELECTIGA BMW iDRIVE’I.

QuickSelectiga BMW iDrive’i video

BMW OPERATSIOONISÜSTEEM 8.5.

BMW salong, mees vaatab BMW Mapsi operatsioonisüsteem 8.5-ga ekraanil

BMW operatsioonisüsteem 8.5 võimaldab navigeerida samal tasandil kõigis menüüdes, kasutades puutejuhtimist, hääljuhtimist või BMW iDrive juhteseadet. QuickSelectiga varustatud avakuva on optimeeritud selgelt ja intuitiivselt BMW kumerekraani järgi. Ekraani allservas asuvate ikoonide kaudu saad minna otse meedia-, kliima- ja põhimenüüdesse, telefoni ja navigatsiooni juurde või pöörduda igal hetkel tagasi avakuvale. AirConsole’i mängud ja video voogedastus toovad uue digitaalse sisu sinu käeulatusse.[1]

BMW OPERATSIOONISÜSTEEM 9.

BMW salong, BMW Maps ekraanil koos operatsioonisüsteem 9-ga

BMW operatsioonisüsteem 9 kasutamine käib sama hõlpsalt, intuitiivselt ja lihtsalt kui BMW operatsioonisüsteem 8.5 puhul – nii puute- kui ka hääljuhtimise teel. Samuti on sul võimalus kasutada piiramatul ajal paljusid ühenduvusteenuseid ja -rakendusi, nagu navigatsioon, telefon ja BMW intelligentne isiklik assistent. Lisavarustusse kuuluv pakett BMW Digital Premium laiendab sinu digitaalset kogemust, hõlmates täiendavaid BMW Mapsi funktsioone, veelgi rohkem rakendusi ja meelelahutuse voogedastust koos andmemahuga.[2]

PILKUPÜÜDEV EKRAAN JA INTUITIIVSED JUHTELEMENDID.

BMW iDrive pakub sulle uusima põlvkonna ekraani- ja juhtelemente. Naudi uuel BMW operatsioonisüsteemil põhinevat ekraani ja intuitiivset juhtimist.
BMW kumer ekraan

BMW kumer ekraan.

Õhuke ja raamita BMW kumer ekraan puute- ja hääljuhtimisega pakub tõelist silmailu olles samal ajal ühendus BMW iDrive´iga.

BMW head-up ekraan

BMW head-up ekraan.

BMW head-up ekraan kuvab navigatsiooni- ja sõidujuhised otse sinu vaatevälja. Nõnda saad sina keskenduda täielikult liiklusele.

Multifunktsionaalne rool

Multifunktsionaalne rool.

Ergonoomiliselt paigutatud roolinupud võimaldavad sul juhtida telefoni ning hääl- ja helifunktsioone. Samuti saad mugavalt juhtida abisüsteeme, sealhulgas püsikiirusehoidjat, ja seda ilma roolilt käsi võtmata.

MITMEKÜLGNE ÜHENDUVUS.

BMW ConnectedDrive’i digitaalsed tooted ja teenused pakuvad sulle hulgaliselt kasulikke funktsioone, nagu BMW intelligentne isiklik assistent. Need nutikad ja uuenduslikud funktsioonid on loodud parandama sinu BMW iDrive’i kogemust.
BMW salong, naine vaatab BMW kumerekraani

Isikupärastamine BMW ID kaudu.

Muuda iga BMW enda omaks. Tänu sinu isiklikule BMW ID-le teab iga BMW sinu individuaalseid seadistusi. Lisaks istme ja peeglite asendile kohanduvad sinu varem seadistatud eelistuste ja vajaduste järgi ka My Modes ja digitaalsed kuvad.

BMW salong, BMW kumerekraan

BMW ConnectedDrive’i täiendused.

BMW ConnectedDrive’i täiendused hoiavad sinu BMW-d digitaalselt ajakohasena. Tarkvara kauguuenduse teel saad sa nüüd regulaarselt funktsiooniuuendusi ja -täiendusi. Ühtlasi saad BMW ConnectedDrive’i poe kaudu tellida täiendavaid uusi funktsioone nii eraldi kui ka pakettidena.[3]

Loe lisa BMW ConnectedDrive’i täienduste kohta
BMW salong, BMW kumerekraan ja rool

BMW intelligentne isiklik assistent.

Alati sinu jaoks olemas: BMW intelligentne isiklik assistent. Loomuliku kõne abil saad intuitiivselt juhtida erinevaid sõidukifunktsioone ning hankida teavet sõiduki seisukorra ja marsruudi kohta. Sinu auto digitaalne ekspert selgitab sulle hea meelega ka kõiki sinu BMW funktsioone.

KKK: TÄHTSAIMAD KÜSIMUSED JA VASTUSED BMW iDRIVE‘I KOHTA.

 • Mis on BMW iDrive?
 • Milliseid lisafunktsioone pakub mulle sõidukis BMW intelligentne isiklik assistent koos BMW iDrive’iga?
 • Millistes BMW mudelites võetakse kasutusele uus BMW iDrive koos BMW operatsioonisüsteem 8.5 ja BMW operatsioonisüsteem 9-ga ning millal see toimub?
 • Millised on BMW operatsioonisüsteem 8.5 ja BMW operatsioonisüsteem 9 kiiduväärt eelised?
 • Millised on BMW operatsioonisüsteem 8.5 ja BMW operatsioonisüsteem 9 ühised omadused?
 • Millised on BMW operatsioonisüsteem 8.5 ja BMW operatsioonisüsteem 9 olulisemad erinevused?
 • Millised on BMW Digital Premiumi tellimuse eelised kliendile?
 • Kas lisavarustusena pakutava BMW Digital Premiumiga on võimalik uuendada BMW operatsioonisüsteem 8 või BMW operatsioonisüsteem 8.5 BMW operatsioonisüsteem 9-le?
 • Millised on BMW operatsioonisüsteem 8.5 ja BMW operatsioonisüsteem 8 sarnasused?
 • Millised on BMW operatsioonisüsteem 8.5 ja BMW operatsioonisüsteem 8 erinevused?
 • Kas BMW operatsioonisüsteem 8 on võimalik uuendada BMW operatsioonisüsteem 8.5-le?

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW ConnectedDrive’i ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive-i teenustest ja toodetest? ülevaate avamiseks klõpsa siin.
BMW pood, mees nutitelefoniga istumas sohval

BMW POOD.

Külasta BMW veebipoodi ja broneeri oma BMW jaoks uusi digitaalseid teenuseid, mida saad kasutada kohe oma järgmiseks reisiks.
BMW ConnectedDrive‘i klienditeenindus BMW teeninduse töötaja ulatamas kliendile võtit

BMW KLIENDI-TEENINDUS.

Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet BMW ConnectedDrive-i teenuste ja toodete kohta, võta lihtsalt ühendust BMW klienditeenindusega.

Regulaarsete tarkvarauuenduste tõttu võivad kommunikatsioonis olevad ekraanikujundused erineda sinu sõiduki tegelikust ekraanikujundusest.

Loe lisaks