Tarkvara kauguuendus, naine seismas hoone ees, vaatamas oma nutitelefoni

BMW TARKVARA KAUGUUENDUS 21-03.

Hoia oma BMW alati ajakohasena: tarkvara kauguuendus 21-03 toob sinuni paljud uued funktsionaalsed täiendused, kvaliteediparandused ja uued funktsioonid. Kõik üksikasjad sisu ja teabe kohta leiad sa järgnevatest versioonimärkmetest.
Loe lisaks
BMW TARKVARA KAUGUUENDUS 21-03.

TARKVARA KAUGUUENDUSE 21-03 OLULISEMAD OMADUSED.

Tarkvara kauguuendus 21-03, BMW 4. seeria Cabrio tänaval sõitmas, kolm neljandikku külgvaade

Nüüd saad põnevusega oodata järgmisi funktsioone ja funktsionaalseid uuendusi:

 • Amazon Alexa integreerimine: „Alexa, add toothpaste to my shopping list!“ („Alexa, lisa hambapasta minu ostunimekirja!“)
 • BMW Maps: Traditsiooniline tekstikast aadressi sisestamiseks on tagasi!
 • Sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem: Mäletab nüüd sinu seadistusi

Kvaliteedi täiustused:

 • Kvaliteedi täiustus: Android 11 muusika vahetamise probleemid on kõrvaldatud
 • Kvaliteedi täiustus: Ümberringivaate pilt
 • Kvaliteedi täiustus: Programmeerige iX3 (G08 BEV) juhtplokid (CCU)
 • Tagasikutsumine: Programmeerige iX3 (G08 BEV) juhtplokid (BMU)
Tarkvara kauguuendus 21-03, BMW 4. seeria Coupé, eestvaates seismas
Üldine teave:

 • Funktsiooniuuendused ja kvaliteediparandused
 • Tarkvara kauguuenduse kehtivus ja versioonimärkmed.
 • Teave eelmiste versioonide kohta
 • Sõiduki pardal olevate kasutusjuhiste värskendamine
 • Eriteave selle värskenduse kohta
 • Erimärkused hübriidsõidukite puhul
 • My BMW rakenduse kasutamine andmeedastuseks.

FUNKTSIOONID JA FUNKTSIONAALSED TÄIENDUSED.

AMAZON ALEXA INTEGREERIMINE.

BMW tarkvara kauguuendus, Amazon Alexa integreerimine, navigatsioonisüsteemi lähivaade

„Alexa, add toothpaste to my shopping list!“ („Alexa, lisa hambapasta minu ostunimekirja!“)

Amazoni häälteenus sinu BMW-s, just selliselt nagu sinu kodus olevate Alexaga ühilduvate seadmete puhul. Lisa sõidukis kaupu oma ostunimekirja, vaata oma Amazoni tellimuse olekut või värskeimaid jalgpalliskoore. Seda kõike liikvel olles ning ilma, et su käed peaks roolilt tõusma. Lihtsalt ütle „Alexa“ ning seejärel oma häälkäsklus: „Alexa, who’s the President of the USA?“ (Alexa, kes on USA president?) või „Alexa, add toothpaste to my shopping list!“ (Alexa, lisa hambapasta minu ostunimekirja) Nüüd saad juhtida oma nutikodu häälkäskluste teel ka oma BMW-st. Lihtsalt ütle „Alexa, open the garage!“ (Alexa, ava garaaž!), et saada kuiva jalaga koju.

BMW MAPS.

BMW tarkvara kauguuendus, BMW Maps, navigatsioonisüsteemi lähivaade

Traditsiooniline tekstikast aadressi sisestamiseks on tagasi!

