SÕIDURÕÕM, MIS JÄÄB

BMW Premium Selection kasutatud autod.

Avasta puhas sõidurõõm BMW Premium Selection kasutatud autodega.

Premium Selection sertifikaadi saab sõiduk alles pärast seda, kui see on läbinud põhjaliku visuaalse ja tehnilise kontrolli, mille käigus tagavad meie spetsialistid 100% tippkvaliteedi ja kompromissitu töökindluse. Kõigil BMW Premium Selection kasutatud autodel on vähemalt 12-kuuline garantii. Lisaks pakume mitmeid lisateenuseid ja erinevaid finantseerimisvõimalusi.Istu lihtsalt rooli ja sõida.

Loe lisaks
SÕIDURÕÕM, MIS JÄÄBBMW Premium Selection kasutatud autod.

MEIL ON KA STANDARDID. AGA NENDE TASE ON KÕRGEM.

Kvaliteet ei ole meie jaoks ainult lubadus, vaid ka põhimõte. BMW Premium Selection sertifikaadiga kasutatud autod on kuni viie aasta vanused ja nende läbisõit ei ületa 120 000 km. Lisaks on kõik sõidukid läbinud põhjaliku 72 punkti tehnilise kontrolli. Sertifikaat väljastatakse ainult sõidukitele, mis vastavad täpselt määratletud standarditele.

 

BMW Premium Selection kasutatud autod on saadaval ainult BMW ametlikes esindustes. Ainult nii saame alati garanteerida kõrgeima kvaliteedi. Tule ja veendu ise!

BMW Premium Selection kasutatud autod.

EELISED IGAST VAATENURGAST.

Iga BMW Premium Selection kasutatud sõiduk on meie ekspertide käe all läbinud 72 punkti testi veendumaks, et auto vastab kõrgeimatele standarditele.

 

Kuid peale dokumenteeritud kvaliteedi tuleb BMW Premium Selection kasutatud autoga kaasa veel palju teisi eeliseid. Muuhulgas näiteks tehase lisagarantii ja mobiilne autoabi teenus, atraktiivsed finantseerimisvõimalused ja – mis kõige tähtsam – puhas sõidurõõm.

Milliseid eeliseid BMW Premium Selection pakub?

ISIKUPÄRASTATUD PAKKUMISED.

Paindlike BMW Premium Selection pakkumistega leiame sulle kiiresti sõiduki, mis vastab kõigile sinu vajadustele.

Kasuta ära meie ainulaadset valikut. Selleks tuleb sul vaid BMW Premium Selection partneriga otse ühendust võtta või tutvuda uute heas korras olevate mudelitega siin.

BMW Premium Selection pakkumiste valik täieneb iga päevaga.