BMW SERVICE VIDEO.

PILT ON VÄÄRT ROHKEM KUI TUHAT SÕNA.

BMW SERVICE VIDEO.PILT ON VÄÄRT ROHKEM KUI TUHAT SÕNA.

KAS TE TEATE OMA AUTO KOHTA KÕIKE?

Tutvuge oma auto tehnilise ülevaatusega meie uue tööriista abil – BMW Service Video. Jätke oma BMW meie garaaži ja teile saadetakse teade koos videoga teie auto tehnilisest ülevaatusest, kirjeldusega selle seisukorrast ja täpse ülevaatega teenuse hindadest. Ainus, mida te peate tegema on välja valida ja kinnitada remonditööde ulatus spetsiaalses paneelis, et teenindus saaks tööga viivitamatult alustada.

Loe lisaks

BMW SERVICE VIDEO – SAMM-SAMMU HAAVAL.

  • 01 Teeninduse külastus – pange aeg kinni ja jätke oma auto meie juurde.
  • 02 Videosalvestus – meie hooldustehnik lindistab teie auto tehnilise ülevaatuse.
  • 03 Teade – teile saadetakse tekstisõnum või e-kiri lingiga spetsiaalsele paneelile.
  • 04 BMW Service Video – vaadake videot ja teie auto tehnilise seisukorra kirjeldust.
  • 05 Kokkuvõte – tutvuge hindadega ja värvikoodidega, mis näitavad remonditööde kiireloomulisust.
  • 06 Kinnitamine – nõustuge remonditööde ulatuse ja hindadega rakenduse veebilehel.

ALATI NOOR.

BMW Value Service.

Hea vorm hoiab käigus – nii inimese kui ka auto. BMW sõidukitel on selle jaoks BMW Value Service ehk tehniline hoolduspakett igavese nooruse säilitamiseks.
450 000 kilomeetrit – ja mis siis? Sinu BMW väljatöötamisse ja koostamisse on kulunud palju kirge ja pingutusi ka sellise läbisõidu kohta. Nüüd vajab see ainult BMW originaalosasid kasutava BMW spetsialisti asjatundlikku hoolt. See tagab, et puhas sõidurõõm püsiks olenemata läbisõidust ja valmistusaastast.

Loe lisaks

BMW VALUE SERVICE TEENUSE EELISED.

BMW hoolduse ja teeninduse abil saad oma BMW väärtust hoida. Need tagavad, et BMW sõidukitele omane sooritus püsib tasemel olenemata auto läbisõidust. Selle positiivset mõju märkad kindlasti siis, kui saabub aeg auto müümiseks. BMW Value Service tähendab seda, et maksad praegu vähem, et saada rohkem hiljem.
BMW sõidukite jaoks on olemas suur hulk atraktiivseid pakkumisi ja teenuseid, mis on kohandatud spetsiaalselt üle kolme aasta vanustele autodele. Enne töö alustamist pannakse koos teenindusnõustajaga paika sinu täpsed vajadused.
Nii saad kindel olla, et tehakse ainult vältimatult vajalikud tööd. Sulle esitatakse vajalike varuosade ja tööle kuuluva aja täpne hinnakiri.
Isegi 15 aastat pärast konkreetse mudeli tootmise lõppu omab sinu BMW partner jätkuvalt teadmisi ja vahendeid, mis sinu BMW parimal viisil remontimiseks vajalikud on.

Mikrofiltri vahetus

MIKROFILTRI VAHETUS

BMW mikrofiltrid puhastavad auto siseõhu ning lasevad juhil vabalt hingata. Filtrid puhastavad õhu põhjalikult kolmel erineval viisil: mehaaniliselt, elektrostaatiliselt ning aktiivsöe abiga. BMW mikrofiltrid on ideaalsed allergikutele! BMW originaalosade kvaliteet.

Loe lisaks
Parim õli sinu autole

PARIM ÕLI SINU AUTOLE

Pakume soodsaid õlivahetuspakette kõigile vähemalt 4 aasta vanustele BMW-dele. Garanteerime kõrgeima kvaliteedi soodsaima hinnaga!

Loe lisaks
Piduripakettide erihinnad

PIDURIPAKETTIDE ERIHINNAD

Erihinnaga originaal piduriketaste ja -klotside vahetuspaketid. 

Loe lisaks