Võtsime sinu öeldut kuulda! Oma toodete järjepidevaks täiustamiseks ja sinu BMW-s parima kasutuskogemuse pakkumiseks võtame aluseks ka oma klientide tagasisidet. Seetõttu on tuttav aadressi sisestamise tekstikast BMW Operating System 7 navigatsioonisüsteemis tagasi. Sina otsustad, millist sisestusvõimalust sa kasutada soovid. Sel eesmärgil annab uuendus sulle võimaluse lihtsustatud ühe kastiga otsingu või traditsioonilise riigi, linna/piirkonna, tänava ja majanumbriga sisestusmaski vahel.

SÕIDURAJALT EEMALEKANDUMISE JA KOKKUPÕRKE HOIATUSSÜSTEEM.

Mäletab nüüd sinu seadeid.

Kui sa eelistad, et sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem sõiduolukordades ei sekkuks, saad nüüd selle funktsiooni seadete alt püsivalt välja lülitada. Selle järel jääb sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem inaktiveerituks isegi pärast sõiduki taaskäivitamist, kuni sa funktsiooni uuesti aktiveerid.
Loe lisaks

KVALITEEDIPARANDUS.

Android 11 muusika vahetamise probleemid on kõrvaldatud.

See uuendus kõrvaldab juhtekraani teadaolevad albumikaanefailide töötlemisprobleemid, kui kasutamine toimub Android 11-ga ning AVRCP1.6 on aktiivne Bluetoothi protokoll.
Loe lisaks

KVALITEEDIPARANDUS.

Ümberringivaate pilt.

Võib juhtuda, et sõiduki ümberringivaate pilt ei asetse kesksel teabeekraanil (CID) korrektselt. Tehnilise kampaania puudutatud sõidukid, erilise veakoodiga 0066490100, parandatakse selle tarkvara kauguuendusega.
Loe lisaks

KVALITEEDIPARANDUS.

Programmeerige iX3 (G08 BEV) juhtplokk(plokid) (CCU).

Mõjutatud sõidukitel ja erandjuhtudel ei pruugi automaatne lülitumine parkimisfunktsioonile ilmneda, mistõttu kuvatakse veateade. Kui veateadet eiratakse, on sõidukil oht veerema hakata. Tarkvarauuendusega see probleem kõrvaldatakse.

Loe lisaks

TAGASIKUTSUMINE.

Programmeerige iX3 (G08 BEV) juhtplokid (BMU)

Väga tõsise õnnetuse korral võib sõiduki kõrgepinge elektrisüsteem kahjustuda. Sõiduki kõrgepinge elektrisüsteemi võimalik ülepinge võib juhtplokke ja komponente kahjustada. Kokkupõrkejärgsed funktsioonid (nt ohutuled, sõiduki valgustus või automaatne hädaabikõne) võivad olla saadaval piiratud ulatuses.

Mõjutatud kliente teavitati sellest vastavalt veakoodi 0061030600 kaudu.

Loe lisaks

ÜLDINE TEAVE.

Tarkvara kauguuenduse kehtivus ja versioonimärkmed.

Selles uuenduses sisalduvad uued funktsioonid ja funktsionaalsed täiendused kohalduvad ainult siis, kui sinu sõidukil on konkreetsed varustusomadused. Palun vaata oma sõiduki integreeritud kasutusjuhiseid, võta ühendust oma Service Partneriga või BMW ConnectedDrive’i infoliiniga, et saada teavet oma sõiduki varustuse spetsifikatsioonide kohta.
Loe lisaks

Funktsiooniuuendused ja kvaliteediparandused.

See tarkvara kauguuendus värskendab olemasolevaid funktsioone, et need vastaksid värskeimatele tipptaseme tehnoloogiastandarditele, ning sisaldab ka kvaliteediparandusi.
Loe lisaks

Teave eelmiste versioonide kohta.

Teabe tarkvara kauguuenduse kõigi eelmiste versioonide kohta leiad ConnectedDrive’i kliendiportaalist ja oma riigi BMW veebisaidilt.
Loe lisaks

Sõiduki pardal olevate kasutusjuhiste värskendamine.

Tänu sellele tarkvara kauguuendusele näitavad integreeritud kasutusjuhised sõidukis kõige värskemat versiooni.
Loe lisaks
BMW tarkvara kauguuendus, navigatsioonisüsteemi lähivaade

Eriteave selle värskenduse kohta.

OLULINE TEAVE: uuendust käivitades ja selle kestel eemalda kõik oma kasutatavad OBD-diagnostikaseadmed (sõiduregistraatorid, GPS-jälgijad).

 • ConnectedDrive’i rakenduste uuendusjärgne automaatne uuesti laadimine võib võtta mõnda aega.

 • Lahku oma autost ja lukusta see alles siis, kui uuenduse loendus on lõppenud.

 • Mõned seaded võidakse uuenduse järel vaikeseadetele lähtestada (näiteks Connected Musicu või teadete seaded) ning need tuleb taasaktiveerida.

 • Mõnede sõiduki süsteemide taaskäivitamine võib põhjustada uuenduse ajal või järel ekraanile kontrollsõnumite ilmumise. Palun pane neid kontrollsõnumeid tähele ja jälgi, kas neid pärast taaskäivitust endiselt näidatakse (nt parkimispidur, jõuülekande tõrge)

 • OLULINE TEAVE iOS-i kasutajatele: seda uuendust nutitelefoni kaudu edastades ühendu palun sõidukis Bluetoothi ja WiFi-ühenduse kaudu menüüs „Mobile devices“ (mobiilseadmed). Kui Bluetoothi ja/või WiFi ikoon on hall ehk inaktiveeritud, aktiveeri esmalt rakendused ja Bluetooth-audio „Mobile devices“ allmenüü seadetest.

 • OLULINE MÄRKUS M-mudelite puhul: tarkvara kauguuenduse installimisviipa saab kuvada vaid 30–60 minutit pärast mootori väljalülitamist, kuna mootor peab jahtuma. Viip kuvatakse enne mootori käivitamist. Järgmine kord sõidukisse sisenedes teosta palun installimine enne mootori käivitamist ning oota, kuni installimisviip kuvatakse

 • OLULINE MÄRKUS BMW sõidusalvesti kasutajatele: uuenduse järel algsed sätted lähtestatakse ning salvestatud videod kustutatakse.
 • BMW tarkvara kauguuendus, BMW hübriidauto laadimisjaamas, kolm neljandikku eestvaade

  Erimärkused hübriidsõidukite puhul.

  • Kui teostad tarkvara kauguuendust laadimise ajal, siis laadimisprotsess peatatakse ja seda ei jätkata automaatselt.

  • Laadimis- ja kliimaseaded võidakse pärast tarkvara kauguuendust lähtestada (nt laadimisseaded 16 A pealt 6 A peale). Kui oled uuenduse lõpetanud, seadista oma eelistused seadete menüüs soovitud väärtustele tagasi.

  • Värskenduse tõttu võidakse kuvatav elektri jõul läbitud kilomeetrite väärtus lähtestada nullini. Siiski ei lähe sinu elektriliselt läbitud kilomeetrite hulk kaotsi, kuna seda salvestatakse sõidukis mujal. Sellel juhul võta palun ühendust BMW volitatud töökojaga, kui soovid elektriliselt läbitud kilomeetrite olekut dokumenteerida.
  Tarkvara kauguuendus, My BMW rakenduse kasutamine andmeedastuseks, QR-kood

  My BMW rakenduse kasutamine andmeedastuseks.

  MÄRKUS. Teavet My BMW rakenduse kasutamiseks andmete edastamiseks leiad YouTube’ist või kasutades QR-koodi, mis on kuvatud all vasakul

  Ootame sinu tagasisidet BMW ConnectedDrive’i infoliinile, et saaksime oma tarkvara kauguuendust järjepidevalt optimeerida.
  Loe lisaks